Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Subliminal Messages märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 08.01.2009 23:24:26 vasta tsitaadiga

Tegelikult osi inimesi mõjutavad need peidetud asjad rohkem , osi vähem. Ja nagu me ennem kaadritest rääkisime siis osadel läheb päris tükk aega et seda ühte pilti tähele panna.
Aga osad näevad seda esimese korraga(nagu mina icon_biggrin.gif )kui just fps VÄGA kõrge pole
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarff123
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 08.01.2009 23:31:31 Re: Subliminal Messages in Estonia vasta tsitaadiga

creepyguy4 kirjutas:

Esmalt alustan siis mina et olen märganud sportlandi ostufestivali reklaamis sõna SEX.

Keegi pole vist ammu k...i saanud icon_lol.gif
või on lihtsalt liiga hea kujutlusvõime
ma küll mingit sex-i sealt reklaamilt ei leia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 09.01.2009 00:00:43 Re: Subliminal Messages in Estonia vasta tsitaadiga

Tarff123 kirjutas:
creepyguy4 kirjutas:

Esmalt alustan siis mina et olen märganud sportlandi ostufestivali reklaamis sõna SEX.

Keegi pole vist ammu k...i saanud icon_lol.gif
või on lihtsalt liiga hea kujutlusvõime
ma küll mingit sex-i sealt reklaamilt ei leia icon_rolleyes.gif

no kui sul on võimalik siis sebi endale 5.enda jaanuari Õhtuleht.
Seal on artiklis üks töötaja , kes hoiab suurt sportlandi reklaami käes.
seal pildil on VÄGA selgelt näha neid kolme tähte reklaamil.
http://img126.imageshack.us/my.php?image=imgp0167na3.jpg siin pildil on neid natukene halvemini näha[/img]
http://img89.imageshack.us/my.php?image=imgp0167fp7.jpg siin on ära märgitud , kus sõnum on


viimati muutis creepyguy4 09.01.2009 00:05:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.01.2009 00:04:38 vasta tsitaadiga

Kas telereklaamidel mitte ei topita ka mingit signaali sisse (kõrged sagedused näiteks?), mis tähelepanu tõmbab. Vähemalt kunagi üks reklaamifirma tüüp midagi sellist rääkis.

Ja mingi värk nende reklaamidega on küll, kellel väikesed lapsed olnud, on ehk täheldanud, et kui muidu tegeleb oma asjadega, siis niikui reklaamid hakkavad, on pilk klõpsti ekraanil ja mäng jääb pooleli. Just väikelaste puhul on see märgatav, seal alla aasta vanuses. Teadlikult nad ju ei tohiks veel aru saada, et ohoo, reklaamid, hakkan nüüd vaatama mida pakutakse. Järelikult mingi tähelepanu tõmbav asi kusagil alateadvuslikul tasandil võiks seal taga olla.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tarff123
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 09.01.2009 01:26:28 Re: Subliminal Messages in Estonia vasta tsitaadiga

creepyguy4 kirjutas:
Tarff123 kirjutas:
creepyguy4 kirjutas:

Esmalt alustan siis mina et olen märganud sportlandi ostufestivali reklaamis sõna SEX.

Keegi pole vist ammu k...i saanud icon_lol.gif
või on lihtsalt liiga hea kujutlusvõime
ma küll mingit sex-i sealt reklaamilt ei leia icon_rolleyes.gif

no kui sul on võimalik siis sebi endale 5.enda jaanuari Õhtuleht.
Seal on artiklis üks töötaja , kes hoiab suurt sportlandi reklaami käes.
seal pildil on VÄGA selgelt näha neid kolme tähte reklaamil.
http://img126.imageshack.us/my.php?image=imgp0167na3.jpg siin pildil on neid natukene halvemini näha[/img]
http://img89.imageshack.us/my.php?image=imgp0167fp7.jpg siin on ära märgitud , kus sõnum on

oki, kui nõnda ette näidata siis loeb need välja küll.
ma lugesin sinu postist ka sellise sõnumi välja ja tegin punaseks, nüüd tundub hoopis usutavam see post icon_lol.gif
tundub igatahes, et mulle need sportlandi seksireklaamid ei mõju, kuna üsna pikalt juba seisab laual üle 1000 eegu väärtuses sportlandi kinkekaarte, no lihtsalt pole sealt midagi vaja.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 09.01.2009 01:43:48 vasta tsitaadiga

Meenub aastatetagune lugu kus üks Postimehe töötaja (või oli see trükikoja vend) sai kinga selle eest, et kirjutas Michael Jackson'i kontserdi reklaami (mis avaldati postimehes ja jama avastati alles siis kui lehed olid peaaegu müüdud) alla serva hästi väikeselt kuid siiski loetavalt: "Michael Jackson on pervert"
Ammu teada tõde on, et kasiinodes kaetakse aknad kinni ja kellasid ei tohi kusagil näha olla, et kliendid kaotaksid kindlasti mängides ajataju. Supermarketid mängitavad tipptunnil kiiremat muusikat (tühjal ajal vastupidi aeglasemat siis), et kliendid ennast alateadlikult kiiremini liigutaksid (rütm) ja oma ostudega kassasse maksma läheksid ja saalis järgmistele klientidele ruumi teeksid.
Reklaami ülesanne ongi ju ostjale selgeks teha, et ta VAJAB seda toodet (isegi kui tegelikult ei vaja). Enamustes reklaamides kasutatakse alateadvust mõjutavaid võtteid, siinse teemaga peetakse siiski vist silmas neist vaid naljakamaid ja huvitavamaid juhtumeid...

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 09.01.2009 11:33:31 vasta tsitaadiga

ostupsühholoogia on väga peen teadus. Nt peamagistraalid-läbikäigu teed on kahhelplaadist, aga riiulite vahel on maha pandud vaibad. Inimene tahab käia pehmemal pinnal ja lisaks sellele liigub ta seal rahulikumalt/aeglasemalt. Keskeuroopas on ostukeskustes spetsiaalsed töökohad inimestele, kes otsustavad, kuidas kaup paigutada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 09.01.2009 17:01:11 vasta tsitaadiga

Vot võin enda kohta öelda, et olen sellise mõjutamise suhtes immuunne. Kui lähen ostma, siis neid kindlaid asju, mida konkreetselt tarvis. Kui mul ikka Viru keskuse ilumaailma asja pole, siis lihtsalt marsin läbi, millelegi piku heitmata. Mida tarvis pole, see ei huvita. Toidupoest jooksen reeglina läbi (kestus ca 5 min.) ja kirun alailma ees uimerdavaid inimesi, kes ei näi teadvat, mida üldse osta icon_mad.gif . Reklaamid TV-s on pissi- või söögipausideks paslikud, ega neid ju muuks tarvis polegi icon_biggrin.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.01.2009 01:02:44 vasta tsitaadiga

http://blog.icds.ee/contact/filmielamus-admirali-peidus-kaadrid ka teemasse tegelikult.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2009 22:43:22 vasta tsitaadiga

udusiil, ja kui sul on vaja mingit toodet, mida sa pole varem ostnud ja pole õrna aimugi millise sa riiulilt võtma peaks? Käsi kipub üldjuhul kas odavama, või siis mingi reklaamituma poole.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 16.02.2009 19:16:55 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Kas telereklaamidel mitte ei topita ka mingit signaali sisse (kõrged sagedused näiteks?), mis tähelepanu tõmbab. Vähemalt kunagi üks reklaamifirma tüüp midagi sellist rääkis.

Ja mingi värk nende reklaamidega on küll, kellel väikesed lapsed olnud, on ehk täheldanud, et kui muidu tegeleb oma asjadega, siis niikui reklaamid hakkavad, on pilk klõpsti ekraanil ja mäng jääb pooleli. Just väikelaste puhul on see märgatav, seal alla aasta vanuses. Teadlikult nad ju ei tohiks veel aru saada, et ohoo, reklaamid, hakkan nüüd vaatama mida pakutakse. Järelikult mingi tähelepanu tõmbav asi kusagil alateadvuslikul tasandil võiks seal taga olla.

Kogu aeg mõelnud, mis lastel nende reklmaamidega on. Enda kõrval praegu aastane poiss, kes hakkab alati kohe tv'd pingeliselt jöllitama kui reklaamid algavad (paned käe silmade ette, läheb veel vihaseks ja hakkab kätega vehkima icon_lol.gif ) ja see vaatamine lõpeb kohe, kui film uuesti algab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.02.2009 13:00:31 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
udusiil, ja kui sul on vaja mingit toodet, mida sa pole varem ostnud ja pole õrna aimugi millise sa riiulilt võtma peaks? Käsi kipub üldjuhul kas odavama, või siis mingi reklaamituma poole.

Siis omandan veidi eelteadmisi. Reklaamid selleks ei kõlba. Väga erinevaid asju testitakse ju erinevates väljaannetes- tehnikaajakirjad, naisteajakirjad jms. Jah, ka see kvalifitseerub miskitpidi reklaamiks, ent siiski võrdlus teiste samalaadsete toodetega paneb juba miskit eelnevalt paika ja pädeb igal juhul rohkem kui TV või raadio reklaam.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.02.2009 13:24:54 vasta tsitaadiga

udusiil, no mingi a la hambaharja või pesupulbri pärast ju ikka ei lähe koju tagasi eelteadmisi koguma icon_rolleyes.gif

Ja pigem ostadki selle, mille kaubamärk tuttavam on.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 17.02.2009 20:15:43 vasta tsitaadiga

Leidsin Coca-Cola logo pealt tissid icon_eek.gif ja veel üks kiirtoidukett, mis ei vaja kommentaare icon_confused.gif




icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2009 20:28:34 vasta tsitaadiga

Smir kirjutas:
Leidsin Coca-Cola logo pealt tissid icon_eek.gif ja veel üks kiirtoidukett, mis ei vaja kommentaare icon_confused.gif




icon_smile.gif
Sul on vist väga igav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 18.02.2009 00:39:41 vasta tsitaadiga

aga äkki seletaksid mis jama selle mcdonaldsi logoga on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.02.2009 11:09:57 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
udusiil, no mingi a la hambaharja või pesupulbri pärast ju ikka ei lähe koju tagasi eelteadmisi koguma icon_rolleyes.gif

Ja pigem ostadki selle, mille kaubamärk tuttavam on.

Ei lähe, sest ma juba tean, mida tahan või vajan. Ja ostan selle, mis on juba ära proovitud ja kindel kraam. Ega pood pole molutamise koht, tahaks ruttu koju ka jõuda. 8)

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 18.02.2009 11:22:56 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Kas telereklaamidel mitte ei topita ka mingit signaali sisse (kõrged sagedused näiteks?), mis tähelepanu tõmbab. Vähemalt kunagi üks reklaamifirma tüüp midagi sellist rääkis.

Ja mingi värk nende reklaamidega on küll, kellel väikesed lapsed olnud, on ehk täheldanud, et kui muidu tegeleb oma asjadega, siis niikui reklaamid hakkavad, on pilk klõpsti ekraanil ja mäng jääb pooleli. Just väikelaste puhul on see märgatav, seal alla aasta vanuses. Teadlikult nad ju ei tohiks veel aru saada, et ohoo, reklaamid, hakkan nüüd vaatama mida pakutakse. Järelikult mingi tähelepanu tõmbav asi kusagil alateadvuslikul tasandil võiks seal taga olla.


Ehk on teema selles, et reklaamid on kirevad ja vaheldusrikkad nii pildi kui heli poolest. Suvaline film on lapse jaoks tuim ja tüütab kiiresti ära, reklaamides hüplevad mingid roosad vanishi pudelid ringi ja toiletduck ronib sitapotist välja jne.

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.02.2009 11:49:19 vasta tsitaadiga

ArQ, einoh ei hüple seal midagi kui sinnapoole ei vaata, piisab helist. Eks muidugi on reklaamide heli reeglina valjem ka kui tavasaate oma.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.02.2009 11:55:41 vasta tsitaadiga

Mis teil viga on inimestel? icon_biggrin.gif Seal sportlandi reklaami peal on mingi suvaline huinamuina mitte sex icon_biggrin.gif Sama seal lõvikuningas.

Mul on ka paar tuttavat, vahivad päevad läbi jõutuubist mingied videosid ja otsivad sealt neid "sõnumid"

Sõnumid my ass, ma neid küll kuskil ei näe, Toidupoest sammoodi, kiiresti seda mida vaja on ja minema. Need tavalised reklaamid on küll jubedad, õnneks tavaliselt tuleb vähemalt midagigi muude kanalite pealt.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 18.02.2009 17:43:38 vasta tsitaadiga

creepyguy4 kirjutas:
aga äkki seletaksid mis jama selle mcdonaldsi logoga on?


selle logo peal ju ülespoole kikkis rinnad icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 18.02.2009 18:16:53 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Mis teil viga on inimestel? icon_biggrin.gif Seal sportlandi reklaami peal on mingi suvaline huinamuina mitte sex icon_biggrin.gif Sama seal lõvikuningas.

Mul on ka paar tuttavat, vahivad päevad läbi jõutuubist mingied videosid ja otsivad sealt neid "sõnumid"

Sõnumid my ass, ma neid küll kuskil ei näe, Toidupoest sammoodi, kiiresti seda mida vaja on ja minema. Need tavalised reklaamid on küll jubedad, õnneks tavaliselt tuleb vähemalt midagigi muude kanalite pealt.

aga mida sa backmaskingutest arvad,kas sinu meelest on need ka paljas ettekujutus?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
HV kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.02.2009 18:19:58 vasta tsitaadiga

Mis huinaad need veel on ?
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 18.02.2009 19:18:45 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Mis huinaad need veel on ?

ok pole ime et sulle need midagi ei meenuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2009 19:23:36 vasta tsitaadiga

creepyguy4 kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Mis huinaad need veel on ?

ok pole ime et sulle need midagi ei meenuta icon_biggrin.gif
Sa pole vist ammu neid näinud, et igal pool nüüd ette kujutad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Subliminal Messages mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.