Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  TERA: The Exiled Realm of Arborea märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
visceir
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 12.04.2012 13:57:01 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
http://www.eurogamer.net/giveaways.php?id=87138

Võtsin Eurogameri closed beta key, regasin antud lingil ära, aga sisse logida ei saa - ütleb "submitting" ja lööb algusesse tagasi. Koodi sisestada ei lase, clienti tõmbamisest rääkimata. Mis jama on?


Ma arvan, et sa pole veel seda confirmation maili saanud ja seetõttu ei ole su konto ka aktiiven tera lehel. Ma tegin mõni aeg tagasi seal konto ja nüüd praegu ka kui kood olemas oli. Sain ennem vana konto parooli taastamiseks emaili (kuigi seegi võttis mõne minuti aega) ennem kui uue konto confirmation meili sain...tegelt pole siiani seda veel saanud. Panin koodi sisse ja kõik toimib, laseb alla laadida jne.

Saan proovida kui märgatav pingi vahe on ja vaadata castanic tegelase animatsioonid üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 12.04.2012 14:14:34 vasta tsitaadiga

visceir kirjutas:

Hmm, ma kuulsin et see "JC is the official pvp server!" kampaania oli korraldatud pigem guildide poolt kes ei saanud Valley of Titansis hakkama ja tegelikult kõik suured guildid lähevad ikka VoT serverisse. Nädal veel ju aega alguseni, äkki selgineb see olukord veel veidi. Isiklikult eelistaks praegu küll VoT serverit.

Ja lihtsalt nii huvipärast küsiks, te kõik räägite siin NA serveritest ja plaanin ise ka seal mängida kuid samas on ju ka olemas EU serverid mis lähevad üles enam-vähem samal ajal, miks te seal ei plaani mängida?

Ma usun, et "Valley of Titans" teema tehti lihtsalt algajate lollitamiseks, et nad "Jagged Coast" ei ülerahvastaks, aga eks mängus näha ole, igasse serverisse saab ju 8 accounti teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 12.04.2012 14:18:14 vasta tsitaadiga

visceir kirjutas:
dstar kirjutas:
http://www.eurogamer.net/giveaways.php?id=87138

Võtsin Eurogameri closed beta key, regasin antud lingil ära, aga sisse logida ei saa - ütleb "submitting" ja lööb algusesse tagasi. Koodi sisestada ei lase, clienti tõmbamisest rääkimata. Mis jama on?


Ma arvan, et sa pole veel seda confirmation maili saanud ja seetõttu ei ole su konto ka aktiiven tera lehel. Ma tegin mõni aeg tagasi seal konto ja nüüd praegu ka kui kood olemas oli. Sain ennem vana konto parooli taastamiseks emaili (kuigi seegi võttis mõne minuti aega) ennem kui uue konto confirmation meili sain...tegelt pole siiani seda veel saanud. Panin koodi sisse ja kõik toimib, laseb alla laadida jne.

Saan proovida kui märgatav pingi vahe on ja vaadata castanic tegelase animatsioonid üle.


Tavaliselt antakse pärast registreerimist confirmation emailist teada, mis saadetakse kas siis kohe või äärmisel juhul paari minuti jooksul. Igatahahes nüüd on juba tund aega möödas, aga vastust pole. Suhteliselt segane värk. Samal ajal oli postkastis küll En Masse Entertainment poolt (mis asi see veel on?) TERA Open Beta game code inside! mail, aga seal sama lugu - palutakse jälle regada ja teine key sisestada:

To start your TERA adventure:
1. Create your En Masse account at https://account.enmasse.com.
2. Use the “Enter Code” feature on the Account Overview page to type in your game code:
3. Download TERA from the Account Overview page and install.
4. Play TERA!
Make sure to start downloading the game well ahead of time so you're ready to play when the Open Beta Test starts on April 20.

1. punkti tegin ära, aga Account Overview lehekülg on siiani mõistatus.

Samas antakse teada, et clienti tõmbamine on koheselt võimalik. Siiani pole ühegi mängu või MMO betaga sellist jama olnud, kõik on toiminud. Aga nüüd on küll sein ees...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visceir
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 12.04.2012 14:28:15 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
visceir kirjutas:
dstar kirjutas:
http://www.eurogamer.net/giveaways.php?id=87138

Võtsin Eurogameri closed beta key, regasin antud lingil ära, aga sisse logida ei saa - ütleb "submitting" ja lööb algusesse tagasi. Koodi sisestada ei lase, clienti tõmbamisest rääkimata. Mis jama on?


Ma arvan, et sa pole veel seda confirmation maili saanud ja seetõttu ei ole su konto ka aktiiven tera lehel. Ma tegin mõni aeg tagasi seal konto ja nüüd praegu ka kui kood olemas oli. Sain ennem vana konto parooli taastamiseks emaili (kuigi seegi võttis mõne minuti aega) ennem kui uue konto confirmation meili sain...tegelt pole siiani seda veel saanud. Panin koodi sisse ja kõik toimib, laseb alla laadida jne.

Saan proovida kui märgatav pingi vahe on ja vaadata castanic tegelase animatsioonid üle.


Tavaliselt antakse pärast registreerimist confirmation emailist teada, mis saadetakse kas siis kohe või äärmisel juhul paari minuti jooksul. Igatahahes nüüd on juba tund aega möödas, aga vastust pole. Suhteliselt segane värk. Samal ajal oli postkastis küll En Masse Entertainment poolt (mis asi see veel on?) TERA Open Beta game code inside! mail, aga seal sama lugu - palutakse jälle regada ja teine key sisestada:

To start your TERA adventure:
1. Create your En Masse account at https://account.enmasse.com.
2. Use the “Enter Code” feature on the Account Overview page to type in your game code:
3. Download TERA from the Account Overview page and install.
4. Play TERA!
Make sure to start downloading the game well ahead of time so you're ready to play when the Open Beta Test starts on April 20.

1. punkti tegin ära, aga Account Overview lehekülg on siiani mõistatus.

Samas antakse teada, et clienti tõmbamine on koheselt võimalik. Siiani pole ühegi mängu või MMO betaga sellist jama olnud, kõik on toiminud. Aga nüüd on küll sein ees...


Enmasse on see kes on NA tera eest vastutav. EU tera eest vastutab teine firma nimega Frogster. Nagu üleval pool mainisin olen üsna palju negatiivseid asju nende kohta kuulnud(just see kuidas nad klientidega käituvad ja abistavad kui probleeme on) ja see juhus siin on üsna hea näide vist sellest.

Veel üks üsna asjalik video:
http://www.youtube.com/watch?v=ZFPmvhodSXw

Kui ma esimest korda mängisin siis tegin algajavea ja ei pannud esimest Story questi tähele (punased hüüumärgid), neid ei tohi mingil juhul vahele jätte.

haha20 kirjutas:

Ma usun, et "Valley of Titans" teema tehti lihtsalt algajate lollitamiseks, et nad "Jagged Coast" ei ülerahvastaks, aga eks mängus näha ole, igasse serverisse saab ju 8 accounti teha icon_smile.gif


ehh, kõik suuremad guildid mängisid ju VoT serveris CBT ajal, kui lollitamisest rääkida siis tundub just, et tahetakse VoT serverist rahvast vähemaks saada. Samas suurte guildide koha pealt olen ma ka üsna clueless praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 12.04.2012 15:54:59 vasta tsitaadiga

visceir kirjutas:
ehh, kõik suuremad guildid mängisid ju VoT serveris CBT ajal, kui lollitamisest rääkida siis tundub just, et tahetakse VoT serverist rahvast vähemaks saada. Samas suurte guildide koha pealt olen ma ka üsna clueless praegu.

Näiteks Sinistral Swarm guildi ventrinos on selline channel nagu "Jagged Coast", kuigi nad ise mängisid betas VoT.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 12.04.2012 18:24:41 vasta tsitaadiga

niiet kõik siit on soetanud usa vers.? aga kas siis ei teki probleeme sellega et ülejäänud serveri rahvas magab samalajal kui me mängime?
_________________
eval-liiga.net - nr. 1 simracing kommuun Eestis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visceir
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 12.04.2012 19:00:21 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
niiet kõik siit on soetanud usa vers.? aga kas siis ei teki probleeme sellega et ülejäänud serveri rahvas magab samalajal kui me mängime?


Julgen pakkuda, et ameerika serverites on inimesi tunduvalt rohkem kui euroopa omas ja isegi siis kui neid "vähe" serveris on peaks siiski rahvast üsna palju ringi liikuma. Minu eelnev mmorpg kogemus oli 4 a tagasi ja ma olen võibolla out of touch kuid siis ei olnud küll nagu probleeme sellega. Kindlasti leidub ka teisi eurooplasi kes on sinna samadel põhjustel migreerunud. Lõpuks on see siiski su oma valik.

Open beta ajal võib ajavöönd isegi suureks plussiks olla.

haha20 kirjutas:
Näiteks Sinistral Swarm guildi ventrinos on selline channel nagu "Jagged Coast", kuigi nad ise mängisid betas VoT.


Probleem ongi praegu see, et ma olen mmorgp maailmast nii kaua eemal olnud, et mulle ei ütle ükski guildi nimi midagi icon_biggrin.gif

Kuid üleüldiselt kui olen erinevaid foorumeid lugenud ja inimeste käest küsinud siis tundub siiski, et VoT on see peamine.

Muuseas sattusin ka selle teema peale:
http://tera-forums.enmasse.com/forums/guild-hall/topics/Valley-of-Titans-PvP-Official-Guild-List?page=1

Aega on veel, ei pea kohe otsustama.


viimati muutis visceir 12.04.2012 19:03:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 12.04.2012 19:02:47 vasta tsitaadiga

Aga kas NA serverits lagiga pole probleeme?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visceir
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 12.04.2012 19:06:25 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Aga kas NA serverits lagiga pole probleeme?


Ma mängisin slayerit ja ei kogenud küll otseselt, et see oleks kuidagi seganud. Eks ma see nv saan euroopa oma proovida ja tean täpselt kui suur vahe on. Pidin üsna tihti õigel ajal rünnaku eest ära hüppama ja sellega probleeme ei olnud.

Siin on üks pingide võrdlus video kuid ausalt öeldes mind see eriti ei aidanud icon_biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=ZDQdgTkf_lY
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 12.04.2012 19:21:31 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
niiet kõik siit on soetanud usa vers.? aga kas siis ei teki probleeme sellega et ülejäänud serveri rahvas magab samalajal kui me mängime?

Ma eile soetasin usa vers.
Võib tekkida probleeme jah, et vahel vaja kell 5.00 ärgata, kui tahad mingist evendist osa võtta, nt. praegu "Early character creation" event juba sellisel kellaajal.
Tundub, et neil hetkel suveaeg -7 ja meil +3. seega oleme me 10 tundi eespool hetkel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 12.04.2012 19:42:49 vasta tsitaadiga

Mis muidu PvPst saanud on? Ise lootsin pikalt et tuleb L2 stiilis PvP (ehk siis PK süsteemiga - tapad kõik maha keda tahad, aga pead arvestama tagajärgedega), aga tundub, et PvP on hoopis nii, et võid kõiki tappa, kes vastu tulevad ja sinuga ei juhtu midagi?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 12.04.2012 20:02:20 vasta tsitaadiga

ObNixilis kirjutas:
Mis muidu PvPst saanud on? Ise lootsin pikalt et tuleb L2 stiilis PvP (ehk siis PK süsteemiga - tapad kõik maha keda tahad, aga pead arvestama tagajärgedega), aga tundub, et PvP on hoopis nii, et võid kõiki tappa, kes vastu tulevad ja sinuga ei juhtu midagi?


Praegu on jama jah, saab PK igalpool ja siis safe zone hüpata.
Ma loodan, et tulevikus ikka pannake PK-mise eest mingi suurem risk, kui lihtsalt see, et teised inimesed ei respecti sind.
Linna guardid võiks ka rünnata PK-jaid, et nad ei saaks safe zones istuda.

http://tera.enmasse.com/game-guide/pvp/
PK is short for "Player Kill," and works exactly like it sounds.
At level 11 (on PvP servers only) you obtain a skill that lets you declare yourself an "outlaw."
You can then try to kill any player above level 11.
However, when you are an outlaw, any player can try to kill you as well.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 12.04.2012 20:21:21 vasta tsitaadiga

visceir kirjutas:
ObNixilis kirjutas:
Aga kas NA serverits lagiga pole probleeme?


Ma mängisin slayerit ja ei kogenud küll otseselt, et see oleks kuidagi seganud. Eks ma see nv saan euroopa oma proovida ja tean täpselt kui suur vahe on. Pidin üsna tihti õigel ajal rünnaku eest ära hüppama ja sellega probleeme ei olnud.

Siin on üks pingide võrdlus video kuid ausalt öeldes mind see eriti ei aidanud icon_biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=ZDQdgTkf_lY


kuidas sa saad see nv proovida? see nv on ju ainult 1 characteri tegemine võimalik ja preorderitele OB algab alles 19.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 12.04.2012 20:32:42 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kuidas sa saad see nv proovida? see nv on ju ainult 1 characteri tegemine võimalik ja preorderitele OB algab alles 19.

http://community.tera-europe.com/home/news/article/closed-beta-test-5-patch-notes-and-server-opening-times.html
The servers for CBT 5 will be available between Friday, the 13th of April 2012, at 3pm until midnight on Sunday, the 15th of April 2012.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visceir
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 12.04.2012 22:26:23 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kuidas sa saad see nv proovida? see nv on ju ainult 1 characteri tegemine võimalik ja preorderitele OB algab alles 19.


euro ja ameerika versioonide closed betad toimuvad vaheldumisi, eelmine nädalavahetus oli ameerika closed beta ja see nädalavahetus on euroopa oma. See on ka esimene kord kui ma sain euroopa oma jaoks ligipääsu.

Praegu ei usu, et pingi vahe märgatav on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 13.04.2012 14:27:17 vasta tsitaadiga

sebisin ka eu key omale, nädalavahetusel saab kätt harjutada natuke.
_________________
eval-liiga.net - nr. 1 simracing kommuun Eestis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.04.2012 15:22:08 vasta tsitaadiga

Kuidas see sebimine käis sul? Tahaks ka proovida juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 13.04.2012 15:38:47 vasta tsitaadiga

http://contest.mmosite.com/index.php/activity/sendkey/tera_cbt5_beta_key_giveaway regad ära, lähed seal mingi mängu automaadiga mängima. kõigil vist mingid foorum puntkid mis saad mängu coinideks teha, tõmbad yhe korra kangi. lähed leht tagasi, vajutad finish, teed sellele esimesele lehele refreshi. ja vajutad get key. Jube keeruline oli, võttis aega mingi 10 min aga hakkama sain. 420 keyd alles hetkel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haha20
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2003




sõnum 13.04.2012 16:05:23 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
http://contest.mmosite.com/index.php/activity/sendkey/tera_cbt5_beta_key_giveaway regad ära, lähed seal mingi mängu automaadiga mängima. kõigil vist mingid foorum puntkid mis saad mängu coinideks teha, tõmbad yhe korra kangi. lähed leht tagasi, vajutad finish, teed sellele esimesele lehele refreshi. ja vajutad get key. Jube keeruline oli, võttis aega mingi 10 min aga hakkama sain. 420 keyd alles hetkel.

Tõsine värk icon_smile.gif Mul kahjuks sel eu betal ei ole aega osaleda.
Aga see PvP serveri valimine on nii segaseks aetud, ei tea ise ka enam kas VoT või JC.
Nüüd tundub juba VoT ikkagi, kuhu organiseeritud klannid lähevad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visceir
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 13.04.2012 16:30:22 vasta tsitaadiga

Aega on veel, usun et see serveri asi on arusaadavam kui aeg lähemale jõuab. Seniks võid ju tegelase igale serverile omale valmis teha.

EU closed beta serverid on üleval nüüd ja tegin oma tegelase sinna ära ka, serveriks siis valisin esimese pvp serveri, Westonia. Saatke sõnum kui keegi veel seal on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 13.04.2012 17:05:10 vasta tsitaadiga

Westonia kõlab küll eestlastele väga õige server, DL 2h pärast valmis, teen ka sinna siis
_________________
eval-liiga.net - nr. 1 simracing kommuun Eestis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 13.04.2012 17:52:33 vasta tsitaadiga

Üks Eu selle nädalavahetuse cbt kood vedeleb mailil
Eks kes proovida tahab/viitsib se võtku ja andku teada siin ka kui kasutatud : p

3YHMMAMK46YKHXR9YPA5G46TGERRWH6H

This key enables you to take part in the upcoming closed beta weekend from the 13th to 15th April.
HOW TO REDEEM YOUR KEY:
Go to http://account.tera-europe.com

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ObNixilis
HV kasutaja
ObNixilis

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.04.2012 18:12:36 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Üks Eu selle nädalavahetuse cbt kood vedeleb mailil
Eks kes proovida tahab/viitsib se võtku ja andku teada siin ka kui kasutatud : p

3YHMMAMK46YKHXR9YPA5G46TGERRWH6H

This key enables you to take part in the upcoming closed beta weekend from the 13th to 15th April.
HOW TO REDEEM YOUR KEY:
Go to http://account.tera-europe.com


Võtsin võtma ära. Suured tänud

Ei tea kas failidel on suur vahe (EU ja NA) Mul NA 50% tõmmatud.. .kas peaks algusest peale EU tõmbama või lasen NA lõpuni ja siis patchin üle vms?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 13.04.2012 18:37:15 vasta tsitaadiga

ei anna patchida, kliendid liiga erinevad.
_________________
eval-liiga.net - nr. 1 simracing kommuun Eestis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
visceir
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 13.04.2012 19:28:27 vasta tsitaadiga

Hmm, sain siis sealt algajate saarelt ära ja praeguste kogemust põhjal pean üllatunult tõdema, et euroopa omas olen hulga rohkem lagi kogenud. Päris mitmel korral tegelane lihtsalt ei reageerinud või oli hoopis teises kohas kui minu ekraani peal näitas. Isegi igaks juhuks kontrollisin 2x ega mul mingid torrentid lahti ei ole icon_biggrin.gif

Kogemata unustasin default hääle ka oma tegelasele ja nüüd see teeb ainult röhitsusi ja sarnaneb Beavis&Buttheadiga, that definitely got annoying fast.

NA tera annab vist küll EU omaks konvertida kuid ise pole seda teinud. Siin teemas on selle kohta vist juttu:
http://tera-forums.enmasse.com/forums/general-discussion/topics/Convert-client-between-NA-and-EU
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  TERA: The Exiled Realm of Arborea mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.