Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Logitech G5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 13.12.2005 00:45:15 vasta tsitaadiga

Hentz pole vaja sõimama hakata, lihtsalt ma tõin näiteid, et see hiir pole midagi nii hea kui kõik kiidavad. Endal pole seda hiirt olnud ega ei osta kah kunagi. Ahjaa- hiir ei mõjuta teie "mängimistulemusi" nagu praktika on näidanud. Parimad tulemused tehakse ikka nende poolt kes on kõige targemad- mitte ei oma parimat hiirt. PS: ei tahaks sind halvustada, aga seadistamise teemal ära hakka vaidlema icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 00:47:48 vasta tsitaadiga

noh, ma ei ole küll mingi suur mängur, pigem tuleb vahest joonestamist ette ja jube hea ikka küll tegelikult et "lennu pealt" saab seda tundlikkust muuta. vahest vektoris ikka mõned jooned vaja ülitäpselt paika panna. vana hiirega ikka vahe sees küll mugavuselt thumbs_up.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 00:51:43 vasta tsitaadiga

mambo10, ˇma arvan et kui sa pole seda hiirt isegi kunagi kasutanud siis pole sul hetkel mingit sõnaõigust. teed head kaupa maha kuigi ise ei tea sellest mitte midagi.
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 13.12.2005 01:03:55 vasta tsitaadiga

ise olen mx518 kasutanud kuu aega, ja mx518 on olnud kauem
ja võrdlusena võin käsi südamel öelda et g5 on tegelt üks suur saast
see 400dpi-ne vahe ei loe midagi
kujud on neil ka samad, kuid need 3 lisanuppu määravad minu, kui ka
hardcore playerile suht palju !
ning võin ka seda öelda et see "gameing" laser on ainult tsipa parem, jah ta ei
jama niipalju kui mx1000, kuid tundlikkus on sama, jooksekarv või mis iganes matil
kohe hakkab hüppama vms
ning see tiba korobeline ja karedam kate on minujaoks natuke ebamugavam ja
"külmem", kui mx518 pealiskate
see raskuste muutmine, ei tea pole nii hea, olen proovinud igasuguseid raskusi, kuid tühjalt ikkagi kõige parem
juhe on küll lahedama välimusega, kuid jäigem
talldade eesis on jah see, et nad on suuremad, kuid muud midagi, nii mx518, kui ka g5
tallad on samast materjalist!

ja usu mind, g5 tõesti pole nii hea, kui sa pole proovinud pleada mx518
ja minuarust on see evulutsioon mx518->g5 täiesti null ja allaminek

minuarust mõttetu ülevaade, kuna pole ikka mx518 pleatud
ja esmavaimustus "ohh lazer ja 2000dpi" ei õigusta ennast

mott !

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 13.12.2005 01:06:32 vasta tsitaadiga

Ma olen 518 kasutanud umbes pool aastat. Lausa massid laidavad Logitech G5 hiirt siis mul on alus millele toetuda. Enda info võtsin piisavalt kindlatest allikatest, et siia panna ja seega on mul küll siin sõnaõigust icon_smile.gif
Skeptik võibolla joonestamisel on seda jah vaja- kuigi kergem oleks mõnda "on the fly" sensitivity muutjat kasutada- miks siis võtta vähemaks DPI'sid mille eest sa ennem hingehinda maksid? icon_razz.gif Mänguritel pole eriti vahet- 400DPI on enamikel hiirtel ja rohkem polegi vaja.
Edit: hmekk- mida need lisanupud hiirel sulle annavad? võtavad aimides keskendumise ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 01:13:46 vasta tsitaadiga

ei tea, ise pole MX518 proovinud, kunagi sai viivuks MX300 proovitud ainult. seega ei oska võrrelda ega hakka maha midagi tegema.
täitsa usun, et MX518-ga on vahe suht olematu, kuid ise ostsin just sellepärast, et oma vana lapropi hiir välja vahetada, mis mul lauaarvuti taga oli. momendil olen rahul - sain firmware ka uuendatud, liiguks nagu jah veits vist paremini nüüd icon_rolleyes.gif

edit: eks see ole igaühe enda otsustada, kas ta on oma hinda väärt või mitte. alles eile ostsin, seega ei tea - miinuseid ei oskagi nagu välja tuua veel. üldiselt ma tahtsin lihtsalt kvaliteetset asja saada (... ja Platoon-poiss ka kiitis, et on norm asi, siis saigi see võetud). easy as that.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 13.12.2005 01:15:23 vasta tsitaadiga

mambo10
lisanupud on mugavamad, msi iganes sa sinna bindid
ja kui võtta g5 ette ja seal 1ks nupp aint siis on väga raske harjuda

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 13.12.2005 01:16:49 vasta tsitaadiga

mugavus- mugavus alati mugavus. Aga need jäävad häirima kui sa hakkad laskma, 1 lisanupp max. ütleks mina- rohkem hakkab häirima ja sihtimisvõime väheneb.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 01:19:05 vasta tsitaadiga

scrolli seeb bindida ju näiteks nii et lükkad ülesse automaat alla systal, paremale nuga ja vasakule luger ja vasakule pöidlale meedipakk
palju sul neid nuppe vaja on?
+ parem hiireklikk reload, vasak tulistab ja ong kõik. thumbs_up.gif

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 13.12.2005 01:21:27 vasta tsitaadiga

Mida rohkem asju on sul hiirele seadistatud seda rohkem kulub sul pingutusi vastasele pihta saamisega. Seda on nii, ning ka jääb nii.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 01:32:43 vasta tsitaadiga

sinul võibolla tõesti , ega see on kui sind segavad nupud siis sa ei saa ilma nendeta pihta.aga kui oskad lasta siis lisanupud sind ei sega. See on nii, ning ka jääb nii. thumbs_up.gif
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 13.12.2005 08:48:07 vasta tsitaadiga

No uuri natukene asja kuidas värgid on sutsu kõrgemal tasemel- keegi ei pela sul high-tech hiirtega icon_smile.gif ...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 13.12.2005 09:50:32 vasta tsitaadiga

mambo10 kirjutas:
No uuri natukene asja kuidas värgid on sutsu kõrgemal tasemel- keegi ei pela sul high-tech hiirtega :) ...

Hmm.. Oleneb muidugi kustkohast see info pärineb.. Tähtsamatel üritustel(http://www.worldcybergames.com/ mis on oma ala tipp näiteks) pannakse arvuti korraldajate poolt lauale.. "tühi koht" jäetakse klaviatuuri & hiire jaoks, et mängur ise oma vahendeid võiks kasutada.[tegelt ka isegi eestis seda olnud](muidugi võib ka korraldaja seadmetega mängida)
Rääkigu meie siin eestis räägime "hardcore" mängijatest palju tahame, tase võrreldes "tegijatega" on ikkagi algeline.. OK mõni eestlane on jala ukse vahele saanud & ka wcg'l ära käinud, olgu õnnelik.

Mis puutub nende kahe hiire võrdlusesse siis ise eelistan mx518'st sest:
1. Laserhiir on veel suht lapsekingades & probleemin nii soft- kui hardwar'iga
2. 1600dpi(mx518) on seadistuselt juba niivõrd paindliku(võimsa) seadistusega, et käe täpsusele tal järele vaja tulla ei ole.

Ma ei ütle, et G5 kehv hiir oleks, ehk onngi täpsem.. mõõtke seda masinatega, sest käega te seda enam tunnetada ei suuda.
Eks see kes tahab ajaga kaasas käia & kel pole kahju rahast mis sinna alla paigutatud ostku endale kui soovib.

Edu

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 10:18:08 vasta tsitaadiga

... pole vast mõtet korrata järjekordset odav hiir on sama hea, kui kallis lahingut, mis toimus siin:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=192524
... vaid jääme ikka reaalsete kogemuste juurde, mitte a'la mina arvan ja pean tõeks midagi, millest mul tegelikult halli aimugi pole ...


BTW, kui kellelgi peaks olema plaanis G7 ost:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Hiired/33647/
... siis võiks peale ostu kah oma kogemustest väikse ülevaate kirjutada ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 13.12.2005 14:26:39 vasta tsitaadiga

Mul üks tuttav ostis, äkki saan ta keelitada G7st ülevaadet kirjutada.

Teps mitte ei saa aru, miks nii hullult neid logi laserhiiri maha tahetakse teha... mina oma MX1000ndega pelan täitsa rahulikult, Vasak - shoot, parem - hüpe, mouse4 - snaiper zoom, rulli ei kasutagi... kõik muud nupud on käeulatuses (w,s,a,d,r,e,z,x,c,ctrl,shift,tab) ning mulle kõlbab.

mambo10, väitsid, et mänguritel pole vahet? Eksid. Ma ei viitsi iga kord kui ma CSSis kniferoundi teen konsooli ette võtta ja sensitivity 2 kribada ning peale kniferoundi uuesti sensitivity 0.5 kribada. Niiet on vahet küll ja lausa kuhjaga.

Ning plaanin osta G7 kui mx peaks üles ütlema.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 13.12.2005 14:53:05 vasta tsitaadiga

Skeptik,

Kle seleta täpsemalt mis see tundlikuse muutmine juurde annab, olen 4 aastat igapäev joonestand just selle 150kr hiirega ja ei ole selle pealegi tulnud, et hiir saaks tööd kuidagi mugavamaks või paremaks muuta. Ja veel küsimus 2000dpi = 2000punkti tolli kohta ? Ei suuda mina hiirt nii vähe liigutada et kursor ei liiguks (150kr hiirega). Vaatasin kursorit lähedalt ja kursor liigub 1 pixeli kauppa lcd monitori peal ilusti näha. Kus kohas või mis tingimustel see hiire dpi üldse tunda annab?
Lisa nupud oleks küll vist väga head saaks tihti kasutatavaid käskusi hiire alla tuua.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 15:06:46 vasta tsitaadiga

Butcher

... sõnadega pole ilmselt kuigi kerge vahet edasi anda, seda peab proovima ja kellel korralike hiirtega kogemusi, see võiks vähemalt nädalakese enne hiirega tööd teha, et vanadest harjumustest vabaneda, kui oma arvamusega lagedale tuleb. Kes koolis veel käivad või palju käsitsi kirjutama peavad, peaksid teadma, et erinevatel kirjutusvahenditel on vahe, nii on ka hiirtel. Loomulikult kirjutab kiire kirjutaja iga vahendiga kiiresti ja ilus käekiri tuleb välja ka söetükiga seinale kritseldades, kuid kõik peaksite ju ometi nõus olema, et iga kirjutusvahend pole mitte sama mugav kasutada ja ei anna alati mitte nii head tulemust, kui seda võiks anda just täpselt kätte sobiv ja vajalikult kvaliteetne vahend, olgu see siis pastakas, pliiats, sulg või arvutihiir ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 13.12.2005 15:19:49 vasta tsitaadiga

lisaks: laserhiirel ja laserhiirel on ka vahe. enne kasutasin MX1000 (praegugi kapil seismas), nüüd MX3000 klaveri+hiire komplektis sisalduvat MX600 hiirt. ja MX1000 oli märksa parem. MX600 näiteks lülitab end liiga kiiresti puhkerežiimi (et saavutada lubatud 6 kuud patareiiga?), on igasugustele häiretele vastuvõtlikum (üsna tihti viskab kursori nurka ja teeb igast imenippe) ning MX1000 kiirkerimisnupud olid kah mugavamad kasutada.
minu jaoks oleks ideaalne hiir kaalujälgimiskuuri läbinud MX1000, fantast asi IMO icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 13.12.2005 19:18:37 vasta tsitaadiga

Medic, 2 eesti teami on jala ukse vahele saanud ja käinud ära ameerikas. Ning tõesti- normaalsetel üritustel on tavaliselt kast & monitor olemas, kuid sellest ei tulnud me täna siia rääkima. Lihtsalt kõrgel tasemel mängijad mängivad tavaliselt microsoft intellimouse 1.1(SE) või intellimouse 3.0'ga. Räägin küll väga üldiselt, kuid nii see on ja ka jääb järngevateks paariks aastaks nii.

madedog, sina oled sina ning sa mängid nii nagu sinul mugavam on. Aga ma räägin siis parematest inimestest- inimestest kes oskavad mängu mängida kõrgel tasemel icon_smile.gif

Butcher, egas ta ei annagi icon_smile.gif 400DPI on vägagi piisav kõikideks tegevusteks. Asi on lihtsalt numbrites ning need numbrid mõjutavad rohkem kasutajaid, kes ei tea mitte midagi sellest teemast.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 19:23:26 vasta tsitaadiga

mambo10, vb kaks protsenti prodest kasutab mingit intellimouse. enamuses ikka mx310 ja sellest edasi ning razeri hiired
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.whykaren.com - üle 120 miljoni kasutatud varuosa! Vaata järgi!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 19:50:21 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
Skeptik,

Kle seleta täpsemalt mis see tundlikuse muutmine juurde annab, olen 4 aastat igapäev joonestand just selle 150kr hiirega ja ei ole selle pealegi tulnud, et hiir saaks tööd kuidagi mugavamaks või paremaks muuta. Ja veel küsimus 2000dpi = 2000punkti tolli kohta ? Ei suuda mina hiirt nii vähe liigutada et kursor ei liiguks (150kr hiirega). Vaatasin kursorit lähedalt ja kursor liigub 1 pixeli kauppa lcd monitori peal ilusti näha. Kus kohas või mis tingimustel see hiire dpi üldse tunda annab?
Lisa nupud oleks küll vist väga head saaks tihti kasutatavaid käskusi hiire alla tuua.

enamasti Illustrator'is teen, vahest ka Photoshop'is. eks seda peab ise kogema - vana hiirt ma igatahes tagasi ei taha icon_rolleyes.gif ei tea milles asi oli, aga vahest näiteks kui tahtsin mõnd joont 0,1mm võrra tõsta/moonutada, siis ta hoopis muutis järsult mitu korda rohkem. sellega saab ikka palju täpsemalt. thumbs_up.gif

... ja 400 dpi ei ole kindlasti kõigile ja igas valdkonnas parim tundlikkus

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mambo10
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 13.12.2005 19:57:33 vasta tsitaadiga

hentz, jällegi ära solvu aga ma tean sinust jällegi selles vallas sutsu rohkem. Suuremosadel on webidel jah pandud razer vms. kuid päriselt toimub ikkagi lahing intellimousedega. Need on 400DPI isendid ja vägagi hea kujuga, ning võin julgelt öelda, et 50% kasutab neid, nendest kes on tipus siis mitte sinu "hardcore gaming skilliga" tasemel mängijad orcale.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 20:02:50 vasta tsitaadiga

Usutavalt keegi siin ei väidagi seda, et nüüd mingi 120 eeku maksev hiir samahea on kui 2000DPI üüber viimane pedemajakas vaid lihtsalt osadel on kaine mõistus ja tahavad selgitada, et profimängja lutiks ka suht keskmise ja tavalise hiirega mingi siukese isehakand pro ära kes arvab, et kui nüüd endise "hädise" 1600DPI hiire asemel on 2000DPI siis kohe skill meeletult tõuseb kuna hiirevahe niisuur.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 13.12.2005 20:18:07 vasta tsitaadiga

kas siin teemas tuuakse millalgi siis fakte ka...öeldakse küll, et 2% või 50% mänguritest kasutab ühte või teist, aga mitte mingeid fakte ei öelda, et saaks vähemalt oma silmaga kinnitust sellele
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2005 20:21:31 vasta tsitaadiga

Agg lihtsalt üks nipp geimeritele uut raudvara maha parseldada, pannakse hiirele über speksid, atraktiivne välimus ja mõni uus lisa ja lähebki letile. Ja n00bid ostavad, lootes saada über hiirt, mis neid mängudes kõvasti aitaks. Põmst, võibolla on tõesti vahe kui lähed üle 1995 a. microlingi rubber-balliga hiirelt üle G5ele, aga muidu on see vahe kosmeetiline. Kui mängid paremini, siis seepärast et kujutad ette et kuna sul parem hiir siis skill +1.
vaadake ringi, paljud neist pro-gameritest ka tõesti neid viimaseid hiiri kasutavad?
Uus ostetakse võibolla siis kui vana annab otsad või sponsor annab. parem vaata et HW piisavalt hea on et mängud sujuva FPSiga mängud ära jookustab ja klapid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade : Logitech G5 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.