Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 24.03.2012 23:44:15 vasta tsitaadiga

Känksterrr kirjutas:
Vahetasin sureva videokaardi töötava vanema kaardi vastu välja ja mingi hetk viskab, et "aktiveeri windows"! Proovin aktiveerida aga ei saa - ütleb, et on kasutuses juba. Kerge googeldamine ütleb, et riistvara vahetus võib nõnda mõjuda - GUID muutus ilmselt. Mõtlesin, et olen kaval ja panen eelmise kaardi sisse tagasi ja aktiveerin. Nõnda ka talitasin ja lasigi aktiveerida. Panin töötava kaardi sisse, näitab, et on aktiveeritud. Kõik tipp-topp aga iga kord, kui panen akna väikeseks või olen deskil, läheb taskbar halliks. Samuti pole Everestil enam lisa X'i, mis ei pane akent kinni vaid tray'sse. Mõtlesin, et äkki tekkis video draiverite installil midagi ja lasin draiverid siis maha. Nii kui draiverid maas, taskbar normaalne ja X tagasi. Installin uuesti ja jälle sama jama. Tõmbasin "Driver Cleaner Pro", et kõik NVIDIA draiverid maha lasta - äkki on kaks draiverit korraga tööl: üks, mis hoiab taskbari hallina ja teine vastavalt normaalsena icon_biggrin.gif Kui see tehtud, siis alustasin chipsetist - mis oli ka NVIDIA - ja seejärel video draiverid. ...ikka hall! Lõpuks tuli mõistus koju ja googeldasin ning mis ma leidsin? Ma leidsin, et süsteem oli mingi valemiga Windowsi välimust muutnud: Windows Vista Basic oli kuidagi Standardiks saanud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif


loe ja naera icon_lol.gif kuidas sa küll enne selle peale ei tulnud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerboy
Kreisi kasutaja
killerboy

liitunud: 19.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2012 23:57:10 vasta tsitaadiga

Pole küll minu õnnetus, nimelt üks tutav sai oma arvuti peale nii vihaseks, et lõi täiest jõust lauapeeal seaisvat kasti nii et too lendas aknast välja. icon_lol.gif Ise hüppas ka aknast välja et arvuti tagasi lauale tõsta. Arvuti töötas peale seda veel edasi icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 25.03.2012 00:35:03 vasta tsitaadiga

killerboy kirjutas:
Pole küll minu õnnetus, nimelt üks tutav sai oma arvuti peale nii vihaseks, et lõi täiest jõust lauapeeal seaisvat kasti nii et too lendas aknast välja. icon_lol.gif Ise hüppas ka aknast välja et arvuti tagasi lauale tõsta. Arvuti töötas peale seda veel edasi icon_lol.gif icon_lol.gif


jaa see oli nii kino vaatepilt, alguses närvitses oma arvuti üle, siis lõi ja peale seda hakkas naerma ja pärast halama et arvuti välja lõi icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerboy
Kreisi kasutaja
killerboy

liitunud: 19.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2012 00:48:53 vasta tsitaadiga

Khaark kirjutas:
killerboy kirjutas:
Pole küll minu õnnetus, nimelt üks tutav sai oma arvuti peale nii vihaseks, et lõi täiest jõust lauapeeal seaisvat kasti nii et too lendas aknast välja. icon_lol.gif Ise hüppas ka aknast välja et arvuti tagasi lauale tõsta. Arvuti töötas peale seda veel edasi icon_lol.gif icon_lol.gif


jaa see oli nii kino vaatepilt, alguses närvitses oma arvuti üle, siis lõi ja peale seda hakkas naerma ja pärast halama et arvuti välja lõi icon_biggrin.gif icon_lol.gif

jah, üks kutt küpsetas samal ajal veel pannkooke icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.03.2012 01:42:00 vasta tsitaadiga

Mis tuttavad olete? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Khaark
Piiratud kasutaja
Khaark

liitunud: 19.08.2011




sõnum 25.03.2012 02:05:08 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mis tuttavad olete? icon_biggrin.gif


võib olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo16
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 26.03.2012 20:47:37 vasta tsitaadiga

kärsatasin kogemata emaplaadi ja 6600gt maha, 180w toide jäi lahjaks:)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 11.04.2012 12:31:13 vasta tsitaadiga

HP Pavilion DV6565en läpakas hetkel kasutusel. Otseselt naljakat juhtumist ei ole aga ime, et see asi veel töötab:
Lintkaablit on asjal väga nõrgad. Nii nõrgad isegi, et vanu ei andnud enam lõpuks isegi kasutada käivitamisel(power on nupp käib lintkaabliga). Kui aga power on nupp üles ütles siis tol hetkel polnud mul raha kasutatud power on nupu jaoks ka. Mis siis ikka lühistasin power on'i mineva lintkaabli(mille all on kõlarid ja muu träni veel) ära ja ennäe läks tööle! Ainus asi, et ettevaatlikult peab tegema kuna lintkaabel kipub kuumaks minema, kui kauemalt kui paar sekundit lühistada. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2012 11:00:59 vasta tsitaadiga

huvitav gpu jahutus lenovo läpakal icon_biggrin.gificon_biggrin.gif http://bhtooefr.org/images/IMG_1233.jpg
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2012 11:50:32 vasta tsitaadiga

DJDuck, seda on kegi väänanud ja lasknud torust freooni välja.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2012 21:51:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
DJDuck, seda on kegi väänanud ja lasknud torust freooni välja.
vaata gpud. Toru isegi ei puuduta seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 23.04.2012 01:07:03 vasta tsitaadiga

DJDuck, kui sa mõtled seda ATi kiipi, siis on küll tegemist vähe imeliku jahutuslahendusega, puudutab see toru või mitte (aga miskipärast mul on tunne, et see pole GPU).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2012 10:11:35 vasta tsitaadiga

sild läheb kuumemaks kui video , teine asi, et pole päris see, mis sisse mõeldud on.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2012 15:24:52 vasta tsitaadiga

Lenovo Thinkpad T420 esimene käivitus. Windows 7 preinstalled konfib end ära, teeb partitsioonid jne. Mõtlesin, et teen Recovery partitsioonist image. Lihtsalt selleks, et äkki läheb vaja tulevikus. Mõeldud-tehtud. Tegin image sama ketta tühjale partitsioonile. Kulus 20 min.
Samal õhtul lasin ketta puhta Windows 7 Professional SP1 64-bit OEM installikaga üle ja tegin uued partitsioonid. Arvake ära, mida ma unustasin teha? Vastus: kopeerida see image'i fail välisele andmekandjale. Nojah, eks neid T420 mudeleid saab veel töö juurde tellitud. Ehk siis proovin uuesti.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2012 21:59:42 vasta tsitaadiga

Kui wifi ei tööta siis proovige seda: http://www.youtube.com/watch?v=whKszaZDMM4&feature=g-u-u
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2012 10:25:07 vasta tsitaadiga

Pole kunagi nendest arvutiretsijate klippidest aru saanud. Peaks naljakas olema vä?
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2012 11:11:34 vasta tsitaadiga

Saan aru, et HP Pavilionid ülekuumenevad, aga seda ma pole veel küll näinud http://gtwy.net/fix/wp-content/uploads/2010/02/under4.jpg
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Endal õnneks inteli graafikaga dv6500 ja see ei lähe altpoolt prose ja graafika juurest isegi soojaks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 09.05.2012 14:31:08 vasta tsitaadiga

DJDuck kirjutas:
Saan aru, et HP Pavilionid ülekuumenevad, aga seda ma pole veel küll näinud http://gtwy.net/fix/wp-content/uploads/2010/02/under4.jpg
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Endal õnneks inteli graafikaga dv6500 ja see ei lähe altpoolt prose ja graafika juurest isegi soojaks.


Fööniga lastud ma pakun. See ei ole loogiline koht sulamiseks imo.

_________________
www.elektron.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2012 18:13:49 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
DJDuck kirjutas:
Saan aru, et HP Pavilionid ülekuumenevad, aga seda ma pole veel küll näinud http://gtwy.net/fix/wp-content/uploads/2010/02/under4.jpg
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Endal õnneks inteli graafikaga dv6500 ja see ei lähe altpoolt prose ja graafika juurest isegi soojaks.


Fööniga lastud ma pakun. See ei ole loogiline koht sulamiseks imo.
Või siis millegi kuuma peale unustatud icon_confused.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2012 23:25:24 vasta tsitaadiga

Või siis üritatud teki sisse mähituna reflow värgindust (nii loll ei saa ometi olla, et arvuti kogu täiega ahju pista icon_biggrin.gif ).
Ma olen üht Maci laadijat näinud, mis unustati diivanipadja alla ja nägi lõpuks samasugune kobrutav ja deformeerunud välja. Plastmass ei vaja tegelikult erilist kuumust, et deformeeruda.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2012 18:14:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Või siis üritatud teki sisse mähituna reflow värgindust (nii loll ei saa ometi olla, et arvuti kogu täiega ahju pista icon_biggrin.gif ).
Ma olen üht Maci laadijat näinud, mis unustati diivanipadja alla ja nägi lõpuks samasugune kobrutav ja deformeerunud välja. Plastmass ei vaja tegelikult erilist kuumust, et deformeeruda.
Mul sõber tegi teki sees reflow dv2000 masinale. kestis 1 aasta ja siis suri jälle maha. Pole ime, ta mängis sellega kogu aeg ju icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif. Mul endal sulas niimoodi ära C. armada 1700 laadija, aga tööle jäi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ITpoiss
HV vaatleja
ITpoiss

liitunud: 10.01.2011




sõnum 16.05.2012 17:51:49 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu-ammu oli Compaq AP550 kast, nimelt on see serverikast, mida ma kasutasin mängimiseks. Otsustasin asja lahtikruvida, võtsin ramid välja, miskised tühjad pulgad olid ka (ram'i pesade sees, ramid need polnud, pigem olid augutäited). Panin kokku tagasi, vool järgi - toss üleval. Mis juhtus, miks juhtus - kes kurat seda teab? icon_biggrin.gif
Kunagi ammusel ajal oli ideaalne idee arvutit puhastada, sai üks ram'i pulk välja võetud, vee alla pistetud, ja ära "kuivatatud". Arvutisse sisse, suits üleval, ainult miskine tantsulugu tuli biosi kõlarist. Põhjasild läinud.
Ema arvutit sai uuendada, kondekad olid punnis emaplaadil ja üldse oli suht alla igasuguse taseme arvuti. Uus arvuti kokku, vana arvuti teise kasti, et andmeid kätte saada. Sain just andmed teisele kettale tõstetud, arvuti kinni pandud, ketta teisse arvutisse pandud. Kõik toimis, oli vaja kasutada seda vanat arvutit linux'i katsetamiseks, panen tööle - pilti ette ei võta. Surnud. Paistab, et ideaalsel ajal sai emale uus arvuti kokku pandud.
Ostsin pavilioni omale, see on suuur-suur õnnetus.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

liitunud: 24.11.2007




sõnum 22.07.2012 16:07:08 vasta tsitaadiga

pole küll õnnetus,aga....lugu sellest vallast kus asi väljast särab ja ilus,seest aga....hellas siin kunagi üks tuttav et sai uue ägeda arvuti,aga vaja siis windowsi...egas miskit,haarame omalt masinast vindi kaasa,kuna seal peal enamus vajalikke asju windooza installi järgseks tegevuseks ja ei viitsinud mitte hakata asju kopima mälukale icon_redface.gif Egas miskit,plaat ja vint tasku ja teele..jõuame kohale,ongi üsna vinge korpus,mingid lcd u 7´´ displei ees,mingid ledid ja asjad küljes,suht juudi jõulupuu.Egas kedagi,plaat sisse ja winni installima.asi tehtud,kisume küljekaase maha ja hakkame siis otsima SATA pistikuid...hing aimas halba icon_lol.gif mida ei ole on SATA...moboks oli miski asrock,mingeid lisausbide pesasid ka pold ja mälupesasid 2 mis toetasid kokku kuni 1gb mälu.siit moraal:ostes vingema välimusega kasti,ajage see tööle või uurige enne seest ka mida see emakas endast kujutab...et mitte saada lammast hundi nahas
_________________
Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2012 09:22:44 vasta tsitaadiga

tuttaval selline väike videotöötluse kontor vms. tema väiksed sugulased käisid tal külas ja iga kord "mängisid" arvutiga nii, et ta pidi oma laborit paar päeav kirudes tööle ajama. mingil hetkel ehitas oma arvuti "suurest ja ilusast" korpusest mingisse suvalise kolaseks pleekinud codegeni. väiksed sugulased jälle platsis ja " oh, aga kus su arvuti on? " "äää, katki läks, see on mingi vana juust asenduseks.." "aaa-hah, no me siis ei viitsi mängida ka..".
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StereoKid
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2012




sõnum 02.09.2012 21:02:47 vasta tsitaadiga

KooliArvutit per*e keerates , avastasin et cmd-ga sain kooli turvasüsteemi sisse , millega tekitasin arvutiklassis häirealarmi ja täieliku Format Kaose icon_biggrin.gif vaat see oli Chill..

muidu oma arvutiga olid aastatel 96-98 süsteemiga Win95-98 ja WinME-ga täidetud terve kõvaketta hullude viirustega icon_wink.gif icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Muidu nagu rohkem meelde ei tule icon_wink.gif !!!

_________________
[InC]Studio
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.