Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 828, 829, 830 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 22:05:13 vasta tsitaadiga

pariisi map on paras camp fest. täna olen teda 4 korda mänginud ja no ainult mausiga on seda map hea mängida. kõik passivad ja keegi ei julge kuhugi sõita. selles mängus vist ei saagi normaalseid mappe teha, ükskõik mis kaardi teed, 50% mängijatest passib kusagil taga
peabki selle mängu ära kustutama. igas mängus on nii palju passiivseid campereid ja nüüd kuna see spot värk muudeti, siis üldse enam ei mängita. mõttetu ajaraiskamine on see mäng. vaatan mängus, tüübid on teinud 30k lahingut, 50k lahingut ja ainuke mida ta t10 medikaga suudab on tagaliinil passida.
homme pidi mingi päts tulema selle spoti asjale.


viimati muutis vipu 07.10.2016 22:13:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 07.10.2016 22:10:48 vasta tsitaadiga

[quote="andrez3d"]
Cyrus kirjutas:
andrez3d kirjutas:
Tundub et mõnel on liiga palju aega olnud. Meelevaldselt video välja lõiganud ja suvaliselt sellest enda modidega video teinud.

Õnneks ei pidanud ise seda replayd aegluubis läbi vaatama ja sain väikese vihje. Aga palun, sama koht, kõik modid on maas:

Seda ütled sina, et sul kõik modid maas on, mis tegelikult on ei tea keegi. Eile arutati seda video siin põhjalikult ja mitte kellegi jaoks ei olnud midagi kahtlast ja nüüd tuled sina enda töötlusega.


Oh rõõmupäevad, üks artypederast mängust kõrvaldatud. Peaks VAC BAN tüüpi permaban olema, saaks väheke rahalist kahju ka mängu rikkumise eest.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012




sõnum 07.10.2016 22:13:25 vasta tsitaadiga

Sellise magusa jutu peale hakkan ma ainult artit mängima nüüd. Mulle meeldib.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 23:14:49 vasta tsitaadiga

Tegin päeval ühe huvitava grille mängu. Pmst esimese poole passisin kuna midagi lasta polnud, siis lasin meie WZ maha kuna ta istus kivi taga. Tüüp tegi natuke üle 300 spoti damage, vastaste D1olev WZ jällegi üle 5000 spoti damage ( seda vaatasin hiljem) kergetankiga kämpimist tagaliinil tuleks surmaga karistada.
aga grille kui täpne masin, siis paras kauboi tulistamine oli

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 07.10.2016 23:16:47 vasta tsitaadiga

aa irw, sina oledki see tainas p6kk, hea teada.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 23:19:11 vasta tsitaadiga

neiuke ei teadnuki seda? kõik koguaeg ju teadnud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 07.10.2016 23:34:50 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
neiuke ei teadnuki seda? kõik koguaeg ju teadnud
Ei teadnud, nüüd on veidi arusaadavam, miks mingi suvaline tont privas nääklema tuleb.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 23:36:26 vasta tsitaadiga

neiukesel vist päevad?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 07.10.2016 23:39:31 vasta tsitaadiga

WZ oli väga heas positsioonis. Spotib alumist flanki ja saab medikaid külge lasta, kes donuti juurde pushivad. Mängu alguses saab karistada mäkke ronijaid ja medikaid, kes overagro mängivad keskel.
Pakun, et mäng kaotati pigem sellega, et teie braindead tiim mängis peksukotti 1 liinis. Nagu tavaliselt see asi bottidel käib Cliffis.


viimati muutis brokenarm 07.10.2016 23:40:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 23:40:32 vasta tsitaadiga

300 spot damage? kasutu vend, võitsin ilma temata mängu ära. mäng oli võit ju icon_biggrin.gif
selles mapis keegi ei spoti, see map on prse keeratud sellega et keskel oleva mäe tagant saab nüüd läbi minna.


viimati muutis vipu 07.10.2016 23:41:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 07.10.2016 23:45:24 vasta tsitaadiga

Sellisel mapil sa üldjuhul ei saa spot damage, kui vastase tiim just puhta loll pole.
Ainuke võimalus pmst ongi see, et botikud ronivad 1 liini passiiv agressiivselt, spotid neid ja su tiim tagant snipeb. Või siis sinu tiim võtab midi enda kätte ning sellega saab light nende tagumisse liini või mäkke. Aga vaadates seda mängu, siis ülemise osa kontrollist oli teil asi väga kaugel.

Pmst on 1 liin nagu Lakeville valley või Overlordi rand. Tiim, kellel rohkem põmmpeasid sinna ronib, üldjuhul kaotab.


viimati muutis brokenarm 07.10.2016 23:48:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 23:49:07 vasta tsitaadiga

see oli random mäng, natuke pointless mõtestada random mängu. mäng tuleb nagu tuleb. ma oleks seda liini edasi läinud kui see loll WZ oleks vähemalt üritanud spottida, aga see jobu passis ainult kivi taga.
Niigi üritasin grillega suruda ja kaotasin pooled elud, sest ükski medikas ega light ei taha selles mapis kasvõi ülevalt minna korraks mäe servale ja kaarti näidata.
t30 lasin lihtalt pimedalt ära, joppas et pihta sai.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 07.10.2016 23:53:00 vasta tsitaadiga

Mida see WZ seal olukorras tegema oleks pidanud siis? Mismoodi see spot tal seal välja oleks näinud? Selles olukorras oligi tal pmst parim positsioon, kuna saab olla kas täiesti kivitaga või siis hulldownis ja midi näidata.
Selles mapis spottimiseks on map controli vaja. Videos on teie tiim nii halvasti positsioneerinud niikuinii, et kui light isegi oleks kuskil silmi teinud, siis keegi lasta midagi ei saanuks. Kui ta kuskile liikunud oleks, siis korjanuks mõni medikas ta for free ära.


viimati muutis brokenarm 07.10.2016 23:53:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2016 23:53:49 vasta tsitaadiga

lolli mängid? ta oleks pidanud minema mäepeal D2 servapeale ja näitama, vahepeal oli seal õhk täiesti puhas, enne seda kui ma salvestama hakkasin. 2 minti oli seal täiesti puhas õhk, pärast tulid sinna vastaste tankid kes olid enne keskel mäejuures.
oligi mõttetu mees kes isegi ei üritanud midagi tiimi heaks teha. kellele selliseid vaja on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 07.10.2016 23:56:07 vasta tsitaadiga

Mismoodi ta sinna D2 läheb? Bchat saab ta for free donuti otsast ära lasta. Samamoodi kui keskel rahvas oleks, ka nemad saavad ta koheselt ära võtta D2s.
Sealt ei tõmba üldjuhul 1 liini campereid lahtigi, kuna hunnik erinevaid põõsaid on ees. Nagu näha, siis ei näe T62A sul seal ka midagi.


viimati muutis brokenarm 07.10.2016 23:57:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.10.2016 00:02:20 vasta tsitaadiga

fantaseeri edasi icon_lol.gif
ma olen sinna serval ise korduvalt isegi heavy tankiga roninud ja spotti teinud, pole mind keegi ära lasknud. alt üles lasta ei saa, torud ei tõuse nii kõrgele. kui isegi mängija ei ürita midagi, siis on täiesti mõttetu mäng
sellest see mäng ongi nõme, nii palju on botte, pmst ainult pooled mängivad mängu ja pooled sitsivad ja midagi ootavad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 08.10.2016 00:10:50 vasta tsitaadiga

Mis alt laskmisest sa räägid kui Grilled on majade vahel?
Ja kui vastane mäge hugib, siis mis point sellel spottimisel on, kui keegi sinu tiimist lasta niikuinii ei saa, kuna midi ei kontrolli keegi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.10.2016 00:11:17 vasta tsitaadiga

Mina oleks ju saanud lasta oma liini. BC võib vabalt laadida, lähed nokid, vaatad kas spotitakse ja sihitakse, kui nii siis ei lähe, arusaadav. aga kui kirjutan chati go spot, siis tuleb vastuseks ei nõustu, mis mäng see siis on?
Miks sa üldse vabandad seda mõttetud light tanki mängijat?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 08.10.2016 00:19:55 vasta tsitaadiga

Seal ei ole mingit vahet kas see bchat laeb või mitte. Bchat spotib tanki, mis ledgile ronib niikuinii ära ja Grilled saavad ilusti ära karistada preaimides.
Light ei tõmba äärelt Grillesid lahtigi kui nad seal spoti peale ainult lasevad. Nagu näed, siis isegi T62A ei näe seal ledge juures seigeldes midagi.
Lihtsalt sinu "loogika" spottimisel on täiesti mööda. Aga nagu sa siin teemas näidanud oled, siis D-Ke on su puhul ilmatu ning sa jonnid & eitad asju isegi siis, kui sulle kõik ära seletada. Nii et over & out sinu kohapealt.


viimati muutis brokenarm 08.10.2016 00:20:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.10.2016 00:26:41 vasta tsitaadiga

ma ei viitsi rohkem, on olemas jah inimesi kes isegi ei ürita ja siis võivad tunde arutada kuidas nad ei julgenud või ei saanud, teised lähevad ja teevad ära ja mäng võidetakse
t62-a on medium ja wz on light tank, no võta mäng ja vabalt võtad seal grilled lahti, grilledel on kõige kehvem camo mängus (mul näitab seisva masina maskeering 8,8 %). miks sa ise jonnid?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 08.10.2016 00:55:23 vasta tsitaadiga

mulle tundub mehed, kahjuks, et krt olete hulluks läind. Selle asemel et siin sellist väikest sõbralikku kollektiivset koosmängimist harrastada ja funnida, te krt ainult mölisete ja vaidlete teineteisega. Mis krt teil viga on?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.10.2016 00:59:18 vasta tsitaadiga

eestlaste värk, kõige suurem vaenlane on teine eestlane. seda ei murra mitte miski
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2016 01:01:59 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
eestlaste värk, kõige suurem vaenlane on teine eestlane. seda ei murra mitte miski


Ma ei ütleks nii. Hetkel tundub pigem, et siin on vaid paar tegelast, kes üksteise kõri kallal on. Teised on üsna viisakalt vait. Nii et palun mitte üldistada rahvuse kohta. Eriti selle poolt, kes soovis, et Putin kõik eestlased maha tapaks.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.10.2016 01:16:56 vasta tsitaadiga

aga miks nad on kõri kallal? sest üks eestlane ei seedi teist. yerba, olen sinuga tuhandeid mänge koos mänginud, aastaid, kas ma olen siis mingi imelik või on keskkond muutnud mu imelikuks? äkki sellise erickud sarnased ongi muutnud mu imelikuks, tahan ju mina ka hästi mängida, aga osad on kadedad. teen hea mängu, davai tahan natuke fame, aga siis mingid tegelased kukuvad järsku kritiseerima, hoopis sitasti mängisid. isegi mängus kus ma tegin bätiga 8k dämmi sain sitaks kriitikat kaela. fakk, miks ma peaks nendesse inimestesse hästi suhtuma?

aga ma ei taha olla vait. rahvus ongi sitt, kui elad välismaal siis on kõik ilus, elad eestis, on sitt
mis putinisse puutub siis arvukad eestlased on öelnud et nemad seda riiki ei kaitse, nii et ... mina olen ajateenistuses vande andnud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2016 01:24:52 vasta tsitaadiga

Jah, oleme aastaid seda mängu koos mänginud platoonis. Aga mingi aeg hakkasid väga tõsiselt seda WOTi värki võtma ja tegid isegi uue konto ja nii edasi. Mina võtan seda mängu siiamaani meelelahutusena. WN ja muud mõõdikud ei morjenda. Ja tõenäoliselt mõõdikute mitte taga ajamine pani mind ükskõiksemalt ka mängu suhtuma. Noh, tuleb võit - on lahe. Tuleb kaotus - mis siis. Sellest tulenevalt hakkasid ka mängustiilid erinema ( minu yolo vs Sinu pikem eluiga mängus ). Ja siis enam üks hetk polnud mõtet väga koos mängida. Mida ikka tulemusele orienteeritud inimene YOLO vennaga koos pusama peaks, YOLO rikub ilusa tulemuse ära. icon_smile.gif
Äkki peaksid ühe pikema pausi WOTist tegema, sõbralik soovitus. Ja sellest foorumi ja WN ja ericu teemast ka - tundub, et kui miski maailmas Sul sae käima tõmbab praegu, siis on see antud teema eesotsas ericuga. icon_smile.gif
Võta rahulikumalt - hakuna matata või kuidas see muretu elu moto oligi.. Lihtne soovitada, raske järgida. Usun. Kuna pea igal inimesel on mõni hobi, mis õnnestumise korral silma särama või vastupidi - lörri mineku korral maailma peale kuri olema paneb.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 828, 829, 830 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.