Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Keegi CNC pinki on ehitanud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 07.04.2012 11:52:54 vasta tsitaadiga

Oleks vaja roostevaba ja alumiiniumi natukene töödeda. Toorikud juba laseris tehtud, mingit CNC kohta on soovitada? Mul on joonised ka olemas aga need pole tehtud profi poolt kus kõik oleks täpselt peal. Solidworksis muidu kõik tehtud.

Ja teine kûsimus oleks, et kust saada eestis üldse hobby väikeseid Cnc masinaid? Peaks lõikama pehmeid metalle ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 15.04.2012 22:55:57 vasta tsitaadiga

[quote="Väikemees"]
Ja teine kûsimus oleks, et kust saada eestis üldse hobby väikeseid Cnc masinaid? Peaks lõikama pehmeid metalle ka.[/quote]

Eestist - ei tea. EL sisene logistika on siiski üsna ok hindadega...

http://www.arceurotrade.co.uk/Catalogue/Machines-Accessories/CNC-Milling-Machines
http://www.gintec.fi/

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 17.04.2012 22:04:12 vasta tsitaadiga

Norht Chilean G, Need on minu vajaduste jaoks liiga ülepingutatud. Oli plaan siin tellida USA'st mingi gantry part moving raam ja siis elektroonika juurde aga kuna saatmine liiga kallis siis vist disainin ja ehitan ise valmis ühe.

Kuskohast kuulkruvisi ja lineaarlaagreid Eestis saab? Alas-kuul on üks kes pakub...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 25.04.2012 08:31:08 vasta tsitaadiga

Odavad (valtsitud) kuulkruvid/lineaarlaagrid siin kohapeal vast ainult käest ostetavad. Alas-Kuul müüb korralikku kraami (THK jms), vanasti seal alla ~1000 eur kruvi kohta midagi polnud (võibolla müüvad tänapäeval juba ka odavamat Hiina toodangut).

[quote="Väikemees"] Need on minu vajaduste jaoks liiga ülepingutatud. Oli plaan siin tellida USA'st mingi gantry part moving raam ja siis elektroonika juurde aga kuna saatmine liiga kallis siis vist disainin ja ehitan ise valmis ühe.

Kuskohast kuulkruvisi ja lineaarlaagreid Eestis saab? Alas-kuul on üks kes pakub...[/quote]

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stayonline
HV vaatleja

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.06.2012 22:46:26 vasta tsitaadiga

Iseendale pole küll cnc pinki teinud küllaga sai ostetud selline riistapuu


Seega kui kellelgi on soovi midagi graveerida siis andke märku!
Tööala 120cm*90cm

_________________
Aliexpress Eesti FB grup
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2013 19:08:11 vasta tsitaadiga

kui vaja midagi treida manuaalselt siis saan aidata cnc pingi ehitusel sümboolse tasu eest
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 28.01.2013 13:53:50 vasta tsitaadiga

Mina voin aidata cnc freesimise ja kasi treimisega. Tasu kokkuleppel. Vabandan kuid telefon ei tunnista tapitahti.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2013 15:51:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui vaja midagi treida manuaalselt siis saan aidata cnc pingi ehitusel sümboolse tasu eest

tsitaat:

Mina voin aidata cnc freesimise ja kasi treimisega. Tasu kokkuleppel. Vabandan kuid telefon ei tunnista tapitahti.

kirjutasin et sümboosle tasu eest ehk peaaegu tasuta, kas sa teed täiesti tasuta?

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 28.01.2013 23:07:01 vasta tsitaadiga

Ei, materjali hind ja töö hind ikka. Aga see on enne tellimist vaja kokku leppida.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2013 00:23:19 vasta tsitaadiga

NB! enam ei tegele treimistöödega kuna 0 pakkumist tuli, see räägib enda eest, isegi kui keegi tuleb jalga kraapima hiljem siis mingu treiali juurde kes küsib rohkem kui mina. Lihtne äri reegel, litsi hinnaga ei saa lihtsalt teatud asju teha
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 07.04.2013 01:27:39 vasta tsitaadiga

Paluks natukene abi elektrikutelt (ma olen väga võhik):

Tegin joonisel need ühendused, mis minu arvates kokku ei lähe, punaseks, kas ma olen joonisest ikka õigesti aru saanud? Hetkel niimoodi kõik töötab ilusti, aga ma olen paranoiline.
Teiseks - mismoodi seda GND case lahendada tuleks? Hetkel on see lihtsalt üks lahtine ots isoleeriga üle tõmmatud.

Spoiler Spoiler Spoiler



Aitäh neile, kes paar minutit oma ajurakke kulutada viitsivad beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 10.04.2013 06:01:05 vasta tsitaadiga

CS4SA4 paistab esmapilgul valmislahendus olema, või tuli moodulid karbis ise kokku ühendada? Üldiselt - kui skeemil juhtide ristumispunktis täidetud ringi pole, siis pole tegu ühendatud juhtidega.

Toite kaitsejuht kindlasti karbi korpusesse, kindlasti ka eraldiseisvalt maandada masina kere, eraldi lisamaandus spindlimootori(te)le.
Kontseptuaalselt tasub maandusele läheneda nii, nagu oleks kõik teised maandused pingis katki ja konkreetse sõlme toide jookseb otse sõlme välistele juhtivatele pindadele. Ka sellisel juhul peab sõlm ja masina kere jääma pingestamata.

[quote="Väikemees"]Paluks natukene abi
[/quote]

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 10.04.2013 22:14:09 vasta tsitaadiga

Norht Chilean G, Ise tuli kokku ühendada jah.

Mingi jama on mul sellega, et kui katsuda nii väikest kui ka suurt toitekat, siis on tunda väikest surinat. Kas see võib olla seotud sellega, et mul pole juhtmed kokku tinutatud? Maja pistikud peaks olema korralikult maandatud.
Ma loodan, et see "leke" pole mu mooduleid ära tapnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 11.04.2013 23:35:00 vasta tsitaadiga

Moodulid saab alati uued osta kui pingi kasutaja jätkuvalt hinges on - ehk siis pistikute maandus üle mõõta ja pingile eraldi maandus vedada.

[quote="Väikemees"]
Mingi jama on mul sellega, et kui katsuda nii väikest kui ka suurt toitekat, siis on tunda väikest surinat.
Maja pistikud peaks olema korralikult maandatud.
Ma loodan, et see "leke" pole mu mooduleid ära tapnud.[/quote]

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002




sõnum 16.05.2013 20:27:46 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/3311986/DSC_0498.jpg
Natuke värskust ka siia teemasse. Sai mingiaeg tellitud eShapeoko nimeline CNC kit.
Meh. osa kokku läks 320 juurikut, umbes veerand samapalju on veel elektroonika alla läinud.
Hea ja tegelikult suht soodne kit neile, kes kiiresti kokkupandavat väikest CNC-d ihaldavad ja sahtlisiinide ja ehituspoe keermelattidega ei rahuldu icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 21.05.2013 01:18:45 vasta tsitaadiga

Tundub päris huvitav komplekt. Mida sellega töötlema hakkad?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2013 01:20:59 vasta tsitaadiga

Plaanin ise alguses ehitada kättejuhtuvatest osadest. Ilmselgelt eriti hea ei saa, aga vähemalt on tegevust ja tutvun asjaga. Hiljem kas ehitan midagi paremat või tellin kit-i.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2013 20:50:11 vasta tsitaadiga

Mis selle asja tööpind võiks muidu olla?
See rihmadega ülekanne tundub pehme.
Oled juba proovinud midagi teha ka sellega?


keytron kirjutas:
http://www.upload.ee/image/3311986/DSC_0498.jpg
Natuke värskust ka siia teemasse. Sai mingiaeg tellitud eShapeoko nimeline CNC kit.
Meh. osa kokku läks 320 juurikut, umbes veerand samapalju on veel elektroonika alla läinud.
Hea ja tegelikult suht soodne kit neile, kes kiiresti kokkupandavat väikest CNC-d ihaldavad ja sahtlisiinide ja ehituspoe keermelattidega ei rahuldu icon_wink.gif

_________________
Ei ole nii lolli inimest, kes ei oskaks teist õpetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002




sõnum 05.06.2013 21:02:04 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
Mis selle asja tööpind võiks muidu olla?
See rihmadega ülekanne tundub pehme.
Oled juba proovinud midagi teha ka sellega?

http://store.amberspyglass.co.uk/eshapeoko-mechanical-kit.html
Ülevaade sellest, millega on tegemist. Rihmad tundusid mulle ka esialgu pehmed, kuid on ennast mitmekordselt tõestanud. Kindlasti parem lahendus kui keermelatt poest M8 mutriga nagu siiani nähtud icon_smile.gif Positsioneerimisel olen täpsuseks saanud +-0.02mm, lõikamisel läheb see freesi lõtku tõttu suuresti kaduma. Hetkeseisuga olen alles sealmaal, kus töötlen puitu, täpsemalt öeldes vineeri. Paar graveeringuga lõikelauda ja detaili. Pleksi on ka veidi lõigatud. Praeguse seisuga väga rahul.


KillFrenzy kirjutas:
Tundub päris huvitav komplekt. Mida sellega töötlema hakkad?

Puidust detailid, plastiku ja metalli graveerimine, PCB freesimine icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2013 21:16:31 vasta tsitaadiga

Tundub täitsa huvitav. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 06.07.2013 17:16:40 vasta tsitaadiga

Tüki aja vältel ehitas mul isa koju sellise kaadervärgi:

Link

Soft on veel lõplikult seadistamata, aga kui frees küljes oleks, siis oleks väikse VW logo välja lõiganud.
Ehitatud JGRO jooniste järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 08.07.2013 10:35:05 vasta tsitaadiga

IvarV, Asjalik masin tundub, hetkel oli natukene aeglane aga peaks vist kiiremini ka saama? Kuulkruvid oleks siin abiks thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 08.07.2013 22:37:18 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, et aeglane, aga mootorid on võimelised kiiremini masinat liigutama. Setinguid muutmata panime markeri külge ja paberi alla:

Link

Tuleb frees ka külge sättida, siis saab teada, kas võib kiiremaks panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 09.07.2013 19:19:12 vasta tsitaadiga

IvarV, Kui saab juurde keerata, siis vahet pole. Lihtsalt puidus ja plastikus peaks saama märgatavalt kiiremini ringi askeldada (mida sa tahad teha peale paari esimest tööd icon_smile.gif ). Millal spindli külge saad?


Panen enda masinast ka kunagi paari nädala jooksul kerge video ülesse, mul on metallifrees tehtud ümber CNC'ks beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 09.07.2013 19:58:02 vasta tsitaadiga

Spindli kinnitust isa ehitab praegu, aga esimene proovikas sai ostetud mingi odav käsifrees, 135W ja 8000-32500 pööret. See jääb ilmselt mootoreid bottlecapima ja tulevikus tuleb ilmselt mingi Kressi kaigas sinna.
Loodan, et täna saab graveerimist testida juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Keegi CNC pinki on ehitanud? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.