Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 05:02:32 vasta tsitaadiga

Kassmees...no kui tõesti nii, siis jah, ju on täitsa tehtav. Kuigi teisest küljest kui tõesti on tegu distantsidega vaid kuni ~10km päevas siis ausalt öeldes tekib küsimus et kas see tõukski hankimine end üldse ära tasub. Jalgrattaga (täiesti tavalisega, millise saab osta 50 eest juhul kui juba olemas ei ole) sõidab ju sellise distantsi ära halvemal juhul poole tunniga.

Kui on ikkagi plaan mingeid arvestatavaid distantse läbida ning seda veel peaaegu igapäevaselt siis mina loobuks täielikult igasugusest tõuksi ideest. Reaalselt kiiremini saab elektrilise jalgrattaga ning see annab ühtlasi ka reaalselt suure läbitava distantsi. Samuti, ja see pole mitte väheoluline...el.rattaga sa võid sõita oma aku täiesti tühjaks ning ikkagi sõita pärast seda veel kuhu iganes ja panna asja laadima. Samuti on üsna lihtne vajadusel isegi hankida 2 akut ja neid vahetada. Enamik elektritõukse midagi sellist ei võimalda, samuti on nad ikkagi väga ebamugavad sõita vähegi suurema keskmise kiirusega. Kõiki tee ebatasasusi "naudid" terve oma kehaga. Ratas oma 26 või suisa 28 tolli ratastega veereb igaltpoolt üle suurema draamata

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 09:35:29 vasta tsitaadiga

Jalgrattaga ma sõidan juba 20 aastat. Lihtsalt viimastel aastatel on jalgadel mingi jama ja 10 km päevas on üldiselt piir, rohkem jalad ei vea. Harva suudan sõita 20 km ja siis järgmisel päeval on hea, kui end kodu lähedale poodigi lohistada jõuan. Niisiis mõtlen natuke suurema sõiduulatusega särtsuliikuri peale, et saaks linnas sõita nii, nagu vanasti. E-jalgratta variandil on omad hädad. Päris ideaalset varianti mu jaoks selles maailmas ei eksisteeri, tuleb leida selline, mis kohandub mu elus esinevate olukordadega kõige paremini. Olukorrad on tihti sellised, kuhu kolakas, raske elektriratas ja veel kolakam bensuroller ei sobitu.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 10:09:41 vasta tsitaadiga

Kui jalad ei toimi nagu tootja ette näeb, siis kuidas toimib 2h vibreeriva tõukeratta peal seismine?
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 11:22:05 vasta tsitaadiga

Katse ja eksituse värk. Eks selgub. Kui ei sobi, siis korralikuma tõuksi saab mingi hinnaga maha müüa ja midagi muud vaadata. Selle aasta sees on mõttes ka uus elukoht leida ja kui uus pleiss sobib e-ratta või rolleri hoidmiseks, on mul võimalusi rohkem.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 12:01:54 vasta tsitaadiga

Sellest ka mu mõte, et proovi algul mõne sellise pruugituga, mille eest sama raha tagasi saad, kui ei sobi üldse või kohe selgub, et teistsugust (näiteks vedrustusega) vaja. Tavalist M365 või ES2/4 liigub juba 150€ kandis. Teine asi, kui see 500-1000 tuleb toetusest või saad mingi projekti kuludesse sokutada ja vaja garantiid ja kuludokumenti.

Ostes vaata üldist kulumist ja läbi äpi läbisõitu. Alla 1000 sõitnud võiks kõik ok olla. Mu 3-a vanal on aku nagu uus.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 13:12:10 vasta tsitaadiga

mul oli ka umbes 3a vana (ostes) ning selle aku näiteks polnud enam midagi nii "nagu uus". aga jah, pigem osta kasutatud klaliteetne kui uus kärakas.

kui jalad ei kanna siis ma välistaks ilma korraliku vedrustuseta asjad koheselt ära!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 13:46:53 vasta tsitaadiga

Kui sadula kasutamine muidu seaduspärane pole, võiks piiratud liikumisvõime korral ka võimalik kontrollija sellele veidi läbi sõrmede vaadata.

Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 16:18:05 vasta tsitaadiga

Mina soovitaks paar päeva rendikaga seda kulleritööd proovida, siis saad ettekujutuse kas tõuks sulle selle töö jaoks üldse sobib ja võib-olla ka mingid täpsemad kriteeriumid paika panna millele tõuks vastata võiks.
Ilmselt peaks olema mingi väga lihtne moodus lukustada, et sellega vähemalt minema sõita ei saaks ja lukku mõne minutiga ära lõhkuda ei õnnestu umbes nagu autoga vajutad puldil nuppu(või ei vajuta üldse midagi kui uhkem auto on)
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 19:59:49 vasta tsitaadiga

Kullerdamisel vedrustus suht must be. Kui põhilised rattateed Tartus täitsa enamvähem siledad siis kuskil kõrvaltänavatel võib asi suht jube olla (eriti kui tuleb vanalinna minna - ka nende tänavakivide peal suht jube sõita imo ilma vedrustuseta). Lisaks isegi madalad äärekivid panevad normi laksu ilma vedrustuseta. Ees taga vedrustus siis neid pmst ei tunnegi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 22:08:02 vasta tsitaadiga

Okei. Missugune võiks tonnises hinnaklassis olla amortidega tõuks? Selle tonni sisse peab jääma ka luku hind.

Kas kellelegi on kogemusi tõuksidega, millel akud on vahetatavad? Kuskilt olen kuulnud, mõni kasutab selliseid pikemateks tiirudeks, võttes 1 aku veel seljakotis kaasa. Sellise asja eelis oleks ka see, et aku riknemisel ei pea pilli töökotta viima.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2023 23:24:10 vasta tsitaadiga

Üks soodsamaid vedrustusega: https://www.tõuksimaailm.ee/shop/kugoo-kirin-m4-elektritoukeratas/
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.07.2023 23:25:03 vasta tsitaadiga

Vahetatava akuga on vist vähe tõukse. Mul on see G30, see on hea ja tugev tõuks. Ma ostsin alist talle vedrud ka alla, ja nüüd on veel mõnusam. Kõik jupid algseadesse saamiseks on ka alles. Et pmtl. ma võin ta sulle ära müüa ka, aga mul tuleb siis hind ka välja mõelda, aga see on suht eluraske küsimus. Kui huvi, siis ps on vist parim valik.
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 10:51:07 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Segway on lihtsalt bränd, tootja on Ninebot (ostis Segway brändi).


Ja Xiaomi on Nineboti osanik. Seetõttu Xiaomi ja Nineboti tõuksid ja muud sõidukid kasutavad ~sama elektroonikat ja firmware.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 13:24:02 vasta tsitaadiga

Mind lihtsalt otsustati toetada ja toetajad eelistavad, et asi oleks uus, poest.

Käisin Tõuksimaailmas ja see avardas mu silmaringi. Näiteks et kulleritööks võiks olla pigem varuakuga tõuks.
Noh, on tõsi, et hea kulleritööliikur maksab vähemalt 2000 eurot, aga mina nii palju ei saa võtta ega küsida. Tuleb leida antud klassis parim. Kui õnnestub mingi ime läbi saada ropprikkaks, siis võibolla ostan garaaziga elamise ja hakkan sinna endale meeldivaid särtsukulgureid korjama.
Mingi päev ilmselt teen Tõuksimaailmast ka paaritunnise rendi ja vaatan, mis tunne on sõita.

Hetkel on sõelal:

Segway Ninebot Max G30E II, mida mulle juba mõnedki on kiitnud. Tõsi küll, reaalselt 65 km ei veere, 40 pidavat meie tingimustes lagi olema.Aga selle hinna eest paras.
Velt Smart Scooter Eco seetõttu, et varuakud (36V) on suht odavad, 200 eurot. Pro variandil maksab varuaku (48V) 400 eurot. Reaalse läbisõidu vahe 1 akutäiega on neil umbes 5 km, seega Pro variandi valikuks ei näe ma põhjust. Eco võib madalamal hoida edasised kulud, kui akuga midagi juhtub ja on vaja uut. Varuakuga asjal on sellinegi mugavus, et ma võin tuppa laadima viia vaid aku, tõuksi peidan kuuri puuvirna taha.
Segway Ninebot D38E, sellel on Tõuksimaailma tegelase jutu järgi minu hinnaklassis tehase poolt kõige kõrgem veekindluse aste. Seega kui lasta poes tihendada, teeb see asja veel paremaks. Välimus on mu silmale teistest kenam, sarnaneb natuke mu Yedoo 4 linnatõuksile.
Kugoo Kirin M4 amortide tõttu. Ainult kaalu poolest on see natuke raskem, kui mu soov ette näeb.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 13:59:20 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Segway on lihtsalt bränd, tootja on Ninebot (ostis Segway brändi).


Ja Xiaomi on Nineboti osanik. Seetõttu Xiaomi ja Nineboti tõuksid ja muud sõidukid kasutavad ~sama elektroonikat ja firmware.


Kas natuke ei või olla see teema, et Škoda mehed räägivad ka, et Škoda on peaaegu sama mis Audi, aga Audi mehed selle väitega väga nõus ei ole? icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 14:27:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
The_Boss kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Segway on lihtsalt bränd, tootja on Ninebot (ostis Segway brändi).


Ja Xiaomi on Nineboti osanik. Seetõttu Xiaomi ja Nineboti tõuksid ja muud sõidukid kasutavad ~sama elektroonikat ja firmware.


Kas natuke ei või olla see teema, et Škoda mehed räägivad ka, et Škoda on peaaegu sama mis Audi, aga Audi mehed selle väitega väga nõus ei ole? icon_wink.gif


Audi mehed ei taha ilmselt varuosade logosid vaadata icon_biggrin.gif Auto ülesse tõsta, siis on Audi ja Volkswageni logosid täis.
Jutu point, et kasutavad jah samasid tootjaid ja linte.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 15:48:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Võtsin ka Max G30-e ligi (kasutatult). Algul mõtlesin Xiaomi pro 2 peale kuid nende eest küsitakse suht sama hinda mis G30-e eest ja läks loosi.
Täitsa kenasti sai 20km tiir tehtud ja kui poleks nii hullu vastutuult kannataks ilmselt 2x niipalju sõita kenasti.
Aga krt peab vist ikka taha ka amordi tellima. Kuni 100€ eest saab miskit asjalikku?


Mis sai sul sellest?
Kuidas aparaadil sõiduulatus on, oled pikemaid sõite ka teinud? Ka halvema ilmaga?

Kugoo Kirin M4 Pro (või "non-Pro versiooni) omanikke siin ka on? Ehk isegi kellelgi kogemusi mõlemaga (st. ka ülalviidatud Ninebot Max G30-ga)?
M4 ja M4 Pro hinnavahe on ~150€ - tasub end ära? https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=kirin+m4&sort=min_price
Milline on M4 ja M4 Pro reaalelu sõiduulatus, sh. halva ilmaga?

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 16:12:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
The_Boss kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Segway on lihtsalt bränd, tootja on Ninebot (ostis Segway brändi).


Ja Xiaomi on Nineboti osanik. Seetõttu Xiaomi ja Nineboti tõuksid ja muud sõidukid kasutavad ~sama elektroonikat ja firmware.


Kas natuke ei või olla see teema, et Škoda mehed räägivad ka, et Škoda on peaaegu sama mis Audi, aga Audi mehed selle väitega väga nõus ei ole? icon_wink.gif


No mina kui elektroonik, kes on mõlemaid pidanud komponendi tasemel parandama ning firmwaresid üle kirjutama, modima jne. Skeeme näinud. Pole võrreldav tavalise kasutajaga.

Lisaks piisavalt suhelnud scooterhacking äpi loojaga, kes kinnitas samuti, et 90% firmwarest on neil sama. Sellepärast ta äpp nii mitmetel mudelitel toimibki.

Kere jms on neil tõesti erinev. Vanematest mudelitest meeldib mulle M365/Pro/Pro2, aga ESx/SNSC1 ise ei kasutaks.

Fun fact ka, et ES4 sisemise aku BMS-le lasin peale M365 aku BMS-i firmware ja kasutasin edukalt M365 peal.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005




sõnum 03.07.2023 16:28:15 vasta tsitaadiga

Kellelgi Ninebot MAX G2-ga juba kogemusi on? Mulle võhikule tundub paberi peal oma hinnaklassis (<1000€) "it" olevat. Asi, mida osta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 17:54:47 vasta tsitaadiga

see esivedrustus on suht olematu. loe: parem kui mitte midagi, aga samas üsna kasutu ning selle raha eest võiks ikkagi tegelikult juba midagi paremat olla. tagumine vedrustus paistab ka selline a'la 3cm käiguga ehk, aga see selleks. esimene on olulisem.
specides pole kirjas, kas tegu on ikka 48v süsteemiga. eeldatavasti on, sel juhul suht okei see 15ah aku...aga kui on 36v süsteem siis küll suht näkane asi. no never ever ei tule sealt mingit 70km range'i...hea kui pool sellest.
pidurid ei ole ka just kõige asjalikumad. mulle ei tundu seal miski niiväga "it"...aga noh, ei ole sõitnud selle konkreetsega. sarnastega küll, ei olnud mitte midagi erilist. seda raha küll väärt mitte

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 18:52:42 vasta tsitaadiga

ma arvan sama, pigem leida 200 juurde ja see võtta...
https://mi-home.ee/vaba-aeg/xiaomi-electric-scooter-4-ultra
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 23:41:25 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Võtsin ka Max G30-e ligi (kasutatult). Algul mõtlesin Xiaomi pro 2 peale kuid nende eest küsitakse suht sama hinda mis G30-e eest ja läks loosi.
Täitsa kenasti sai 20km tiir tehtud ja kui poleks nii hullu vastutuult kannataks ilmselt 2x niipalju sõita kenasti.
Aga krt peab vist ikka taha ka amordi tellima. Kuni 100€ eest saab miskit asjalikku?


Mis sai sul sellest?
Kuidas aparaadil sõiduulatus on, oled pikemaid sõite ka teinud? Ka halvema ilmaga?
Mis ikka sai, ostsin Monorimi tagavedrustuse ka, puurisin uued augud ja toppisin külge. Nagu öö ja päev sõidumugavus. Ees on see tavaline hark suspension. Kevadel kunagi tegin mingi 47km vms tiiru, siis oli akut veel mingi 8% alles.
Üldiselt tööl laen täis, vuran koju, võtan wolti koti, paar tundi kullerdan ning hommikul teise linnaotsa tööle = kuskil ~30% akut järgi ning laen seal jälle täis. Mulle sobib, väga timm beer_yum.gif Igast viimasest kui mäest on ka kenasti üles vedanud. beer_yum.gif
Ainuke häda, et see Monorimi tagavedrustus kipub mingitel hetketel veidi kolisema ebatasasel teel (vistist vedru seal sees tekitab mingit vibratsioonimüra - aga ideeliselt see võimalik mingi õhulahenduse vastu välja vahetada 20-30€ eest kuid pole viitsinud uurida, nii hull ka asi pole). Muidugi hea, et jala liikujad kuulevad vähemal, et keegi tuleb ja ei pea signaalitama koguaeg icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 23:44:29 vasta tsitaadiga

sul on siis monorimi esimene vedrustus ka külge pandud, nagu aru saan?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2023 23:56:59 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
sul on siis monorimi esimene vedrustus ka külge pandud, nagu aru saan?

Eih, ees see https://www.shift.lt/en/shop/366-suspension-for-ninebot-max-g30-4773660221449.html

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2023 14:15:32 vasta tsitaadiga

Sai siis Tõuksimaailmast võetud Velt Smart Scooter Eco ja mingi 80-eurone lülilukk. Üllatav, kui raske tükk on aku. Võtan aku küljest ja ratas on palju kergem. Tõuksimaailmas oli hetkel soodukas, nii et elu esimeseks elektrikulguriks sobib küll. Poodi minnes tuleb aku kotti panna, sest akul puudub turvalukustus. Aga see on väike asi. Või siis kasutada tõuksi poes korvialusena, nagu mõni teeb.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.