Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Beesting märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001




sõnum 14.12.2001 19:07:00 vasta tsitaadiga

Helistasin täna sinna ja uurisin yhe cd kribaja kohta.
Väga norm käitumine oli ja uuriti välja ka mis mind huvitas. Tellisin asja ära, eks vaatame mis saab edasi...
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 16.12.2001 13:22:00 vasta tsitaadiga

Olen sealt ostnud mitmeid masinaid ja teist niipalju veel juppidena - ei ole põhjust kurta. Garantiid ei ole vaja läinud - selle koha pealt ei tea kaasa rääkida, tellimistähtaegadest peavad kinni, kirjadele vastavad... Kord oli vahe hinnakirja ja tegeliku elu vahel - siis kui mälu hinnad tõusid ja raha oli just vana hinna jagu kaasas, mis tigedaks tegi. Aga garantiiga tuleb meie riigis karm olla, vähemalt esialgu - mõjub hästi. See viimane jupp ei ole otseselt Beestingu pihta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linuxator
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 17.12.2001 03:09:00 vasta tsitaadiga

beestingust hulka kraami ostetud.
vist seet6ttu, et ta mulle suht l2hedal(teine valik oleks K, mis ka sealsamas peaaegu).

beestingu asjadest ainult 1 keytronicu klaver ütles peale 10-kuulist t88tamist ylesse. viisin sinna. m6ne aja p2rast anti uus vastu. rohkem garantiiga kogemusi pole...

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sn4ip3r
HV kasutaja
sn4ip3r

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.12.2001 21:10:00 vasta tsitaadiga

Beestingust ostsin terve arvuti, ainuke asi, mis peale poole aastast töötamist üles ütles oli 30GB IBM kõvaketas, mis pärast arvuti garantiiremonti ka ilusti välja vahetati.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tyra
külaline






sõnum 31.12.2001 01:48:00 vasta tsitaadiga

Beesting seebix rsk. Tasub eemale hoida sellest pasaaugust, kui extreemseid elamusi just ei otsita....Seda on lausa rõve lugeda, mis seal toimub, kahjuks ka ise kogend......oi bläää. Teadlikult myyakse piixus asju......ei tia, kas see on miski myya mustots või käib seal mingi globaalsem susserdamine. Kõik lypsta saanud peaksid oma jõud yhendama ja korraliku kohtucase tekitama, mis ka meedias piisavalt kajastamist leiaks. Sellised mädapunkrid tuleb hävitada, kasvõi dynamiidiga:-) või siis tõesti nii madalaks tampida, et hiljem lausa klientide taldu lakuvad....ptsi rsk.
tagasi üles
x-man
külaline






sõnum 02.01.2002 18:08:00 vasta tsitaadiga

Beesting on sucs (tean oma kogemustest)
tagasi üles
RyDos
külaline






sõnum 18.01.2002 16:57:00 vasta tsitaadiga

Beesting norm koht klientidega suhtlevad asjalikult jne..ostsin seal pool arvutit...andisn juppide hinnad, kõik mis oli mujal odavam kui neil sain veel odavamalt kui mujal:))....garantii..hm keytroniku klaveri viin vist varsti tagasi ja hiire nupp hakkab kah kuluma...eks vaatab 5 kuud veel aega..
tagasi üles
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 19.01.2002 14:54:00 vasta tsitaadiga

Olen sealt paar asja sebinud, K-vendadest on Beesting küll parem.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2002 16:15:00 vasta tsitaadiga

Seda nüüd kindlasti.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hzaar
külaline






sõnum 28.01.2002 21:45:00 vasta tsitaadiga

Ostsin ka arvuti Beestingust . Normaalsed tüübid seal.
Arvuti täitsa toimib. Klenditeenindus norm. Tasub osta küll sealt
tagasi üles
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2003 07:39:47 vasta tsitaadiga

Vahepeal aega mööda lennanud veidi.
prose sealt ostetu, koos poole ülejäänud masinaga.
prose häält sisse ei võt, sai tstitud mitmel masinal, vahetati ilusti välja pärast paaritunnist nende poolt testimist.
kasutatud monitor, mis ühest nürgast veidi närvitses vahetati kah ilusti ümber. muud jupid ja värgid elavad siiani õnnelikult.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 27.03.2003 09:59:06 vasta tsitaadiga

remondi poole peal küll vennad rokivad, nagu ma siin juba mujalgi mainisin. igasuguse hukkas eksootika, mis ma sinna olen viinud, olen täiesti toimivana tagasi saanud ning kokkuvõttes olen säästnud hulga pappi ja ka aega. tõsi, tagantjärele mõeldes, kasutatud arvutit küll sealt ei ostaks..
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 27.03.2003 17:04:03 vasta tsitaadiga

Selline teema on juba olnud.
icon_confused.gif
Ise ostsin ka just nimelt Beestingust endale arvuti.Eelmine suvi.Siiamaani on kõik korras.Jamanud pole...(arvuti).Tellimis ajast pidasid kinni.Teenindus minu arust igati ok.Ja otsustasin arvuti just selle pärast sealt osta,et nad ei toppinud seda garantii kleepsu arvutile.JA garantii 3 aastat.See on minu arust suur pluss ja hinnad ka enamvähem(y) .[/url]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2003 22:21:20 vasta tsitaadiga

47th ronin kirjutas:
kasutatud arvutit küll sealt ei ostaks..
mul on kasutatud arvuti sealt ostetud ja sellega pole küll midagi juhtund 8)
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.03.2003 23:21:41 vasta tsitaadiga

Mina sain oma eelmise masina sealt. Sellega küll midagi ei juhtunud, aga teades teiste jamasid, ei julge enam kallimaid detaile sealt osta. Vendid, FDD jne. olen ikka sealt võtnud kuna lähedal ka. Ja yks vahejuhtum nende remondimehega, tekitas ka sellise ebameeldivus tunde.
(Suhtus lihtsalt minusse, kui krt teab kellesse.) Sellised asjad lihtsalt jäävad meelde.
Kallimad asjad lihtsalt ostan kas Ordist või ABC Computingust. Nendega pole veel ebameeldivaid kogemusi v. a. ABCs pikk tarneaeg. Aga selle eest ei öelda sulle, et selle sa midagi ise ära rikkusid, kui ikka asi tõesti pilti ette ei võta.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Einz
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2002




sõnum 11.04.2003 11:19:19 vasta tsitaadiga

Mingiaeg tagasi sai beestingus käidud. Minule eriti hiad muljet ei jätnud, nagu mingi secondhänd pood või nii. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 11.04.2003 12:08:56 vasta tsitaadiga

On nedndega paar korda kogemusi olnud.
Ka nüüd sai nendega asju aetud. Oli siis positiivseid ja ka negatiivseid kogemusi.
Sai tellitud järgmine komplekt:

Emaplaat: EPOX 8K9AL, ATX, VIA KT400, DDRAM PC3200, AGP 8x, 6x USB2.0, 6ch audio, LAN, SocketA
1690 kr
Prose: AMD Athlon Thoroughbred XP1700+ (1470MHz, 266FSB)
1090
Jahutus: Titan TTC-CU5TB
300.-
HDD: 40GB Seagate Barracuda ATA IV 7200rpm
1400.-
512MB PC-2700 333MHz DDRAM PQI
1090.-
FDD: 3.5" 1.44MB NEC
220.-
PointOfView GeForce2 MX400 64MB AGP
690.-
CD: LiteOn LTR-48125W (48xW/12xRW/48xR)
990.-
Kõlarid: 120W P.M.P.O aktiivkõlarid SPK202/SPK161
150.-
Miditower ATX 300W CE (4x5.25"2xUSB esipaneelil)
590.-
Chicony KB-7906 Ergonoomiline EST PS/2
350.-
Hiir: Logitech Wheel Optical PS2/USB
350.-
17" Samtron 71S TFT (0.26mm, 1280x1024@ 75Hz, TCO-99, valge)
7790.-
WIN XP Home OEM
1790.-
Kokku: 18 490-

Ja tehtud sellele hinnapäring. Tegid tõesti hea pakkumise.
Välja sai vahetatud ostja soovil CD-kirjutaja (selle asemele tavaline CD-Rom), hiir natuke parem ja klaver teine (A4-Tech-i oma). Kokku läks hinnast alla veel ca 500- Epoxi emme kohta öeldi, et sellega läheb aega, koheselt saaks Gigabayti oma. Otsustasime siiski oodata paar päeva. Lisaks Windowsile lubati paigaldada OpenOffice EST ja ka viirusetõrje.
Lubati helistada, kui valmis on.

Kuid ei helistatud, ostjad käisid ise korra läbi ja said komplekti kätte. Tollel korral oli seal müüjaks mingi ohmu olnud (teine müüja). Oli alguses väitnud, et tellitud klaverit pole (kuigi ostja nägi, et samas kohas riiulil on klaver, mida eelmine kord vaatasime alles) ja oli tükk aega vastu vaielnud. Kui mina lõpuks arvuti juurde sain, pidin tõdema, et siiski oli pandud sisse Gigabyti plaat ja sellele lisaks LAN kaart (sellel polnud see integreeritud), samas oli PQI mälu asemel pandud Kingston. Tarkvara oli tõesti paigaldatud, Aktiveerisin XP ilusti ära jne. Kuid Oo-ga oli kamm. Selle pean veel korda tegema, millegagi olid selle paigaldusel puusse pannud.

Kuid kõige suurem üllatus oli hind: Pakkumine tehti 16 900, sellest nagu mainisin sai juba maha võtta 500-, nüüd tegid nad veel väikeseid muudatusi komplektis ja lõpphind oli alla 16 tuhande icon_rolleyes.gif Sellepärast ei hakanud ka erilist kisa tõstma selle teise emme pärast. Sest lõpuks on siiski saadud norm hinnaga arvuti.
K-salong tegi umbes analoogse komplekti puhul hinnaalandust vaid 500- (hinnapäringu tulemus). Nende komplekt oli koostatud viletsamatest juppidest ja odavam. Kuid ostma minnes oli Beestingu hind vaid 100- kallim, mis aga kiiresti mutus Beestingu kasuks icon_biggrin.gif

Point: K-salong ei ole kõige odavam salong, ka Ordi komplektiga oleks hinnavahe väike olnud. Neil on seal tõesti mõned jupid odavamad aga paljud asjad on tunduvalt kallimad, kui mujal. Samuti pole see mõeldud Beestingu ülistusena -- lihtsalt minu kogemused 8) Ehk mõnele kuluvb ära.

PS: Komplekti VGA kaarti ärge vaadake icon_biggrin.gif Tegu on 100% kontorimasinaga. Sellest ka selline natuke viletsam konfiguratsioon.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2003 14:08:31 vasta tsitaadiga

muud ei oskagi nagu öelda, et garantii on neil imelik. ostsin arvuti komplekti, esimese asjana vahetasin välja video ja tegin korpuse ümber, kuu hiljem tuli äkki küsimus, et kuidas neil garantii toimib, uurisin siis seda, vastuseks sain, et kuna olen videokaardi ise välja vahetanud, siis enam garantiid ei ole. nemad annavad garantii AINULT täis komplektile, et ise olin loll, et videot neil ei lasknud välja vahetada, nüüd garantiid pole.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 11.04.2003 15:35:51 vasta tsitaadiga

shelob kirjutas:
muud ei oskagi nagu öelda, et garantii on neil imelik. ostsin arvuti komplekti, esimese asjana vahetasin välja video ja tegin korpuse ümber, kuu hiljem tuli äkki küsimus, et kuidas neil garantii toimib, uurisin siis seda, vastuseks sain, et kuna olen videokaardi ise välja vahetanud, siis enam garantiid ei ole. nemad annavad garantii AINULT täis komplektile, et ise olin loll, et videot neil ei lasknud välja vahetada, nüüd garantiid pole.


Põhimõteliselt peaks see nii kehtima et nüüd ei ole sul seda 3 aastast garantiid, vaid 1 aasta garantiid. Kuna igal jupil peaks kohustulik olema see 1 aasta.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2003 20:39:56 vasta tsitaadiga

Surnu kirjutas:
shelob kirjutas:
muud ei oskagi nagu öelda, et garantii on neil imelik. ostsin arvuti komplekti, esimese asjana vahetasin välja video ja tegin korpuse ümber, kuu hiljem tuli äkki küsimus, et kuidas neil garantii toimib, uurisin siis seda, vastuseks sain, et kuna olen videokaardi ise välja vahetanud, siis enam garantiid ei ole. nemad annavad garantii AINULT täis komplektile, et ise olin loll, et videot neil ei lasknud välja vahetada, nüüd garantiid pole.


Põhimõteliselt peaks see nii kehtima et nüüd ei ole sul seda 3 aastast garantiid, vaid 1 aasta garantiid. Kuna igal jupil peaks kohustulik olema see 1 aasta.


Nemad mulle ütlesid, et pole enam mingit garantiid.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thered
HV vaatleja


liitunud: 07.01.2003




sõnum 11.04.2003 22:34:06 vasta tsitaadiga

Ma ostsin just paar nädalet tagasi Beestingust prose,emme,korpuse ja rammi.Umbes aasta tagasi sai ka videokaart sealt ostetud.Siiani töötavad kõik hästi ja mina olen Beestinguga väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 11.04.2003 22:40:52 vasta tsitaadiga

See on ennekuulmatu et firmas lastakse emaplaat õhku ja proze muidu katki ja midagi tagasi ei saa..mina seda küll nii plx jätnud..ega mul raha puuga selgas pole.. icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002




sõnum 19.04.2003 15:58:16 vasta tsitaadiga

Beesting on üldse üks sümpaatsemaid arvutikaupluseid Tallinnas. Kõik mis olen selat ostnud töötab loodetust paremini ja paaril korral enda süü tõttu asja tagasi viinud ja sulas ilma nurisemata raha ka tagasi saanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otis
HV kasutaja
otis

liitunud: 18.12.2002




sõnum 04.05.2003 21:36:28 vasta tsitaadiga

ostsin beestingust arvutikomplekti...väga ilusti töötab jne..beesting ikke thumbs_up.gif ...edaspidi ostan juppe just sealt
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Computer Doctor
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2003




sõnum 04.05.2003 22:12:08 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi sellist pisiasja ka märganud on, et Beesting on juba üle 10 aasta Eesti turul vastu pidanud. Samas kas keegi mõnd muud tollal alustanud arvutiremondifirmat mäletab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Beesting mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.