Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Samsung S5620 Monte märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.05.2010 21:01:56 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades.

Mõtled, et kogu klaviatuur oleks korraga ekraanil, igal klahvil üks täht või, sellist lahendust sellel telefonil ei ole, ega ole mõtet ka, klahvid läheksid nii pisikeseks, et neid ei saaks näpuga tabada ja tuleks kasutada mingit pulka

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2010 21:08:34 vasta tsitaadiga

Seda mõtlesin jah ja ma arvan, et saaks hakkama küll.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.05.2010 23:43:32 vasta tsitaadiga

Nokial on püstipidi täitsa kasutatav Mini-QWERTY klaviatuur.
Spoiler Spoiler Spoiler
Lisaks on veel Full-QWERTY versioon
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 15.05.2010 23:55:21 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Stakeknife kirjutas:
Mis mõttes qwerty tähed? Mõtlesin ikkagi keyboardi näiteks sõnumi kirjutamisel või veebi kasutades.

Mõtled, et kogu klaviatuur oleks korraga ekraanil, igal klahvil üks täht või, sellist lahendust sellel telefonil ei ole, ega ole mõtet ka, klahvid läheksid nii pisikeseks, et neid ei saaks näpuga tabada ja tuleks kasutada mingit pulka

Enda S5230 puhul peab lihtsalt telefoni külili keerama, siis ilmub täissuuruses qwerty ekraanile. Kuna Montel on sama suur ekraan, siis miks küll tal sellist asja pole?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhko
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2005




sõnum 24.05.2010 19:09:40 vasta tsitaadiga

palun ütle mulle, kuidas sa montel 3g välja lülitasid.. no ma olen terve telefoni enda arust läbi tuhlanud.. aga ei leia icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 24.05.2010 19:14:08 vasta tsitaadiga

Juhko kirjutas:
palun ütle mulle, kuidas sa montel 3g välja lülitasid.. no ma olen terve telefoni enda arust läbi tuhlanud.. aga ei leia icon_smile.gif

Menüü >> Seaded >> Võrguseaded >> Võrgurežiim >> vali GSM 900/1800 >> vajuta vali ja nii lihtne oligi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhko
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2005




sõnum 24.05.2010 19:27:19 vasta tsitaadiga

aitähicon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maximus_991
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2002




sõnum 25.05.2010 15:34:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Montel kasutanud ka seda U-Talk varianti, mis peaks asendama MSN-i ? See tundub läbinisti venekeelne ja keerulise ülesehitusega.

Kui ma lähen telefoniga interneti, kuidas ma saan aru, et hetkel kasutan just WiFi-d, mitte 3G võrku ? Mõlemad ikoonid on üleval ribal olemas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 25.05.2010 15:42:28 vasta tsitaadiga

Maximus_991 kirjutas:
.....
Kui ma lähen telefoniga interneti, kuidas ma saan aru, et hetkel kasutan just WiFi-d, mitte 3G võrku ? Mõlemad ikoonid on üleval ribal olemas.

aktiivne Wifi on roheline ja kui 3G kaudu internetti lähed siis värvus 3G ikoon vist punaseks, samuti hakkab 3G kaudu internetis käimisel >> Logid >> Andmeloendur -> saadetud ja vastuvõetud andmete üle arvet pidama, Wifi puhul andme mahtude kohta mingit statistikat ei peeta

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VWman
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 29.05.2010 20:26:39 vasta tsitaadiga

Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 30.05.2010 13:06:11 vasta tsitaadiga

VWman kirjutas:
Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks?


Eespool on juba video toodud, kus asjal jookseb offline Google Maps.
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 524
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 30.05.2010 19:17:11 vasta tsitaadiga

Sai ka eile soetatud....tundub päris asjalik ja üsna hea puuteekraan tundub olevat. Reaageerib ikka normaalselt, ainult harjuda vaja icon_smile.gif thumbs_up.gif
EDIT: Et mingi deskdopilt ei saa muusikapleieri vidinat ära. Tahaks mingeid teisi asetada sinna asemele. Ja mis põhimõte sellel kolmel tnö töölaual on? Kas seda deaktiveerida ka saab või peaksin ma hoopis selle plusse avastama? icon_neutral.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.05.2010 19:32:11 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
.....
EDIT: Et mingi deskdopilt ei saa muusikapleieri vidinat ära. Tahaks mingeid teisi asetada sinna asemele. Ja mis põhimõte sellel kolmel tnö töölaual on? Kas seda deaktiveerida ka saab või peaksin ma hoopis selle plusse avastama? icon_neutral.gif

üleval vasakus nurgas on sõna vidin, vajuta sinna peale, seejärel vajuta ja hoija all seda muusikapleieri vidinat ja lohista alla kasti, igale töölauale saad eraldi vidinaid alt üles uuesti vedada, loomulikult on kolm erinevat töölauda ainult kasuks, töölaua pind on siiski väike ja eraldi töölauad mahutavad väljaveetud vidinaid rohkem, endal esimesel töölaual suurelt kell ja kuupäev, teisel kalender, kolmandal kasutatav teenuse pakkuja ja võrguala masti nimi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 31.05.2010 12:09:44 vasta tsitaadiga

Sihukene huvitav asi nagu GPS ei taha funkseerida icon_cry.gif . Positsioneerin ennast ära seal seadete all, avan google mapsi ja siis tekkivad jamad. Esiteks on mul mingi teine versioon erinevalt videost mis siin on, ja pealegi üritab EDGE kaudu andmeid alla laadida mis mulle just huvi ei paku. Et nõuandeid kellelgi?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 12.06.2010 14:57:38 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Sihukene huvitav asi nagu GPS ei taha funkseerida icon_cry.gif . Positsioneerin ennast ära seal seadete all, avan google mapsi ja siis tekivad jamad. Esiteks on mul mingi teine versioon erinevalt videost mis siin on, ja pealegi üritab EDGE kaudu andmeid alla laadida mis mulle just huvi ei paku. Et nõuandeid kellelgi?

Ühenda ennast wifi'sse ja tuld!

Tele2 on hetkel kerge soodukas: 2160kr
http://www.tele2.ee/pood.html#p_805
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 12.06.2010 15:03:39 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
........

Tele2 on hetkel kerge soodukas: 2160kr
http://www.tele2.ee/pood.html#p_805

Ainuke millega pügada sain on hind, see aina langeb, kahjuks polnud aega oodata, muus osas tundub valik igati korda läinud olevat

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 13.06.2010 15:51:17 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Vidget kirjutas:
........

Tele2 on hetkel kerge soodukas: 2160kr
http://www.tele2.ee/pood.html#p_805

Ainuke millega pügada sain on hind, see aina langeb, kahjuks polnud aega oodata, muus osas tundub valik igati korda läinud olevat
Teretulemast klubisse icon_razz.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 14.06.2010 21:40:25 vasta tsitaadiga

Maximus_991 kirjutas:
Kas keegi on Montel kasutanud ka seda U-Talk varianti, mis peaks asendama MSN-i ? See tundub läbinisti venekeelne ja keerulise ülesehitusega.

Kui sa uTalki käima paned, siis Menu->Nastroiki->Obcie->Jasõk->Jenglish
Mõttetu mees kirjutas:
VWman kirjutas:
Saan ma õieti aru, et GPS navigeerimine toimub ainult läbi neti ?
Kas sinna mingeid kaarte ei anna alla laadida( osta ), mis ka offline navigeerimist toetaks?

Eespool on juba video toodud, kus asjal jookseb offline Google Maps.

Minu arust küll google maps offline panna ei saa! Küll aga saab läbi vihvi seda jooksutada.

Kuidas teil leviga lood on? Kuna olen Tele2 levis ja meetripaksuste seintega keldris, siis on levi sitem kui 2-seeria Nokial. Nokia näitas kaks pulka levi, Monte heal juhul 1 icon_neutral.gif
Kõrvaklappidega võib vist paberihunti testida, sest kõrvades nad küll ei püsi või on mul eelmise sajandi kõrvad ebastandardsed. Nädalavahetusel saab vast testida, kuidas handsfree töötab kinnise kiivri sees.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 14.06.2010 23:39:51 vasta tsitaadiga

http://www.mgmaps.com/

Selle abil nagu saaks Google Maps offline kasutada ... ise pole küll proovinud. Seal eelpool antud videos sama proge.
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 524
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 15.06.2010 15:09:51 vasta tsitaadiga

Kuidas kurat selle gmapi saab panna nii, et ta wifit kasutab. Küll ma olen uurinud ja puurinud sealt aga sellist kohta ma ei leia....Ühendan wifiga, aga ikka kui kaarti laeb siis EDGE kaudu??? Annaks keegi nõu?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.06.2010 19:51:04 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Kuidas kurat selle gmapi saab panna nii, et ta wifit kasutab. Küll ma olen uurinud ja puurinud sealt aga sellist kohta ma ei leia....Ühendan wifiga, aga ikka kui kaarti laeb siis EDGE kaudu??? Annaks keegi nõu?

Menüü-Seaded-Rakenduste seaded-Internet-Internetiprofiilid-wifi ssid'le linnuke
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005




sõnum 20.06.2010 18:03:42 vasta tsitaadiga

Huvitav nii palju kui ma ka ei prooviks ei saa ma oma Montega wifisse, olen proovinud mitmeid wifisi. Keegi viitsiks aidata?Nagu arusaan siis siin peab vist mingi kindel seting olema?
Autentimine nurjus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2010 17:52:17 vasta tsitaadiga

Sai ka Tele2-st tellitud, see nädal peaks kohale jõudma, kui kohale jõuab siis proovin ka oma muljeid jagada.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 21.06.2010 20:53:30 vasta tsitaadiga

marius8 kirjutas:
Huvitav nii palju kui ma ka ei prooviks ei saa ma oma Montega wifisse, olen proovinud mitmeid wifisi. Keegi viitsiks aidata?Nagu arusaan siis siin peab vist mingi kindel seting olema?
Autentimine nurjus.


Paned wiffi aktiivseks, siis valid sobiva modemi, klikkad peale, sisestad vajamineva koodi ja vsjo. Lisaks muidugi see teema, et rakendustel peab ära märkima mis internetiprofiili ta kasutab. Nimekirja lõpus wifi ka olemas. Õigemini mitte wifi, üheskoos vaid modemi nimi... icon_mad.gif
Natuke ebamugav süsteem, mulle tundub, et koguaeg peab vahetama ja vaatama, et kui tahad wifit, siis ikka kasutaks wifit mitte EDGET nt. Aga harjub ära!

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VWman
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 22.06.2010 02:25:54 vasta tsitaadiga

vih-vih minul töötab ja google maps ka üle selle. Juhtusin netist lugema, et Tsehhid (vist olid Tsehhid ) tegid progejupi ja tsehhi kaarti saab oflines navigeerida.Jutu juurde oli ka kirjutatud, et kui Nokia ja teised suudavad teha korraliku navigeerimis tarkvara, siis meie Samsungi fännid suudame ka seda "varsti".

GPS toimib pisut imelikult mul, ei tea kas on antenn kehvavõitu icon_sad.gif või elan lihtsalt liiga metsas. Samas, 5800 Noksi GPS toimis kõrval ilusti.

Mina neid originaal klappe Nolani kiivris küll kasutada ei saa ..krdi valus on, ikka tõsiselt valus.

Ma ei räägi palju, musa ei kuula ja telefon on mul enamasti offlines, aga pagan aku ei kesta kuidagi, või olid mu ootused liiga suured? kaua teil aku kestab ? 3G lülitasin kohe välja.

Raadiot ei saa ilma klappideta kuulata icon_sad.gif nuuks

Kui keegi näeb poes kusagul silikon kesta müügis, andke teada.Ekraani kaitsekile oleks ka vaja, kui keegi on omale 5päkki soetanud, tahab äkki mulle ühe maha ärida?

Muidu ok, aga aku probleemi pean süvenema ja eks ma ootan ära selle offline navigeerimise, mis peaks tulema.

Mis asi on alarmi korduse juures 1 keer ? 2 keer ... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Samsung S5620 Monte mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.