Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.05.2005 11:08:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sõber kasutas sama asja saksas, saatis mulle eestisse, panin oma paroolid aga dsl ei saa püsti. ei suuda ära arvata milles asi.praegu kasutan mw1122 ja sellega kõik toimib.


linksysil vaata VPI ja VCI üle, need peavad 0 ja 100 olema
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2005 12:53:24 vasta tsitaadiga

wari kirjutas:
mida see teine antenn juurde annab? kanaleid? võimsust(levimiskaugust)?

WRT54G(S) puhul toimivad nad diversity'na, kus üks antennidest toimib saatja ja vastuvõtjana ning teine ainult vastuvõtjana, et parendada vastuvõttu. Osadel on mõlemad antennid välised ja osadel on see antenn, mis saatjana ja vastuvõtjana toimib välimine ja väike sisemine antenn teeb diversity't ehk siis võtab ainult vastu. WAG54G-l diversity antenni pole ja ei teagi kui sinna miskit panna kas töötaks... vist mitte, kuna softi pole, mis selle tööle paneks.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 01.05.2005 19:58:07 vasta tsitaadiga

Satori 4-ga sai wrt54g-l antennid siis vastavalt ühe vastu võtma ja teise saatma panna.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003




sõnum 02.05.2005 01:39:57 vasta tsitaadiga

Linksys ilus ja kena küll, aga minumeelest on nende user interface "tavalisemale" kasutajale natuke liiga keeruline, 3Com on oma lahendustelt loogilisem tundunud...
_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.05.2005 05:03:47 vasta tsitaadiga

donRamses, mitut erinevat firmware proovinud oled ?
kuigi oma käega seda näppida pole saanud ja siin snapshote vaadates küll midagi lihtsamat ei näe. Vbolla ainult siis need mõned olulisemad momendid viisardi stiilis.
btw suht vana pill paistab olevat... sulle vist meeldibki pigem vana hea, kui uus ja siis vbolla, et keeruline. icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?uest
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2003




sõnum 02.05.2005 09:45:41 vasta tsitaadiga

ma pigem mõtlesin nii, et kui ühel ilusal päeval majja fiiber kohale tuuakse ja see jubin nagu switch kah idee järgi on - et kas siis õnnestuks ta kuidagi nii ühendust jagama panna..[/quote]

switchi ja access-pointina saad kasutada... aga ruuter peab siis eraldi olema, kui ADSL otsas ei kasuta[/quote]

aga kas on olemas ka mingi selline pill, kus selline funktsionaalsus olemas, et saaks nii adsli kui mingi muu ühenduse otsas samamoodi kasutada?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2005 10:07:38 vasta tsitaadiga

... võrdlesin nädalavahetusel selle purgi levi Trendnet'i USB WiFI pulgaga ja sain järelduseks, et USB pulga levi oli oma 15-20% parem, kui purgil. Jalutasin majas ja aias ringi läpakaga, millel on miskine MSI odavama otsa PCMCIA WiFI võrkar - purgi puhul kadus levi üsna tihti päris ära, kuid USB pulga pakutav levi ei vedanud kordagi alt. Samuti ei saanud purgiga ühendust maja ette pargitud autost, miskise odavama otsa HP läppariga, millel WiFi integreeritud, kuid pulga levi võeti laksust kinni. Seega, kui vaja ikka korralikku levi, millega saaks suvalise juustu ära netistatud, siis seda purki väga ei soovitaks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2005 11:48:54 vasta tsitaadiga

DigeBeni, ehk tead, mis läppari mudel täpsemalt oli ja mis kaart sees? Mul käitus ka HP integreeritud wifi mooduliga läppar väga kehvasti, samas FS ja IBM oli levi väga hea jälle.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2005 12:33:49 vasta tsitaadiga

... vist oli tegemist selle pilliga:
http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=94&p_id=005621

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2005 22:15:36 vasta tsitaadiga

Sai paigaldatud see aparaat nüüd ka sugulase juurde. Eramaja, paksud puitseinad ja vaheseinad ka täispuit. Terves majas loomulikult väga hea levi (proovitud kahe läppariga: IBM ja Ordi toodang). Kinnitasime seinale maja eespooljäävasse ruumi. Taga aias 30m kaugusel oli levi ideaalne!!! Vahepeale jäid mitmekordsed seinad. Ei oska ühtegi halba sõna selle jubina kohta öelda. icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?uest
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2003




sõnum 15.05.2005 18:58:02 vasta tsitaadiga

võtsin purgi ära, set-up oli suht lihtne ja kõik justkui töötab.. AGA! kas kellelgi on veel olnud probleeme ftp uploadiga? mul asi lihtsalt konkreetselt ei tööta - mõistus otsas ka, mida tegema peaks. serveritesse saab sisse, sisu saab browse'ida ja alla saab ka asju tõmmata. aga upload lihtsalt ei tööta.. mis värk on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2005 01:04:59 vasta tsitaadiga

Hetkel mul Elioni modemi otsas D-Link DI-614+
Kas tasub kaks karpi selle Linksys´i purgikese vastu vahetada? icon_rolleyes.gif
D-Link´i levi suht nadi - kõigub metsikult.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 16.05.2005 10:10:29 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Hetkel mul Elioni modemi otsas D-Link DI-614+
Kas tasub kaks karpi selle Linksys´i purgikese vastu vahetada? icon_rolleyes.gif
D-Link´i levi suht nadi - kõigub metsikult.


levi on muidu eriti hea jah. ibm läppariga küll ka testitud icon_wink.gif
tagasi üles
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 20.05.2005 11:42:28 vasta tsitaadiga

kas see seade sobib ka elioni väikekontorile ja ärilahendusele icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2005 12:09:35 vasta tsitaadiga

... kasutan seda karbikest Elion Ärilahendusega (sama, mis ennist Väikekontor) ja funkab hästi thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 20.05.2005 12:50:12 vasta tsitaadiga

tnx DigeBeni icon_exclaim.gif ma proovin ka selle All-In-One karbikese ära thumbs_up.gif
kas vpn'i ka keegi on sellega proovinud?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2005 12:58:15 vasta tsitaadiga

... pole veel jõudnud proovida, kuid kirjade järgi peaks VPN igati kenasti toimima ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
donRamses
HV veteran
donRamses

liitunud: 02.11.2003




sõnum 20.05.2005 14:03:02 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
donRamses, mitut erinevat firmware proovinud oled ?

btw suht vana pill paistab olevat... sulle vist meeldibki pigem vana hea, kui uus ja siis vbolla, et keeruline. icon_smile.gif


tollel linksys'i aparaadil ainult originaali(juba peal olnut)...ja ütle mulle mitu pereisa(st "tavalisemat" kasutajat) on ise võimelised erinevaid firmwaresid proovima ja üldse selle peale tulevadki?

minu 3com vana jah...aga siis, kui ostsin oli ta veel täitsa uus icon_wink.gif ning oma tööd teeb ta hästi ja stabiilselt(tollal proovisin ka paari konkurenti...nondel oli levi kaugusega probleeme), viimasel ajal aga tahaks jah juba mingit all-in-one asja(minu 3comi purgil modemit sees pole ju) millel oleks võimalik ka erinevatele klientidele võrgukiiruse piiranguid peale panna(et kui kaks klienti laevad miskit netist alla, siis kolmandal weebisurfamist "kooma" ei tõmbaks) ja see linksys vist kah ju sellega hakkama ei saa?

EDIT: ahjaa ma selline vanamoeline kah, et mulle kirjude sulgedega ehitud asjad ei meeldi, st 3com'i ilus lihtne sile rahulik välimus on meelepärasem, kui linksys'i kirju, sopiline ja "disainitud"...tolmu kah raskem viimaselt pühkida icon_rolleyes.gif

_________________
Ökomahvia: "Vana raud pole prügi!"
------------------------------------------
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2005 14:08:30 vasta tsitaadiga

donRamses, selle mudeliga jah network shapingut teha ei saa, see oleks juba overkill!
aga WRT54G oskab 3rd party fw-ga teha küll.

darkside, nagu esimeses postis ka mainitud töötab see seade nii Kodu- kui Ärilahendusega

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 01.06.2005 23:00:10 vasta tsitaadiga

Anonymous kirjutas:
VPN-st rääkides - kuidas läbi WAG54G saaks mitmest (loe: erinevast üheaegselt töötavast) masinast VPN ühendust püsti panna? Õnnestub see mul praegu ainult sellest masinast, millise olen esimesena WAG54G järele käima pannud. Teistest, mis hiljem enam ei õnnestu. Varem oli mul Nokia modem Elioni stardikomplektist ja mingi C-Net'i ruuter ning probleemi polnud - tõmba VPN püsti millisest tahes, kasvõi mitmest korraga.
Ehk keegi oskab nõu anda icon_wink.gif Ise pole nõksule pihta saanud icon_neutral.gif

Ja veel minu ruuter ei oska endale kuupäeva-kellaaega kuskilt leida kuigi TimeZone on määratud, Daylight linnuke olemas ja uuendama peaks iga tund (default). Routeri firmware on mul küll vähe teine kui Skeptiku piltidel näha - 1.00.19 30.Nov.2004

Sorry see oli minu postitus ja minu mured, ei märganud, et polnud sisse loginud icon_eek.gif

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2005 14:42:46 vasta tsitaadiga

... hmm, miskipärast ei õnnetsunud Skeptik'u viidatud update abil softi uuendada on seal mingi konks ?
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forest
HV kasutaja


liitunud: 26.08.2002




sõnum 05.06.2005 12:22:28 vasta tsitaadiga

forest kirjutas:
Anonymous kirjutas:
VPN-st rääkides - kuidas läbi WAG54G saaks mitmest (loe: erinevast üheaegselt töötavast) masinast VPN ühendust püsti panna? Õnnestub see mul praegu ainult sellest masinast, millise olen esimesena WAG54G järele käima pannud. Teistest, mis hiljem enam ei õnnestu. Varem oli mul Nokia modem Elioni stardikomplektist ja mingi C-Net'i ruuter ning probleemi polnud - tõmba VPN püsti millisest tahes, kasvõi mitmest korraga.
Ehk keegi oskab nõu anda icon_wink.gif Ise pole nõksule pihta saanud icon_neutral.gif

Ja veel minu ruuter ei oska endale kuupäeva-kellaaega kuskilt leida kuigi TimeZone on määratud, Daylight linnuke olemas ja uuendama peaks iga tund (default). Routeri firmware on mul küll vähe teine kui Skeptiku piltidel näha - 1.00.19 30.Nov.2004

Sorry see oli minu postitus ja minu mured, ei märganud, et polnud sisse loginud icon_eek.gif


Avastasin, et tegelikult õnnestub küll samal ajal töötavatest masinatest VPN-i püsti võtta, ainult... Kui ühes oled lõpetanud, siis teises masinas VPN-i püsti panemiseks peab miski 15 min. ootama. Viimati VPN-i kasutanud masinas saab aga kohe uue teha. Miks see nii on, ei oska seletada

_________________
Huntide elu on lihtne, kuid raske.
Inimeste elu seevastu kerge, ent keeruline.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2005 23:10:40 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... hmm, miskipärast ei õnnetsunud Skeptik'u viidatud update abil softi uuendada on seal mingi konks ?

ee... ei ole nagu mingit konksu. omal praegu peal see soft. kohe peale ostu uuendasin ära. icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2005 09:25:35 vasta tsitaadiga

... ja uuenduse tegid ikka weebiliidese kaudu, läbi lehitseja ? Mulle kisab kohe, kui olen faili ette näidanud ja nuppu vajutanud, et uuendamine ebaõnnestus ja kogu moos icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2005 12:18:47 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ja uuenduse tegid ikka weebiliidese kaudu, läbi lehitseja ? Mulle kisab kohe, kui olen faili ette näidanud ja nuppu vajutanud, et uuendamine ebaõnnestus ja kogu moos icon_rolleyes.gif

jep, tegin samamoodi icon_confused.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Linksys WAG54G - all-in-one purgike mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.