Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] NBA 2K9 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 15.02.2009 17:35:32 vasta tsitaadiga

Kuulge, sellised asjad on ju ka olemas nagu Slider'id. Ma ausaltöeldes ei mäletagi kust neid täpselt sai muuta, aga seal saab muuta KÕIKE. Otsi seal ülesse Dunk'imise slider ja tõmba see mõlemal, nii sinul kui su sugulasel, täiesti 0% peale ja proovige siis mängida. Siis ei jää muud üle kui visata. Väga paljud inimesed teevad ju NBA 2kx Achievement'te nii. Lükkavad enda võistkonnal Steal'imise 100% peale ja CPU'l võtavad 0% peale. Achievement'id kukuvad kolinal kohe.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.02.2009 18:21:39 vasta tsitaadiga

mis see slider mis mängu ajal D pad UP käib?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 15.02.2009 18:56:36 vasta tsitaadiga

Vot slideritega seoses tuli meelde, et otsisin kohta kus saaks fatigue effekti tugevamaks keerata, kuna 6 minutiliste veerandaegadega ei väsi nad piisavalt ära, aga ei leidnud. Tahan et mäng nõuaks minult rohkem vahetusi.
Võimalik?

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 16.02.2009 05:49:28 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
mis see slider mis mängu ajal D pad UP käib?


Ei-ei. Slider'id on menüüs.

Pusna kirjutas:
Vot slideritega seoses tuli meelde, et otsisin kohta kus saaks fatigue effekti tugevamaks keerata, kuna 6 minutiliste veerandaegadega ei väsi nad piisavalt ära, aga ei leidnud. Tahan et mäng nõuaks minult rohkem vahetusi.
Võimalik?


Huvitav kusjuures olen ise ka otsinud, kuid ei ole samuti midagi leidnud. Kusjuures isegi Google ei aidanud, imelik. : )
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 16.02.2009 18:31:16 vasta tsitaadiga

Ju siis seda saabki ainult veerandaja pikkust tõstes muuta. Kahju natuke.
Samas reaalne ka, kuna ma ei usu et profisportlased 5 minutiga end täiesti läbi jooksevad.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2009 08:31:13 vasta tsitaadiga

Mul on veerandaeg 8 minutit ja siis võivad küll mehed päris ära väsida, eriti suuremad mehed eesotsas keskmängjatega. Nende väsimuse järgi tuleb mul isegi mängu ajal korduvalt taktikat muuta. Et kui nad ära väsivad ja ma vahetust veel teha ei taha, siis tuleb tempo ja kaitse surve alla lasta, et nad veel kuidagi vastu peaksid, kuid kui tulevad platsile vahetusmehed, siis panen eelkõige tempo ja ka mõned muud slaiderid ruttu põhja, et kiirrünnakuid tekiks ja nagunii enamik vahetusmehi kaua platsil ei ole ja nende vastupidavust ei ole vaja hoida. Tavaliselt üritan ajastada, et mu meeskonna põhitegijad (Tracy McGrady, Yao Ming) viimaseks veerandiks puhanult platsile saaks, kuigi alati see ei õnnestu. Päris huvitav on niimoodi reguleerida ja see teeb ka mängu realistlikumaks. 8 minutiliste veeranditega on ka see hea, et skoor (80-100 punkti vahel) ja muu stats jääb reaalne.
Btw mul on NBA 2K8, kuigi vastupidavuse/väsimuse poole pealt peaksid need mängud sarnased olema.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sLg00
HV vaatleja
sLg00

liitunud: 27.06.2006




sõnum 17.02.2009 11:14:01 vasta tsitaadiga

kuulge sõbrad, on ju olemas täiesti slider, millega meeste vastupidavust saab maha keerata, selleks on Stamina (ja ka Durability), mõlemad on Attributes sektsioonis koos off. awareness jms slideritega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.02.2009 12:02:47 vasta tsitaadiga

mis on väsinud mees?50 ja alla?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sLg00
HV vaatleja
sLg00

liitunud: 27.06.2006




sõnum 17.02.2009 12:46:48 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
mis on väsinud mees?50 ja alla?


ma kuskil operationsports foorumites nägin sliderite teemas, et soovitati stamina 45. Aga eks see sõltub veerandaja pikkusest ka suuresti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 20.02.2009 11:02:18 vasta tsitaadiga

Roost kirjutas:
Mul on veerandaeg 8 minutit ja siis võivad küll mehed päris ära väsida, eriti suuremad mehed eesotsas keskmängjatega. Nende väsimuse järgi tuleb mul isegi mängu ajal korduvalt taktikat muuta. Et kui nad ära väsivad ja ma vahetust veel teha ei taha, siis tuleb tempo ja kaitse surve alla lasta, et nad veel kuidagi vastu peaksid, kuid kui tulevad platsile vahetusmehed, siis panen eelkõige tempo ja ka mõned muud slaiderid ruttu põhja, et kiirrünnakuid tekiks ja nagunii enamik vahetusmehi kaua platsil ei ole ja nende vastupidavust ei ole vaja hoida. Tavaliselt üritan ajastada, et mu meeskonna põhitegijad (Tracy McGrady, Yao Ming) viimaseks veerandiks puhanult platsile saaks, kuigi alati see ei õnnestu. Päris huvitav on niimoodi reguleerida ja see teeb ka mängu realistlikumaks. 8 minutiliste veeranditega on ka see hea, et skoor (80-100 punkti vahel) ja muu stats jääb reaalne.
Btw mul on NBA 2K8, kuigi vastupidavuse/väsimuse poole pealt peaksid need mängud sarnased olema.


Roost, sa räägid nendest taktilistest slaideritest. Me mõtleme neid mis menüüst käivad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanajaloll
HV vaatleja
vanajaloll

liitunud: 12.04.2007




sõnum 20.02.2009 14:59:41 vasta tsitaadiga

Ei ole küll pärsi 2K9 teemasse küsimus, aga kuidas saab 2K8 korvi kohale sööta? Pole siiamaani sellele pihta saanud...kas sa pead rünnaku/kiirrünnaku ajal olema pallita mängija ja siis söödetakse sulle või ikka ise pead korvi kohale söödu andma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönitaja
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 20.02.2009 20:59:20 vasta tsitaadiga

vanajaloll kirjutas:
Ei ole küll pärsi 2K9 teemasse küsimus, aga kuidas saab 2K8 korvi kohale sööta? Pole siiamaani sellele pihta saanud...kas sa pead rünnaku/kiirrünnaku ajal olema pallita mängija ja siis söödetakse sulle või ikka ise pead korvi kohale söödu andma?


Nii palju kui mina tean, siis Sina pead olema kuskil kolmepunktijoone juures või siis lähemal. Sinu võistkonnakaaslane peab jooksma korvi poole ja enamusjuhtudel peaks korvialune olema vastasmeeskonna kaitsjatest tühi.

Nupukombinatsiooniks on: Left Trigger (LT) + A

Kõige lihtsam on seda proovida äkki koos sõpradega ja Blacktop'is 2 vs 2 mängides.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanajaloll
HV vaatleja
vanajaloll

liitunud: 12.04.2007




sõnum 23.02.2009 10:34:04 vasta tsitaadiga

föönitaja kirjutas:
vanajaloll kirjutas:
Ei ole küll pärsi 2K9 teemasse küsimus, aga kuidas saab 2K8 korvi kohale sööta? Pole siiamaani sellele pihta saanud...kas sa pead rünnaku/kiirrünnaku ajal olema pallita mängija ja siis söödetakse sulle või ikka ise pead korvi kohale söödu andma?


Nii palju kui mina tean, siis Sina pead olema kuskil kolmepunktijoone juures või siis lähemal. Sinu võistkonnakaaslane peab jooksma korvi poole ja enamusjuhtudel peaks korvialune olema vastasmeeskonna kaitsjatest tühi.

Nupukombinatsiooniks on: Left Trigger (LT) + A

Kõige lihtsam on seda proovida äkki koos sõpradega ja Blacktop'is 2 vs 2 mängides.


Tänud, asi töötab!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.02.2009 20:59:40 vasta tsitaadiga

kas visketugevust saab kuidagi muuta,või on sissesaamine random?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 23.02.2009 21:20:38 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
kas visketugevust saab kuidagi muuta,või on sissesaamine random?

IE ole random. esiteks, iga mängijaga on erinev hetk millal lahti lasta nupp, pead tedma enda mängijaid.
Teiseks, loeb see kas sul on mees peal või mitte. Vabalt läheb poole kergemini sisse. Ofc pead oskama ikkagi õigel hetkel lahti lasta.

Peamiselt ikkagi siis lahti lasta kui mees on nö kõige kõrgemal õhus.
Mõni mängija tahab hüppe ajal lahti laskmist, mõni langemisel.
Pead proovima.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 23.02.2009 21:29:52 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
ertr2 kirjutas:
kas visketugevust saab kuidagi muuta,või on sissesaamine random?

IE ole random. esiteks, iga mängijaga on erinev hetk millal lahti lasta nupp, pead tedma enda mängijaid.
Teiseks, loeb see kas sul on mees peal või mitte. Vabalt läheb poole kergemini sisse. Ofc pead oskama ikkagi õigel hetkel lahti lasta.

Peamiselt ikkagi siis lahti lasta kui mees on nö kõige kõrgemal õhus.
Mõni mängija tahab hüppe ajal lahti laskmist, mõni langemisel.
Pead proovima.
eee... räägid sa ikka 3 pointeritest?muidu korvi all pole probleem,tõmbad aga analoogi alla ja läheb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 23.02.2009 21:48:46 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Pusna kirjutas:
ertr2 kirjutas:
kas visketugevust saab kuidagi muuta,või on sissesaamine random?

IE ole random. esiteks, iga mängijaga on erinev hetk millal lahti lasta nupp, pead tedma enda mängijaid.
Teiseks, loeb see kas sul on mees peal või mitte. Vabalt läheb poole kergemini sisse. Ofc pead oskama ikkagi õigel hetkel lahti lasta.

Peamiselt ikkagi siis lahti lasta kui mees on nö kõige kõrgemal õhus.
Mõni mängija tahab hüppe ajal lahti laskmist, mõni langemisel.
Pead proovima.
eee... räägid sa ikka 3 pointeritest?muidu korvi all pole probleem,tõmbad aga analoogi alla ja läheb thumbs_up.gif

Ikka jah, kolmesed ja keskpositsioonikad.


layuppidel ka vist loeb kuidagi see tugevus, siiski. Aga selles ma pole kindel.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pimp
HV kasutaja
Pimp

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.02.2009 14:21:05 vasta tsitaadiga

keegi tahab onlines pelada siis PSN Taffinaff
_________________
PSN Taffinaff
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2009 18:37:17 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
ertr2 kirjutas:
kas visketugevust saab kuidagi muuta,või on sissesaamine random?

IE ole random. esiteks, iga mängijaga on erinev hetk millal lahti lasta nupp, pead tedma enda mängijaid.
Teiseks, loeb see kas sul on mees peal või mitte. Vabalt läheb poole kergemini sisse. Ofc pead oskama ikkagi õigel hetkel lahti lasta.

Peamiselt ikkagi siis lahti lasta kui mees on nö kõige kõrgemal õhus.
Mõni mängija tahab hüppe ajal lahti laskmist, mõni langemisel.
Pead proovima.

Need on jah kaks põhiasja:
1)ajastus;
2)kui peal kaitsja on.
Kuid visketabavus oleneb ka nendest faktoritest:
3)kui hea (kaug)viskaja see mängja üldse on. Muidugi on kõige paremad viskajad tavaliselt viskavad tagamängjad, samuti ka ründavad tagamängjad ja väikesed ääred. Kuid kindlasti tuleks üle vaadata ka mängjate andmetest kui hea viskaja ta on, sest mõnikord on tagamängjad sita viskega ja mõnikord jõulised ääred hea viskega.
4)mängija väsimusest. Olen märganud, et just korvi all ei saa väsinud suured mehed kuidagi enam sisse.
5)Hot Spotide asukohtadest. Need on kindlad kohad platsil, kus teatud mängijatel läheb vise natuke paremini. X360 versioonil annab sellest nõrk vibratsioon märku, kui oled õige koha peal.
6)kui oled teatud kohast kindla mängijaga juba paar korda sisse saanud, siis läheb tal ka edaspidi selle mängu jooksul vise aina paremini. Seda, kui hästi tal vise läheb, näitab 2K8'l väikesed pulgad mängija all.
7)kombinatsioonide tegemisest. Olen tähele pannud, et kui olen teinud mingi kombinatsiooni ja rünnakuaeg hakkab otsa saama läheb vise paremini. Ehk siis nagu simulatsioonile kohane on tuleks teha pikki rünnakuid. See on sellepärast nii, et gameplay ei muutuks Run&Gun sarnaseks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.02.2009 19:09:11 vasta tsitaadiga

et mida rohkem neid 3st pulgast seal all on seda suurem t6enäosus sisseviskamiseks...?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 24.02.2009 20:20:05 vasta tsitaadiga

Seal on 5 pulka minuarvates.


Jah.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2009 20:25:38 vasta tsitaadiga

Guugeldamisega leidsin kõikvõimalikud ikoonid ja nende tähendused(tegu 2K8 ikoonidega):


Icons Next To Players Names

---- Offense ------
-Star: Star player(s) of the team.
-3: A role-player that is good at shooting 3’s.
-Lighting bolt/Shoe: A role-player that is good at attacking the basket.
- Nothing: A role-player that doesn’t stand out at anything offensely.
---- Defense ----
-Lock: Lock-down/good defender.
-Nothing: average or poor defender.

------Other-------
-Gatorade bottle: The player is fatigued and needs a rest.

-----Cell Phone Bars-----

Blinking Red This player is extremely hot; can make shots he can’t normally make, shots that this player is good at is basically automatic. Double-Team him to slow him down or ice him with a timeout.

Red This player is hot and shots that this player is good at are basically automatic. Make sure to play this player tightly call for a casual double teams to slow him down.

Light Blue This player is cold; hitting shots that this player isn’t good at is hard to do. Just stick with shots he is good at to get him back on track.

Dark Blue This player is extremely cold; he even struggles to hit shots that he’s normally good at. Call a time-out to get his mind straight.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 24.02.2009 20:39:44 vasta tsitaadiga

Ma ikkagi ei saanud aru mis asjad need sinu mängijatel kaitses peal on?
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2009 20:59:56 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Ma ikkagi ei saanud aru mis asjad need sinu mängijatel kaitses peal on?
icon_biggrin.gif icon_smile.gif Mis mõttes "mängjatel kaitses peal" või sa mõtlesid seda punkti
tsitaat:
Need on jah kaks põhiasja:
1)ajastus;
2)kui peal kaitsja on.
Kuid...
See tähendabki juba sinu poolt mainitud faktorit, et kas ja kui aktiivselt vastaste kaitsja sinu rünnakul olevat mängijat peale võtab. Sest vise läheb paremini siis kui kaitsja on meetri kaugusel, võrreldes sellega kui ta on sul täitsa lähedal, kuid läheb veelgi paremini kui ta on sinust kahe kolme meetri kaugusel. Niimoodi juhtub siis kui vastased võtavad su ühe mängija trapi ja kui söödad õigele mängijale ning kohe peale viskad.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 25.02.2009 01:56:48 vasta tsitaadiga

Eiei, ma mõtlen kui ise oled kaitses, siis su mängijate all on selline sektori moodi märk. Ja seal sees vastavalt 1-3 bari punased vms.

ma ei ole veel sellest aru saanud.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3/X360] NBA 2K9 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.