Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 814, 815, 816 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 22:41:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu kirjutas:
vaatasin tournamenti, kõik kordus mis suvel juba nägin

lahingud:

1. 1 vastane, tiimil nägu naerul
2. 2 vastast tiimil nägu naerul
3. asine tiim, superunicum erick ronib teise jobuga maja taha passima. Häbi! 3500+ WN8 mees ronib argpükslikult maja taha peitu, teeb kaks lasku ja sureb. loomulikult läks kohe vabandused lahti, skilled mehed vastas no mis meie siis. (miks üldse mängid tournamenti mingite roheliste vendadega kui unicumi staatus sulle nii oluline on). selles mängus kaks tüüpi surid kohe, mingi loll split.
4. vastas korralik tiim, mida teeb ericu tiim? splititakse laiali, mediumid sõidavad krt teab kuhu mida tegema. ainuke strateegia oleks olnud medikad kohe kiriku taha cappi saata ja heavyd oleks vastaseid hoidnud lihtsalt kinni. mida teeb super unicumist erick, sõidab lihtsalt grillele peale nagu tomat.
5. läksin poodi korraks, tagasi tulles oli striim offlines

erick, valus on lugeda su minimapi supertuper targutamisi. jah, soolotada sa oskad, tiimilahingutes oled sa väga kasutu mängija, isegi nahahoidja. ma ei usu elu sees et sa seal Kaznas rohkem midagi ära tegid kui tournamentides näha on olnud, mängisid 5 ratast ja olid sõber.

tiimi mängudes on ainult kaks varianti, kas kõik koos või split ja kui split siis kõik mängivad aktiivselt nagu randomis üksi mängiks. sa ei jää ootama mingit käsku vaid liigud ja sõdid. kui sa passima jääd, siis kaotad mängu.


Issand jumal, retard confirmed doh.gif

Suvised turniirid olid 350 kulla peale ja kõik 3v3 ja 7v7 mis me tegime, me võitsime eranditult esikohad. See oli loomulikult tingitud sellest, et 350 kulla peale tulid välja pehmelt öeldes nõrgad tiimid. Nüüd on auhind 10 000 kulda per mängija, ja striimist on ju näha, mis vennad selle peale kohale tulevad.

Soovitan sul om akõva tiim kokku ajada ja proovima minna. Kui on nii lihtne nagu sa väidad, siis ju easy money thumbs_up.gif


ootasingi sellist vastust icon_lol.gif thumbs_up.gif superunicum thumbs_up.gif kahju, et sa tiimi ees ruigama ei kukkunud kui idioodid nad on, nagu sa BEST klanni mängus mängu juhtides tegid thumbs_down.gif
ma nii ootasin seda plahvatust sinult, aga okei, eks välkaritele tulebki end paremast küljest näidata, kui mängu ei suuda ära carryda


viimati muutis vipu 28.09.2016 22:47:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 28.09.2016 22:42:33 vasta tsitaadiga

vipu, kas sa tahad, et ma su postituses sisaldunud lolluse siia kõigile laiali detailselt laotaks? Ma võin seda teha.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 22:48:39 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu, kas sa tahad, et ma su postituses sisaldunud lolluse siia kõigile laiali detailselt laotaks? Ma võin seda teha.


tee mis tahad, sa oled väga kehv mängija icon_lol.gif tõestad iga striimiga
erick, kas tiimijuht oli 1600 wn8 mängija? nägin valesti?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 28.09.2016 22:48:56 vasta tsitaadiga

Noh ma arvan siin pole rohkem kommentaare vaja icon_smile.gif Tõmba püksid üles, kui mahti saad.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 22:52:18 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Noh ma arvan siin pole rohkem kommentaare vaja icon_smile.gif Tõmba püksid üles, kui mahti saad.


tõesti ei ole vaja icon_lol.gif icon_lol.gif super unicum teeb mängus kõige väiksema damage ja sureb. tase, arty oli nagunii süüdi, krt artyt polnud mänguski, hoopis grille oli
kes idioot võtab grille mängu, ega see mingi random ole icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 28.09.2016 23:05:37 vasta tsitaadiga

vipu, mul on unistus, et ühel ilusal päeval sa korjad üles baasteadmised teamplay formaadist ja siis tunned ise ka oma silmipimestava lolluse üle piinlikkust. Muidugi on võimalik, et sa ei oska inglise keelt ja ei suuda seetõttu aru saada taktikatest, mis enne mängu läbi arutatakse, kus maptacticus määratakse iga tanki positsioon ära enne lahingu algust. Mingit omaloomingut ei ole.

Teiseks mine vaata üle striim, ma ei olnud vist mitte üheski lahingus isegi viimaste seas dämmi poolest.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 23:12:47 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu, mul on unistus, et ühel ilusal päeval sa korjad üles baasteadmised teamplay formaadist ja siis tunned ise ka oma silmipimestava lolluse üle piinlikkust. Muidugi on võimalik, et sa ei oska inglise keelt ja ei suuda seetõttu aru saada taktikatest, mis enne mängu läbi arutatakse, kus maptacticus määratakse iga tanki positsioon ära enne lahingu algust. Mingit omaloomingut ei ole.

Teiseks mine vaata üle striim, ma ei olnud vist mitte üheski lahingus isegi viimaste seas dämmi poolest.


Erick, sul puuduvad baasteadmised tiimilahingutes. Sinul puuduvad, mitte minul. Jah, sa võid mind mõnitada nagu ma midagi ei teaks ja sina teaks, aga sinu puhul on lihtne, kõik saame striimist näha sinu skilli. See on madal. Mina ei haibi end superunicumiks nagu sina, sina haibid, ja mina olen sinu karma icon_lol.gif
Jah sinu viga ongi kreatiivsuse puudumine. Sa ootad käsku, kui käsku ei tule siis oled lammas. Mina, erinevalt sinult üritan olla kreatiivne ja leida võimalus võita mäng, mina pole lammas keda jugitakse, ma juhin end ise. Seepärast sa ka kaotad koguaeg.

Sa mängisid autoloaderiga, okei tegid natuke rohkem dämmi, aga sa ei suutnud ühegi autoloaderiga tanki uuesti laadida ja kõike sisse lasta. Kui sa tunnistaks, et sa alles õpid tiimimänge mängima, siis ma jätaks su rahule, aga kuna sa ikka väidad nagu oled super unicum kes teab õigest kõike, siis ma olen sinu vastu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 28.09.2016 23:20:38 vasta tsitaadiga

vipu, lepime kokku, et sa oled idioot. Loomulikult ma alles õpin seda formaati, aga wtf, need asjad mida sa välja ütled siin kuuluvad ju kategooriasse "lapiku maa entusiast üritab põhjendada satelliidipilte kosmosest".

Muide: http://wotreplays.eu/site/2989246#teams

2938 dämmi AMX 50Bga, retard.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 23:22:04 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu, lepime kokku, et sa oled idioot. Loomulikult ma alles õpin seda formaati, aga wtf, need asjad mida sa välja ütled siin kuuluvad ju kategooriasse "lapiku maa entusiast üritab põhjendada satelliidipilte kosmosest".


Okei sa õpid icon_lol.gif
Nii next, mis ma siis valesti räägin? Kas split tugevama tiimi vastu on õige või vale?
Kas nõrgema wn8 mängujuhi mängu kaasamine on õige või vale?
Miks sa passid mängus kui saaksid lasta või miks sa kuulad mängujuhti kes on madalama skilliga ja ei tunneta sinu potentsiaali?
Sul on wn8 3500, sa oled teinud ca 40k mänge ja miski jopski juhib sind, miks? Kas ta on targem kui sina, kui, milles?

Okei ma olen idioot, kõik räägivad, tunnistan icon_lol.gif

ok, tegid ühes mängus top damage, tubli, aga teistes mängudes?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 28.09.2016 23:24:23 vasta tsitaadiga

See mäng, "kus sa ennast maja taha peitsid argpükslikult ja kaks lasku tegid":


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.09.2016 23:25:59 vasta tsitaadiga

sa oled unicum, tegid autoloaderiga 1235 damage ja vastaste unicum tegi sama tankiga 4631 damage.

MIKS?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 28.09.2016 23:53:17 vasta tsitaadiga

mängige kõik seda mängu ilma ühegi lisata kaasaarvatud xvm. ma loen seda teemat pikalt juba... kas te mängite lõbu pärast või ainult statistika. Mina selle poolt, et oleks klasside kaupa lahingud. ja T10 pole mängu eesmärk, et seda rõhutada. T10 on lihtsalt tulemus pika mängimise eest. nauditavaid lahinguid saab teha alates T1 kuni T10. lihtne. super uunikum. mida kuradit.. parim sihtija torni luuki. 300 m pealt.. ja see on tegija.. aga arta pole. WOT võiks juba sturmtigeri välja tuua. Ja medikad situvad täis. mängus on 5 eri liiki tanke. Kõik kuuluvad mängu. Päris elus on ka kahte liiki inimesi.. isased ja emased. Võib-olla tahavad medikad naised ka ära keelata.. nad ju pissivad istudes. Või kaotame diiselmootorid. need võtavad liiga vähe kütust. Nautige mängu ja ärge virisege koguaeg.

PS.. Arta on vahva

_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.09.2016 08:01:29 vasta tsitaadiga

Noh, kus tulemused on icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011




sõnum 29.09.2016 08:45:25 vasta tsitaadiga

statistika näitab, et 100% HV-foorumi kasutajatest pole Killstealerid icon_biggrin.gif
_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 29.09.2016 09:03:50 vasta tsitaadiga

thomak pidavat ju olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 29.09.2016 10:37:09 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Nii next, mis ma siis valesti räägin?


Lühidalt, kõike mis 7v7 puudutab.

vipu kirjutas:
Kas split tugevama tiimi vastu on õige või vale?


Võitlus käib positsioonide ja nende hoidmise üle, see pole sul stronghold, siin kaitsja kaitseb kahte baasi. Kes saab paremad positsioonid, saab parema spoti ja risttule, võidab. Tankid jaotatakse üle kaardi nii, et kui ühte tanki või tankide gruppi rünnata, siis isegi nende maha saamise puhul peaks ründajapool ohverdama rohkem HPd.

vipu kirjutas:
Kas nõrgema wn8 mängujuhi mängu kaasamine on õige või vale?


Mängujuhtide individuaalne skill on peaaegu eranditult halvem kui tiimi parimatel, kuna oskused, mida juhil vaja läheb ei kattu nendega, mida individualistil vaja läheb. Lahingujuht teeb vähem dämmi ja vaatab rohkem mis kaardil toimub ning jagab käske. Seetõttu on kõigis tugevates tiimides ja klannides lahingujuht pigem nõrk WN8 järgi. BB4 parim lahingujuht on klannis alles 14s mees, Dakillzor FAMEis nt alles 77s. Mõned erandid on ka siin, aga see on juba pikki aastaid teada rusikareegel, igaüks kes on vähegi elu nuusutanud tugevates klannides teab seda.

vipu kirjutas:
Miks sa passid mängus kui saaksid lasta või miks sa kuulad mängujuhti kes on madalama skilliga ja ei tunneta sinu potentsiaali?


Sinu potentsiaal ei loe sittagi seal, seepärast. See ei ole random, see on rohkem nagu male. Sul on piiratud arv valikuid. Individuaalne skill mängib rolli 1v1, 1v2, 2v2 olukordades. Hea individuaalse skilliga mängijad kipuvad ka keskeltläbi rohkem dämmi tegema. Aga kui sa lähed soolotama ja vastas on 7 tugevatel positsioonidel ja hästi koostööd tegevat kogenud mängijat, siis see lõppeb eranditult halvasti kas sulle (sured isoleerituna halvas positsioonis) või tiimile (märkavad et tiim on vähemuses ja pushivad nad ära sel ajal kui sa ringi targutad kaardi teises otsas). Loomulikult hea mängija võtab initsiatiivi jooksvalt lahingu käigus vastavalt sellele kuidas lahing kujuneb, aga algsed positsioonid määrab lahingujuht vastavalt kokkulepitud taktikale.


vipu kirjutas:
Sul on wn8 3500, sa oled teinud ca 40k mänge ja miski jopski juhib sind, miks? Kas ta on targem kui sina, kui, milles?


2900 ja 34K. Teiseks nagu ma ütlesin, tiimilahingutes on täiesti erinev metagame võrreldes randomite või isegi CWdega. Esiteks on kaart täiesti teistsugune tänu 2 baasi süsteemile, teiseks on tanke vähem. Selleks, et õppida 7v7 metat, peab mängima palju tiimilahinguid ja uusi taktikaid looma. See kõik võtab palju aega ja seega tihti lahingujuhid mängivad väga vähe randomit või loobuvad sellest üldse (Nokuzola nimeline väga tugev lahingujuht EFE-Xist on hetkel selline vend, kes on endale grindinud T10 tankid ilma ainsatki mängu randomites tegemata).

vipu kirjutas:
Okei ma olen idioot, kõik räägivad, tunnistan icon_lol.gif


Ma vaatasin su teamplay kogemuse üle ja 152 mängu strongholdi skirmishit keskmise WRiga 54% on way liiga vähe, et hakata siin sõna võtma teamplay teemadel. CW on juba vähe tõsisem vorm, ja sealgi on sul vaid 9 mängu T8s ja 5 mängu T10s. Võtame nt meie lahingujuhi, siis tal on 1600+ mängu team battle'eid (WR 62%) ja 1600+ mängu stronku skirmisheid (WR 64%).

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.09.2016 10:56:51 vasta tsitaadiga

Erick, ma ei oska enam tegelikult su plärale ja õigustusele vastata või mida ongi vastata kui alustada jälle nullist. Ei ole mõtet, sa oled täielikult kaotanud enesekriitilisuse. Sitad mängud sa katad mingi salapärase uue strateegia või siis udutad niisama, kukud võrdlema mingeid WR. Nüüd tegid 7vs7 mängust mingi strateegilise malemängu, oh sind küll. Parajaks pendlimeheks oled sa muutunud, ausõna icon_lol.gif Raske siis tunnistada - ah sitasti mängisin
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 29.09.2016 11:06:07 vasta tsitaadiga

vipu, 7v7 formaadis saab rääkida individuaalselt halvasti mängimisest siis, kui sa ei täida lahingujuhi plaani või teed mingi kriitilise vea, mis läheb tiimile võidu maksma. Kui sa lähed ettenähtud positsiooni ja annad endast parima (eeldame, et enamik su laske ikka peneb ka), siis ei saa keegi sind süüdistada selles, et sa halvasti mängisid.

Näib, et sa pole siiani aru saanud vist randomi ja teamplay erinevustest. Seepärast sa siin peaga vastu müüri jooksedki juba teist või kolmandat lehekülge järjest, kõik lihtsalt vaatavad seda aegluubis rongiõnnetust kõrvalt ja muigavad.

Vaatan, et sul pole mitte ühtegi CW kampaaniate auhinnatanki nii esimesel kui teisel kontol, üle 45K mängu? Kokkusattumus, või lihtsalt sul ei olegi oskusi, mis sind CWs kasulikuks muudaks?

Siinpool on näiteks olemas M60, Obj 907, T95E6, IS-5, FCM 50t (anti ühe kampaania eest), Chieftain/T95, KV Kreslavsky. 7 CW kampaaniat kaasa mängitud, iga kord tanki saanud. Järelikult ikka midagi oskan ja tean.

_________________
WoT Stats Twitch Stream


viimati muutis erick 29.09.2016 11:16:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 29.09.2016 11:17:02 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
vipu, 7v7 formaadis saab rääkida individuaalselt halvasti mängimisest siis, kui sa ei täida lahingujuhi plaani või teed mingi kriitilise vea, mis läheb tiimile võidu maksma. Kui sa lähed ettenähtud positsiooni ja annad endast parima (eeldame, et enamik su laske ikka peneb ka), siis ei saa keegi sind süüdistada selles, et sa halvasti mängisid.

Näib, et sa pole siiani aru saanud vist randomi ja teamplay erinevustest. Seepärast sa siin peaga vastu müüri jooksedki juba teist või kolmandat lehekülge järjest, kõik lihtsalt vaatavad seda aegluubis rongiõnnetust kõrvalt ja muigavad.


Oehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Erick, nu ma olen omajagu vaadanud striimist ELSi mänge (ka eile kanti üle, vaatasin), seal kõik need 7vs7 ammu sees. Ma vaatan mis tanke nad seal kasutavad, ma vaatan mis lisamoodulid on tankidel, ma vaatan mis strateegiat nad kasutavad. Mängud on seal tõesti väga kiired, aga väita nagu 7vs7 on mingi abs ulmeline uus mängustiil WOTis on erijabur. Sa koguaeg korrutad kui eriline sa oled ja kuidas ainult sina biiti jagad, aga sa ei jaga. Nüüd üritad mulle tõestada nagu nurga taga surma ootamine ongi normaalne roll mängus. Vaata nüüd ruttu minu mingit WR, siis saad sellele mingi udu koguda.

Miks sa ei taha arusaada sellest veast mida sa teed? Sa promod end eesti kõige paremaks woti mängijaks, aga siis võib ju sinult eeldada super tulemusi? Kui sa oleks roheline alles, täiesti ükskõik kuidas sa mängiks.

Las muigavad, kui ise tsirkust ei tee, siis ei tee keegi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 29.09.2016 11:26:06 vasta tsitaadiga

Teeks äkki nii, et nt 100 postituse jooksul ei arutaks kellegi isikuomadusi ja vaimset kapatsiteeti? Räägiks ainult WoT'st?
PS Tänud brokenarm, see FV215b esitus oli tõeline meelelahutus, nagu lavastatud kohe icon_smile.gif.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 29.09.2016 11:42:32 vasta tsitaadiga

Liitun eelneva üleskutsega.

Kes soovivad näha väga haruldasi kaadreid sellest, kuidas EU parimad oma parimaid sessioone teevad, võivad kiigata siia: http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/23838-highend-gameplay-on-yt-replaypacks-x3n4-tcamir-floris-fyreon-mailand/

Üks vend on kätte võtnud selle tänamatu töö ja teinud EU tugevaimate mängijate parimad sessioonid replaypackidest Youtube'i videodeks koos kommentaaridega.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2016 11:56:26 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=303049 icon_lol.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=register icon_cool.gif

Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HinnaVaatluse keskkonnale jäädavalt ära keelata.

Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 29.09.2016 15:56:09 vasta tsitaadiga

Teatud seltskond siin ikka absoluutselt ei viitsi peaga vastu seina jooksmist lõpetada.... Pada sõimab katelt, ühed lillad mõlemad icon_lol.gif

Vaadates klannide reitinguid, on juba alates umbes 30. kohast palju klanne, kus mängijate WN8 täiesti tavaline roheline (klannide keskmine näiteks 1600). Oluline on ikka juhi oskused (suhtlemine, strateegia jne.) mitte kui lilla oled.. Tiimikaaslasi sõimates kaugele ilmselt ei sõida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online

sõnum 29.09.2016 16:52:37 vasta tsitaadiga

Vaatan vahepeal Mailandi replaypacki videosid, üks läheb eriti hästi kokku viimati teemas arutatud arta probleemistikuga (alates 01:06):


Link


Ai ai. Ära kämpa seal eesliinil, Obj 260!

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2016 17:11:45 vasta tsitaadiga

Täiesti tavaline teema ju...nii kui munema jääd saad matsu kirja.
Võttis isegi aega... ise saanud korduvalt nõnda paugu kirja.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 814, 815, 816 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.