Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.05.2005 18:17:36 vasta tsitaadiga

"Voicenet is no more!":
http://www.norby.ee/

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 20.05.2005 19:30:17 vasta tsitaadiga

Ants32 kirjutas:
Lepingu järgi on max.lubatud kiirus 512/64 kbps ning kuutasu 325 .- Uue kuutasu kohta hetkel ei tea, aga uploadimiskiirust lubati ka tõsta ja kuutasu tuleb ka siis kallim. Eks näis.


Hmm... Mul on hoopis vastupidised andmed. Nimelt pidi kuutasu just soodsamaks minema (s.t. kiiruse ja hinna suhe läheb paremaks). Mina maksan linkingu 576kbit/386kbit ühenduse eest 290 eek - nii-et arvatavasti hakkan sama raha eest (ligi) megabitist ühendust saama icon_rolleyes.gif

Samuti lubasid nad (Näiteks Elvas) minna üle 5GHz wifi levialale... Mind jäi aga huvitama see koht, et mis tingimustel klientide seadmed ümber vahetatakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veix
HV kasutaja
veix

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.05.2005 12:22:18 vasta tsitaadiga

ei usu et sul keegi midagi ymber vahetama hakkab, yleminek 5Ghzi peale tähendab ehk seda et pannakse yles uus baasjaam ja uued kliendid paigaldatakse uute seadmetega. vanad tiksuvad ikka samamoodi edasi kui just klient ise uusi seadmeid omale osta ei taha.
ma arvan et see asi käib ikka sedasi
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2005 12:33:33 vasta tsitaadiga

Lugege: EWN-i hinnakiri - kus see odav hind on, minu silmad küll ei seleta icon_biggrin.gif
http://www.ewn.ee/cms/eesti/teenused/erakliendipakett

Ja 5 giga leidin ainult ärikliendipaketist, mitte erakliendipaketist
http://www.ewn.ee/cms/eesti/teenused/erakliendipakett
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martn
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003




sõnum 21.05.2005 14:26:35 vasta tsitaadiga

http://www.ewn.ee/cms/eesti/teenused/arikliendipakett?PHPSESSID=dbedfb3eec168497bc18431b36acece3

tsitaat:

Samuti lubasid nad (Näiteks Elvas) minna üle 5GHz wifi levialale... Mind jäi aga huvitama see koht, et mis tingimustel klientide seadmed ümber vahetatakse


kui on Linkingu paigaldatud seadmed ostetakse need tagasi ja pannakse 5GHz seadmed ning maksad vaheraha...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2005 17:24:26 vasta tsitaadiga

eitahateada: muide keegi ei keela teil oma interneti püsti panna, need kes siin teenindamist ootavad
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 21.05.2005 21:29:20 vasta tsitaadiga

veix kirjutas:
ei usu et sul keegi midagi ymber vahetama hakkab, yleminek 5Ghzi peale tähendab ehk seda et pannakse yles uus baasjaam ja uued kliendid paigaldatakse uute seadmetega. vanad tiksuvad ikka samamoodi edasi kui just klient ise uusi seadmeid omale osta ei taha.
ma arvan et see asi käib ikka sedasi


Asi ongi selles, et 2,4Ghz võetakse maha ja jäetakse alles vaid 5GHz...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martn
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003




sõnum 21.05.2005 22:43:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Asi ongi selles, et 2,4Ghz võetakse maha ja jäetakse alles vaid 5GHz...



nonih, sellist asja küll ei juhtu, et 2.4 maha ja 5 asemele. selle pärast ei maksa muretseda. need jäävad paralleelselt toimima hetkel. 2.4 enam edasi ei arendata, vanad kliendid saavad selle kaudu teenust edasi tarbida ning uusi lisatakse ainult 5GHz seadmete külge.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.05.2005 22:48:16 vasta tsitaadiga

martn kirjutas:
tsitaat:

Asi ongi selles, et 2,4Ghz võetakse maha ja jäetakse alles vaid 5GHz...



nonih, sellist asja küll ei juhtu, et 2.4 maha ja 5 asemele. selle pärast ei maksa muretseda. need jäävad paralleelselt toimima hetkel. 2.4 enam edasi ei arendata, vanad kliendid saavad selle kaudu teenust edasi tarbida ning uusi lisatakse ainult 5GHz seadmete külge.

Täiesti õige tegevuskäik.

PS: Kuidas selle 2,4 GHz saastega seal lõuna Eestis ka lood on?

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2005 23:33:51 vasta tsitaadiga

To HPTA374: Mina olen hoopis nende firmade fänn, mis tänapäeval ka "maale" on võimelised ADSL-i tooma, muud ühendused oma kalli hinnapoliitikaga on minu jaoks "kauge minevik" icon_wink.gif

Ja selline firma on Eestis olemas ja inimesed võiks julgemalt rohkem ADSL-i maale tellida icon_biggrin.gif Siis ehk veel mõni konkurentfirma saab aru kui hea on maal odavat ADSL-i pakkuda kui kliente saada tahetakse icon_biggrin.gif Igatahes paar päeva tagasi võttis tuttav maal endale mitte EWN-i kallihinnalise teenuse, vaid Elioni RAS1000-e kuna seda saab ta praktiliselt 3 aastat kasutada sama summa eest mis EWN-i liitumine+kuumaksud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.05.2005 23:41:38 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
To HPTA374: Mina olen hoopis nende firmade fänn, mis tänapäeval ka "maale" on võimelised ADSL-i tooma, muud ühendused oma kalli hinnapoliitikaga on minu jaoks "kauge minevik" icon_wink.gif

Ja selline firma on Eestis olemas ja inimesed võiks julgemalt rohkem ADSL-i maale tellida icon_biggrin.gif Siis ehk veel mõni konkurentfirma saab aru kui hea on maal odavat ADSL-i pakkuda kui kliente saada tahetakse icon_biggrin.gif Igatahes paar päeva tagasi võttis tuttav maal endale mitte EWN-i kallihinnalise teenuse, vaid Elioni RAS1000-e kuna seda saab ta praktiliselt 3 aastat kasutada sama summa eest mis EWN-i liitumine+kuumaksud thumbs_up.gif

Täpsustaks, et RAS1000 ei ole ADSL.
Aga eks konkurents teeb ikka head.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2005 23:55:08 vasta tsitaadiga

Tnx Ivoshiee täiustuse eest thumbs_up.gif, vaatasin lihtsalt samal ajal paralleelselt üle Elioni RDSL-i Eurovisioni Livet ja mõtted olid rohkem lauluvõistlusel icon_biggrin.gif
Küll mind hämmastab, et kui ühel firmal muud polegi lugeda, kui ainult liitumistest ja "ära ostmistest" ning kallinevatest hindadest, siis tuntud konkurendil on lugeda ka uutest tehnilistest lahendustest. Näiteks: http://www.wifi.ee/?p=news&lang=est&id=841
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2005 00:16:14 vasta tsitaadiga

teanjuba: Imelik, ma olen 100% kindel et isegi kõige ulmelisemasse põrgusse saab panna püsti TIX.default.gw 2,5 gbps. ja hakkama saaks sellega isegi päris mitu firmat ja adsl on nii lahja asi et selle panevad nad sulle kohe ära
seega on su fänlus võibolla päris õige, ja ma olen ka täiesti kindel et sa tead mismoodi seda gigabitti saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 22.05.2005 12:01:01 vasta tsitaadiga

martn kirjutas:
tsitaat:

Asi ongi selles, et 2,4Ghz võetakse maha ja jäetakse alles vaid 5GHz...



nonih, sellist asja küll ei juhtu, et 2.4 maha ja 5 asemele. selle pärast ei maksa muretseda. need jäävad paralleelselt toimima hetkel. 2.4 enam edasi ei arendata, vanad kliendid saavad selle kaudu teenust edasi tarbida ning uusi lisatakse ainult 5GHz seadmete külge.


No-jah... Siis selles suhtes on jama - mulle lubati suure suuga, et minnakse üle 5GHz peale ja et kvaliteet läheb lõpuks normaalseks - sest praegu ei saa nimetada Linkingu poolt pakutavat ühendust kvaliteetseks. Mind tuntakse juba klienditeeninduses hääle järgi ära (selles vanas klienditeeninduses - nüüd on neil vist Norby-ga ühine), sest ma alati helistan kui nett jälle maas on - ei tea palju raha ma nende kõnede peale juba maha olen matnud...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 30.05.2005 21:47:15 vasta tsitaadiga

Nii, et Voicenetist on siis http://www.norby.ee/index.php saanud thumbs_up.gif ning tundub, et põhitegevuseks saab hoopis väike-IPS-de kokkuostmine icon_biggrin.gif
Sel juhul küsimus, et kumb rohkem suudab ostmisega tegeleda kas Norby või üks suurim konkurente WaveCom http://www.wavecom.ee/

Ning huumorit on juba praegugi piisavalt kui jälgida mismoodi mõlemad lubavad nii Tallinna kui Harjumaa "ära katta" icon_eek.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 30.05.2005 21:57:51 vasta tsitaadiga

Meie 8 sektsiooniga majas igatahes lähenevad installeerimisega minu poole. Varsti on viimases otsas väljas. Ei tea, kas olen pessimist, aga esialgu nendega liituda ei julge. icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004




sõnum 07.06.2005 10:45:02 vasta tsitaadiga

Hetkel endise Linking OÜ klient (nüüdse Norby siis) ja probleeme kohaliku arendaja poolt oli, on ja vist paistab, et ka tulevikus saab olema. Ühendus suht ebastabiilne, üxvahe päevasel ajal ühenduse kiirus 0 oli ja seda stabiilselt nädal järjest. Ehk siis nad ei suuda tagada kvaliteeti, suport kah lahja. Lepingujärgse kiiruse tagamine ... kuidas öelda, lepingu järgi 128kbit/s, kuid et asi töötaks ka päevasel ajal, siis vähemalt 1,5 Mbit/s peab olema (nagu hetkel ka on). Millegi pärast lööb madalama kiirusega asi umbe neil. Tegemist mööda maste saatjaid, vastuvõtjaid toimiva ühenusega ...
_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 07.06.2005 12:02:37 vasta tsitaadiga

Kas lepingus ei ole sõna kuni? icon_wink.gif
Enamasti ikka on.
Kus sa seda tarbid ka? Meie maja ka kaabeldati ära, igahetk hakkavad pakkuma.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004




sõnum 07.06.2005 15:05:32 vasta tsitaadiga

Lepingus on sõna kuni ja see on " Ligipääs Internetti, alla- ja üleslaadimise kiiruspiiranguks on 384 kbps. Kasutades meie puhverserverit on ühenduse kiiruspiirang poolteist korda suurem (576 kbps) "
Kuid point on selles, et nad suudaksid selle lepingujärgse ühenuse tagada, peab kiirus olema kuni 1,5 mega pmtlslt. Sest tipptunnil see vajubki u. 0,6 megani (nagu lepingus ette nähtud) Samas ega ma kurda kui ühendus 1,5 M on, kuid seda ainult siis, kui rafas koolis ja tööl on icon_wink.gif
asukoht Kambja vallas, kõvasti tartust väljas.

_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 08.06.2005 21:12:49 vasta tsitaadiga

muide kuidas Norbi ka tööandjana on? otsivad Tartusse võrguadministraatorit ja senises kohas hakkab juhe kokku jooksma...




kaspar

_________________
NB! Ostan serveristaffi: http://kaspar.rammo.net/ostan.html

"... this fucking world is not any redemption, no mercy, no justification ... exist only repentance and sorrow! "
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004




sõnum 10.06.2005 08:58:58 vasta tsitaadiga

ps. viimased kolm päeva on jällegi tulnud neile hommikuti helistada, et nad ühenduse annaksid. Tea kas vennad tõmmavad seal omal juhtme sainast välja, kui töölt ära lähevad icon_rolleyes.gif
_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 14.06.2005 19:46:43 vasta tsitaadiga

Vaadake, mis mulle postkasti pandi. icon_rolleyes.gif
ARVE icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 17.08.2005 20:38:02 vasta tsitaadiga

Nii. Aega paar kuud edasi läinud. Keegi seda Norby't kasutab? Millised muljed on? Meil majas pakutakse ka seda, pidi Rakverre oma fiibervõrku ehitama. See IP telefon on midagi normaalset?
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 18.08.2005 16:16:11 vasta tsitaadiga

Mul naine töötab sellises kohas, mis tegeleb ka Norby klienditeenindusega ja tundub, et probleeme ikka esineb. St. põhimure pole mitte dumbuserid vaid teenuse kvaliteet annab kohati soovida. Telefoni kõnekvaliteet paiguti vilets(hakib), netiühendus katkendlik, st vahest lambist kadunud. Tagasiside firma poolt veidi pikaldane.
Samas töötavad mõned tuttavad Norby's endas, aga ma nendega pole seda teemat lahanud. Isiklikku kogemust ei oma.
Küllap asi tahab veel arenemist, aga väga paaniliselt pole vist ka mõtet asja karta. Hinnad just tapvad ei ole.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 18.08.2005 19:02:41 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kust nad elvas oma teenust pakkuvad? Sellesinatse veetorni otsast mida kuhugi näha ei ole? Või on äkki oma stuffi emt masti otsa toppinud? Samuti mis sorti IPd pakutakse? Otsin siis RDSLile asendust et saaks pordid lahti ja pisut vähem maksta.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.