Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Miks ma arvan et ABIT on saast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 21.06.2003 13:07:18 vasta tsitaadiga

Mis selle abit nfs-7 viimane rev ongi 2 v???
Ja kas seda peab siis kohe update-ima???? icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 21.06.2003 13:10:43 vasta tsitaadiga

thunderz kirjutas:
Wilts kirjutas:
ABIT ON SAAST.... ECS Ruulz

Pakun, et asi ikka vastupidi (kui sulle vigane plate on sattunud ,siis tasuks ümber vahetada)
(või kui viga oskamatuses , siis proovi kelleltki abi saada)
minuarust ABIT'i plaatidel biosi settingutega natuke rohkem mängimist küll ,kui muudel platedel.
Aga isegi Chaintech on kõva tegija ,kui võrrelda selle ECS-ga
sest ECS on ikka saastade saast.


ee... ja miks ta koguaeg 5.1 viskab kahe kõlari peale? poole filmi ajal... järsku kuuled plõks ja kaks kõlarit icon_mad.gif
igakord kontrolli kui hakkad mängima/filmi vaatama/muusikat kuulama, et kas ikka on 5.1 või on jälle 2 kõlarit
ja mitte vähe pole uut windowsi installind/uusi draivereid tõmband.... Miks mälud ei tööta sedasi nagu on ette nähtud.... paneb kohe sinist????? kurat ECS vähemat töötas ja korralikult polnud mul ühtegi jama fk.

seda jama võib ju kannatada aga kuskil on piir icon_mad.gif Ma maksan 2200.- ja saan sellise kuradi käkerdise. Üks asi võiks juba sellise raha eest töötada nagu on ette nähtud fk. icon_mad.gif

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"


viimati muutis Wilts 21.06.2003 13:18:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2003 13:17:18 vasta tsitaadiga

Abiti ei tasu küll maha teha, siiani on neil parimate võimalustega stabiilseimaid plaadid olnud. Olen selles igati veendunud, need lause õiged oc plaadid thumbs_up.gif, ainult vastupidavusega on neil jah probleeme, endal lagunes aastaga 3 abiti ära, sain asemele gigabyte plaadid, kuid need ei kõlba isegi tavalisse mänguarvutisse oma väikeste võimaluste ja jamade pärast.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002




sõnum 21.06.2003 13:27:35 vasta tsitaadiga

Kasutan pikemat aega ABIT emaplaati ning sedagi mu sõpsid ja kellelgi pole midagi kurtta... Epox'it ma nüüd maha tegema ei hakka aga omast kogemusest ütleksin et ABIT'ist ta üle pole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002




sõnum 21.06.2003 13:28:15 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Mario, taltsuta ennast ! Kas arvad, et ma oleks Abit'i 3x järjest uuesti valinud, kui ma kahtleks selle headuses ? Minu kasutuses/hooldada on väga lai valik erinevate firmade platesid ja ma ütleks, et selle raha eest, mida Abiti eest välja tuleb käia, saab ikka väga hea plaadi ! Samuti ei vaidle ma vastu, et Epox on täitsa pandav, kuid võrreldes Abit'iga pole tal nii palju ja paindlikke konfimisvõimalusi, ülekiirendamist silmas pidades. Loomulikult on väga head ka n. ASUS, MSI, Gigabyte plaadid, aga nende head küljed muudab vähem ahvatlevaks just hind ...


Ei ütleks et Gigabyte just kallisse hinnaklassi kuuluks! icon_confused.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002




sõnum 21.06.2003 13:48:04 vasta tsitaadiga

Endal on 5 Abitit läbi käinud ja kõik on ajusid kah k.... Jutt käib NF7-S emmedest.
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 21.06.2003 13:59:12 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
ee... ja miks ta koguaeg 5.1 viskab kahe kõlari peale? poole filmi ajal... järsku kuuled plõks ja kaks kõlarit icon_mad.gif
igakord kontrolli kui hakkad mängima/filmi vaatama/muusikat kuulama, et kas ikka on 5.1 või on jälle 2 kõlarit
ja mitte vähe pole uut windowsi installind/uusi draivereid tõmband.... Miks mälud ei tööta sedasi nagu on ette nähtud.... paneb kohe sinist?????


soundi kohta eriti ei tea - minu Abitil int soundi pole. aga minu Epoxil on ja ennem asja korda ei saanudki , kui panin kahed driverid - algul Via VT8233 Audio Controller Drivers ja siis Realtek ALC201 drivers (soundi chip).
ja mis mälusse puutub ,siis osad mälud lihtsalt ei tööta osade emaplaatidega korralikult.
proovi võimaluse korral mingi muu mäluga.
või on mingid settingud kuskilt biosist vaja muuta - igasugused shadow'id maha jne.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppp
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.06.2003 14:30:11 vasta tsitaadiga

link :: Abitist ja ECS-ist

Wilts kirjutas:
ABIT ON SAAST.... ECS Ruulz


Pika halli habemega uudis juba, aga ei mäleta, et siit oleks läbi käinud...
Võib-olla hakkab plaan teoks saama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 21.06.2003 14:40:28 vasta tsitaadiga

sellest jutust nagu selline mulje ,et ABIT oleks hullem saast,ei tea endal üks praegu ABIT töötab hästi.Epoxiga pole kokkupuutunud.endal on olnud ka ABIT BG7 töötas väga hästi .
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliyx
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001




sõnum 21.06.2003 15:03:49 vasta tsitaadiga

pahasti ütleks ainult sg71 kohta. teistega on väga vähe probleeme olnud. neid abit`i plaate (ja masinaid nende baasil) on ikka päris palju käest läbi käinud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 21.06.2003 15:13:11 vasta tsitaadiga

thunderz kirjutas:

...ja mis mälusse puutub ,siis osad mälud lihtsalt ei tööta osade emaplaatidega korralikult.
proovi võimaluse korral mingi muu mäluga.
või....


nu seda saab varsti proovida....

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2003 20:10:28 vasta tsitaadiga

Endal masinas Abit. Siiamaani sigarahul (kuid jah juba vanake teine, kui täitsa uue ostmiseks läheb siis 99% abit)
Olen viimasel ajal 5 arvutit kasutatud juppidest kokku pannud. (enamus asju siit HVst ostetud)
MSI ja CT emaplaadid enamuses (soltek kah) ja kunagi pole veel 1 korraga asja korralikult tööle saanud.
siis aga ladunud muud jupid oma abiti emmele ja.... bingo!!! (noh lihtsalt prooviks) pärast natuke vaeva nägemist kõik plated ka ilusti tööle saanud aga midagi ikka see näitab... icon_rolleyes.gif

Ja minule kui väga juhmile ja oskamatule klokkajale on samuti abit jätnud kõige parema/suuremate võimalusetga mulje. thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maagid h00s
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 21.06.2003 21:47:51 no noooooo....... ? vasta tsitaadiga

icon_confused.gif Mul on Abit MB KX-7 333 via KT 333 mainboard. Yldse ei virise, t88tab Abit Siluro GF4 Ti 4200 64MBga suurep2raselt ja ei mingit jama, mul ei ole ka teadmisi ses vallas liiga palju aga v6in 8elda et peale kahe Maxtori HDD, mis mul l2bi on l2inud, ei ole mingeid probleeme.
Ise arvan et pigem on probleemsed Gigabyte'i emaplaadid. Epoxi ei tunne.
Ahjaa, ma m6tlesin vahepeal et teeks teema "Abiti mainboard ja Maxtori HDD - kas ja kuidas need 2 omavahel kokku sobivad?" Aga arvasin et sel pole m6tet. Kas siinne rahvas oskab selle kohta midagi 8elda, sest kui ikka 2 HDDd j2rjest l2bi l2hevad, on midagi vist natuke lahti. Probleem ei pruugi yldse emaplaadis olla, lihtsalt, mida keegi arvab sellest? Mis ehk enim k6vaketast ja tema tervist m6jutab icon_question.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2003 22:48:13 Re: no noooooo....... ? vasta tsitaadiga

ketastele ei meeldi pidev suur temperatuur.

ja abitist.. endal erilist kogemust pole.. kunagi bx-ajastul võtsin yheks päevaks abiti plaadi, kuna aga asus siiski osutus paremaks klokkuriks, jäin asusesõbraks.
hiljem oli aasta otsa abiti th7II, mis oli küll sigastabiilne plaat. ja lõpuks lagunes vaid
enda ettevaatamatuse tõttu (vinti vahetades läksin käega liiga tugevalt yhe kondeka pihta).



Dendroid kirjutas:
icon_confused.gif Mul on Abit MB KX-7 333 via KT 333 mainboard. Yldse ei virise, t88tab Abit Siluro GF4 Ti 4200 64MBga suurep2raselt ja ei mingit jama, mul ei ole ka teadmisi ses vallas liiga palju aga v6in 8elda et peale kahe Maxtori HDD, mis mul l2bi on l2inud, ei ole mingeid probleeme.
Ise arvan et pigem on probleemsed Gigabyte'i emaplaadid. Epoxi ei tunne.
Ahjaa, ma m6tlesin vahepeal et teeks teema "Abiti mainboard ja Maxtori HDD - kas ja kuidas need 2 omavahel kokku sobivad?" Aga arvasin et sel pole m6tet. Kas siinne rahvas oskab selle kohta midagi 8elda, sest kui ikka 2 HDDd j2rjest l2bi l2hevad, on midagi vist natuke lahti. Probleem ei pruugi yldse emaplaadis olla, lihtsalt, mida keegi arvab sellest? Mis ehk enim k6vaketast ja tema tervist m6jutab icon_question.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 21.06.2003 23:12:28 vasta tsitaadiga

no mul on abit kd7 juba pool aastat ja olen ÜLIMALT rahul. mingit biossi uuendamist pole vaja olnud ette võtta ja ühtegi kala pole veel esinendud! sul pole arvatavasti vedanud icon_rolleyes.gif
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 21.06.2003 23:17:22 vasta tsitaadiga

Ok igal inimesel on ju õigus omale arvamusele, kui x asi on saast, olgu ta siis nii. Kui peale mitmekordset tõdemust, et "asi on saast" ikka ja jälle astutakse selle "reha" peale, on midagi viga ka astujaga imho. Ei saa küll lugeda end mingiks Abiti funclub liikmeks, kuigi endal just selle tootja emme momendil. Isiklikele kogemustele tuginedes võin küll öelda, et Abitil on rämedaid kvaliteediprobleeme tootmisprotsessis. Enda ostetud emmel oli näiteks 1 kondekas surutud poolviltu NB jahutusventika kinnitusmehhanismi vahele (sry ei ole mingi rauaspets ega oska seda isegi täpselt éesti keeles sõnastada), õnneks polnud päris küljest murdunud. USA foorumis on piisavalt threade tootmispraagist, murdunud detailidest ja ilmselgelt tootmise käigus tekkinud vigadest. Ka see IC7 integreeritud helikas on tegelikult üsna kasutuskõlbmatu oma müra tõttu. Aga eks selliseid problasid ole aeg-ajalt kõigi tootjatel. Abitit saastameistriks siiski ei nimetaks, kuna asi kappab nagu segane ja omanik häppi. Irw icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001




sõnum 22.06.2003 09:54:37 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
hmm.. endal pea aasta kx7-333 <b>piix</b> all ja pole mitte midagi halba öelda, ainuke complaint oleks vast et m2luslotid on liiga l2hedal agp slotile, video radikad v6tavad automaatselt 2 ddr slotti ära.
mina küll ei ytleks et abit saast on beer_yum.gif


ja endal KX7-333R samuti pea aasta kenasti teeninud/töötanud ... beer_yum.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002




sõnum 22.06.2003 11:05:17 vasta tsitaadiga

Mul Abit SR7-8X ja olen rahul, kui see ostetud sai oli hinna-kvaliteedi suhe väga hästi paigas ja töötab tõrgeteta. Klokkimiseks ka väga normaalne plaat 1.8A@2.9Ghz pole probleem.
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2003 12:28:44 vasta tsitaadiga

hmm, kogu see nforce 2-e perekond on paras saast, v2hemalt iga kolmas plate on vigane, vahet pole mis firma oma icon_mad.gif

ja need kes siin r22givad, et abit on paremini klokitav kui näiteks epox sis vabandage aga miks näiteks 3dmark-is on tehtud parimad/kiiremad tulemused just epox-i platedega? ja seda juba 6ite mitu aastat???? ehk p6hjendate nüüd mism6ttes on abit paremini klokitav? maybe ta klokkubki paremini, ometi aga top tulemused on epox-i omad, ju siis on abit lihtsalt aeglasem? i dont think so icon_razz1.gif lihtsalt, face the fact that epox is the best overclocker icon_wink.gif thumbs_up.gif

ja veel, ise olin vahepeal epox 8rda+ i otsas, esimene plate oli vigane, vahetasin ringi, siis jamas ka teine, aga pohh, enam ei viitsind garantiiga jamada, andsin sugulasele ja v6tsin oma epox 8k5a2-e tagasi, vat see on hea oc-er ja stabiilne plate. lisaks veel vaat, et kiirem kui nforce2 plated icon_wink.gif thumbs_up.gif

yhes6naga mitte abit ega mingi teine firma pole sitt, vaid nforce 2 on sitt icon_mad.gif

edit: kohe näha, et nvidia toodang - nVIDIA is evil icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
General
HV kasutaja
General

liitunud: 10.07.2002




sõnum 22.06.2003 12:43:04 vasta tsitaadiga

VIA võiks oma uue kiibi varsti välja tuua thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002




sõnum 22.06.2003 12:55:19 vasta tsitaadiga

No ei tea ikka...eelistaxin siiski seda sitta nfoce2 veel sitemale VIA'le..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2003 13:16:23 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
No ei tea ikka...eelistaxin siiski seda sitta nfoce2 veel sitemale VIA'le..


mille poolest via siis sitem on? no ma ei tea, kiiruse poolest teeb mu kt333 küll nforce 2-ele p2he kui asjad t88tavad samal taktil, proovitud v2rk icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002




sõnum 22.06.2003 13:30:14 vasta tsitaadiga

dual ram'i võimalused, mis minujaoks on üks suur eelis via kiibistiku ees...
ja sa võrdled oma Ep8k5a2 terve nforce2 põlvkonnaga , natuke lame kas pole? Teatud toote võrdlusest oleks rohkem abi... VIA kiibistiku üks parema clockitavusega kaartidest on kahtlemata 8k5a2 .. võrdle seda siis parima nforce2'ga .. ja siis tee omad järeldused.

ps: su via kt333 teeb nforce2'le pähe... ise ka usud mis reegid ve icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2003 14:31:27 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
dual ram'i võimalused, mis minujaoks on üks suur eelis via kiibistiku ees...
ja sa võrdled oma Ep8k5a2 terve nforce2 põlvkonnaga , natuke lame kas pole? Teatud toote võrdlusest oleks rohkem abi... VIA kiibistiku üks parema clockitavusega kaartidest on kahtlemata 8k5a2 .. võrdle seda siis parima nforce2'ga .. ja siis tee omad järeldused.

ps: su via kt333 teeb nforce2'le pähe... ise ka usud mis reegid ve icon_biggrin.gif


nujah

ise usun jah mis r22gin: proovisin 8rda+ i ja 8k5a2-e vahet
sama prose, sama m2lu, samad sagedused, vahed puudusid... pc mark, 3dmark, q3 k6ik testid samad v6i siis oli kt kiirem, seda juhul kui ei kasutatud dual ddr-i duali puhul oli mingi paarkymmend punkti m2lu skoor pcmarkis k6rgem nii, et go figure palju see dual sulle juurde annab...

minuarust pole neil küll mingit vahet, mis sa teed selle 50 punktiga? icon_confused.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2003 19:36:13 vasta tsitaadiga

3dmark2001 top10 (ehk siis samas ka pentium4 top10):
asus, abit, asus, asus, asus, abit, abit, abit, asus, abit. icon_biggrin.gif

3dmark2001 athlon top10:
abit, abit, abit, abit, abit, abit, abit, abit, abit, abit icon_biggrin.gif

kuna seal top10nes oli yhe useri benche 2x, siis siin on 11.s ka: abit. icon_wink.gif

ja polnud tikke, et tikutulega epoxeid sealt esiotsast otsida icon_wink.gif



voltc kirjutas:
hmm, kogu see nforce 2-e perekond on paras saast, v2hemalt iga kolmas plate on vigane, vahet pole mis firma oma icon_mad.gif

ja need kes siin r22givad, et abit on paremini klokitav kui näiteks epox sis vabandage aga miks näiteks 3dmark-is on tehtud parimad/kiiremad tulemused just epox-i platedega? ja seda juba 6ite mitu aastat????

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Miks ma arvan et ABIT on saast mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.