Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.04.2018 18:27:31 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
indrpo, ja ometi kasumimillid tulevad. tea küll kust?

Tööst, nii nagu su enda palk. Kui sa töötad piisavalt hästi ja suudad kodus ka säästa, siis ongi kasum käes.
Kui sa käid tööl ja annad kõik ära naise küünte hoolduseks siis pead ise küüsi närima ja lõpuks paned pillid kotti.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:01:08 vasta tsitaadiga

ei selles ma ei kahtlegi, et Surströmming aitas kasumile kaasa hea kontoritiimi kukele saatmisega, lühiajaliselt, nagu riikgi icon_razz1.gif
aga su väide,
Spoiler Spoiler Spoiler

don't make sense!
järelt lüpstakse siis mujalt ja mõnuga (IPTV). lisaks ilmselt siis mitte ärisektorilt, pigem riigilt...
Elisa teoreetiliselt saab ka Starmani kaudu lüpsta nii et munad märjad.
aga kust Tele2 siis pappi saab? ainult väljast pumbatakse peale? või su jutt on bs...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.04.2018 19:14:14 vasta tsitaadiga

arm2004, tõsi tele2 kuulub müstika valdkonda, kuskohast tulevad need pressiteated, et igal aastal saab eesti võrk uue tehnika.
samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 05.04.2018 19:16:20 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 07.04.2024 20:40:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:17:04 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
arm2004, tõsi tele2 kuulub müstika valdkonda, kuskohast tulevad need pressiteated, et igal aastal saab eesti võrk uue tehnika.
samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.
No vähemalt saab kõne luua mitte ei saa telia stiilis teadet ekraanile "võrk hõivatud"
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.04.2018 19:22:25 vasta tsitaadiga

ma suutsin oma 4jale numbrile saada selle 2.99 paketi + 2 tasuta xiaomi 5a'd. Nägemist Elisa
_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.04.2018 19:25:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
indrpo kirjutas:
arm2004, tõsi tele2 kuulub müstika valdkonda, kuskohast tulevad need pressiteated, et igal aastal saab eesti võrk uue tehnika.
samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.
No vähemalt saab kõne luua mitte ei saa telia stiilis teadet ekraanile "võrk hõivatud"


Teliast ma ei tea midagi aga mul oli lihtsalt küsimus miks 3 korruse korterist kus 8km kaugusel on Tele2 mast näha ei saa toas helistada vaid tuleb rõdu peale minna.
Kindlasti on iga operaatori kohta omad näited olemas, küsimus on lihtsalt selles, miks teenuseid alla omahinna müüa. Tele2 võiks võtta kvaliteedi eesmärgi ja müüa ning investeerida vastavalt turule.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:25:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
arm2004samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.

sa pole järelikult eestlane! eestlane vingub ka pealemakstava teenuse puhul icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:28:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Kindlasti on iga operaatori kohta omad näited olemas, küsimus on lihtsalt selles, miks teenuseid alla omahinna müüa. Tele2 võiks võtta kvaliteedi eesmärgi ja müüa ning investeerida vastavalt turule.

selle peale pole tulnud, et Tele2 just seda teebki, aga su oma tööandja on see kes nu££ib rahvast näkku?


viimati muutis arm2004 05.04.2018 19:29:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.04.2018 19:30:54 vasta tsitaadiga

eriline rakett saab foorumis 2 posti järjest teha, kes su tööandja on?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:32:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
arm2004 kirjutas:
indrpo kirjutas:
arm2004samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.

sa pole järelikult eestlane! eestlane vingub ka pealemakstava teenuse puhul icon_razz1.gif


See võib tõele vastata, ma ei stressa tühiste asjade pärast. Olen koguaeg arvanud, et mu päritolu on saksast, samas ISDN liinidega ma leppida ei suudaks.

arvanud, või teadnud? rootsi-saaremaa viikingiveri nõuab vastust icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:33:05 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
eriline rakett saab foorumis 2 posti järjest teha, kes su tööandja on?

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:33:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
salatoimik kirjutas:
indrpo kirjutas:
arm2004, tõsi tele2 kuulub müstika valdkonda, kuskohast tulevad need pressiteated, et igal aastal saab eesti võrk uue tehnika.
samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.
No vähemalt saab kõne luua mitte ei saa telia stiilis teadet ekraanile "võrk hõivatud"


Teliast ma ei tea midagi aga mul oli lihtsalt küsimus miks 3 korruse korterist kus 8km kaugusel on Tele2 mast näha ei saa toas helistada vaid tuleb rõdu peale minna.
Kindlasti on iga operaatori kohta omad näited olemas, küsimus on lihtsalt selles, miks teenuseid alla omahinna müüa. Tele2 võiks võtta kvaliteedi eesmärgi ja müüa ning investeerida vastavalt turule.
väikest kadedusenooti on kuulda

Well, samalaadseid pakette on ja Elisa ja Diil kah pakkunud, ei midagi uut icon_rolleyes.gif

Lisa:.. ja kuna paketid (€/kõneminut; €/GB) muutuvad aina odavamaks, siis kahe-aastase kohustusega kliente on sedasi lust püüda ju

_________________


viimati muutis Anna tooli 05.04.2018 19:48:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:34:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
eriline rakett saab foorumis 2 posti järjest teha, kes su tööandja on?

mis mu tööandja puhkuseaega ( ja puhkusevälisesse aega ) sobitub? ei ole telekomi valdkonnast, kaugeltki. deflect much?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.04.2018 19:37:11 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ma suutsin oma 4jale numbrile saada selle 2.99 paketi + 2 tasuta xiaomi 5a'd. Nägemist Elisa

Ja Telia tegi ka mulle pakkumise. 16GB ühist netti ja 28 euri kokku ja mitte ühtegi tasuta telefoni. Teenindaja ütles ka, et nad ei suudagi hinnaga Tele2'ga konkureerida aga nad müüvad kvaliteeti icon_biggrin.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 19:53:51 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ma suutsin oma 4jale numbrile saada selle 2.99 paketi + 2 tasuta xiaomi 5a'd. Nägemist Elisa

kuda, mis?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.04.2018 20:21:25 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mTim kirjutas:
ma suutsin oma 4jale numbrile saada selle 2.99 paketi + 2 tasuta xiaomi 5a'd. Nägemist Elisa

kuda, mis?

tsitaat:
Kampaaniaga seotud teenusepakettide hinnad kehtivad Tele2 uutele eraklientidele, kes kampaania perioodil liituvad tähtajatu paketiga Nuti 3.0 Eesti.
Liitumislepingu sõlmimisel kehtib 24 kuud paketile Nuti 3.0 Eesti kampaania hind 2,99 € kuus;
Peale kampaania perioodil sõlmitud liitumislepingu 24 kuu möödumist rakendub paketile Nuti 3.0 Eesti tavahind 11,49 € kuus.

Lisaks on võimalus saada Xiaomi Redmi 5a või 50€ Tele2 "kupong". Kui mulle pakkumine tehti, siis ma küsisin kas telefoni ka saab, öeldi, et saab ikka. Hiljem, kui lepinguni jõudsime, siis telefoniteenindaja ütles, et mul on võimalus 2 telefoni saada, sest ma liitun nelja numbriga.

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 05.04.2018 21:57:16 vasta tsitaadiga

Tegelikult saab ka vähe kangema paketiga, vähe väärtuslikuma kupongi/soodustuse suvalise telefoni pealt.
Tele2 ikka teab, kuidas kliente hoida.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2018 22:06:17 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
salatoimik kirjutas:
indrpo kirjutas:
arm2004, tõsi tele2 kuulub müstika valdkonda, kuskohast tulevad need pressiteated, et igal aastal saab eesti võrk uue tehnika.
samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.
No vähemalt saab kõne luua mitte ei saa telia stiilis teadet ekraanile "võrk hõivatud"


Teliast ma ei tea midagi aga mul oli lihtsalt küsimus miks 3 korruse korterist kus 8km kaugusel on Tele2 mast näha ei saa toas helistada vaid tuleb rõdu peale minna.
Telia tehnikuna vms võiks teada natukene mobiilimastide sektoritest ja nende vahele jäämisest
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 05.04.2018 22:32:37 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tõsi tele2 kuulub müstika valdkonda, kuskohast tulevad need pressiteated, et igal aastal saab eesti võrk uue tehnika.
samas pole midagi kellelgi viriseda ka sest teenus on lihtsalt nii odav, ja sellest võib isegi aru saada, mõne euro eest ei viitsigi viriseda, et kõne vahepeal katkes.


See Tele2 "iga aasta uus võrk" tuleb umbes nii:

x) Tele2 Rootsi Grupp saab Rootsist laenu megasuurelt megaodavalt, aeg jälle möllama hakata
x) see laenatakse edasi kontserni siseselt Tele2 Baltikumi tütarettevõtetele laiali kuidas vaja, Tele2 Eesti saab oma osa
x) kuna kõik laienemised/uuenemised tehakse Eestis alati kolmandana ehk viimasena, siis selleks ajaks on kogu kompott palju odavamaks jõudnud minna
x) kui raha tagasi tuleb, siis Tele2 Eesti maksab oma kontsernilaenu Rootsile tagasi

Suht tavaline skeem, paljudele meist tuttav. Ka see pole uudis, et on vaja kliendinumbrite pärast tõmmelda, sest Rootsist/Soomest kästakse olla Eesti turul esimene jne kaasnev. Aga mis on erinev selles kontekstis võrreldes Telia ja Elisaga - kui Teliale ja Elisale toodavad need Eesti vasallettevõtted nii palju raha, et neid tasub alles hoida, siis Tele2 Eestit tuleb hoida vee peal sellepärast, et Tele2 Baltikum oleks ühe tükina müüdav. Iga Baltikumi riigi ettevõte eraldi ei ole kellelegi huvipakkuv, ikka jõutakse selleni, et Baltikum on selles kontekstis sama regioon potentsiaalsele turuletulijale (loe: mingi Hiina ettevõte sisenemas EU turule). Sellepärast siia Eestisse "samaväärselt" investeeritakse, kuigi avalik saladus on see, et Tele2 Eesti on ikka suht nõrguke võrreldes Tele2 Läti ja Tele2 Leeduga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2018 07:25:26 vasta tsitaadiga

Keda huvitab siis võib tele2 2017a majandusaasta aruannet lugeda(pdf link all nurgas). http://www.tele2.com/media/press-releases/2018/tele2-ab-annual-report-2017/
Saab siis täpsemalt aimu kui suur või väike Eesti/Baltikum business on.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2018 08:34:50 vasta tsitaadiga

73 milli pealt 4 kasumit. Täiesti ok firma thumbs_up.gif
Lisaks töötajate arv ja käive kasvanud.
Järjest rohkematele on ka kohale jõudnud, et teenuse eest ülemaksta pole mõtet.
Hetkel oleks vana arvestuse järgi telias 10+ numbrit, aga on 4. Kõik teised mujal. Need 4 on vanad lepingud, mille tingimusi enam ei saa ka äriklient.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2018 10:57:10 vasta tsitaadiga

Olin alles ühel peol kus keegi kasutas Telia teenuseid ja kurtis, et levi on vilets. Point oli selles, et küsisin mis kuumakse ka on ja ütles, et umbes 30-35€. icon_lol.gif . Sain aru, et Ta pole kunagi vist paketti muutnud. Ei hakanud üle laua ka hõiskama, et tele2 on mul küll hea levi ja arve jääb alla 5€, isegi siis kui nädal aega välismaal olla.
Kunagi kui firma kolis Teliast Tele2 siis tõstsin suurt kisa. Tagantjärgi pole küll mitte mingit vahet. Kiirused vaata, et paremadki kui võrrelda sõpradega koos olles teste.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2018 14:43:48 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Hiid kirjutas:
mTim kirjutas:
ma suutsin oma 4jale numbrile saada selle 2.99 paketi + 2 tasuta xiaomi 5a'd. Nägemist Elisa

kuda, mis?

tsitaat:
Kampaaniaga seotud teenusepakettide hinnad kehtivad Tele2 uutele eraklientidele, kes kampaania perioodil liituvad tähtajatu paketiga Nuti 3.0 Eesti.
Liitumislepingu sõlmimisel kehtib 24 kuud paketile Nuti 3.0 Eesti kampaania hind 2,99 € kuus;
Peale kampaania perioodil sõlmitud liitumislepingu 24 kuu möödumist rakendub paketile Nuti 3.0 Eesti tavahind 11,49 € kuus.

Lisaks on võimalus saada Xiaomi Redmi 5a või 50€ Tele2 "kupong". Kui mulle pakkumine tehti, siis ma küsisin kas telefoni ka saab, öeldi, et saab ikka. Hiljem, kui lepinguni jõudsime, siis telefoniteenindaja ütles, et mul on võimalus 2 telefoni saada, sest ma liitun nelja numbriga.

mis hetkel ta seda tasuta pakub?
Netis pakub seda 99 euri eest paketiga liitumisel. yawn.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2018 14:55:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis hetkel ta seda tasuta pakub?

kui tuled muu operaatori juurest T2 võrku
ühe numbriga saad lutsu, kahe numbriga tiba etema

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.