Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.08.2008 12:21:12 vasta tsitaadiga

multicore prosesid, kõvasid videokaarte, mitusada-giga kõvakettaid jõutakse osta aga u 1000 kr legaalse tarkvara eest välja käia (home variant) ei jõuta... imho ei ole selle nimi "kallis", vaid "mind ei koti".
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 12:37:47 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
multicore prosesid, kõvasid videokaarte, mitusada-giga kõvakettaid jõutakse osta aga u 1000 kr legaalse tarkvara eest välja käia (home variant) ei jõuta... imho ei ole selle nimi "kallis", vaid "mind ei koti".

Tarkvara saab tasuta ka, kõvakettaid ei saa
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.08.2008 12:43:30 vasta tsitaadiga

aga sama hästi ju võib kõvakettaid varastada... ja siis kilgata, et oleks odavam, siis ei varastaks.
tarkvarapiraatlus on otsene vargus, vahet pole, kas varastad infot või mingit kaupa. lihtsalt tarkvarapuhul on kergem puhta nahaga pääseda.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 29.08.2008 12:48:59 vasta tsitaadiga

Dear Microsoft:

In reviewing our relationship over the past years, it occurs to me that I haven't been falsely accused of being a thief enough lately. In that regard, rather than spending time, money, or energy developing new features or making the features you have work, I would greatly appreciate it if you could spend time making sure that I haven't ripped you off.
If possible, it would be best if the new version of the anti-ripoff tool had as many false positives as possible. Also, I'd like it if the tool could be as large as possible and updated as frequently as possible. Finally, every time I download an update from you, including critical security updates, I should need to download a new version of the anti-ripoff tool.
My thinking here is that downloading updates from you isn't difficult and painful enough, and I don't yet feel enough of a need to get down on my knees and pray that your update process doesn't foul up again. Also, the updates I have been downloading are just too darn small, and happen too darn fast.
Anyway, I know that you'll do what's right and invest the largest amount of money, time, and effort into the item with the smallest possible return, and the greatest possible annoyances for me, your customer.

p.s. - I finally figured out all of the differences between the 8 different versions of Windows Vista, the 4 different versions of Office, and the 8 different versions of Windows Server 2008. This is very disappointing! You can do better than that, and I expect to see better from you soon! Why not 78 different editions of each OS and Office suite? That would be much better. I'd never figure out those differences unless I hire a consultant!
http://blogs.chron.com/techblog/archives/2008/08/got_a_pirated_copy_of_xp_expect_to_be_nagged.html

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 12:51:12 vasta tsitaadiga

High-Q, samas, ega tarkvarapiraatluses on nö. "pehmendavaid asjaolusid" ka. Näiteks, kui ma varastaks mingit softi, siis ei ole nö ohvrit, kes nüüd sellest samast asjast ilma jääb. Ja kui nüüd tahad viidata uudistele, kus koguaeg pasundatakse, et nii ja nii mitu miljonit on jäänud tarkvaratootjatel saamata piraatluse tõttu, siis toon väikse väite enda kohta, mis käib ka enamuse kohta: Kui piraatlus oleks võimatu (ükskõik mis põhjusel), siis ma seda softi lihtsalt ei kasutaks.

(Tänaseks on mul muidugi kenasti kõik win originaal olemas ja nii, kuid mitte palju aega tagasi kasutasin 100% piraatsofti ja polnud häda midagi... Mille piraatimisega hakkama ei saand, seda softi lihtsalt ei kasutanud, aga poodi ma sellegi poolest ei läinud.)

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 29.08.2008 12:57:01 vasta tsitaadiga

Olgem ausad. Väga paljud pira Win kasutajad ise ei teagi, et neid pira on. Naabirpoiss pani, kust ma tean mis seal on. Need laevad endale alla igasugu huvitavat asja ja need on esimesed, keda MS hakkab kiusama piraatluse pärast. Tark ja teab, mis teeb - enamik arvutikasutajaid teab, kust saab internetis e-kirja lugeda, kust avaneb msn/skype ja sellega nende oskused, teadmised piirduvad.

Ma ütleks, et kuni 1500 krõbisevat on norm Windowsi eest välja laduda. Üle selle on juba natukene liig. Kahjuks on nii, et tasuta asjad ei ole pooltki nii mõnusad, kui tasulised. Paraku aga tasulisi asju kasutades (piraatides) on rahulolu kõrgem, kui tasuta asju kasutades. Inimese peas on see ahnus kinni, et ma saan 1000$ asja niisama kasutada - vot on vägev. Kui sama asi oleks tasuta, siis ei oleks nii hea meel selle kasutamise üle.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 12:57:22 vasta tsitaadiga

Nõustunjntiga, et tarkvara ja kõvaketaste varastamine pole ikka sama asi. Nagu juba öeldi, tarkvara varastamisega ei saa keegi kahju, ainult Windows jääb järjekordselt 150$ ilma...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 29.08.2008 12:58:03 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
multicore prosesid, kõvasid videokaarte, mitusada-giga kõvakettaid jõutakse osta aga u 1000 kr legaalse tarkvara eest välja käia (home variant) ei jõuta... imho ei ole selle nimi "kallis", vaid "mind ei koti".


Kuskilt tuleb ju raha kokku hoida praegusel raskel majandusperioodil. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:03:51 vasta tsitaadiga

ega see tore pole aga olgu pisipehme ka tänulik, et ta softi niipalju üldse piratakse, vaadates asju mida enamuses tasuta saab siis näidatakse näpuga selle peale ja öhhetatakse. need kes piravad enamuses ei ostaks nii kui nii seda ja need kes ostavad on ehk mõjutatud hoopiski sellest suurest hulgast kasutajatest. nii et, imo teeb see suht sama välja ja mingit suurt võitu ka nüüd poleks loota kui piramist ei toimuks, piramisega on ainult rohkem kasutajaid kui muidu.

samas mul endal kasutuses legaalne win põhimasinas, testi masinas pira kuna seda tuleb installida suht iga nädal uuesti.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:06:38 vasta tsitaadiga

tarkvara piraatlus EI võrdu kahjumiga sest kui piraatluse võimalus kaoks ära siis lihtsalt ei kasutatagi seda toodet ja minnakse üle tasuta tarkvarale sest isegi ümber õppida on odavam kui raha eest kogu tarkvara osta mida juba oskad kasutada
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:11:33 vasta tsitaadiga

Samas firmatasandil loob piraattarkvara massiline kasutamine ebaausa konkurentsieelise.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 29.08.2008 13:14:00 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 29.08.2008 13:16:29 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
High-Q, samas, ega tarkvarapiraatluses on nö. "pehmendavaid asjaolusid" ka. Näiteks, kui ma varastaks mingit softi, siis ei ole nö ohvrit, kes nüüd sellest samast asjast ilma jääb. Ja kui nüüd tahad viidata uudistele, kus koguaeg pasundatakse, et nii ja nii mitu miljonit on jäänud tarkvaratootjatel saamata piraatluse tõttu, siis toon väikse väite enda kohta, mis käib ka enamuse kohta: Kui piraatlus oleks võimatu (ükskõik mis põhjusel), siis ma seda softi lihtsalt ei kasutaks.

(Tänaseks on mul muidugi kenasti kõik win originaal olemas ja nii, kuid mitte palju aega tagasi kasutasin 100% piraatsofti ja polnud häda midagi... Mille piraatimisega hakkama ei saand, seda softi lihtsalt ei kasutanud, aga poodi ma sellegi poolest ei läinud.)


Olen ka samal arvamusel. Me teame ju kõik tegeliku/peamist põhjust miks MS on hädas oma win piramisega - toote hind.
Ma ei ole vastu MS piraatide vastu suunatud aktsioonidega, vastupidi loodan et MS saab oma OP süsteemi täiesti pira kindlaks - mõelge kui suure osa oma kasutajatest MS kaotaks ja teadagi kes võidaks sellest icon_wink.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:17:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas firmatasandil loob piraattarkvara massiline kasutamine ebaausa konkurentsieelise.

linuxi kasutamine siis ei loo?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte


viimati muutis teretalv 29.08.2008 13:23:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 29.08.2008 13:17:42 vasta tsitaadiga

kusjuures winiga võrreldes on isegi office'i piramine hullem. On praktiliselt samaväärset vabavara tarkvara (openoffice), tõmba alla ja kasuta. Kodukasutaja MS Office 2007 standard maksab tsipa üle 1000 krooni jaemüügipaketina, mis ei ole arvutiga üldse seotudki, seega saab seda ka teises arvutis kasutada. Ja veel enam, kodukasutajaga paketiga tuleb õigus seda installida 3-me kodumajapidamise arvutisse.
Aga ei, ikka võetakse torrent, tõmmatakse office enterprise või ultimate (mis sest, et sellest 75% tarkvarast (infopath, access, groove, onenote, publisher) kunagi tööle ei panda) ja tehakse nägu, et see kõige parem lahendus.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:20:28 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi, miks ma pean maksma kui saab ka tasuta ja keegi otsest kahju ei saa. Selle 1000.- saaks näiteks omale hea hiire...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:22:46 vasta tsitaadiga

Lugege nüüd see jutt üle, mida te siin kokku kirjutate. Jah, jäi silma ka paar arukat kommentaari. Aga asja juurde - lühidalt ja kiiresti - KAS ON SIIS TÕESTI WINDOWS XP PRO ÜLE MÕISTUSE KALLIS ASI?
Ja sellele karjuvale küsimusele on vastus kiire tulema - tegelikult ei ole. Mõelge, kui palju raha te muude asjade alla kulutate-paigutate. Muude asjade = meelelahutus, olmeelektroonika ja kõik muu mitte-esmatarbekaup.
Kindlasti paljud kulutavad ühe-kahe nädalavahetusega sama summa ära, mis kuluks Windowsi legaliseerimise peale.

Tore, kui mu kirjatükk kasvõi ühe inimese mõtlema pani.
Tänan tähelepanu eest.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.08.2008 13:25:17 vasta tsitaadiga

yerba, väga lihtne vastus tarbimisühiskonna poolt vaadatuna - kahe nädalaga raisatud 2k.- eest saab palju suurema rahulduse kui Wini legaliseerimise eest icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.08.2008 13:26:29 vasta tsitaadiga

Kõige ajuvabam on muidugi see väide, et keegi kahju ei saa icon_lol.gif

Kas te tõesti käite kuuendas klassis, et sellist ajuvabadust kirjutate?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 29.08.2008 13:26:29 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
kusjuures winiga võrreldes on isegi office'i piramine hullem. On praktiliselt samaväärset vabavara tarkvara (openoffice), tõmba alla ja kasuta. Kodukasutaja MS Office 2007 standard maksab tsipa üle 1000 krooni jaemüügipaketina, mis ei ole arvutiga üldse seotudki, seega saab seda ka teises arvutis kasutada. Ja veel enam, kodukasutajaga paketiga tuleb õigus seda installida 3-me kodumajapidamise arvutisse.
Aga ei, ikka võetakse torrent, tõmmatakse office enterprise või ultimate (mis sest, et sellest 75% tarkvarast (infopath, access, groove, onenote, publisher) kunagi tööle ei panda) ja tehakse nägu, et see kõige parem lahendus.


Ega ikka ei pirata küll. Kasutan juba pikemat aega OpenOffice´t. OO olen installinud/soovitanud ka tutavatele ja sõpradele MS Office asemel(e), keegi ei ole veel virisenud. Kui suurfirmad ja riigiasutused saavad hakkama OO´ga siis pole mingi probleem seda kodus mõne kirja ja isegi tõsimema kirjatöö puhul seda kasutada!
Peab ikka loll olema kui seda poest osta 1000 krooni eest.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:26:52 vasta tsitaadiga

Kuna mina olen alaealine, tööl ei käi, raha regulaarselt ei saa siis sellepärast ma ei ostagi tarkvara. 1000.- kogumiseks läheb mul mitu kuud ja seda ma ei raatsi raisata tarkvara peale mida saaks ka tasuta. Siis kui hakkan tööl käima ja raha piisavalt siis ehk hakkan ostma ka.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:32:05 vasta tsitaadiga

Ja kus Sa alaealine elad ka - kuuse all ja üksi?
Viide sellele, et kui ise ei teeni ja õpingujärgus oled, siis võiks vanemaid valgustada vähekene tarkvara ostu koha pealt..

maxsimiljo kirjutas:
Kuna mina olen alaealine, tööl ei käi, raha regulaarselt ei saa siis sellepärast ma ei ostagi tarkvara. 1000.- kogumiseks läheb mul mitu kuud ja seda ma ei raatsi raisata tarkvara peale mida saaks ka tasuta. Siis kui hakkan tööl käima ja raha piisavalt siis ehk hakkan ostma ka.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:32:51 vasta tsitaadiga

carlking, aga mis moodi siis keegi kahju saab, kui win'i piran?

Aga jah, win maksab ~1500... well, mu arvuti, kus taga istun on alla 3k maksev amd sempron... Kui ma orig. win'i poleks saanud, siis ma kasutaks siiani pira win'i, kuna pole erilist "motivatsiooni" win'i osta... Ja kui piramine võimatu oleks, siis oleksin ma "sunnitud" linuxi peale minema ja lõpuks saaks viimase end ehk koduselt ka tunda... Praegu ei tunne ja ausalt-öeldes kahju sellest, kuid mis teha...

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:38:11 vasta tsitaadiga

nahaalsed kapitalistid nimetavad saamata jäänud kasu kahjumiks hoopis ja rumalad isegi usuvad seda ning koguni veel julgetakse lugeda end miinustesse
tsitaat:

carlking, aga mis moodi siis keegi kahju saab, kui win'i piran?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2008 13:40:09 vasta tsitaadiga

teretalv, seepärast ma selle küsimuse carlking'ile esitasingi. icon_wink.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.