Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Apple iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2007 10:50:31 vasta tsitaadiga

http://www.mobile-review.com/articles/2007/iphone-as-phone-en.shtml

Soovitan selle artikli läbi lugeda. Mina näen siin päris palju iPhone'i miinuseid. Aga eks see ole maitse asi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2007 11:48:55 vasta tsitaadiga

hmm mind hakkas huvitama, kaua selline aku reaalselt pidevat piinamist kannataks? Minu näiteks teisipäevase (pikima ja igavaima) päeva plaan:
Kusagil 9h jookseb mul telefonis järjest aktiivne wifi ühendus windows live messenger tagataustal, välja ei logi muude tegemiste ajal, miskine tund aega sellest on ta mul ees ja lobisen kellegagi.
sellest ajast miskine 1-2h on mul aktiivne veebibrauser ja sirvin üle veebi miskit
Päevast kusagil 3h samuti käib mul mp3 mängija tagataustal, kohati paraleelselt veebibrauseriga.
Aegajalt teen igavusest mõne mängu sisemisel ekraanil näiteks rallit või siis vaatan videot smartmoviest
Ekraanidest kasutan enamasti sisemist (800 x 352 piksli) ja täisvärvides
Aegajalt kasutan gps'i ja jätan selle huvi poolest enda liiklemist (kiirused jms) salvestama.
Muidugist mõned kõned ka lisaks...aga nagu te juba taipasite, siis telefonifunktsioon pole minu esmane huvi, seega sageli ka autonoomne.

ehk siis päeva pikkus kodust koduni oleks 12h (laadija eemaldamisest koju jõudmiseni), peale seda jääb mul kusagil 5-20% veel telefoni akust alles, olenevalt kasutamise intensiivsusest ja kas ma olen autonoomne või võrgus kuna levi ruumis on üsnagi kehvake, siis suur osa ressursist läheb selle alla.

Kuidas iphone sellisesse ruunamisse suhtuks? Peaks ta minuga ühe päeva vastu või annaks ta otsad.

You've guessed it, i'm symbian freak icon_lol.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 19.10.2007 12:51:57 vasta tsitaadiga

Muidugi peaks, sest sa ei saaks mitmeid asju korraga teha.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 19.10.2007 13:59:19 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
http://www.mobile-review.com/articles/2007/iphone-as-phone-en.shtml

Soovitan selle artikli läbi lugeda. Mina näen siin päris palju iPhone'i miinuseid. Aga eks see ole maitse asi.


Päris kriitiline tuli lõpuks välja küll jah. Ma ei saanud lõpuks aru, kas sellel iPhone'il vibraalarm üldse on?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.10.2007 14:04:24 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
karuke kirjutas:
http://www.mobile-review.com/articles/2007/iphone-as-phone-en.shtml

Soovitan selle artikli läbi lugeda. Mina näen siin päris palju iPhone'i miinuseid. Aga eks see ole maitse asi.


Päris kriitiline tuli lõpuks välja küll jah. Ma ei saanud lõpuks aru, kas sellel iPhone'il vibraalarm üldse on?
tsitaat:
The vibration alert is average strength-wise, nothing special about it.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 19.10.2007 14:05:40 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Draax kirjutas:
karuke kirjutas:
http://www.mobile-review.com/articles/2007/iphone-as-phone-en.shtml

Soovitan selle artikli läbi lugeda. Mina näen siin päris palju iPhone'i miinuseid. Aga eks see ole maitse asi.


Päris kriitiline tuli lõpuks välja küll jah. Ma ei saanud lõpuks aru, kas sellel iPhone'il vibraalarm üldse on?
tsitaat:
The vibration alert is average strength-wise, nothing special about it.


Liiga lühike lause liiga pika teksti sees icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.10.2007 14:08:01 vasta tsitaadiga

positiivne on muidu jah see tekst seal
tsitaat:
The iPhone doesn’t have any profiles or call settings either. Moreover, the handset produces such mediocre volume level, that you have to wear headphones all the time – three meters away from the phone and you already can’t hear it ring.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2007 15:01:11 vasta tsitaadiga

Nettikuller pakub seda 8k eest icon_evil.gif
http://www.netikuller.ee/index.php?leht=kataloog#toode_926

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 19.10.2007 15:53:56 vasta tsitaadiga

Eitea, ma oma helinaks pandud laulu kuulen küll ja küll, helina tugevuks kuskil kolmveerandi kandis.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 19.10.2007 16:00:07 vasta tsitaadiga

Peale 3 nädalat olen leidnud miinused iPhones:
1. Äratus ei tööta väljalülitatud telefonis, seda pidi veel olema kas mingitel Motoroladel või Samsungidel, eks siis USA-s teised prioriteedid.
2. Kontaktandmeid ei saa saata SMS-ga. Pead ise need andmed sisse toksima.
3. See kõrvaklapiauk, saan aru, et see selle alumiiniumkorpusega lihtsalt pidi sügavamale tegema, eks oleks ju võinud augu suurema teha. Ok, selle vastu ka rohi olemas, jootsin teised klapid sinna otsa.
Ise arvan, et need tarkvaralised probleemid ka lahendatakse.

Ja plussid:
1. Wifi, ei pea tassima arvutit kaasas, et vaadata netti, kui väga vaja.
2. Isiklik arvamus, MMS puudumine, oma elus olen saatnud võibolla 3 MMS sõnumit, saanud olen küll neid sõnumeid, mis ei ole läbi tulnud, küll ja küll. Järelikult milleks mulle selline teenus siis. Olen küll saaatnud telefoni pilte meiliga, kuid enne pidin neid salvestama enne arvutisse, siis nüüd saan nad ka otse teele saata.
3. Ekraan, 3,5 tolli juba arvestatav suurus võrreldes teiste telefonidega.
4. Virtuaalne klaviatuur, sobib isegi minu suurte sardellide jaoks, kuigi ise kartsin seda kõige rohkem, et oman jämedaid sõrmi, et vead tulevad kergelt, aga ei.
5.Lihtsus kasutamisel, ma ei viitsi(ikka laiskusest) kogu aeg seadistada oma telefoni.
6.Ühildub ka väga hästi windowsiga, ka kontaktid, mis on mul arvutis ,lisaks saan ka oma booksmargid telefoni brauserisse, kui tahan, ise olen iTunesi kasutaja juba pea 5 aastat, mulle meeldib selle pleieri lihtsus ja käsitletavus niigi juba, minu arust parim pleier musa kuulamiseks.
7. 3G puudumine mind ei häiri, aku peab ju sellevõrra paremini ja andmeside praeguste hindade juures ei ole ma nõus selle eest nii suurt raha välja käima, mobiili kaudu filmide allatirimine on minu arust mõttetu, kui meil on ju nii palju vabasid wifi võrke.

Eks neid plusse on veelgi, minul oli just vaja sellist riista, ma saan sellega teha seda, mis mul vaja, boonuseks veel hind 419 dollarit poest ostetult. Samaväärse riista eest ma ei oleks ka nõus välja käima 8000 krooni.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 19.10.2007 16:24:56 vasta tsitaadiga

Cruiser kirjutas:

Eks neid plusse on veelgi, minul oli just vaja sellist riista, ma saan sellega teha seda, mis mul vaja, boonuseks veel hind 419 dollarit poest ostetult. Samaväärse riista eest ma ei oleks ka nõus välja käima 8000 krooni.


419 dollarit on vist USA poehind? Reaalselt lugesin täna, et Prantsusmaal kujuneb hinnaks nt. 6250 EEK ringis. Eestis tõenäoliselt ka pigem 6-7k ringis, kui siin üldse see ametlikult müüki tuleb.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 19.10.2007 17:13:57 vasta tsitaadiga

Ma maksin veel rohkem... icon_smile.gif aga se oli varajaste ostjate viga icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 19.10.2007 18:02:53 vasta tsitaadiga

Jah, 419 dollarit poest, polnud aega apple storest tellida, seal oleks tulnud hind ainult 399 dollarit.
Kahjuks EU hinnatase on natuke teine, käibemaksud ja sellepärast ostan paljud asjad USA-st, kui on võimalik.
Tunnistan pattu, et ei ole just Eesti riigi patrioot sellel määral, et kõik raha siia riiki ainult annaks. Makse maksan niigi.Õnneks tuleb ka suur osa palgast mul väljaspoolt Eestit.

_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2007 19:09:23 vasta tsitaadiga

Ise oman 4 gigast varianti ja sigarahul. Pole kunagi Apple fännboy olnud, kuid iPhone tõmbab ikka munad märjaks küll
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajeekarate
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2006




sõnum 19.10.2007 21:27:56 vasta tsitaadiga

Nagu postitustest lugeda võib, on IPhone omanikud rahul. Samas mul ei ole Ameerikas sõpru ja ka 400 dollarilisele vidinale sooviks garantiid veidi lähemalt. Seega tahaks teada 1) millal IPhone Eestis turule jõuab? 2) kelle võrku?
_________________
www.dynamodesign.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cruiser
HV vaatleja


liitunud: 09.11.2005




sõnum 19.10.2007 21:39:31 vasta tsitaadiga

Viimaste uudiste järgi tuleb iPhone Prantsusmaal ka võrguvabalt müüki, ei saanud aru, kas see peab toimuma 6 kuud peale müügi algust. Kui nii, siis võib oodata, et järgmise aasta teises poolaastas on loota mingeid muutusi Apple poolt ja peaks ka mujale jõudma, kui ainult hiinlased neid telefone niipalju valmistada jõuavad.
_________________
Kui maailm on lava, kus siis publik istub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2007 22:00:04 vasta tsitaadiga

ajeekarate kirjutas:
Nagu postitustest lugeda võib, on IPhone omanikud rahul. Samas mul ei ole Ameerikas sõpru ja ka 400 dollarilisele vidinale sooviks garantiid veidi lähemalt. Seega tahaks teada 1) millal IPhone Eestis turule jõuab? 2) kelle võrku?


iPhone teemas on juba pikemalt juttu, et keegi ei tea, millal see Eestisse jõuab...küll aga sai Prantsusmaa operaator Orange iPhone'ga diili peale ja hakkab neid Euroopas müüma...Eestisse see pill nii pea ei jõua...Kelle võrku ? EMT ja Elisa minu teada üritasid Apple'ga läbi rääkida, kuid see pole siiani vilja kandnud...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 19.10.2007 23:26:44 vasta tsitaadiga

http://www.apple.com/fr/iphone/

29 november prantsusmaale
9 november inglismaale ja Saksamaa
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seven7h
HV kasutaja
Seven7h

liitunud: 05.04.2003




sõnum 20.10.2007 01:13:10 vasta tsitaadiga

et kuidas selle akuga siis ikkagi on ? icon_razz.gif
see 3 päeva on saavutatud kuidas täpselt? standby modes? või tegid ka midagi selle telefoniga siis :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2007 11:20:57 vasta tsitaadiga

Keegi võiks talvel seda ülevaadet täiendada, et kuidas see puutetundlik erkaan meie põhjamaistes tingimustes ka venima hakkab. Ise olen hädas olnud sellega, et midagi ei loe ekraanilt välja kui õues on 25 kraadi külma ning telefoni ekraan on suisa jäätunud, kuid mis juhtub siis kui sa pead sellelt ekraanilt veel numbreid valima icon_question.gif Igatahes kogemus Sony puutetundliku videokaamera ekraaniga on olemas ja see meie kliimasse kohe üldse ei sobi icon_sad.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 20.10.2007 11:23:32 vasta tsitaadiga

Kolm päeva saavutasin helistamise, sõnumite saatmise ja muusika kuulamisega
Kaks päeva saavutasin helistamise, sõnumite saatmise, muusika kuulamise, netis surfamise, mängude mängimise, videote vaatamise, meilide lugemise ja telefoni teistele näitamisega :p
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 20.10.2007 13:49:35 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Keegi võiks talvel seda ülevaadet täiendada, et kuidas see puutetundlik erkaan meie põhjamaistes tingimustes ka venima hakkab. Ise olen hädas olnud sellega, et midagi ei loe ekraanilt välja kui õues on 25 kraadi külma ning telefoni ekraan on suisa jäätunud, kuid mis juhtub siis kui sa pead sellelt ekraanilt veel numbreid valima :?: Igatahes kogemus Sony puutetundliku videokaamera ekraaniga on olemas ja see meie kliimasse kohe üldse ei sobi :(

Samas USA kontinentaalne kliima pole talvel sugugi mitte vähem karm. Ja ma ei räägi siinkohal mitte veel Alaskast (-30...-50C talvel)
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.10.2007 13:52:08 vasta tsitaadiga

Vaadatke kasutusjuhendit, mis temperatuuride vahemikus see telefon töötada võib.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 20.10.2007 13:52:31 vasta tsitaadiga

UB, kas see mitte ei olene peamiselt sellest, et mis materjal klaasi all ringi vuhab? Eks saa näha, mis talvel saab, samas ega neid -20 talvesi enam tule kah vast niipea.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 20.10.2007 14:01:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Apple lists an official "nonoperational temperature" of -20° to 45° C

tsitaat:
guys found out by placing an iPhone in a freezer with an ambient temperature of -20°C (-4°F) for about 30 minutes. The good news is that the iPhone performed all functions perfectly with a surface temperature around -10°C (14°F). The bad news: It won't work with gloves. Prepare for cold hands this winter.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Apple iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.