Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Ärifoorumi kasutajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 02.12.2011 11:54:38 vasta tsitaadiga

Ega vahet ju ei ole, kas keevitusel on 4 või 400 kommentaari, siin jõuad "tõeni" suht kiiresti, kes kuidas käitub jne.
Siin foorumis on ka teised vennad, kes pidevalt väänavad/ rikuvad reegleid, need kes süstemaatiliselt hindasid ei pane esimesse posti, teised kes panevad AH sellised millega nad isegi relvaähvardusel kaupa ei müü, mõlemad juhtumid propageerivad mõttetuid poste tegema ja minusilmis sealt see müügitemade kultuuritus alguse saabki, tühi jutt ja postitamine müügiteemas.

Mina tunnistan ülesse, et oli tükkaega raskusi arusaamisega mis see hulgiteema siis kokkuvõttes on, jõudsin tõeni, et enamvähem ise tuleb aru saada millal on ja millal pole (va. uued asjad ja kui neid on mitu)

Ei muidu on HV Foorum 5+ koht, kiitus meeskonnale, et pettused on suht nulli viidud, äriajamine on tehtud lihtsaks jne thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 12:16:35 vasta tsitaadiga

keevitus, nagu Tanel juba mainis, tuleb aru saada, et tegemist ei ole klassikalise ärikeskkonnaga vaid kohandatud foorumi platvormiga ja paraku on sellisel keskkonnal nii omad plussid kui ka miinused, millega tuleb arvestada, kui soov siin äritseda. Postide muutmise ja kustutamise õiguste andmine ei ole üldse mõeldav sest seda kasutataks kurjasti ära, varasemad kogemused on seda ilmekalt tõestanud. Ainuke lahendus on probleemi korral abi paluda moderaatoritelt, võimaluste ja volituste piires alati aidatakse.
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 12:53:41 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
keevitus, nagu Tanel juba mainis, tuleb aru saada, et tegemist ei ole klassikalise ärikeskkonnaga vaid kohandatud foorumi platvormiga ja paraku on sellisel keskkonnal nii omad plussid kui ka miinused, millega tuleb arvestada, kui soov siin äritseda. Postide muutmise ja kustutamise õiguste andmine ei ole üldse mõeldav sest seda kasutataks kurjasti ära, varasemad kogemused on seda ilmekalt tõestanud. Ainuke lahendus on probleemi korral abi paluda moderaatoritelt, võimaluste ja volituste piires alati aidatakse.


eee, jah.. icon_smile.gif
See kustutamise teema oligi veits üle vindi keeratud lahendus, ei mõelnudki seda päris tõsiselt, lihtsalt juhin tähelepanu ja koputaks mõne
südametunnistusele.

ma toon ühe näite. no mida sa teed selliste pakkujatega?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=516834&highlight=
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 02.12.2011 12:55:31 vasta tsitaadiga

Ei näe lingi tagust teemat. Kas juba kustutatud või link katki?
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 12:58:49 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Ei näe lingi tagust teemat. Kas juba kustutatud või link katki?


Huvitav, mina näen, aga teema on katestatud, siis näevad ainult need kes on sinna postitanud?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 12:59:48 vasta tsitaadiga

Teemaalgataja on selle katkestanud. Näevad seda teemat vaid vastavate õigustega moded ja teemasse postitanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 12:59:58 vasta tsitaadiga

Näevad jah vaid need, kes postitanud.

Postitatud Nokia mobiililt
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2011 13:03:22 vasta tsitaadiga

siis saab sealt

http://www.upload.ee/files/1857769/teema.htm.html
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 02.12.2011 13:06:07 vasta tsitaadiga

Betamax, muidugi ma katkestasin selle, ei jaksanud enam seda möla ära kuulata mida mingid vennad genereerisid, kirjutan PUNASELT et ei oota siia arutelu ja hakkab pihta jälle, aga inimene elab, õpib.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 15:52:57 vasta tsitaadiga

Minu arust ongi foorumis ostmise-müümise mõte selles, et vajadusel saab tekkida kauba ja selle hinna üle argumenteeritud diskussioon.
Seda eriti foorumis, mille nimi on hinnavaatlus.
Tänu sellele ongi tagatud see, et on väiksem tõenäosus lüpsta saada (ei mõtle siinkohal ühtegi konkreetset näidet, vaid üleüldiselt).
See tähendab, et müüja tõenäoliselt ei saa müüa kasutatud kaupa kõrgemalt kui on poehind, kuna see tuleks kiirelt välja isegi siis kui potentsiaalne ostja ise väärtusest nii teadlik pole.

Kui on soov müüa diskussioonivabalt suvalise hinnaga, siis saab ju kasutada muid kanaleid kuulutusevormis (okidoki, soov vms), kuhu ei saa "suvalised jorsid" oma "mõttetut möla" vahele kirjutada.

Antud konkreetse näite osas: ma ei ole mingi audiofiil, et hinnata kas sissemängitud kõlari väärtus on kõrgem või madalam poeriiulil seisvast.
Aga kuna teemas tekkis diskussioon, siis sai iga potentsiaalne ostja selle ise enda jaoks ära hinnata.
Kui sissemängimisel on tõesti lisaväärtus, siis ei pea ju teemaalgataja seda häbenema, kui selle üle diskussioon tekkis.
Teemaalgataja sai ise ära põhjendada, miks sissemängitud kõlaril on kõrgem väärtus ning iga ostja sai vastavalt sellele hinnata, kas soovib seda väärtust osta või mitte.

See on ju aus turumajandus ning turg panigi paika selle, kas kõlarid läksid soovitud hinnaga müügiks või mitte.
Jah, kaupluses võibolla ei ole eetiline kui konkurent tuleb poes kliendi ja müüja vahele mingeid kommentaare pilduma, aga foorumikeskkond ongi äritegevuseks minu hinnangul teistsugune vahend.
Ja minu silmis ongi see foorumi eeliseks (nii siis kui olen ise müüja kui ostja rollis), et mõlemal poolel on võimalik tehingu käigus saada rohkem informatsiooni kui niisama kuulutusetulba kaudu kaupa vahendades.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 17:18:14 vasta tsitaadiga

_marek, täpselt minu mõtted samuti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 19:03:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 03.12.2011 22:01:49 vasta tsitaadiga

_marek, marek, mine arene ausalt, kes müüs kallimalt kui poes ? präegune audes 156 hind on 3000€ (uuem mudel jah aga muudatusi on filtris pmst ainult) pealegi poest ostetud kõlar on toores, sealt ei tule seda heli mis on pool aastatu juba kuulatud kõlarist.
Mul oli siin foorumis 850€ pakkumine, elfas pakuti 900, pakkujad ei ole eile sündinud ja teavad mille eest maksavad, sinusugused muidusööjad võivad jah edasi kaagutada.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 03.12.2011 22:48:45 vasta tsitaadiga

Keda kotib!? Iga AHV Võib müüa hinnaga mis heaks arvab,ei meeldi-ära siis osta..
Vahest/mõnel teema algatamine maksab ja keegi nus** teema âra... Ajab ikka ropendama küll*

_________________
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2011 02:33:59 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
_marek, marek, mine arene ausalt, kes müüs kallimalt kui poes ? präegune audes 156 hind on 3000€ (uuem mudel jah aga muudatusi on filtris pmst ainult) pealegi poest ostetud kõlar on toores, sealt ei tule seda heli mis on pool aastatu juba kuulatud kõlarist.
Mul oli siin foorumis 850€ pakkumine, elfas pakuti 900, pakkujad ei ole eile sündinud ja teavad mille eest maksavad, sinusugused muidusööjad võivad jah edasi kaagutada.

icon_eek.gif ..mõnel hakkas vist väga valus ikka... aiai... kui konstruktiivne kriitika nii vastu hakkab, siis tuleb valida ikka mõni muu meedium äritegevuseks. Näiteks mõne Hiina tsenseeritud päevalehe kuulutusterubriik icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2011 08:00:58 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
kui teema püstitus oleks tasuta, siis võiks jah niiöelda hindadevaatluse egiidi all ehk ära taluda selle möla. kuid et selle eest peab maksma
Ei pea maksma, kui autendiksid end siin ID-kaardiga ära.*

ID-kaart ehk isikutunnistus on on igale Eesti kodanikule kohustuslik (ärge hakake mingit vastupidist iba ajama - see on seaduses ka nii kirjas) ning täiesti oma viga, kui ei soovi või ei taha siin end ära autentida (oma kasutajanimi andmebaasis siduda isikukoodiga) ehk end äripartneri silmis usaldusväärsemaks teha.
Pass on täiesti teisejärguline, vabatahtlik EL-i väliseks reisimiseks reisidokument.

* - tasuta on piiratud arv teemasid, aga siiski tavalise kodaniku jaoks peaks see piisav olema - kui soovid juba äritseda ja tulu teenida, on täiesti normaalne väike osa oma tulust ka seda tulu teenida aidanud keskkonnaga jagada.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 04.12.2011 09:00:47 vasta tsitaadiga

Tanel, noh alati pole asi nii, et on tasuta, aegumata teemad on siis peab maksma, aga jah, ID kaart võiks juba igal ühel olla thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2011 10:44:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

noh alati pole asi nii, et on tasuta, aegumata teemad on siis peab maksma

no aga see ei lähe enam tavapärase "vaese tudengi" profiiliga kokku, kes oma läpakat või telefoni müüb. Kui nii tihti vaja äri teha, siis ei ole midagi imelikku selles, kui väikese osa maksad ka keskkonnale, kus äritsed. Ja pealegi, kui kõik tasuta oleks, siis HV foorumit poleks olemas. Praegugi maksame foorumile peale, et see eksisteeriks.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2011 11:24:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


said ehk valesti aru, ei kaeblenud nagu kordagi et on tasuline vms. pigem see et mingit targutamist jm jura siiski ei pea ju myygiteemas taluma.
elu on näidanud et tavaliselt yritab ikka teatud kontigent seda ära kasutada .

mis puudutab id kaarti, siis see on olemas. eks ta vedeleb seal passi ametis kuskil. pole otsest vajadust olnud .juhiluba ajab kõik asjad ära:P

ja usaldusväärsusest rääkides, siis ma arvan et ma olen ka ilma selleta piisavalt usaldusväärne. väga paljud teavad mu nime, kus ma elan jne jne
aga mingi 10 pos kommiga id kaardiga tegelast ei aita minu silmis ka id kaart. sest kõik tehingud võivad olla käest kätte tehtud ja id kaart võib vabalt olla kellegi teise oma olnud.ja kui mu mälu ei peta mind siis siin on juba paar petturit kes id kaarti kasutatades on ennast niiöelda legaalseks teinud ja hiljem ikka oma vanu kombeid viljeledes lõpuks jälle ära bannitud .kasutaja Tartu näiteks.

loo moraal on see et kui tahetaks nii hirmsasti hindu vaadelda, siis ei pea ju teise inimese äriteemat läbustama . pigem ma soovitaks kasutada ostuabi hinnapäringut. ja nagu tanel nüüd ja ka varem korduvalt on öelnud, siis HinnaVaatlus asub ikkagi siin - https://foorum.hinnavaatlus.ee/index.php
foorum on lihtsalt lisa

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2011 11:26:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nagu tanel nüüd ja ka varem korduvalt on öelnud, siis HinnaVaatlus asub ikkagi siin - https://foorum.hinnavaatlus.ee/index.php

https://www.hinnavaatlus.ee/ doh.gif icon_biggrin.gif
Foorum on hiljem tehtud ja teisejärguline (kuigi Eesti suurim IT-teemaline kommuun) - vaieldamatult suurim osakaal unikaalseid kasutajaid (230 000 ühes kuus) külastab www.hinnavaatlus.ee lehte.
Elu ei keerle vaid HV foorumi ümber icon_smile.gif

P.S. Muuseas, reeglites kirjas, mida ja kuidas tohib müügiteemades sõna võtta.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 04.12.2011 11:26:50 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif siis oleks nagu õigus "targutajal" teema algatamise kulu sisse nõuda icon_idea.gif
_________________
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2011 11:30:35 vasta tsitaadiga

"targutamine" lubatud vaid teatud tingimustel.
Võtke asja mõistusega.

Kombineerige _marek öeldu ja foorumi reeglid.


Mõningaid targutajaid on aeg-ajalt ka karistatud.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2011 11:31:43 vasta tsitaadiga

irw sorry -käsi vääratas icon_lol.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 04.12.2011 14:07:39 vasta tsitaadiga

See kui inimesed tahavad oma kaupa kohati pool tasuta ära anda, ei tähenda, et kõik peaks seda tegema.
Ma viimasel ajal pole suurt midagi endale kasutatult ostnud, kõik otse poest kuna ei müüda seda kaupa mida mina endale tahaks, kui keegi ennem mingit ütleme 1000€ ostu oleks öelnud, et ou näe, ma annan sulle sama asja aga sott odavamalt kui poes, siis muidugi ma võtan sott odavamalt (kui garantii olemas), foorumis aga inimesed otsivad mingisuguseid ime häid diile, kuidas kaup pool muidu kätte saada, kui keegi pole nõus pool muidu müüma, siis tehtakse maha ja sõimatakse läbi, et va loll ikka.

Siin mu teema, müün telefoni, olen täiesti ok sellega kui see poole poe hinnaga ära läheb, pmst uus asi: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=518150
Minujaoks ei ole sellel väärtust, lihtsalt telefon noh, hind kukub kiiremini kui elevant kalju otsast.
Minu kõlariteema aga, vot seal ma kordan veelkord kõlari väärtus seda kuulates kasvab, hakkab kõlama alles peale 100tundi kuulamist, päris hea on 150-200h järel, see on palju kuulamist, kui sul võimsad võimendid ja asjad töötavad selle aja siis on juba rahaliselt suhteliselt arvestatav kulu, kui muud inimesed samal arvamusel pole, noh las siis jääda, jään oma arvamuse juurde.
Mina müüsin ~10% odavamalt poest, ikka olid vennad kohal ja pakkusid üle 2x vähem minu soovitust ja natukene möla veel pealegi

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 04.12.2011 21:15:57 vasta tsitaadiga

foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=518155&highlight=



yxkala kirjutas:
Sry aga kas 700 nats ebareaalne pole?
Sama raha eest saab korraliku B kerega Omega juba.
näiteks http://www.auto24.ee/used/909648

_________________
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 260
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Ärifoorumi kasutajad mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.