Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 159, 160, 161  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.04.2013 17:23:55 vasta tsitaadiga

wa666ou, muidugi Office 365 ise on parim asi mis on juhtunud peale seda kui viilutatud sai välja mõeldi aga see selleks icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 15.04.2013 15:31:29 vasta tsitaadiga

Kas sellist appi on keegi kohanud, mis oskaks kellaajaliselt telefoni hääletuks panna ning mis kõige olulisem - peale määratud aja lõppu vaigistamise välja lülitada?

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007




sõnum 17.04.2013 22:17:06 vasta tsitaadiga

Sain ka siis uuenduse lõpuks kätte, muudvahet pole väga tundnud kui seda aint et töölaua ikoonid läksid suuremaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.04.2013 23:09:26 vasta tsitaadiga

No tee siis nad väiksemaks. Või veel suuremaks.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 18.04.2013 20:02:24 vasta tsitaadiga

Keegi ehk on kursis, kas ka WP-le on olemas mõnda nö "smartwatch"? Sonyl selline produkt täitsa kenasti olemas, kuid tundub, et see ühildub vaid Androididega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 18.04.2013 20:36:58 vasta tsitaadiga

Krt, täna pani Nokia Lumia 620 täiesti lambist pange.
Ei reageerinud ühelegi nupuvajutusele. Tuli teha restart. Windows icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 18.04.2013 23:09:58 vasta tsitaadiga

Siim159, WP7 ja WP8 ei toeta Bluetooth SPP protokolli, seega ei ole see võimalik.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 18.04.2013 23:14:05 vasta tsitaadiga

Väga kahju sel juhul... Ega vaikselt ma juba olen hakanud tundma, kui toores ikka WP veel on, mitte muidugi ainult üksnes selle võimaluse puudumisest tulenevalt. Tundub, et peab vist mõtlema mõnele Androidikale tagasiminemist.
Ega WP8-l ei lähe ka kuigi hästi nagu enne ju loodeti, sh mina.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.04.2013 00:33:15 vasta tsitaadiga

WP jääb järjest rohkem maha, mõeldud (tundub mulle) inimesele kes kasutab seda nii nagu karbist tuleb. lihtne ja töötab(kui). Nii kui sul on kindlad soovid siis on suur tõenäosus et see ei tööta WP peal. Samas see vist 5või 6 uuendus? androidi kiruvad muis isegi 4 puhul et lag ja uimane. Äkki on ikka lootust. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.04.2013 00:38:50 vasta tsitaadiga

No aga kas see on WP viga kui seadmete tootjad on konkreetselt debiilikud ja meelega ei tooda appi mis võimaldaks WP telefoni kasutada?
Endajärgi võttes: 1) adyno või racechrono taoline auto performance mõõtmis app - pole olemas WPle ja ei tule ka nendelt tootjatelt 2) waze - pole olemas ja hetkel jutt, et ei tule ka (on olemas jah unlockitud wp7le ning dev litsentsiga wp8'le ühe tüübi poolt kuid see pole pärispäris see õige) 3) igasugused vidinad mida saaks juhtida. näiteks AR Drone. ainult ios ja android. isegi symbianile leiab mingi beta variandi kuid LOOMULIKULT wp'le mitte. 4) näiteks mu philipsi smart tv's oleva youtube juhtimine telefoniga. loomulikult ei tööta see WP'ga vaid androidi teema jnejnejne.

see on ju täiesti debiilsus , et nii käitutakse ja sihilikult näkku keeratakse.
mis vabandus see on , et "me ei tee kuna telefone ei osteta". 1) ei osteta kuskil mikimaal võibolla 2) ja sellepärast, et ei tehta ju äppe mida kasutada saaks! siis ollaksegi sunnitud platvormi vahetama kuid mina seda ei tee kui mulle lihtsalt ei meeldi android (kasutasin olude sunnil just 3 nädalat , sest oma telefon oli lätis korpuse vahetuses) ja veelvähem ios mis näeb välja nagu windows 3.1
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.04.2013 07:26:43 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Väga kahju sel juhul... Ega vaikselt ma juba olen hakanud tundma, kui toores ikka WP veel on, mitte muidugi ainult üksnes selle võimaluse puudumisest tulenevalt. Tundub, et peab vist mõtlema mõnele Androidikale tagasiminemist.


Ma tellisin Galaxy S4 ära. Sai kõrini WP kärbitud funkstionaalsusest. Hea telefon Facebookis istumiseks, aga millekski muuks ta küll ei kõlba.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.04.2013 08:50:31 vasta tsitaadiga

Nt. sport-tracker lehel kirjas et WP telefonid ei toeta pulsivööd. Miks? nagunii WP ei toeta jälle mingid enesest mõistetavat protokolli. Selle pärast ostavad inimesed kes ei taha/oska iti väri iphone ja kes tahavad/oskavad androidi.
Mulle samas isiklikult meeldib just WP kiirus ja lihtsus. Ning nokia kvaliteet paneb minu arust samsale pikalt ära. Aga kui enam pole isegi korralikult navi sees siis ja ma pean selle ostma siis ma võin selle ju ka Androidile osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 19.04.2013 09:24:01 vasta tsitaadiga

Ise läksin kah Windows Phone pealt Androidi peale tagasi. WP on küll väga mugav, aga kokkuvõttes ikkagi liiga piiratud operatsioonisüsteem. Kui ei ole võimalik luua isegi ajastatud või asukohapõhiseid profiile, internetti USB kaudu jagada, meediat mõistlikult hallata jne.. ütleme nii, et olen Androidi peal õnnelikum kasutaja. Ja ma andsin Windows Phonele võimaluse, kasutasin seda veidi üle aasta.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.04.2013 09:28:53 vasta tsitaadiga

deathdog, võtsin korra ja uurisin kas tehnilist piirangut on või mitte. Üllataval kombel ei ole - Nokia Sports Tracker Heart Rate Monitor 2 kasutab telefoniga suhtlemiseks OPP protokolli mis on Windows Phone 8 poolt juba täiesti toetatud. Ehk eeldaks, et see on vaid aja küsimus millal vastav tugi tuleb.

linni, ma küll alles lõpetan ülevaate kirjutamist, kuid Galaxy S3 ja S4 vahet ei ole stock tarkvaraga - sama aegalased mõlemad (ja see on nii 2-3 korda aegalsem kui WP7, WP8 või iOS).

maatriks, interenti usb kaudu jagamise asemel wifi'ga jagamine oli liiga mugav? Tõsi meediahalduse keerasid nad perse WP8 peale liikudes. Eks ma ise kasutasin WP7 alates esimesest päevast kuni see välja tuli ja seda ekslusiivselt selle aasta alguseni (HTC HD7, HTC Radar, Nokia Lumia 800, HTC 8X, Nokia Lumia 920). Siis otsutasin kolida tagasi platvormi peale kus asjad töötavad - ehk iOS. Android ei saanud isegi kaalumisele mitte - puhast Nexus telefoni on eestis pea võimatu saada ja ma ei hakka ostma telefoni selleks, et sellele samal päeval mingi kolmanda osapoole tarkvara peale panna. Kui koolis käisin siis meeldis küll iga söögivahetunni ajal uut softi telefonile peale ajada (küpsetasin tollal WM6.5 romme) kuid see aeg on möödas. Tahaks, et telefon lihtsalt töötaks.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 19.04.2013 09:45:28 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
linni, ma küll alles lõpetan ülevaate kirjutamist, kuid Galaxy S3 ja S4 vahet ei ole stock tarkvaraga - sama aegalased mõlemad (ja see on nii 2-3 korda aegalsem kui WP7, WP8 või iOS).


Kiirust võiks võrrelda, kui Android ja WP oleks funktsionaalsuselt samal tasemel. Antud juhul ei tule see aga kõne alla, sest WP jääb maha valgusaastaga.
Isegi helistamine on tehtud üle mõistuse keerukaks: korraliku sorteeritud (sisse, välja, vastamata) logi puudumine, kontakti numbri otsing käib cherez zhopu (puudub tähestikotsing klaviatuuril) jne.
Multitaskingust, mis on minu puhul määrava tähtsusega, ma parem ei räägigi.
WP on hea ja kiire telefon inimesele, kes ei pane telefonile suuri ootusi ning kasutab seda vaid helistamiseks - messimiseks.
Töötegemiseks, milleks mina teda vajan, ta ei kõlba.

maatriks kirjutas:
WP on küll väga mugav, aga kokkuvõttes ikkagi liiga piiratud operatsioonisüsteem. Kui ei ole võimalik luua isegi ajastatud või asukohapõhiseid profiile...Ja ma andsin Windows Phonele võimaluse, kasutasin seda veidi üle aasta.


Ühinen 100%.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.04.2013 09:45:58 vasta tsitaadiga

Õnneks müüakse euroopas ka teisi puhta androidiga telefone peale nexus 4 ja seda samast letist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 19.04.2013 09:49:42 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
maatriks, interenti usb kaudu jagamise asemel wifi'ga jagamine oli liiga mugav?
Arvutil ei olnud WIFI võimalust ja oligi Windows Phone telefon täiesti kasutu tükk selles osas. Kõigil ei ole tänapäeval veel sülearvutid laua peal.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.04.2013 13:07:43 vasta tsitaadiga

maatriks, 20€ maksab usb n wifi adater. Ei ole ülemõistuse kallis.
deathdog, kuidas arve saamisega firmale on? Oleks ühte arendustelefoni tegelt vaja.
linni, ma ei tea, mina olen kõik oma tööd tehtud saanud. Numbri otsing T9 ei tööta nagunii minu vajaduste juures kus mul kontakte paar tuhat on. Helistamise logi pole mulle tarvis sellisel kujul - reaalselt huvitab mind ainult viimased kõned, kui mul on vaja tagasi helistada. Multitasking on WP8 isegi sammu tagasi teinud võrreldes WP7'mega kohati, pean nõustuma. Kuid reaalselt pole mul multitaskingu järgi vajadust olnud - push notificationid tulevad ju kohale kui keegi kirjutab kusagil jne. Aga eks see kõik oleneb kasutusharjumustest. Minul on tüüpiline remote dekstop, skype, meil ja brauser. Need ongi minu töövahendid ja nende vahel vahetamine toimis piisavalt hästi. Pigem häiris mind see, et ma ei saanud kopi-peistida telefoninumbrit numbrivalijasse. Ning see, et push notificationid kuni 20 mintsa hilinesid.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.04.2013 13:15:35 vasta tsitaadiga

Ei tea pole vajadust olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 19.04.2013 14:58:15 vasta tsitaadiga

deathdog kirjutas:
Õnneks müüakse euroopas ka teisi puhta androidiga telefone peale nexus 4 ja seda samast letist :D
Mis mudelit ja kus täpsemalt?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 19.04.2013 16:15:32 vasta tsitaadiga

Digitunnis mainiti et see on puhas Android aga ma eeldan et vanemad mudelid siis ka. Ja neid vanemaid mudeleid saab siit või siit mõlemas poes ka nexus4 349 euriga. Loomulikult saab vanemaid vaadata ka idealost.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 20.04.2013 07:51:32 vasta tsitaadiga

Olen ka arvamusel, et w8 telefon töötamiseks ei kõlba. Tahtsin näiteks metsas puid teha aga ei miskit tolku, olin sunnitud kirve peale tagasi minema.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 20.04.2013 08:56:44 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Olen ka arvamusel, et w8 telefon töötamiseks ei kõlba. Tahtsin näiteks metsas puid teha aga ei miskit tolku, olin sunnitud kirve peale tagasi minema.


Tore on iroonitseda, kui mõne tööpäev koosnebki netis kommide jagamisest või facebookis chattimisest.
Mul on vahest korraga töös mailibox, Skype (WP7.5 peal!!), Office ning telefoni peab ka selle pudru sees kasutama saama.

Kuigi WP8 peal töötab nüüd Skype ka taustal, ei ole see argument, et eelistada WP-d Androidile. Muud asjad on ikka nagu nad on.
Ostsin just Android 4.1.2. tableti ja asjade ajamine sellega on täielik puhkus.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 20.04.2013 09:45:19 vasta tsitaadiga

Mis täpsemalt takistab WP telefoni töötelefonina kasutamast?
Ise nimetaksin probleemseks vaid numbriotsingu - vaikimisi äpi otsing on mõttetult keeruliseks tehtud (mul sama häda - palju kontakte). Rapdialer aitab välja ja oleks ideaalne, kui poleks ühte WP piirangut - äpid ei saa ligi kõnelogidele. Seetõttu ei kuva Radpdialer Tile vastamata kõnesid (selle tarvis hoian WP oma Tile-i kõrval min suurusega - sealkaudu saab siis kiiremini vastamata kõneni) ja otsingus ei saa kasutada "order by last_used_time desc" tingimust.
Muus osas olen küll rahul:
a) setup nullist võttis väga vähe aega (4 mailboxi, Skype, Synology NAS etc)
b) neti jagamine Wifiga toimib
c) Office dokumendid on töödeldavad (tõsi, Office+ laadisin ühilduvuse suurendamiseks)
d) kirjad liiguvad Exchange serverist väga kiirelt ja hästi (tööl on telefon laua peal ja tihtipeale teatab telefon saabunud kirjast enne Outlooki)
e) OneNote telefonis+arvutis omavahel süngis on hää asi!
f) kõik toimib kiirelt.

Mulle tundub, et just töötegemiseks on WP hea - kõik põhiline on olemas ja töötab. Siinsed etteheited on ju ka enamus pigem tööväliste asjade kohta: meedia haldamine, asukohapõhised või ajastatud profiilid, pulsivöö tugi, AR drone juhtimine, teleka juhtimine?!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 20.04.2013 10:00:28 vasta tsitaadiga

Töö saab tehtud, aga uuema Androidi peal on asjad tunduvalt stressivabamad.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Windows Phone üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 159, 160, 161  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.