Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 938, 939, 940 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2017 11:11:53 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
erick kirjutas:
Tegelt jah. Kõik ei saa sellest aru, aga uunikumid on väga tundlikud arta osas, kuna nad saavad niigi ebaproportsionaalselt palju fookust. Kui mõni arti veel proovib terve mängu ainult sind tabada, siis loomulikult see tekitab viha. Sa üritad normaalselt mängida ja tiimi carryda, ja mingi tüüp selle asemel et lasta kõike mis kaardil näha, otsustab ainult sind kõmmutada, hoolimata loogikast või oma tiimi heaolustki.

Arvad, et lastakse vaid värve?


Magic, kahjuks praktiliselt pole XVMiga arti mängijat, kes seda ei oleks teinud.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 24.04.2017 11:13:32 vasta tsitaadiga

erick, mul täiesti pohhui, kui tundlik keegi arty osas on...kui võimalik, siis kustutan kindlasti mängust ära potentsiaalselt parema mängija.
Ma tahaks ka koguaeg carryda, aga näe kuradid lasevad mind vastu..ma ka tundlik selle peale. Peaksin peale igat mängu sõimama?

Ja kust sa üldse eeldad, et Froggy tegi ainult ühe lasu kogu mängu peale?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.04.2017 11:15:21 vasta tsitaadiga

erick, oled arty mod-i peale pannud? Tahaks endiselt teada protsenti millega sind lastakse, sinu jutu järgi võiks "järeldada" et ikka kõvasti üle 50% sisse tulevast dmg-ist icon_biggrin.gif

See, et tegemist oli kahe eestlasega tuli väidetavalt alles peale mängu välja. Replay-d pole neist kumbki siia otsustanud panna seega "järeldan" ka mina et tegemst on lihtsalt ühe järjekordse vinguviiuliga.

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 24.04.2017 11:15:37 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
... uunikumid on väga tundlikud arta osas, kuna nad saavad niigi ebaproportsionaalselt palju fookust. Kui mõni arti veel proovib terve mängu ainult sind tabada, siis loomulikult see tekitab viha. Sa üritad normaalselt mängida ja tiimi carryda, ja mingi tüüp selle asemel et lasta kõike mis kaardil näha, otsustab ainult sind kõmmutada, hoolimata loogikast või oma tiimi heaolustki.
Ja äkki arty mängija üritab ka oma tiimi carryda üritades ellimineerida vastaste tiimi uunikumi kui potentsiaalselt kõige ohtlikumat vastast!? Selle peale nagu on raske tulla või et miks uunikumid fookust saavad!?

Ma lasen ka võimaluse korral "lillat" oma tavatankiga kõigepealt kui võimalik. Samas eraldi muidugi ei jahi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 24.04.2017 11:18:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2017 11:17:07 vasta tsitaadiga

pents, kui artaga tahad carryda, siis tee palju dämmi. Mingi uunikumi jahtimine on tavaliselt kindel viis kuidas mäng kaotada, aga tema mängu rikud küll ära jah.

Saate ikka aru, miks?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 24.04.2017 11:18:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Yankuonu, kui teine eestlane artas laseb ainult sinu pihta 400 dam ja ülejäänud aja ei lase midagi, mida sa siis sellest järeldad? Ma järeldan seda, et järelikult ootas teist võimalust mind lasta ja hoidis lasku kinni nagu pissihäda, selle asemel et normaalselt mängida ja lasta seda, mida spotitakse.

pents kirjutas:
erick kirjutas:
No kui artiga lasti teda (terve mäng?), ükskõik kas siis selle pärast, et ta eestlane, BB4s või XVMis lilla, siis loomulikult see ajab sita keema icon_biggrin.gif Ma olen ise korduvalt selliseid vendi läbi sõimanud PSis peale mängu. Põhimõtteliselt sa situd teise venna mängu ära nimme ju, tal võibolla mingi gunmarkimine käsil või midagi, kus iga mängu maksimaalne tulemus loeb.

Kui tegid veel ainult talle ka dämmi, siis topelthalb ju - sisuliselt kamikazesid kaasmaalast, kuigi oleks olnud loogilisi kohti veel kuhu lasta, rääkimata sellest, et kui terve mängu jooksul ainult ühe lasuga joppab, ei saa rääkida ka skillist. Igatemoodi tõmbab selline asi sae käima.

Sorry, aga ei tunne kaasa. Mängige päris tanke, siis ei sõimata ka nii.

Tegelt ka???? icon_lol.gif icon_lol.gif


Tegelt jah. Kõik ei saa sellest aru, aga uunikumid on väga tundlikud arta osas, kuna nad saavad niigi ebaproportsionaalselt palju fookust. Kui mõni arti veel proovib terve mängu ainult sind tabada, siis loomulikult see tekitab viha. Sa üritad normaalselt mängida ja tiimi carryda, ja mingi tüüp selle asemel et lasta kõike mis kaardil näha, otsustab ainult sind kõmmutada, hoolimata loogikast või oma tiimi heaolustki.

Huvitav on see, et see kõik ei ole uus info, see on juba pikki aastaid kestnud. Ometi pool threadi käitub nagu see oleks ennekuulmatu, et uunikumid saavad räiget fookust. Seda juttu, et "mis ta siis ise ronib sinna" võite oma lastele rääkida, nad võibolla usuvad ka seda. Kogemus ütleb, et väga paljud artilleristid vaatavad kõigepealt XVMi ja alles siis seda, kuhu nad laskma hakkavad icon_smile.gif


Sul peaks siis ju hea meel olema, et artifookust saad, sedavõrd on ju siis vähemkogenud tiimikaaslastel lihtsam elus püsida ja mäng ära võita?
Otsusta siis juba ükskord ära, kas sa tahad olla eriline või mitte - erilise staatusega kaasnevad ka erilised kõrvalnähud. Noblesse oblige.
Üldiselt vist 9.18 peal läheb asi veel hullemaks, sest artad lähevad täpsemaks ja lasevad sagedamini. Olge valmis pidevaks põrutatud olekuks.icon_razz.gif

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 24.04.2017 11:20:26 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
pents, kui artaga tahad carryda, siis tee palju dämmi. Mingi uunikumi jahtimine on tavaliselt kindel viis kuidas mäng kaotada, aga tema mängu rikud küll ära jah.

Saate ikka aru, miks?

Ma pole artaga carrymisest rääkinudki muidu..aga no lase edasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.04.2017 11:24:52 vasta tsitaadiga

Teema lõpetuseks lähen garaaži ja ostan GW E-100 ära. "just for shits and giggles." beer_yum.gif icon_lol.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2017 11:26:36 vasta tsitaadiga

pents, igaüks peaks proovima mängida nii, et teeb maksimaalse tulemuse oma tiimi jaoks. See on nagu vaikiv eeldus. Kui mingi koba hakkab medikas uunikumi taga ajama oma tier X artaga, selle asemel et lasta easy shotte heavy liini, siis ta veab oma tiimi alt.

See on okei, kui on mingi tomat ja uunikum kõrvuti, siis selge valik. Aga kui näiteks terve mäng nt 400 HP eest kõmmutada ühte venda oma Tier X artas, siis see on diagnoos. See oli lihtsalt näide, mitte torge Froggy pihta.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 24.04.2017 11:39:01 vasta tsitaadiga

erick, kõik on tore ja õige..aga kuidas see minu varasema jutu või Froggy sõimamise õigustamisega seondub?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2017 11:44:33 vasta tsitaadiga

pents, no Froggy tegi terve mängu jooksul oma ainsa dämmi MrBananaV vastu. Banaan nägi seda lahingujärgses raportis ja siis tal viskas kaane pealt ära, eelmainitud põhjustel. Nägi tuttavat mustrit. Arusaadav.

Tegelt võiksite replay'd ka juba jagada. Mida me siin ikka pimesi spekuleerime.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 24.04.2017 11:57:14 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
pents, igaüks peaks proovima mängida nii, et teeb maksimaalse tulemuse oma tiimi jaoks. See on nagu vaikiv eeldus. Kui mingi koba hakkab medikas uunikumi taga ajama oma tier X artaga, selle asemel et lasta easy shotte heavy liini, siis ta veab oma tiimi alt.

See on okei, kui on mingi tomat ja uunikum kõrvuti, siis selge valik. Aga kui näiteks terve mäng nt 400 HP eest kõmmutada ühte venda oma Tier X artas, siis see on diagnoos. See oli lihtsalt näide, mitte torge Froggy pihta.


Nu see lilla ära kustutamine ka selle hinnaga, et jääb paar tomatit maha võtmata on IMHO küllalt õige lähenemine. Lilla võib lõpus mängu ära teha mitme tomati vastu. Tavatankiga üritan ka võimalusel lillamaid lasta ja olen end ka skaudiga ohverdanud, et mõni kõrgema tieri uunikum maha saaks võetud. See annab mängu lõpufaasis tiimile päris arvestatava eelise.

Ma ise artit mängida eriti ei mõista (harva üritan, et siis vandudes see jälle nurka visata), aga võimalusel proovin ikka tumedamaid maha võtta. Ma ise lilla pole (koleerik), aga artit saan päris palju just skaute mängides (miskipärast väga fokuseeritakse), samas ei näe põhjust selle pärast nutta. Kuna ise eelistan mängida peamiselt skaute siis arty nerf teeb mind pigem nukraks icon_wink.gif Kuigi jah, mitme arty juurde välja murdes tuleb neid artypoolseid snapshotte viimasel ajal päris sageli.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 24.04.2017 11:59:27 vasta tsitaadiga

omg what shiet i just read icon_biggrin.gif, no superuunikumid v6iks siis varju otsimise ka 2ra 6ppida et shitoutofluck kui ei lasta vabalt laamendada, samas ise valin artyga HT>TD>med lightetc kui valida antakse, ja oleneb ka kes on ses suhtes, eraldi kedagi jahtinud olen siis kui t6esti n2ha et v6etakse asja liiga vabalt ja julgelt, ning see hetk on hea 2ra karistada. teineasi on mis paljugi tglt loen arty arch vms kuidas seda nimetada, kui aimtime on 12sekki siis naljalt kohta ei vaheta seda enam kui pole kindel et mujalegi lasta suudad, niiet siis lasedki seda kellele yldse mby pihta saad. ja sedagi mitte alati. ma ise m2ngin saksa artysid, ja pidevalt 8eldakse et mineminema sealt flankist, nooojh l2heks küll kui 60km/h medikas 15sekiga minujuures poleks kui mul omal a la topspeed 7km/h, jooksenjooksen my ass, pigem ootan 2ra ja proovin closecombatis yhelaksu sisse anda
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 24.04.2017 12:01:52 vasta tsitaadiga


Link


No ajab südame pahaks...
Annan aru, et selline vestlus pole tegelt väga tihe nähtus chatis. Aga siiski see mentaliteet. WG poolt oleks easy fix kaotada nickname'id ja klannitag'id ära. Aga see prioriteet numbriga 4561.

Üsna lihtne aru saada ka sellest, et paremad mängijad ei ona kuskil kaardi nurgas, vaid mängivad agressiivselt ja tänu sellele juba saavad rohkem fookust. Lisaboonusena saadakse rohkem tuld artytl seetõttu, et kui on valida kumba lasta, siis sihitakse paremat mängijat. Lisaks obsessive arty mängijad, kes sihivad ainult tugevaid mängijaid...

Põhim. polegi midagi, teha, take it as a man icon_biggrin.gif Või lükka lihtsalt mäng kinni, sest pole nagu mõtet mängida seda nii..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2017 12:07:38 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
youtube keerab kvaliteedi nii pekki või ongi sätted nii maas?


Keegi tegi sellest juba korralikuma kvaliga salvestuse ka:


Link

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.04.2017 12:35:21 vasta tsitaadiga

Vabsjee nutulaul tuli nüüd välja siin. Erick, ausalt, vingu vähem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 24.04.2017 12:45:02 vasta tsitaadiga

Samas mul endal 2.5k mänge artaga. Peab ütlema, et pole miskit mõnusamay kui panna latakas ära ja oodata kuna tüüp kukub kräunuma. Mängisin artat rohkem veel siis kui public chat oli võimaldatud. Et siis kui mingi oneshot või korralik litter mingile vähe paremale tüübile ära äsatud. Siis oli kindel, et korralik sõim on tulemas icon_biggrin.gif Peaks mainima, et see sadistlik osa minus rõõmustas alati, kui tuli pärast laksu see feedback (sõim), sis nagu teadsin, et litter läks asjaette. Aga noh, ütleme ausalt, nii funn kui ka poleks panna neid purakaid, siis maailm tahaba alati balansis olla. Ühele fun, sisi teisele täpselt sama palju vastupidist funnile..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 24.04.2017 12:49:48 vasta tsitaadiga

pents, Äkki oled sa ise kah mingi laps aga jah mul suht kama kaks mis sa must arvad olen mingi statipede siis olen...

Yankuonu, Tore teada et BB4 vihkad ja selle mängijaid tõenäoliselt pole kõiki mängijaid üldse kohanudki aga noh kui väidetavalt minusugune õrnahingeline artyde pärast teisis solvab siis sry et teised liikmed clannis süüdi on.
Aga sellega ka teine asi milleks vaja neid kuradi artysid mängida on minul teile küsimus selleks et saada mingit naudingut või on lihtsalt tore teisi närvi ajada nagu teised teid ajavad??? Või siis pole teil lihtsalt muude tankidega mängimisel skilli et peate artyt mängima istuma kuskil kaardi nurgas ja lihtsalt click click tegema ja lootma et rng on teie poolt???

Ja nüüd siis kõige oodatum miks ma siis Froggy, sõimama hakkasin. Kui vend teeb reaalselt lahingus ainult 1 lasu dammi ~400 siis tekib küsimus miks rohkem ei teinud või ei suutnud, heavysd oli maa ja ilm lasta aga rohkem kuidagi dammi ei tulnud. Kas siis oli tõesti tahtmine ainult mind lasta ja päev ära rikkuda või lihtsalt ei olnud oskust(RNG-d) et teistele pihta saada.

Ja ainuke lask mis ta dammi tegi oli liikuvale tangile sai mul trackid maha ja siis veel mingi 183 tõmbab nende spawnist nähtamatuna mulle 1k dammi sisse ja siis pean oma paarisaja eluga ja katkise mootoriga edasi mängima? Ma arvan et ei ole nagu raske arvata miks ma siis Froggy, peale pahane olin kui vend tegi 1 ainsa lasu mis rikkus mul mängu ära ja rohkem siis peale seda ei suutnud enam dammi teha??

Ma arvan et kõige parema ülevaate sellest replayst saaks Froggy, käest tema istub seal arty taga oleks tore näha kuidas need lasud siis tehti ja kuhu need ülejäänud lasud lendasid et rohkem dammi ei tulnud.Mul endal ei ole isiklikult midagi replay näitamise vastu kuid seal ei ole nagu midagi erilist näha kui mind suremas, tahaks nagu rohkem näha kuidas need lasud artyga tehti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 24.04.2017 12:51:32 vasta tsitaadiga

päev ära rikkuda ? icon_biggrin.gif rofl kui selline yks lask su p2eva 2ra rikub siis vist on t6esti asjakohane r22kida lumehelbekese p6lvkonnast t2nap2eval icon_biggrin.gif

ps: meenutab vahest iisegi siinani cs .16 olukorda kui tyyp kogub mitmeid rounde raha et omale awm osta ja siis saab mid ranges desert eagleiga oneshoti p2he, ning seda hala mis sealt reeglina tuleb saab ainult kickiga lahendada. minujaoks analoog on olemas.

_________________
life is a bitch with 12inch strapon


viimati muutis KaarelK 24.04.2017 12:54:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 24.04.2017 12:54:07 vasta tsitaadiga

KaarelK, no sry ütlesin valesti, lahingut ära rikkuma oled nüüd rahul w?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRB
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2017




sõnum 24.04.2017 13:29:48 vasta tsitaadiga

Kui te otsite vabandust minult siis vabandan et üle reageerisin kuid see ei muuda muidugi minu suhtumist artyde mängijate vastu.
Teeks nagu ettepaneku et vaataks froggy replay ära kus ta artyga mängib kui ta muidugi soovib, siis olen kah vast rahul ja te saate kah ilusa ülevaate mis juhtus või kui te soovite seda sõimu jätkata ja estpa vanaks foorumiks ära minna siis aga palun kuid olgem nagu mõistlikud ja unustame pärast selle ära ja veel kord siis vabandan froggy ees kui ta seda otsib minult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.04.2017 13:44:33 vasta tsitaadiga

MRB, ei vihka BB4ja, pole mul selle klanni vastu midagi, siiani häid sõpru seal rivistuses. Tõime välja, et seal on üsna lühikeses süütenööriga mängjaid kes end chatis välja elavad nagu ka sina ise. Kui keegi nõnda käitub ja arvab, et teiste sõimamine chatis on kuidagi eeskujulik/õigustatud tegevus. Eriti veel kui tegemist on klanni ohvitseriga. BB4 mainekujundus on hea icon_lol.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 24.04.2017 13:48:16 vasta tsitaadiga

senpaicry, kuule "Mirko28", "Troll Bigi" vms sa veel olid, tõmba uttu! Topeltkontod on siin keelatud! icon_exclaim.gif

Uunikumidele oleks soovitus, et kui tunnete et keegi ajas teid mängus hirmsasti närvi, misiganes see põhjus siis ka oli, siis kirjutage oma jutt nt. Notepadi ülesse ja kui siis 1h pärast tundub see seal endiselt asjakohane ja hinge minev, saatke ära.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 24.04.2017 13:50:43 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif


Link

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006




sõnum 24.04.2017 14:11:20 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Vabsjee nutulaul tuli nüüd välja siin. Erick, ausalt, vingu vähem.

+1
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 938, 939, 940 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.