Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.04.2018 18:04:00 vasta tsitaadiga

Tundub, et tuleb FC2 ikkagi mängida. Pole see nii halb midagi. V6i on need mingid modid seal?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.04.2018 18:06:41 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Tundub, et tuleb FC2 ikkagi mängida. Pole see nii halb midagi. V6i on need mingid modid seal?
kas mäletan valesti, aga seal vaenlasi spawnis lõputult - nii kui selja keerasid , olid mehed tagasi platsis

igatahes omal ajal jäi see pela miskipärast mängimata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 04.04.2018 18:14:31 vasta tsitaadiga

Vastaseid oli seal palju ja pidevalt pidi sõitma, ruttu viskas see kõik üle seal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2018 18:22:42 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
FC2 oli videost vaadatuna palju mitmepalgelisem, aga mäng kukkus neil läbi. Ju siis ei tasu väga palju energiat kulutada pisidetailidele vaid peab terviklikult lähenema. Ma tüdinesin ise FC5 ära, ma olen ka suhteliselt lõpus, aga nii igavaks kiskus ära. Puhkan nädala, siis teen lõpuni.

Ära osta siis, ära mängi....stress on kahjulik tervisele thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 04.04.2018 18:25:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
karumaru kirjutas:
FC2 oli videost vaadatuna palju mitmepalgelisem, aga mäng kukkus neil läbi. Ju siis ei tasu väga palju energiat kulutada pisidetailidele vaid peab terviklikult lähenema. Ma tüdinesin ise FC5 ära, ma olen ka suhteliselt lõpus, aga nii igavaks kiskus ära. Puhkan nädala, siis teen lõpuni.

Ära osta siis, ära mängi....stress on kahjulik tervisele thumbs_up.gif


Mida ma ostma ei pea või mis okas sind tabas? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2018 18:28:36 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
karumaru kirjutas:
FC2 oli videost vaadatuna palju mitmepalgelisem, aga mäng kukkus neil läbi. Ju siis ei tasu väga palju energiat kulutada pisidetailidele vaid peab terviklikult lähenema. Ma tüdinesin ise FC5 ära, ma olen ka suhteliselt lõpus, aga nii igavaks kiskus ära. Puhkan nädala, siis teen lõpuni.

Ära osta siis, ära mängi....stress on kahjulik tervisele thumbs_up.gif


Mida ma ostma ei pea või mis okas sind tabas? icon_rolleyes.gif

Ära osta mänge, mis stressi tekitavad.....siis elu lill. Ei saa ju see lihtne asi keeruline olla icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 04.04.2018 18:32:56 vasta tsitaadiga

Ära siis ela oma stessi minupeal välja, mina sinu mängurõõmu ometi ei kahanda. Mul on kalad püüda ja siis need sõitmised, lendamised teha ja need on ikka väga tüütud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2018 18:33:32 vasta tsitaadiga

ega ennem ei saa stressi tekitamises kindel olla ju kui ei mängi icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2018 18:41:30 vasta tsitaadiga

karumaru, troll nr 10?
Mul polegi stressi.....papp vajab kraapimist tööl hetkel icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 04.04.2018 18:46:24 vasta tsitaadiga

Kes siin troll on, lambist tuled solvama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 04.04.2018 19:35:24 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Kes siin troll on, lambist tuled solvama thumbs_down.gif

ot:
klassikaline jeesus omas mahlas, ei miskit uut siin ilmas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2018 19:52:38 vasta tsitaadiga

kui see fc2 vs fc5 video reaalne on siis on asi isegi hullem kui seni arvasin. muidugi huvitaval kombel ise ka üldse ei mäleta enam sellist mängu nagu fc2 miskipärast, aga pidi ikka omal ajal päris eepiline asi olema. nüüd saab selle asemel püüda erinevat kala, ja siis seda ilmselt kuidagi steami kaudu kellelegi müüa, for real moneyz icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2018 20:00:55 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kui see fc2 vs fc5 video reaalne on siis on asi isegi hullem kui seni arvasin. muidugi huvitaval kombel ise ka üldse ei mäleta enam sellist mängu nagu fc2 miskipärast, aga pidi ikka omal ajal päris eepiline asi olema. nüüd saab selle asemel püüda erinevat kala, ja siis seda ilmselt kuidagi steami kaudu kellelegi müüa, for real moneyz icon_lol.gif thumbs_up.gif

Ei olnud omal ajal kah FC2 epic. Praegu videot vaadates on see ikka jõhker bloomine p@sk. Ise jätsin nii FC1 kui ka 2 vahele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2018 20:04:36 vasta tsitaadiga

FC5 short movie


Link
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 05.04.2018 10:54:42 vasta tsitaadiga

FC2 saab vaid tulirelvadega floorat tükeldada. Mõõk ei tee midagi. Põõsas isegi ei raputa mõõga hoobi peale. Nii et suht poolik see FC2s. Imelik et nad seda edasi ei arendanud. Konoolid ei vea välja? Masendav kuidas need klotsid pidurdavad arengut. Ime ei ole, et kõik parimad devid(progejad) kaovad suurimatest stuudiotest. Konsoolidel saab ainult selle mõttetu staatilise ilu luua, milleks vaid graafikuid vaja. Aga mänguliselt ja funktionaalsuselt on need mängud väga primitiivsed (The Order 1886).
Miks FC2 üldse tolle aja konsoolidel toimis on, sest värvide ulatus mootoril väga väike. Sellepärast ka kõik nii pruun.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 05.04.2018 15:14:36 vasta tsitaadiga

https://gematsu.com/2018/04/far-cry-5-becomes-fastest-selling-far-cry-title-second-biggest-ubisoft-launch
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2018 13:47:23 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Uskumatu, milline taandareng on detailsuses toimunud. Pealtnäha on kõik kena ja ilus, aga kui sügavamale vaadata, siis suht pinnapealne sitt

Iga uue mängu launchil tuled rääkima kuidas vanasti oli parem icon_rolleyes.gif . Jah kindlasti oli mingis aspektis aga päris puhta kullana ei saa seda võtta. FC2 küll nüüd mingi verstapost polnud. Pruuni kusefiltriga mäng kus loll AI kes kohe tagasi spawnis kui selja pöörasid. Viskas kopa üsna kiirelt ette.
ahvilõust kirjutas:
FC2 saab vaid tulirelvadega floorat tükeldada. Mõõk ei tee midagi. Põõsas isegi ei raputa mõõga hoobi peale. Nii et suht poolik see FC2s. Imelik et nad seda edasi ei arendanud. Konoolid ei vea välja? Masendav kuidas need klotsid pidurdavad arengut. Ime ei ole, et kõik parimad devid(progejad) kaovad suurimatest stuudiotest. Konsoolidel saab ainult selle mõttetu staatilise ilu luua, milleks vaid graafikuid vaja. Aga mänguliselt ja funktionaalsuselt on need mängud väga primitiivsed (The Order 1886).
Miks FC2 üldse tolle aja konsoolidel toimis on, sest värvide ulatus mootoril väga väike. Sellepärast ka kõik nii pruun.

Jep peale Crysis 1 pole eriti korralikku füüsikat näinud. Ja see oli PC ekslusiiv pikka aega mis ütleb nii mõndagi. Nüüd mingi konsooliport on aga see on teadagi "kärbitud".
Dj-E kirjutas:
Ei olnud omal ajal kah FC2 epic. Praegu videot vaadates on see ikka jõhker bloomine p@sk. Ise jätsin nii FC1 kui ka 2 vahele.

FC1 oli oma aja kohta ikka üsna vägev. Tänapäeval muidugi aegunud aga vähemalt pole kusefiltriga ja AI on asjalikum kui paljudes tänapäeva mängudes. Lisaks oli palju raskem kuna isetaastuvaid elusi polnud. See oli muidugi ka Cryteki poolt tehtud mitte Ubisofti. Kuigi Ubi omandas lõpuks kõik seeria õigused. Vb tehakse kunagi remaster vms.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 06.04.2018 14:10:28 vasta tsitaadiga

ot:
No FC1 oli ikka hoopis midagi muud. Polnud open worldi vaid hästi suured levelid. Ja lineaarne, mine mäpi algusest mäpi l6ppu. Erinevaid vaenlasi oli palju rohkem. Mutandid bazooka kätega ja need hüppavad elukad, kes praktiliselt 1 hit killerid. L6pu levelid olid p6rgu mängida normaliga. 100 korda lae checkpointist.

_________________
zero


viimati muutis 486 06.04.2018 14:11:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 06.04.2018 14:11:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

FC1 oli oma aja kohta ikka üsna vägev.

FC1 oli väga hea thumbs_up.gif
Mida osa edasi seda mainstreamim konsoolikräpp tundub olema, ise pole alates FC4 tegelikult ühtegi enam proovida viitsinudki icon_biggrin.gif
FC3 sai samuti max tunnike mängitud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2018 19:06:46 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:

FC1 oli oma aja kohta ikka üsna vägev.

FC1 oli väga hea thumbs_up.gif
Mida osa edasi seda mainstreamim konsoolikräpp tundub olema, ise pole alates FC4 tegelikult ühtegi enam proovida viitsinudki icon_biggrin.gif
FC3 sai samuti max tunnike mängitud.
fc5 on täitsa sajebis
graf on täitsa hea (uuemad konsoolidki hakkavad juba PC mõõütu välja andma, teatud reservatsioonidega)

klahvide seadmine on ka nagu pc exclusive, fovi saab muuta, fps lahti lukustada
alt+tab toimib, samas menüüs sab ka hiirega lihtsalt teisele ekraanile ronida, toetab borderlessi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2018 02:04:23 vasta tsitaadiga

aga on nagu mäng sisulise poole pealt ka kuskile arenenud? ma mõtlen, et noh kas tegelikult on lihtsalt uue nimega tegelased, natuke teistsugused relvad ja teistsugune map kui fc4's või paistavad ka mingid selged tehnilised arengud silma, noh selgelt parem füüsika kasvõi mõnes konkreetses kategoorias, rohkem mingit interactionit maailmaga, oluliselt targem AI vms? eks seda pisut paremat graafikat (kui ta on parem kui eelmises osas, pole ka täpselt aru saanud) võib mõnda aega imetleda aga ausalt öeldes tippklassi mängude üleüldine graafika on nagunii juba mõnda aega olnud sellisel tasemel pc peal, et improve'da annab peamiselt vaid graafika/maailma detailsust.

niipalju kui mäletan siis just see kunagine fc1, hiljem crysis olid ikkagi nii eepilised mängud just igasuguste revolutsiooniliste tehniliste uuenduse poolest. ainult puhas graafika ei teinud neist nimedest nii legendaarseid tiitleid

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2018 02:26:23 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
aga on nagu mäng sisulise poole pealt ka kuskile arenenud? ma mõtlen, et noh kas tegelikult on lihtsalt uue nimega tegelased, natuke teistsugused relvad ja teistsugune map kui fc4's või paistavad ka mingid selged tehnilised arengud silma, noh selgelt parem füüsika kasvõi mõnes konkreetses kategoorias, rohkem mingit interactionit maailmaga, oluliselt targem AI vms? eks seda pisut paremat graafikat (kui ta on parem kui eelmises osas, pole ka täpselt aru saanud) võib mõnda aega imetleda aga ausalt öeldes tippklassi mängude üleüldine graafika on nagunii juba mõnda aega olnud sellisel tasemel pc peal, et improve'da annab peamiselt vaid graafika/maailma detailsust.

niipalju kui mäletan siis just see kunagine fc1, hiljem crysis olid ikkagi nii eepilised mängud just igasuguste revolutsiooniliste tehniliste uuenduse poolest. ainult puhas graafika ei teinud neist nimedest nii legendaarseid tiitleid

Minu arust ei ole eriti midagi muutunud kui võrrelda FC3/FC4-ga. Tavaline FarCry kõigi oma asjadega. Ok üks muutus on see, et saad omale AI abilise lisada. Kellele meeldib FC3/4 väga siis meeldib ka FC5.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 07.04.2018 12:44:57 vasta tsitaadiga

Plaadi versiooni mina leida ei suuda, seega kuskohast kõige mõistlikum netipoe digtaalse versiooni ost teha oleks? icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.04.2018 12:47:43 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Plaadi versiooni mina leida ei suuda, seega kuskohast kõige mõistlikum netipoe digtaalse versiooni ost teha oleks? icon_biggrin.gif
ma ostsin gold versiooni sealt
https://www.voidu.com/en/
neil on coupon code ka FARCRYVOIDU

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 07.04.2018 13:34:44 vasta tsitaadiga

Armastan neid netipoode. Kõigepealt ei sobi 17 asja. Siis peale 30 minutit lolli mängimist (idiootne registreerimine igalepoole) saad ostuni, ning loomulikult ei läinud makse läbi? Raha kadus PP kontolt, kuid mida pole on kood. Faking jura....

Nüüd on 42.- võrra vaesem...Lihtsam on pirada icon_neutral.gif

E: kolm ostu, viimane õnnestus. icon_evil.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.