Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.02.2019 18:04:57 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ma avaldan ka arvamust mängu kohta, kahjuks mitte väga positiivselt:
Kas Artjom on tumm? Eelmistes osades pole ta eriline jutu mees olnud. Sellest pole midagi olnud, sest ta on väga palju üksi ringi lipanud, nüüd kohe alguses käib ta oma abikaasa Annaga ringi ja see muitkui vahetpidamata vatrab. Mees lihtsalt vait. Rongis ka äia papa esitab mitut küsimust, aga Atrjomi suust tule sõnagi.
Liikumine on imelik, tavakiirusel kõndides, astuks nagu imepisikesi samme ja hästi tihedalt, nagu lühikesed inimesed. Jooksmiseks läheb siis tulevad jalad kõhualt välja ja väiksest inimesest on saanud suur, kellel sammud väga pikad.
Story, liiga vähe mänginud, et öelda midagi tarka, aga hetkel on päris mitu kohta mis tunduvad kuidagi mitte väga hästi läbimõelduna. Aga aeg annab vastused.
Vigu on hulgi. Ka häirivaid, nagu olin seina taga peidus ja siis mingi vend laseb taskulambiga valguse läbi seina ja ütleb, ma näen sind ja hakkab kütma.
Samas nagu ülevaadetes oli näha siis vaevlased on lambad. Üks vend peitis ennast skalpelli käru taha, või midagi sarnast eset oli. Heal juhul mahtus tal sinna taha ainul tagumik. Ma kohe huviga ootasin, mida ta seal taga teeb. Mitte midagi, oma 3 minutit kükitas ja karjus, "ma kohe leian su" jne.
Kahjuks on tegu täitsa sarnasega nagu Metro 2034, ehk, padruneid vedeleb nii palju, et ei jõua ära kasutada. Raskus astet tõstes saad kiiremini surma mitte ei vähene leitavate padrunite arv. See kord ei saa sa muidugi mitut sadat padrunit kaasas tassida, aga ikkagi ei ole sellist hõngu nagu Metro 2033, kus pidid kaks korda ennem mõtlema, kas tulistad või annad nuga. Hiilimis võimalusi pole ka eriti siiani olnud, ehk ilma püssipauguta edasi ei saaks.
Graafika, panin selle lehe soovituste järgi paika
https://www.gamingscan.com/best-settings-for-metro-exodus/
Spoiler Spoiler Spoiler

Profiili masinaga jookseb. Fullys ei ole seega väga ei saa nuriseda, aga ...
On ilusaid kohti, kus vaatad, oh päris päris kena. Ja siis vaatad kellegi surnud vaevlase nägu või riietust ja vaatad, wtf, mis see on. Nagu 10 aastat vana graafika.

Võibolla ma olen liiga ülekohtune, aga esimese 2h põhjal tehtud arvamused on sellised. Jääb kuidagi tunne, et mäng on tehtud väga kiirustades.


Olin siiski natukene ülekohtune, võtsin kätte ja mängisin edasi. Edasi mängides tuleb ikka vana hea Metro tunne sisse. Buge rohkem pole näinud, kui see vahele jätta, et käisin ühest laagrist läbi, tapsin kõik maha, tagasi tulles sinna olid laibad õhku tõusnud ja teistes kohtades, kiiritatud ala värk ilmselt.
Graafika hea, parimaks ei kutsu, on veidraid kohti, aga muidu täitsa nauditav.
Mis häirib, astud kaks sammu edasi järsku tekib maja katusele patrulliv vaenlane ja kohe raibe näeb ka mind. Luuramis võimalused üsna nullile viidud. Sama asi on nende koer-mutantitega. Lasin snipides kõik maha, käisin mingi maa maha, tagasi raisad kõik.
Mängu story kohta, on tahetud jätte mulje, et mine sinna kuhu tahad, tee seda mis meeldib, aga tegelikult on ikka kõik käigud ja asjad ette määratud ja kohati tekib tunneli tunne, aga mind ei häiri. Maas vedelev nänni rada läheb täpselt sinn kuhu peab minema. Ilmselt sellepärast, et ei eksis ära, mis muidugi positiivne. Kaardil ilmselt ei jää kohta kuhu sa lõpuks ei pea ühe või teise asja pärast sattuma.
Veel kukalt paneb kratsima pahade laagrid, mis asuvad vahepeal 20meetriste vahedega, aga kui ühes laagris käest ära läheb ja paugutamiseks läheb. Miks siis vastas laager ei kuule? Appi ei tõtta? Ma saan aru kui vahemaa oleks 200m siis ei viitsiks keegi kõmpida ja varsti oleks mängul uninstall. Järmisesse campi jõuad siis tüübid räägivad, ilus hommik täna on. Kuigi 10minutit tagasi oli 20meetrit eemal veresaun.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.02.2019 19:12:43 vasta tsitaadiga

Tahan samuti oma arvamust korrigeerida, olen hetkel (vist) peaaegu lõpus ja pean tunnistama, et mängu teine pool on tugevalt parem kui esimene. Kuigi jah, see relvade "õhupüssi" efekt ja vastaste veider AI härivad siiani. Bugisid on olnud ainult 3, õhus kõndiv bandiit, kes peale kuuli saamist siiski maa peale kukkus, vööni põrandas kulgev Melnik ja lauast meetri kõrgusel rippuvad potid/pannid. Graafika on üldjuhul talutav, kohati väga ilus, mängin ultra peal, DX12, FHD, 60, mingeid pidureid pole. Vana Metro tunne on tagasi! icon_cool.gif Mängin vene audioga, sest inglise oma on kohutav. Oskan nii inglise kui vene keelt ja vene tõlge on parem, kuigi kõik meessoost häälnäitlejad on ilmselt mingi külaklubi näiteringi liikmed, kõik räägivad nagu oleks kott peas ja kõht kinni, kõik tekstid on üle näideldud, naiste häälnäitlemine on talutavam... peale selle kasahhitarist amatsooni, see oli haledalt koomiline. Helimikserdajad tuleks aga sunnitööle saata, sellist haltuurat pole ammu kohanud. Üks asi on veel mis kohutavalt häirib, aga see pole ainult Metro viga, see on viimasel ajal mängudes üldlevinud asi... mille kuradi pärast on igal nupuvajutusel see neetud viivitus! Kelle jaoks see hea on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 28.02.2019 19:30:05 vasta tsitaadiga

AI pidavat raskeima astmega arukamaks minema, väidetavalt. Keegi on proovinud? Või on see selline "arukus" kus AI lihtsalt tormab peale ja teeb aimbot väärilisi head shote ümber nurga icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.02.2019 19:34:26 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Graafika on üldjuhul talutav, kohati väga ilus, mängin ultra peal, DX12, FHD, 60, mingeid pidureid pole.


Spoiler Spoiler Spoiler


4k peal extreme settings võib ikka megailus olla... kahju et pole sellist kaarti veel mis seda ka välja veaks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.02.2019 19:36:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.02.2019 21:28:12 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
AI pidavat raskeima astmega arukamaks minema, väidetavalt. Keegi on proovinud? Või on see selline "arukus" kus AI lihtsalt tormab peale ja teeb aimbot väärilisi head shote ümber nurga icon_neutral.gif


Lõpetasin mängu just HC Ranger tasemel ja AI on täiesti lammas.
Aga Novosibirski osa on omajagu põnevam küll.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.02.2019 21:34:22 vasta tsitaadiga

Normaalne...
https://crackwatch.com/game/metro-exodus

Päriselt nii käibki? Nii kiiresti lammutatakse?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.02.2019 21:50:52 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Normaalne...
https://crackwatch.com/game/metro-exodus

Päriselt nii käibki? Nii kiiresti lammutatakse?
Jah... veits vähem kui 5 päeva reliisist ja Itaalia kräkkerite grupp CPY murdis mängu lahti... Minu arvates andsid sellele "tiivad" Epic Games ja Deep Silver ise. Uuendusega tuli Exodusele uus denuvo versioon ja seda pole veel lahti murtud. Piratakse versiooni 1.0.0.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2019 13:27:17 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
LKits kirjutas:
Normaalne...
https://crackwatch.com/game/metro-exodus

Päriselt nii käibki? Nii kiiresti lammutatakse?
Jah... veits vähem kui 5 päeva reliisist ja Itaalia kräkkerite grupp CPY murdis mängu lahti... Minu arvates andsid sellele "tiivad" Epic Games ja Deep Silver ise. Uuendusega tuli Exodusele uus denuvo versioon ja seda pole veel lahti murtud. Piratakse versiooni 1.0.0.
Ma proovisin selle kah suht alguses juba ära. Töötas korralikult. Sama kiiresti tegin uninstalli, sest mäng pole minu jaoks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2019 21:10:16 vasta tsitaadiga

Endale Metro seeria väga meelinud, seega võtsin ka umbes nädal tagasi mängu ette ja nüüd siis lõpuks sain läbi. Jäin rahule, story oli hea, graafika ilus. Ühtegi buggi ega errorit ei esinenud, seega vist vedas? Ainuke asi, mis endiselt häirib on see, et Artyom ei räägi, ainult loading screenides. AI oli nagu ikka, tõesti rumal, aga see väga ei kottinudki, pigem huvitaski rohkem story ja atmosfäär.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2019 17:18:04 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


https://www.rockpapershotgun.com/2019/02/04/metro-games-to-continue-on-pc-despite-any-epic-store-boycott/
Esimene allikas mis silma jäi viitab sellele, et kindlasti on uus osa tulemas.
Minu arust (arvestades "hea" lõpuga) on neil väga palju erinevaid ja huvitavaid suundasid, kuhu seeriat edasi viia.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2019 17:40:53 vasta tsitaadiga

Nagu siin Silq ja Vondur juba teed näitasid siis ülla-ülla, ka mina olen sunnitud nüüdseks oma arvamust mängust muutma. Ja mitte natuke, vaid päris kõvasti.
Ma ei tea, misasi see oli, mida ma olin mänginud kuni selle hetkeni kui siia esmamuljet kirjutasin...vist algusvideo või tutorial. Igatahes peale seda kui rongisõit läbi sai ja algas volga map on tegu olnud täiesti teise mänguga! Ja mida edasi, seda paremaks see on läinud, praeguse hetkeni on vast juba kuskil 10h mänguaega alla pandud ja võib öelda, et tegu on seni parima SP shooteriga, mis kunagi valmis tehtud. Sama tunne oli kunagi esimest metrot mängides kui sain aru, et latti on nüüd tõstetud pika puu võrra kõrgemale FPS zanris ja kõik edaspidine, mis välja tuleb hakkab lati alt läbi jooksma kui taset vähemalt sama kõrgele ei saada. See mäng ületab aga esimest metrot absoluutselt kõigis elementides ja higistamata.
Uskumatul kombel on suudetud isegi see open worldi kontsept täiesti edukalt ära integreerida ja ütleks, et tegu on minimaalselt top3 avatud kaardiga, mida olen kunagi mänginud. Meenutab kunagist fallout3'e, kus kaart oli samuti väga hästi läbi mõeldud, tegevust ja unikaalseid kogemusi täis.
Graafika on 10/10'st ja läks justkui paremaks kui algas mäng avatud kaardil. Gameplay on tugev 9/10, environment 11/10st, stoori minu jaoks seni 10/10. Gunplay 9/10 vaid seepärast, et on paar pisidetaili, mis natuke häirivad. Isegi see sound design, mis alguses tundus ikka päris kohutav, on nagu viimasel ajal jätnud kuidagi palju parema mulje. Arenemisruumi seal oleks, aga siiski tugev 8/10st. Performance on 10/10 arvestades, et mängin mängu siiski suht vana riistvaraga ja saab nautida praktiliselt max graafikat täiesti talutava fps'ga.
Ühesõnaga mäng on pc gamingu maailmas reference, ma loodan et ehk ka täiesti sügavale auku uppunud SP mängunduse päästja mingil määral. Loodan, et müüb hästi ja loodan, et teised tegijad ja igasuguse generic saasta tootjad saavad natuke malli võtta, mis müüb. Oma panus ka antud, selline peakski olema üks õige mäng, mille eest on põhjust ka natuke raha küsida beer_yum.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.03.2019 18:11:42 vasta tsitaadiga

Kahjuks peab tõdema, et tegemist on kõige kehvema Metro mänguga.
Graafika annab soovida, tõenäoliselt harjusin tunnelimänguga ära ning see open-world stiil ei sobi Metrole.
Dialoogid on robustsed, mängijad liiguvad veidralt, kuidagi "immersion" puudulik, ei teki sellist tunnet, te oleks post-apokalüptilises maailmas.

PS: Häirib samuti ulme palju, et Artjom ei räägi midagi. See on ikka räige emotsioonitapp.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2019 18:59:17 vasta tsitaadiga

Väga ei mahu pähe kuidas saab seda pidada teisest osast kehvemaks, esimese puhul saan veel aru, et kui ikka pimedad koridorid niipalju rohkem meeldisid icon_biggrin.gif Aga noh, see ei ole siis ju graafika, mis soovida jätab, vaid lihtsalt isiklik maitse environmenti tüübi/stiili osas. Niipalju kui alguses neid tunneleid oli siis graafika eelmistest metrodest kehvem seal küll ei ole mitte kuskilt otsast.

(mõned) dialoogid on tõesti kehvapoolsed ja liiga "üritatud" aga kindlasti mitte kõik. ja õnneks neid ei pea enam kaugeltki mitte nii tihti kuulama ka siis kui päris mäng algab icon_lol.gif ausalt öeldes dialoogidest mulle on tundunud unnatural põhiliselt ainult need kõnelused naisega, mis on puised ja ei tundu just väga real. ja ka ainult nendes kõnelustes naisega on mind pisut häirinud see, et peategelane ise midagi ei plagise. igalpool mujal mind ilmselt häiriks hoopis see kui ta plagiseks sest siis muutuksid need vahevideod veel pikemaks ja/või oleks dialoogides veel rohkem üle või korraga rääkimist ja info üleküllust.

mulle jääb ilmselt veel pikaks ajaks meelde see pilt kui peale volgasse jõudmist ja explore'ma hakkamist ühe esimese asjana jõe äärde jõudsin ja sain aru, et pean seda mingi alusega ületama. ning mõned hetked hiljem nägin kui kaks jänest parvega minust mööda jõge mööda triivivad icon_lol.gif mul kukkus selle peale karp põrandale ja siis kui üllatusest taastusin oli parv kahjuks juba kaldast eemale triivinud ning sain aru, et magasin oma hea võimaluse maha jänestega alust jagada monkey.gif veel natuke hiljem muidugi nägin kuidas mingi monstrum need jänesed koos parvega eemal ära sõi icon_lol.gif kui see ei ole immersion creation siis ma ei tea, mis on...

lisaks veel paar sõna ressurssi teema kohta, kes pole veel mänginud või eriti pikalt mängida jõudnud. esimene metro oli teatavasti see mäng, kus ammo oli väga arvel, kuulid oli currency jne. teine osa oli minu mõistes generic kräpp ehk seal oli igal hetkel lõputult moona ja täristasid nagu loom kui tahtsid ning järgmisest riiulist võtsid moona jälle täis. selles osas on moon ja kõik muud ressurssid jälle üsna loetud. asi pole ehk päris nii tihe kui esimeses aga samas võib öelda, et kui ikka kuskil vale koha peal paanikast 30se salve tühjaks lased siis võid järgmisel momendil olla korralikult vedelas p*sas omadega. ammo suures plaanis ei saa küll mängus ehk kunagi päris otsa (sest sa saad seda näiteks ka ise juurde treida vahepeal), kuid see võib otsa saada siis kui suuremat sorti action on parasjagu käima läinud ja sul ei ole lihtsalt võimalik seda parasjagu sel hetkel kuskilt piisavalt palju juurde saada. kõik see annab reaalse mõtte maailmas ringi luusimisele ja nö. partside kogumisele, mida reaalselt läheb ka vaja. kasvõi selleks, et relva puhastada. jällegi parim ja läbimõelduim süsteem kõigist senistest metro mängudest minumeelest. ülilahe ja immersiooni loov on ka see, et ära on kaotatud nö. health meter...täiesti geniaalne idee! sa näed, et oled viga saanud ja mitte full healthi juures, aga samas ei ole sul mingit lollakat numbrit a'la 60 või "60 elu järel". see annab ikka päris palju mängule juurde ja lisab realismi ning valikuvõimalust - kas panen healthi pulga praegu sisse või lähen veel edasi, riskin surmasaamisega aga samas võibolla säästan ühe healthpacki kui kasutan selle ära kriitilisemal hetkel

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 06.03.2019 00:48:10 vasta tsitaadiga

Kuna minu jaoks on ülimalt oluline mängudes sees dialoog ja sotsiaalsus, siis see on selles mängus ikka väga kehva. Tundub, et arendajad on vist veidi antisotsiaalsed, et ei suuda sellist sujuvad, inglise keeles "fluid conversation" luua. Need pausid iga lause vahel või siis kohmakad sisse lõikamised, samaaegselt veidrad naermised. Kindlasti oleks saanud selle paremini teha...
Üldiselt maailm on täitsa äge, mulle lihtsalt meeldib tunnel rohkem, seda eriti Metro puhul.
Suur maailm pole üldse halb, Stalker musternäidiseks, aga kuna Metro on selline mõnevõrra kohamaks ja juhitud mäng, siis open-world minu silmis ei sobi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2019 02:07:27 vasta tsitaadiga

Selle mängu arendajad on vististi idapoole inimesed. Inglise keelega on neil kindlasti omad raskused ja see on mängus selgelt tunda, mind see absoluutselt ei häiri aga eks kedagi võib muidugi häirida. VÕimalus on keel õigeks lülitada ja tõlget lihtsalt subtiitritest lugeda icon_wink.gif

Kas sa muidu ikka mängisid näiteks seda sama Volga map'i? Ma arvasin alguses samuti, et okei open world küll aga kui koguaeg toimub mingi käe hoidmine, läbi kitsa raja suunamine ja pidevalt on mingi paariline, kes sabas jõlgub siis on open world nagu rohkem teoreetiline. Kui aga mänguks läks siis oli selge, et mitte ühtegi piirangut ei ole - mine sinna kus tahad, millal tahad ja tee täpselt seda, mida tahad. Kedagi kaasas ei jõlgu, mingit pidevat "raadioside" ei ole, mingeid suuniseid ei anta. 100% oma valik, 0 piirangut ja 0 käe hoidmist, isegi praktiliselt null vahevideot. See ongi põhjus miks minu arvamus mängust muutus peaaegu 180 kraadi. Arvasin seni, et mingit päris open worldi ei ole ja kõik on ikka sama lineaarne, lihtsalt lineaarsus toimub õues.
Stalker on hea näide tõepoolest, aga olles ise ühe stalkeri just hiljuti läbi teinud siis ütleks, et ei küündi ligilähedalegi selle mängu mapile ja maailmale. Sisu poolest just, aga ka muus mõttes jääb alla. Stalkeri ja vist paljude muudegi selliste mängude viga tihtipeale ongi see, et maailm tehakse täiesti selgelt liiga suur ja contenti selles ei ole. Metros seni taolist probleemi ei ole täheldanud.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 06.03.2019 23:53:26 vasta tsitaadiga

Mis seadetel RTX omanikud seda mängivad ? Tavaline kellatud RTX2080 ja 8700K @ 5 on seal 50-60fps mis on pmst unplayable...
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2019 23:57:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis seadetel RTX omanikud seda mängivad ? Tavaline kellatud RTX2080 ja 8700K @ 5 on seal 50-60fps mis on pmst unplayable...


ma panin extreme pealt ULTRA peale aitas sitaks kaasa ja pildi vahet absoluutselt pole.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 07.03.2019 00:02:26 vasta tsitaadiga

Mul on niigi High ja performance on ikka dogshit, näeks siis ilus välja aga no ei näe ju ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.03.2019 00:06:40 vasta tsitaadiga

sul on nii kõva arvuti kuidas ta siis ei jookse kõik põhjas ? nalja teed ? see RTX on nii kõva kaart ta peaks igat mängu jooksutama igast asendist ju ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 07.03.2019 00:11:03 vasta tsitaadiga

No ei jooksuta ju vaata ülevaateid, rtx on 1440p on unplayable...

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,7.html

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,8.html
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2019 00:11:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
No ei jooksuta ju vaata ülevaateid, rtx on 1440p on unplayable...

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,7.html


mul rtx väljas mõttetu PASK see pane dx 11 ja ultra naudi
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 07.03.2019 00:11:27 vasta tsitaadiga

Mul 980ti jooksutab seda Ultra peal 1440p nii 50-70fps
edit: vahepeal viskab ikka paar droppi alla 50 fps'i ka https://drive.google.com/open?id=1V0HzcVI08X3esdyVxa_i2yz_beeKUFja


viimati muutis Mugman 07.03.2019 00:48:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 07.03.2019 00:51:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
No ei jooksuta ju vaata ülevaateid, rtx on 1440p on unplayable...

https://www.guru3d.com/articles_pages/metro_exodus_pc_graphics_performance_benchmarks,7.html


mul rtx väljas mõttetu piix see pane dx 11 ja ultra naudi


Ega jah muud võimalust pole, nii jookseb ~100+
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2019 01:56:14 vasta tsitaadiga

ma ei tea, mul jookseb see mäng pisut klokitud dualcore prose peal ( 6gen i3) ja gtx980'ga high graafikal, tesselation ja muud asjad kõik sees FHD kuskil nii 60-70fps, sellised numbrid on erinevate mängus sees tehtud reaalsete bench runide pealt. ultra on tegelikult ka täitsa mängitav aga siis on mingid teatud kohad, kus kukub natuke liiga madalale seega hoian pigem high peal. võrdlused on näidanud, et erinevus kvaliteedis on nagunii suht märkamatu.
kusjuures ma teen need runid enamasti sellistes kohtades, kus fps pigem on madalam a'la gunfighti ajal jne. min fps on muidugi madalam 40, kohati ka 30tes aga see just väga ei häiri sest need kohad on suht hetkelised. varsti tahan ära proovida kuidas 1070'ga on, arvan, et see lubab samade graafika sätetega umbes sama fps juures ka 1440p mängida

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.