Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2022 18:53:21 vasta tsitaadiga

Aurora Store-i manual update laseb valida, mis versiooni alla laed. Peaks otse Google Play Store-ist tirima, juhuks kui .apk saite ei taha usaldada: https://auroraoss.com/download/#aurora-store
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 18.02.2022 15:33:40 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Eks oleneb jah, ma vahetasin S10e iPhone 13 mini vastu ning olen väga rahul, ei taha seda suurt kobakat enam tagasi. icon_smile.gif

Ega ma olin S10e'ga ka rahul. Lihtsalt, et nende kahe vahel valides on selge, mis mulle rohkem meeldib.

Aga kui suurus kõrvale jätta siis kas iphone üllatas millegagi heas või halvas mõttes, S10e pealt minnes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 18.02.2022 15:54:04 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
Eks oleneb jah, ma vahetasin S10e iPhone 13 mini vastu ning olen väga rahul, ei taha seda suurt kobakat enam tagasi. :)
Ega ma olin S10e'ga ka rahul. Lihtsalt, et nende kahe vahel valides on selge, mis mulle rohkem meeldib.

Aga kui suurus kõrvale jätta siis kas iphone üllatas millegagi heas või halvas mõttes, S10e pealt minnes?
On see nüüd OT või mitte, raske ütelda... aga kui ma S10e'd ja iP 13 minit võrdlen, siis ega mul on õunasid varem ka olnud, see polnud midagi erilist ega uut. Kuna mul on muid Apple vidinaid ka, siis kokkuvõttes läks elu mugavamaks igatepidi. S10e, st täpsemalt android on siis põnev, kui on mitmeid sellised kodukootuid või muul viisil "isetehtud" rakendusi või vajadusi. No teate küll. Kuna mul on aga mobla selline tavaline brauser, mailiklient, pangarakendused, Waze, fotokas... no pole midagi erilist, siis Apple lähenemine, kus süsteemi keerukus on kasutaja eest ära peidetud, kus saab "lihtsalt asju kasutada", sobib mulle paremini. Seega S10e'ga olin väga rahul, õunaga veel rohkem. Ega kui nüüd peaks mingil põhjusel jälle androidi kasutama - no siis oleks nii. Kuigi mis seal salata, õuna lihtsus meeldib rohkem. Aga mul pole tõrget ühegi logo ega süsteemi suhtes :). Mõni lihtsalt meeldib rohkem.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 18.02.2022 23:31:48 vasta tsitaadiga

Peale 20a kasutanud erinevai S seeria Samsunge ja muid androide, tuli otsus liikuda S10 Plus pealt õuna peale, et lõpuks ära proovida.Lihtsalt tundsin, et hetkel on Samsungi aeg minu jaoks läbi. Eks näe mis tulevik toob.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2022 00:53:37 vasta tsitaadiga

No ei kasutanud sa 2002 mingit androidi ega S-seeriat. D600, millega Samsung hakkas enamvähem mainet tekitama, tuli ka alles 2005.

Aga õuna peale võid ikka liikuda, sest õun tekitas 2007 reaalselt kriitilise massi, et muud saaksid järele tulla. Galaxy S tuli alles 2010. Enne seda rajas androidimaailmas teed pigem HTC.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.02.2022 09:13:43 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
No ei kasutanud sa 2002 mingit androidi ega S-seeriat. D600, millega Samsung hakkas enamvähem mainet tekitama, tuli ka alles 2005.

Aga õuna peale võid ikka liikuda, sest õun tekitas 2007 reaalselt kriitilise massi, et muud saaksid järele tulla. Galaxy S tuli alles 2010. Enne seda rajas androidimaailmas teed pigem HTC.


Ok võibolla tõesti 20a pole ..sai umbkaudu öeldud ( aeg ju lendab kiirelt ) , aga jsh D600 oli väga popp telefon. HTC oli jah üsna alguses ning miski oli veel samaaeg ei meenu, mis mudel .
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2022 09:53:07 vasta tsitaadiga

S10e oli kasutusel 2+ aastat kuni läks lolliks ja hakkas "plasteliinist" pilte tegema. Üldse põline samsungi/androidi mees olnud..... (kui iphone 3 ja iphone 6 paari kuused kasutamised vahele jätta)
Oli aeg edasi vaadata!! Kuna androidis midagi huvitavat polnud siis.... sai võetud iphone 13 ..... tänaseks pea 4 kuud kasutanud ja olen platvormi vahetusega rahul.
Teeb küll mõningaid asju teistmoodi ja raha eest aga üldpilt on super.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 22.02.2022 23:36:38 vasta tsitaadiga

Pärast viimast suurt androidi update lambist instagrami notificationid ei tööta. Kui tahan näha kas/kes mulle kirjutand siis näen ainult äppi avades. Notificationid sisse lülitatud, app ei ole sleep modes. Ennem töötas ilusti ning tekkis see edge lighting kui keegi kirjutas.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.02.2022 13:42:43 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega on S10+ aku eluiga kahanenud mitmekordselt icon_mad.gif
Kui enne pidas telefon 1,5-2 päeva vastu, siis nüüd vaid 12 tundi thumbs_down.gif

Mõlemal juhul aktiivne kasutus.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 26.02.2022 22:36:01 vasta tsitaadiga

Tanel, Announced 2019, February 20
Status Available. Released 2019, March 08

Aku on 3 aastat vana, 12h on isegi hea tulemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2022 15:00:16 vasta tsitaadiga

Ma pole uuendanud, a S10 aku sai täna külma käes olles 30% pealt väga kiirelt 0% peale. Kaalun vahetust juba mõnda aega, sest umbsetäpselt üks päeva kestvust liiga vähe.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.03.2022 06:30:58 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tanel, Announced 2019, February 20
Status Available. Released 2019, March 08

Aku on 3 aastat vana, 12h on isegi hea tulemus icon_smile.gif

See ei puhu pilli.
Sõbral täpselt sama probleem S10 akuga, enne pidas kenasti, pärast viimaseid uuendusi (sihilikult) Samsungi poolt pekki keeratud.
Ja kui googeldada, siis paljudel see probleem.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2022 19:10:35 vasta tsitaadiga

Ja vaata nüüd eelmise lk lillatäppe... icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.03.2022 10:46:49 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et OneUI 4.1 uuendus on väljas koos muu tiluliluga.
Kas see võib olla nüüd see versioon, kus Samsung ka selle nilbe ülamenüü kasutusele võttis? Ei leia kohe infot selle kohta.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2022 10:52:21 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Vaatasin, et OneUI 4.1 uuendus on väljas koos muu tiluliluga.
Kas see võib olla nüüd see versioon, kus Samsung ka selle nilbe ülamenüü kasutusele võttis? Ei leia kohe infot selle kohta.


Millist nilbet ülamenüüd sa mõtled?

Lasin just S10+ peale märtsi uuenduse koos OneUI 4.1 uuendusega ja hetkel pole visuaalis muutust märganud.
Võibolla ei oska õigest kohast otsida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.03.2022 14:38:55 vasta tsitaadiga

See: https://www.androidpolice.com/not-a-fan-of-android-12s-new-internet-panel-heres-how-to-get-back-your-old-wifi-toggle/
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2022 14:45:06 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
See: https://www.androidpolice.com/not-a-fan-of-android-12s-new-internet-panel-heres-how-to-get-back-your-old-wifi-toggle/

Minul kõik veel vanat viisi, WiFi ja data eraldi samasugused nupud nagu ennem.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 24.03.2022 15:23:49 vasta tsitaadiga

S21 seerial on ka vanaviisi. Tundub, et see rohkem stock android 12 teema (pixel telefonidel). Kuigi ma ise kusjuures sooviks seda uut kujundust, palju ägedam näeb välja. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2022 10:45:44 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
See: https://www.androidpolice.com/not-a-fan-of-android-12s-new-internet-panel-heres-how-to-get-back-your-old-wifi-toggle/


Eile saabunud Märtsi turvauuendus koos One UI 4.1 uuendusega sellist porri küll õnneks kaasa ei toonud S10+ peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.03.2022 12:41:55 vasta tsitaadiga

Õnneks OneUI kasutab enda disaini. Ei pea google värdsünnitisi kannatama.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2022 13:28:50 vasta tsitaadiga

Poodu harjub ka nööriga. icon_smile.gif Oli aeg, kui Samsungi UI-d kiruti ja vanillat taga nuteti.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2022 16:50:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Poodu harjub ka nööriga. icon_smile.gif Oli aeg, kui Samsungi UI-d kiruti ja vanillat taga nuteti.


Absoluutselt.
S5 mäletan oli täielik okse. Paks kiht Samsungi "ägedust" oli puhtale Androidile peale määritud ning iga uuendus tegi selle aeglasemaks.
S7 oli päris ok.
S10 puhul ei oska enam midagi kurta, et oleks kuskilt liialt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2022 21:00:54 vasta tsitaadiga

Panin peale. Läägab täiega, nagu s22 icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.03.2022 09:33:55 vasta tsitaadiga

Ise igatsen järjest rohkem Win phone taga. Netflixid asjad töötasid ka Win phone peal. Aga Win phone glance screen oli hea, ilm ja mõned kalendrimärkmed nägi ära. S10l tuleb Lock Screenilt info kätte saamiseks veel kellele klõpsata ja scrollida ja pea peal s3ista jms.
Siin seal veel palju asju, mis põhja kirutud ja lastud Win phonel palju lihtsam oli.
Ega ja kui hiina häkkerite poolt valmis treitud pahna pole isu moblat täis tirida, siis teised lahendused on isegi paremad. Järgmisena ka vaataks pigem õuna poole.
Ainuke edasiminek on s10+ puhul telefoto kaamera, aga see on ka Lumia 925ga võrreldes 10a arenduses olnud...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2022 10:42:48 vasta tsitaadiga

Lukustatud ekraanil teadete nägemise detailsust saab vastavas menüüst pisut muuta, kuid paraku pole see funktsionaalsus midagi, mida saaks kõigi jaoks ühtmoodi lahendada.

Sulle võib-olla meeldib, et saad näha oma teateid kiiresti ja mugavalt ega hooli privaatsusest niivõrd, kuid mulle näiteks väga ei meeldi, kui unustan telefoni lauale ja igaüks võib näha mu teateid.

Päris paljud sellised disainitrendid ei sõltu niiväga brändist, kui maailmas levivatest kasutamispraktikatest-vajadustest-turvalisusest. Ma olen üsna kindel, et kui MS oleks oma telefoniga jätkanud, poleks see enam see, mida sa taga igaktsed, ajad muutuvad ja kõiksugu tehnoloogiavidinad käivad paraku ajaga kaasas.

Mulle oleks samuti meeldinud, kui MS oleks jätkanud oma telefonibrändiga juba pelgalt seepärast, et eksisteeriks rohkme konkurentsi, kuid mis teha, kasutajate huvid ei ole alati selliste firmade jaoks kõige prioriteetsemad, olenemata retoorikast.

Õun võib olla pealtnäha lihtsam, mugavam ja trendikam, kuid usu mind, kui sellega siiski probleeme tekib on probleemide lahendamine pahatihti kordades keerulisem ja kallim. Rääkimata sellest, et kogu süsteem on üles ehitatud 'my way or the highway' ideoloogiale ja võimalused seadet nö. enda omaks kujundada oluluiselt piiratumad.

Muidugi mõlema puhul on võimalik pisut häkkides olukorda parandada, kuid see on juba põhjatu jäneseurg oma võimalike komplikatsioonidega ja keskmise kasutaja jaoks igapäevaselt kasutatava lahendusena reeglina vastuvõetamatu.

Ma kasutan endiselt S10e põhitelefonina ja omamoodi kummastav, kui vähe uuemad mudelid mind intrigeerida suudavad, olenemata brändist.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.