Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 71, 72, 73  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima ja miks? Põhjenda teemas ...
Far Shiverpeaks
57%
 57%  [ 73 ]
Desolation
16%
 16%  [ 21 ]
Midagi muud. Täpsustan ja põhjendan teemas.
25%
 25%  [ 33 ]
hääli kokku : 127

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2010 16:08:45 vasta tsitaadiga


Link


edit:
uus blog post: http://www.arena.net/blog/guild-wars-2-design-manifesto


edit2:
video: http://www.eurogamer.de/videos/guild-wars-2-gameplay-video?size=hd

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 03.06.2010 06:31:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
gamescom (August 19-22) – This is the big one folks! I’m happy to announce that we will unveil the first public hands-on demo of Guild Wars 2 at gamescom in Cologne, Germany! If you want to be the first in your guild to play GW2 (and you’re in Europe), this is the show to attend. Naturally, we’ll have tons of ArenaNet staff on-hand, including studio head Mike O’Brien and German community manager Martin Kerstein, plus lots of cool activities. But let’s face it; we know it’s all about the game. We’ll have more details about the GW2 demo in the near future.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2010 11:23:06 vasta tsitaadiga

videos olevad efektid on küll ilusad.... loodetavasti on mängul sisu ka...
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 03.06.2010 11:26:31 vasta tsitaadiga

Kindlasti on. Arvestades lubatavat(!) dünaamilist maailma ja personaalsemat karakteri arengut.
www.guildwars2.com Seal on lugemist küllaga.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 09.06.2010 23:33:14 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 09.07.2010 01:44:30 vasta tsitaadiga

http://www.guildwars2.com/en/the-game/combat/healing-death/
Mulle meeldis jubedalt Mo klass, kuid ma usun nende uude suunda. Kes lugeda ei viitsi, siis pühendunud "healer" klassi ega "skille" enam ei ole.

Graafiline pool ei suuda mind ainult erutada. Oleks aeg algsest edasi minna, kuid praegu pakutud ekraanitõmmised küll midagi kenamat ei paista lubavat.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 09.07.2010 13:45:21 vasta tsitaadiga

Mulle graafika ikka meeldib, guild warsil on alati olnud nii, et ei tehta mingeid pisiasju ilusaks vaid üleüldine pilt, et ilus oleks vaadata kui ei hakka mingeid väiksemaid detaile passima. Ma niiväga loodan, et ritualist klass tuleb ka ikka taas mängu icon_razz.gif Kuid vaevalt, et Charr saab selline olla. Charr'ide ala tundus ka videode põhjal väga rets ja mõnusalt sünge, igast tossu ja kraami täis nagu peaks icon_biggrin.gif Tuleb meelde kohe prophecies lume campaign (nime ei mäleta, sorrii icon_sad.gif kuid seal oli ka charride baasides ringi hulkumine ja nende retsimine ), nostalgia.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 09.07.2010 17:09:25 vasta tsitaadiga

Jah, GW on tõesti kena, konkreetne. Aga ma eeldaks üle nende aastate natukene suuremat arengut. Väga pettunud ei ole, sest mängukogemus on alati tähtsam.
Ohjah.. GW toob head mälestused. Mul on üsna nukker olla, et Healer klass on tahtlikult kaotatud, kuid kindlasti ma vaimustun nende uutest ideedest, kui mängule käed külge saan.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 15.07.2010 18:26:19 vasta tsitaadiga

Ranger'i tutvustus.

Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 17.07.2010 21:10:08 vasta tsitaadiga

Esimene pool minutit on küll hollywoodi komöödia icon_biggrin.gif 3 tonti lasevad vibuga ja taevast sajab nooli nagu automaadivalangust icon_lol.gif
Ega ma ei mängi esimest korda arvutiga, aga raske tõsiselt võtta seda. Graafika tundus enneolematult kehva, samas varem ainult mõningaid pilte näinud.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 17.07.2010 21:24:26 vasta tsitaadiga

Täiesti ilus graafika ju, mida kehvat seal on damnit. See on ikka MMORPG mitte mingi offline rolepleier.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 17.07.2010 22:21:05 vasta tsitaadiga

Ma ei võta pilte absoluutse tõena, aga mõne pildikese järgi oli päris kena see. Hetkel on suhteliselt sama mis esimesel osal.
Igastahes ootasin märksa etemat.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 18.07.2010 15:52:40 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Ma ei võta pilte absoluutse tõena, aga mõne pildikese järgi oli päris kena see. Hetkel on suhteliselt sama mis esimesel osal.
Igastahes ootasin märksa etemat.

Nii palju kui ma esimest osa mängind olen, siis võin küll öelda, et on paremaks tehtud. Muutus pole muidugi väga suur, aga GW oli minu jaoks vähemalt alati ka mäng, mis suhteliselt kehva arvuti peal jooksis sujuvalt.
Pealegi kui lubatakse kõik maailm teha nüüd rohkem MMO'likuks ehk igal pool palju rohkem sagimist ja värki, siis ongi vast loogiline, et mingi über graafika ei ole.
Võrreldes ülejäänud MMO'dega, siis väga vähestel on parem graafika minu arvates.
Aga mnjah, muidu tundub hea mäng tulevat, kindlalt hoian silma peal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 18.07.2010 20:09:20 vasta tsitaadiga

Mikiki, graafika kohta jooksis mäng tõesti väga hästi, üks suurimaid üllatusi oli see.
Lihtsalt vanaga ja piltide põhjal arvasin vähe paremaks graafika.
Hea tundub ta kindlasti tulevat. icon_smile.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2010 14:05:57 vasta tsitaadiga

GC 10: Human Walkthrough Part I
GC 10: Human Walkthrough Part II
GC 10: Human Walkthrough Part III
GC 10: Human Walkthrough Part IV
GC 10: Human Walkthrough Part V

Graafika ja kõik mulle meeldib kuid see on natuke jama, et tehti mingiks third person shooteriks ära või mul lihtsalt tundub. Jooksed ringi klõpsid spelle, dodged mingi vibunooli ja pöörled ringi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2010 16:40:23 vasta tsitaadiga

veso, mulle just meeldib see. Tuleb meelde, kuidas ma alati tahtsin seda WoWis teha icon_biggrin.gif kui spelle lasin, oleks hea meelega samal ajal ringi joosta tahtnud. Nüüd mu unistused täituvad ja ilmselt tuleb see peamiseks põhjuseks, miks mängu osta tahan.

Aga mis mulle ei meeldi on see, et 2D pinnal liikumine tundub ikka ebareaalne. See, kui kiiresti su jalad liiguvad ja see kui kiiresti sa edasi liigud pole vastavuses...
Nagu sa astud oma jalgadega näiteks 0,7meetrit aga su karakter liigub edasi terve meetri ja siis näeb välja nagu sa liiguksid libedal jääl. Isegi dekaad vana mäng WoW suudab seda paremini teha.

GC 10: Human Walkthrough Part VI
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2010 20:38:19 vasta tsitaadiga

Ei see liikumine on suht algeline alles niikuinii, seda jõuab veel miljon korda poleerida, see mind ei häirinud. Peamine asi oli UI nägemine, kuidas see combat tegelikult on ja muu taoline. Mulle isiklikult meeldib täiega atmosfäär ikka, Guild Wars 1's olid ka väga mõnusad alad mis on siiamaani meelde jäänud. Kryta lumised alad kus sai Charre maha löödud, Factioni maailma see kristalne meri ja Nightfallis olid isegi mõned kohad päris vinged, mida rohkem hakkasid selle nö. mingi portali poole liikuma (ei mäleta nime täpselt enam). Eye of the Northi pole kunagi mänginud kahjuks, niiet selle kohta ei oska öelda kuigi tundus ka päris lahedaid alasid omav expansion.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2010 22:33:53 vasta tsitaadiga

Guild Wars 1's oligi kõige kõige vastikum tunne see liikumine... ja üldse kõik karakterid tundusid nagu õhus hõljuvat... ja mõned linnad olid lihtsalt täiesti surnud.
Lihtsalt kui sa olid kuskil dungeonis, siis oli tunne nagu karakter oleks üldse teises maailmas, lihtsalt projekteeritud...


viimati muutis Azatris 22.08.2010 22:36:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2010 22:36:18 vasta tsitaadiga

Egas jah, liikumine oli essas ka natuke libisev aga ma arvan, et GW2's tehakse see meeldivaks hiljem. Mõned väiksed külad olid jah natuke tühjad aga need peamised linnad kus ikka tegevus toimus olid küll korralikult NPCsid ja rahvast täis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2010 22:37:32 vasta tsitaadiga

Kuidas see instance süsteem nüüd toimibki? On nagu WoWis, et instance'i on vähe, mitte igal pool nagu GWs?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2010 22:45:48 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma kuulnud olen, pole enam terve maailm instanced. Kuid see algusala mis seal walkthrough's oli, tundus küll nagu mingi instanced teema (suur boss hüppas välja ja siis tapsid teda seal NPCdega jne) või ma lihtsalt ei märganud teisi mängijaid. See mulle meeldib, et antakse ainult mingi 10 skill sloti ainult kätte. Ei saa kogu oma kupatust ekraanile toppida ja kõiki skille toksida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 22.08.2010 23:20:51 vasta tsitaadiga

See 10 (kas 1-es mitte 8 polnud?) on kogu aeg olnud ning see muudabki GW-si pvp haruldaseks sest sul on mitmeid spelle ja builde mida kasutada aga piiratud arv skill slote nii et pead targalt valima
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2010 23:40:56 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
See 10 (kas 1-es mitte 8 polnud?) on kogu aeg olnud ning see muudabki GW-si pvp haruldaseks sest sul on mitmeid spelle ja builde mida kasutada aga piiratud arv skill slote nii et pead targalt valima

Täpselt. Mõnusalt palju töötavaid builde sai teha, mis pvp's olid head jne. Mitte üks ja sama teema nagu igas teises MMO's tänapäeval. Kõik abilitid laual ja kliki seda mis parasjagu sobivaim on. Aa, üks asi täiesti meelest ära läind, kas GW2's on ka ikka Primary/Secondary profession süsteem? See tegi erinevate buildide tegemise eriti suureks ja huvitavaks. icon_smile.gif Mul kahju, et Ritualist GW2'e ei tule, ma vähemalt arvan, et ei tule. Lemmik klass oli ikkagi GW1's. icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2010 23:47:49 vasta tsitaadiga

Mul oli ka Ritualist lemmik GW's... Täiega mõnus oli mingi huvitavale saksa guildile abiks olla... mõnus tunne. Ma sain suht vähe olla korralikes partydes.
Aga ma loodan tegelikult, et ei tule primary/secondary süsteemi... kuigi palju loodan. Minu jaoks oli keeruline saada secondary classi skille ja siis veel neid kombineerida... mulle ei meeldi dualism lihtsalt. Skille on niigi jalaga segada.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2010 23:56:01 vasta tsitaadiga

Kuskil jäi kõrva taha, et GW2's tuleb 8 klassi vist. Niiet Elementalist, Warrior, Ranger on kindlalt. Necromancer võiks minion masterina jälle mängu tulla, see oli mõnus unique klass minu arust. icon_biggrin.gif Võibolla tehakse üldse täiesti uued klassid juurde vms. Et ei lisata mingit Dervishi jne. Ma lihtsalt loodan mingit Rt sarnast kutti näha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 71, 72, 73  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.