Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SE T630 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2005 12:15:47 vasta tsitaadiga

T630 kaamera on seal ainult linnukese pärast. Ja kaamera kvaliteedi alusel telefone võrrelda on idiootsus. See on äriklassi telefon, arendustöö juures on silmas peetud hoopis teisi näitajaid, nagu näiteks:
-aku kestvus: 9h kõneaega on ülikõva arvestades TFT ekraani olemasolu
-IR, Bluetooth, e-mail - kõik võimalused andmete ülekandmiseks
-Korralik ühilduvus Outlook'iga, millest Nokia kasutajad võivad ainult unistada
-Korralik viimistlus ja stiilne välimus

Ja olgem ausad, nagu teada on, lõpetab Siemens üldse mobiilide valmistamise - kui tootja ise sai aru et pole mõtet selliseid asju teha, siis peaks see tarbijalegi nii mõndagi ütlema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 06.02.2005 13:20:42 vasta tsitaadiga

Kas see 9h vastab muidu tegelikkusele ka? Kuidas aku võrreldes K500iga on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2005 14:16:43 vasta tsitaadiga

Kas vastab tegelikkusele 9h? Seda on raske hinnata. Suhteliselt palju kasutades peab telefon vastu umbes 4 päeva. See on siis kõned, e-mailid, wap, java. Lisaks veel üle bluetooth Float's Mobile Agent - ühendan läpaka võimendile järgi ja kuulan mp3'sid või vaatan filme, telefon on siis puldi eest.

SE kodulehel pakutakse T630 kõneajaks 9h ja K500 kõneajaks 7h, ehk siis mingi väike vahe peaks olema.

Ise kaalusin K500 ostu, kuid võtsin T630 kuna tahtsin kindlasti bluetooth'i ja piltide kvaliteet polnud oluline. Kui seda ei vaja siis on K500 väga mõistliku hinnaga supertelefon.

K700 pidasin kalliks, arvestades et puuduvad EDGE ja mälukaardi pesa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2005 14:51:33 vasta tsitaadiga

Alcatel pidi ka 2 aastat tagasi tootmise lõpetama ja keskenduma ainult sõjatööstusele, aga võta näpust!
ja minu OT535 aku peab raudselt kauem, kui töökaaslase T630 oma!
ning suudab ka üle IrDA Outlook'iga suhelda...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003




sõnum 06.02.2005 21:29:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja olgem ausad, nagu teada on, lõpetab Siemens üldse mobiilide valmistamise - kui tootja ise sai aru et pole mõtet selliseid asju teha, siis peaks see tarbijalegi nii mõndagi ütlema.


Siemensil varsti x75 seeria väljas. http://communications.siemens.com/repository/872/87278/M75_TwistedLeft_300dpi.jpg
Ja see jutt, et ta telefonide tootmise Motorolale müüb, oli paar - kolm aastat tagasi, aga jäi siis sinnapaika.

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2005 22:48:28 vasta tsitaadiga

To Tripp:
Seda tootmise lõpetamise juttu kuulsin nädal tagasi ja mitte seoses Motorolale müümisega, aga kuna allikat ei mäleta ja täpsemalt ei uurinud, siis pead ei anna.

To arm2004:
OT535 ei ole küll telefon mida T630'ga võrrelda. Mu sõber vahetas just OT535 SE T610 (T630 eelkäija) vastu välja ning on ülirahul.
Selleks et saaks kasutamise põhjal aku kestvust võrrelda, peavad olema ka võrdsed tingimused, nii et kui te lausa koos ei ela siis sedasi võrrelda ei saa. Kuna ma ise pole Outlookiga seda Alcat sünkind siis ma ei oska kommenteerida, paljudest väljadest ta aru saab jne. Tean vaid et uuemad nokiad ei saa nii hästi hakkama kui SonyEricssonid, näiteks T68 paneb 6230'le ära, mul õel ja isal 6230, endale valisin T630, kuna T68'ga olin rahul. Ja veel üks oluline miinus OT535 kohta. Ta ei oska üle infrapuna saata asju teise telefoni, arvutisse faili saatmiseks vajab abiprogramme, erinevalt SonyEricsonidest. OT535 olen näppinud omajagu, kuna sõjaväes olid kahel kaasvõitlejal samad telefonid ja minu T68 kõrval olid need nõrgemad, kui mitte arvestada sellist tilulilu nagu poly-helinad ja rohkem värve ekraanil. Ning kõige põhilisem asi minu jaoks - bluetooth puudu. A ok, aitab, sattusin hoogu. Ühesõnaga kui sa oled OT535 rahul, siis on kõik hästi ja sinu vajadusi võib ta tõesti hästi rahuldada, hinna-võimaluste suhe on ilusti paigas, kuid T630'ga pole mõtet võrrelda.
M.O.T.T.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 27.02.2005 20:59:35 vasta tsitaadiga

niiii...olen nüüd õnnelik t630 omanik ja VÄGA TIPP TOPP ASI ON. üli rahul olen. aga kahjuks ple head ilma halvata ja esimene probleem infra punasega. nimelt läpakaga ühendmisel tunneb lap. ära ilusti aga ei saa saata faile. telefonist läpakasse saab. infrapuna aktiveeritud aga arvuti ytleb et seade ei ole valmis antud faili vastu võtma w midagi taolis. (win oli venekeeles, ei oska täpsemalt tõlkida). proovisin ka välis infrapuna vastuvõtjaga aga ei midagi. siis prooviti veel se k500-ga, ka see ütles et minu t630 ple valmis??? faili vastu võtma. ega vastu võtmise kohta ple juhuslikult mingit menüü valikut kuskil. ple jõudnud veel kõike läbi lappata. rohkem ple ühtegi negatiivset kogemust kogenud...soetasin asja 1,7 k, poes vist mingi üle 3 k icon_razz1.gif
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif SOOVITAN OSTA thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2005 11:10:11 vasta tsitaadiga

IR kasutamine

Võimalik, et järgnev on eelmisele postitajale juba teada, kuid igaks juhuks kordan üle:

IR vastuvõtmiseks pead IR sisse lülitama. Kõige lihtsam on parempoolse klahviga avada lühimenüü "Veel" ja sealt valida "Lülita IR sisse", siis tekib ekraanile IR ikoon ja telefon on valmis vastu võtma 10min jooksul, peale seda kui tegevust IR'iga ei toimu, lülitub IR välja. "Sideseaded" menüüst saab IR ka lihtsalt sisse lülitada, nii et ta ennast ise välja ei lülita.

Ehk siis, saatmisel lülitab ta IR ise sisse, aga vastuvõtmiseks peab selle sisse lülitama. Võid ka jätta IR pidevalt tööle, aga siis lüheneb ooteaeg.

Kas K500 ja läpakas omavahel saadavad/võtavad vastu?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 28.02.2005 18:20:01 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ja vähemalt poole odavam Alcatel või Siemens teeb paremaid pilte ja on kvaliteetsem icon_exclaim.gif
seega küsimus, miks??? icon_confused.gif


aga milleks osta mingit alcatteli või siemensi romu icon_question.gif need on lihtsalt mõttetud firmad ja siemens ei ole telefon icon_confused.gif
SE on vähemalt välimust ja kes see loll ikka kasutab telefoni pildistamiseks icon_question.gif ainukesed pildid mida teed telefoniga
on taustaks või mmsiks! telefon ei ole fotokas ja samas on kaamerad juba nii odavad et keda see kotib
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 28.02.2005 18:46:12 vasta tsitaadiga

nujah saata sain ju, vastuvõtmisega oli probleeme...
k500 ja läpaka failivahetus oli ideaalne
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 28.02.2005 18:51:09 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
nujah saata sain ju, vastuvõtmisega oli probleeme...
k500 ja läpaka failivahetus oli ideaalne


äkki vale failiformaat icon_question.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2005 19:08:58 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:

aga milleks osta mingit alcatteli või siemensi romu icon_question.gif need on lihtsalt mõttetud firmad ja siemens ei ole telefon icon_confused.gif

sul on ikka fantasthästi põhjendatud jutt icon_mad.gif
ja tänu sellele, et sinu arvates SE'l välimust on, siis mulle hakkasid ka SE'd meeldima, kuna sinu sõnad on ju absoluutne tõde icon_confused.gif icon_lol.gif
ise veteran ja sellist hülgemöla pritsima...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 28.02.2005 19:15:58 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
reimers66 kirjutas:

aga milleks osta mingit alcatteli või siemensi romu icon_question.gif need on lihtsalt mõttetud firmad ja siemens ei ole telefon icon_confused.gif

sul on ikka fantasthästi põhjendatud jutt icon_mad.gif
ja tänu sellele, et sinu arvates SE'l välimust on, siis mulle hakkasid ka SE'd meeldima, kuna sinu sõnad on ju absoluutne tõde icon_confused.gif icon_lol.gif
ise veteran ja sellist hülgemöla pritsima...


see on minu isiklik arvamus! olen omanud paljusid Alcateli ja Siemensi telefone ning tean mida räägin!
Siemensil on küll kõik kellad ja viled aga soft on täielik saast ja sama on ka Alcaga
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2005 19:22:40 vasta tsitaadiga

ja mismoodi see väljendub, et soft saast?
sõbral CX65 ja soft tõepoolest törts aeglane. aga uue softi versiooniga see viga parandatud!
ja küsiks kohe, milliseid Alcatel'e ja Siemens'eid omanud oled?
kui miskeid 8 aasta taguseid, siis pole su väidetel tõesti mingit alust...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 28.02.2005 19:26:26 vasta tsitaadiga

arm2004, ma juba ütlesin et see mu isiklik arvamus! olen omanud CX65 mis on küll omaduste poolest hea telefon (hea kaamera,11mb mälu jne)
kuid soft teeb vigureid (ma ei ole ainuke siemensi omanik kes seda väidab) samas Alcateli pean paremaks Siemensist!
Lihtsalt valus on kui telefonile lastakse iga nädala uus soft välja
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2005 19:40:49 vasta tsitaadiga

reimersil on õigus, olen ka mina omajagu näppinud nii nokiaid (ise omanud ja kogu ülejäänd pere ning elukaaslane kasutavad), siemenseid (sõpradel paaril on, ei ole nad sugugi õnnelikud) ja ka alcatele (mitu sõpra omanud ja üks neist isegi uuema põlve alcateli vana hea T610 vastu välja vahetanud). Ehk siis ei ole tegemist lahmimisega - kui võrrelda Siemenseid ja Alcatele SonyEricssonidega siis minu jaoks ei teki üldse küsimust. Nokia puhul nii üheselt ei väida ja Samsungide koha pealt sõna ei võta kuna kogemus puudub.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 28.02.2005 21:25:28 vasta tsitaadiga

Sai ka eile lõpuks peale pikka ootamist t630 koju toodud.Algselt läksin küll k500i ostma, aga poes neid kõrvuti vaadates sain aru, et k500i on kole icon_razz.gif ja võtsin musta t630. Esmamuljed on väga positiivsed - pole ammu nii korralikku telefoni kasutanud. Siemensist minuarvates peajagu üle. Ostsin kohe ka mingisuguse Trusti bluetooth dongle ja kõik töötab kenasti. Välimusest ni palju, et päris elus paistab telefon palju ilusam kui piltidelt. Midagi negatiivset ei oskagi välja tuua, vbolla see, et tagakaas natuke krigiseb, aga mitte häirivalt. Soovitan kõigile, kes head ja ilusat telefoni otsivad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 28.02.2005 21:26:12 vasta tsitaadiga

nüd läheb juba asi teemast välja...


reimers66 kirjutas:
rundll kirjutas:
nujah saata sain ju, vastuvõtmisega oli probleeme...
k500 ja läpaka failivahetus oli ideaalne


äkki vale failiformaat icon_question.gif


*.mid 'i ju toetab, sellega möllasin. ja *.jpeg ja *.jpg on suur vahe wä? telefonis keik pildid *.jpeg...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2005 21:39:23 vasta tsitaadiga

õnnitlen, aali, Sul arvatavasti umbes sama tunne kui mul, siis T68 omanikuks saades. Peale Nokiaid oli see nagu miski ilmutus. T630 juures pisiasju parandatud, kuid olemus on neil sama: T68, T610, T630. Ilusad telefonid, tehtud kasutaja mugavust silmas pidades.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 28.02.2005 21:59:01 vasta tsitaadiga

mul oli k500ga kah sama tunne, nagu mind oleks olnud aastaid petetud icon_sad.gif ... icon_biggrin.gificon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 28.02.2005 23:02:31 vasta tsitaadiga

Tekkis üks väike küsimus seoses Fma-ga. Kui ma connectin telefoni ära, siis ta avab automaatselt mul telefonis fma menüü, aga kui ma selle menüü kinni panen, siis kuidas ma selle uuesti telefonis lahti saan? Ei leidnud mina muud lahendust sellele, kui telefon reconnectida icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2005 23:08:42 vasta tsitaadiga

Võtad "Sideseaded" - "Lisaseadmed" - ja seal ongi FMA.
Lisaks veel, et millised punktid seal ilmuvad, seda saad muuta kui muudad scriptis nimekirja. Ehk siis kui on " ' " ülakoma seal vastavas nimekirjas nimetuse ees, siis seda ei näidata ja kui ülakoma puudub, siis näidatakse. Nii saad telefonisse ainult need menüüd mida tegelikult vajad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 01.03.2005 22:54:11 vasta tsitaadiga

Draqula, äkki oskad vastata kuidas saaks operaatori logo muuta icon_question.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2005 00:10:17 vasta tsitaadiga

Ausalt öelda ma ei teadnudki, et T630'l selline asi on. Teema'de ja taustapiltidega olen siiani tegelenud. Olen küll kuulnud midagi, aga näppind sellist asja pole. Soovitan www.esato.com uurida. Kui selline asi eksisteerib siis on sellest seal ka räägitud.

Kuidas see operaatori logo toimib? Mingi pilt taustapildi peal?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004




sõnum 02.03.2005 15:55:32 vasta tsitaadiga

äkki keegi oskab öelda kust saaks uue korpuse (musta). ja kas on koos nuppudega w?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SE T630 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.