Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty Ghosts märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.08.2013 15:10:06 vasta tsitaadiga

Minidivine kirjutas:

Battlefield fanboy'ismi lausa kiirgab.


Nii kõva fanboy'ism, et mul on juhtumisi olemas nii COD4, MW2, BLOPS kui ka BLOPS2?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 15:12:53 vasta tsitaadiga

Nitrub,
Ma saan aru et vaidlus on tobe ja muidugi lõpetame ära, kuid ma ei saa aru milleks oli vaja üldse teemaks teha mingite asjade maksumused kui üldse räägitakse graafikast icon_eek.gif
ei, tõsiselt ka WTF?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 15.08.2013 15:44:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Minidivine kirjutas:

Battlefield fanboy'ismi lausa kiirgab.


Nii kõva fanboy'ism, et mul on juhtumisi olemas nii COD4, MW2, BLOPS kui ka BLOPS2?


See, et sul mäng olemas, ei muuda fakti, et oled obvious hater. Olen üpris kindel, et sul pole ei BO2, BO1, MW3 ega MW2's üle 200 tunni. Sinu arvamused on nagu need samad kommentaarid, mida võib lugeda Call of Duty videol, kui BF vend ütleks Modern Warfare 3.5.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.08.2013 15:54:18 vasta tsitaadiga

Mul olemas aint COD4 ja peale seda pole lihtsalt tahtnud enam .. ei meeldi need ajuvabad ostad pooliku mängu, tervik mängu hinnaga ja siis hiljem plekkid juurde mõne üksiku mäppi eest ja nii iga aasta.
Cod4-s on just see hea, et mängijatel on käed vabad ja saavad ise servereid teha ja on ka võimalus ise mäppe ja mode teha. Plus veel see et on servereid kus on kokku 64 mängijat ja mäp ei ole nii pisike kus on ainult marutõbine spray and pray kuna sihtimiseks lihtsalt pole aega.

BF3-st ei ole minuarust üldse mõtet rääkida või võrrelda miski kõige ebareaalsema arcaadiga, milleks on cod seeria.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.08.2013 15:55:48 vasta tsitaadiga

lopes39, HALLOO BF-s ei ole nii et ostad mängu ja pärast plekid veel lisamappide eest ? doh.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 15.08.2013 15:59:09 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Cod4-s on just see hea, et mängijatel on käed vabad ja saavad ise servereid teha ja on ka võimalus ise mäppe ja mode teha. Plus veel see et on servereid kus on kokku 64 mängijat ja mäp ei ole nii pisike kus on ainult marutõbine spray and pray kuna sihtimiseks lihtsalt pole aega.


What you talking about? Hipfire pole nii hull nagu MW3's, aga ikka on spray n pray päris üleolevalt number 1 meetod CQC jaoks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.08.2013 16:04:45 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
lopes39, HALLOO BF-s ei ole nii et ostad mängu ja pärast plekid veel lisamappide eest ? doh.gif


Mida see siia puutub ????
Te sojute mingist graafika vahest ja muus cräpist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 15.08.2013 16:06:26 vasta tsitaadiga

COD on ehe point and click shuuter, mis saab selles vallas okeilt hakkama. Värviline detailidega pilt ja killstreakid teevad asja üpris lihtsaks ja labaseks ajutiseks meelelahutuseks. Sõpradega koos oleme erinevaid COD e tagunud nii pc kui konsooli peal kokku umbes 200 tunni jagu, aga sellest hoolimata on Battlefieldi uue kooli seeriad hoidnud seltskonda rohkem huviorbiidis. Kaua sa ikka jõuad seal läbus ringi tormata nagu peata kana. Kes tahab väheke kokkumängu ka teha, see reeglina nõuab mängult rohkem ka, kui laser tagimine.
Minu tutvusringkonna kibedad vanakooli fpsi käed (q3, wolf, cs) ei katsu keegi neid codi MP junne. Ja asisemad tiimitööd otsivad mehed jooksevad samuti mujale.
Eks ma läksin siin kaasa selle läbuga praegu jah, aga tuleb lõpetada see illusiooni loomine ära, et tegu on millegi vägevaga. Rehashitud content aastast aastasse pärsib FPSide arengut, eriti PC platvormi oma - kuna seda rehashitud paska on ülilihtne toota konsoolidele (low demands), siis pigem minnakse seda teed ja kogu PC gaming kannatab selletõttu omajagu.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 15.08.2013 17:25:18 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Nitrub,
Ma saan aru et vaidlus on tobe ja muidugi lõpetame ära, kuid ma ei saa aru milleks oli vaja üldse teemaks teha mingite asjade maksumused kui üldse räägitakse graafikast icon_eek.gif
ei, tõsiselt ka WTF?


mina ei toonud maksumust kuskil jutuks vaid reageerisin su BF3 hinna tabelitele.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 15.08.2013 18:59:39 vasta tsitaadiga

BF3, BF4 ja COD-id jäävad kõik alla, nüüdeseks surnud, Crysis Warsile. Seal oli kõik mida hing ihaldas, suured mapid, tankid, lennukid, choppas, autod. Kindlatel aladel käis tihedam close quarters sõda. Game mode(PowerStruggle) mille võitmiseks pidid olema väga hea ja vastased nõrgad või tegema tiimitööd, mitte nagu tänapäeval kus devid räägivad mäng nõuab teamworki aga tegelikuses võid üksi ringi joosta, vahet polnud. Surma ei saanud kahe kuuliga vaid kui olid hea võisid ümber keerata ja vastase maha lasta kui suutsid täpsemalt sihtida, spray-and-pray venna surid kiirelt. Mängijaid ka max 32 kuigi hiljem moditi suuremaks, 50+ vähemalt.Custom mapid ja modid. Ma lükkasin mingi 3000 tundi sellesse mängu ja 6 aastat pole tehtud mängu mis oleks minu arust parem. Ma olen mänginud COD-e ja kuni COD2-ni oli väga hea singleplayer aga tollal mul netti polnud, nüüd olen mänginud MW3-e ja ütleks et väga lihtne mäng, mis ei vaja erilisi oskusi, ainult vaja sihik vastase poole suunata ja hoida hiireklahvi all kuni vastane surnud on. Crysis ja isegi BF on palju arendavamad, arendab loogilist mõtlemist ja sihtimist, mis vb tuleb kusagil kasuks. Mulle lihtsalt tundub, et Crysise ja BF laadsed mängud on andnud mulle enamat kui lühike meelelahutus mida COD pakub.

PS: GRAAFIKA
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 19:08:12 vasta tsitaadiga

Nitrub, OK
Gap,
tsitaat:

HALLOO BF-s ei ole nii et ostad mängu ja pärast plekid veel lisamappide eest ?

Tuult oled saanud vä ?
Tabel on ju üleval, lisad saad Permium teenuse ostmisega kaasa, min puhas DLC doh.gif
Kui Premiumi ei osta siis pead ostma kõik DLC-d core versioonile juurde.
Täpselt nagu COD.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.08.2013 19:12:29 vasta tsitaadiga

WäntWõll, sry ma lopes39 postile mõtlesingi et BF ongi täpselt samamoodi icon_biggrin.gif Kuidagi valesti olen oma posti sõnastanud icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 19:25:05 vasta tsitaadiga

Gap, :k
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 20:52:48 vasta tsitaadiga


Link

tsitaat:
Call of Duty: Ghosts Multiplayer Gameplay recorded at the reveal in LA - This was recorded on PC using an XBOX ONE controller - 1080p Ultra Graphics.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.08.2013 21:44:14 vasta tsitaadiga

Nutke selline tuleb meile
http://www.youtube.com/watch?v=Pu15EAO2cK0

Ootan BF tasemel kinujaid kelle mikrobuss oli liivaga kaetud like state 0 icon_lol.gif

Oww jalad on nähtaval peale hüpet thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 15.08.2013 22:16:11 vasta tsitaadiga

Huvitav mis vanu mudeleid Ghostis kasutatakse?

Link


Let the hate begin.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.08.2013 22:19:52 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Huvitav mis vanu mudeleid Ghostis kasutatakse?

Link


Let the hate begin.


Selline asi küll midagi uut pole. Väljaspool CoDi kasutatakse ka sellist meetodit ju. icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2013 23:58:25 vasta tsitaadiga

Magix kirjutas:
danny kirjutas:
Scart kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Miks te COD-ist mingi ulme graafikat üldse oodate? icon_biggrin.gif

Vaadake teisi mänge selle jaoks.


Kes on midagi ulmegraafikast rääkinud? COD võiks praegusesse põlvkonda jõuda, järgmisest rääkimata.


Palun räägi oma praegusest/järgmisest põlvkonnast" icon_idea.gif mis te ette kujutate!? Mis teie jaoks on MP mis on siis praeguses/järgmises põlvkonnas?

Minu vaatevinklis on COD ainuke MP mida pldse mängida! Battlefield kaotas peale BF2-hte ja rohkem pole seda mängu näinud siiski kui keegi teine seda mängib. Vb lihtsalt vanaks jäänud... icon_lol.gif


CoD on ainuke MP? Palun ütle, et sa ei taha selle lausega öelda, et Call of Duty on ainuke multiplayer first person shooter, mida mängida? Rise of the Triad? Tribes Ascend? Team Fortress 2? Counter Strike? Battlefield? Medal of Honor? Crysis 3? Rääkimata kõigist coop story/horde mängudest (Dead Space 3 (see on küll tps), L4D, Payday 2, Sniper Elite v2 jne)
Hell, isegi Quake mängitakse veel
Ma ei tea, võta steamist FPS list lahti ja leiad seal hunnikute viisi veel mänge. Kindlasti isegi sellistes asjades nagu Day of Defeat on mängijaid



Olgu olgu veits liialdasin...Sobib ka CS //see veidi omamoodi fps, üksluine võrreldes codi-ga// kuid ülejäänud ei paku mulle ükski pinget, ei ole kõikvõimas mängur ka. Toonitan, minujaoks.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 16.08.2013 00:06:26 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Magix kirjutas:
danny kirjutas:
Scart kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Miks te COD-ist mingi ulme graafikat üldse oodate? icon_biggrin.gif

Vaadake teisi mänge selle jaoks.


Kes on midagi ulmegraafikast rääkinud? COD võiks praegusesse põlvkonda jõuda, järgmisest rääkimata.


Palun räägi oma praegusest/järgmisest põlvkonnast" icon_idea.gif mis te ette kujutate!? Mis teie jaoks on MP mis on siis praeguses/järgmises põlvkonnas?

Minu vaatevinklis on COD ainuke MP mida pldse mängida! Battlefield kaotas peale BF2-hte ja rohkem pole seda mängu näinud siiski kui keegi teine seda mängib. Vb lihtsalt vanaks jäänud... icon_lol.gif


CoD on ainuke MP? Palun ütle, et sa ei taha selle lausega öelda, et Call of Duty on ainuke multiplayer first person shooter, mida mängida? Rise of the Triad? Tribes Ascend? Team Fortress 2? Counter Strike? Battlefield? Medal of Honor? Crysis 3? Rääkimata kõigist coop story/horde mängudest (Dead Space 3 (see on küll tps), L4D, Payday 2, Sniper Elite v2 jne)
Hell, isegi Quake mängitakse veel
Ma ei tea, võta steamist FPS list lahti ja leiad seal hunnikute viisi veel mänge. Kindlasti isegi sellistes asjades nagu Day of Defeat on mängijaid



Olgu olgu veits liialdasin...Sobib ka CS //see veidi omamoodi fps, üksluine võrreldes codi-ga// kuid ülejäänud ei paku mulle ükski pinget, ei ole kõikvõimas mängur ka. Toonitan, minujaoks.


Siiski arvan, et mängud nagu Rise of the Triad ja Tribes Ascend ei toeta eriti su arvamust, sest need mängud on pehmelt öeldes pasad. TF2 community käis alla pärast F2P saabumist, sellepärast praegu muretsetakse ka CSGO pärast, Medal of Honor oli halb nali, Warfighteri multiplayer.... I mean, see oli ilmselge failure of the year. Crysis 3 on siuke cheeseball mängust, et ise ka ei usuks, olin suurim Crysis 2 mängija, aga Crysis 3 oli nii gay lihtsalt, perk balance oli täielik katastroof ja niimoodi lõpuks jõuamegi olukorda, kus jääb 2 valikut: Battlefield or Call of Duty ja teed otsuse, kas tahad joosta 10 minutit vastaseni ja luristada ringi oma tangis või tahad kiiret liikumist, instant respawne ja lihtsat mängumehhaanikat.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2013 00:12:01 vasta tsitaadiga

Minidivine kirjutas:
danny kirjutas:
Magix kirjutas:
danny kirjutas:
Scart kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Miks te COD-ist mingi ulme graafikat üldse oodate? icon_biggrin.gif

Vaadake teisi mänge selle jaoks.


Kes on midagi ulmegraafikast rääkinud? COD võiks praegusesse põlvkonda jõuda, järgmisest rääkimata.


Palun räägi oma praegusest/järgmisest põlvkonnast" icon_idea.gif mis te ette kujutate!? Mis teie jaoks on MP mis on siis praeguses/järgmises põlvkonnas?

Minu vaatevinklis on COD ainuke MP mida pldse mängida! Battlefield kaotas peale BF2-hte ja rohkem pole seda mängu näinud siiski kui keegi teine seda mängib. Vb lihtsalt vanaks jäänud... icon_lol.gif


CoD on ainuke MP? Palun ütle, et sa ei taha selle lausega öelda, et Call of Duty on ainuke multiplayer first person shooter, mida mängida? Rise of the Triad? Tribes Ascend? Team Fortress 2? Counter Strike? Battlefield? Medal of Honor? Crysis 3? Rääkimata kõigist coop story/horde mängudest (Dead Space 3 (see on küll tps), L4D, Payday 2, Sniper Elite v2 jne)
Hell, isegi Quake mängitakse veel
Ma ei tea, võta steamist FPS list lahti ja leiad seal hunnikute viisi veel mänge. Kindlasti isegi sellistes asjades nagu Day of Defeat on mängijaid



Olgu olgu veits liialdasin...Sobib ka CS //see veidi omamoodi fps, üksluine võrreldes codi-ga// kuid ülejäänud ei paku mulle ükski pinget, ei ole kõikvõimas mängur ka. Toonitan, minujaoks.


Siiski arvan, et mängud nagu Rise of the Triad ja Tribes Ascend ei toeta eriti su arvamust, sest need mängud on pehmelt öeldes pasad. TF2 community käis alla pärast F2P saabumist, sellepärast praegu muretsetakse ka CSGO pärast, Medal of Honor oli halb nali, Warfighteri multiplayer.... I mean, see oli ilmselge failure of the year. Crysis 3 on siuke cheeseball mängust, et ise ka ei usuks, olin suurim Crysis 2 mängija, aga Crysis 3 oli nii gay lihtsalt, perk balance oli täielik katastroof ja niimoodi lõpuks jõuamegi olukorda, kus jääb 2 valikut: Battlefield or Call of Duty ja teed otsuse, kas tahad joosta 10 minutit vastaseni ja luristada ringi oma tangis või tahad kiiret liikumist, instant respawne ja lihtsat mängumehhaanikat.


Ok
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 16.08.2013 00:12:53 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:


Ok


See reply oli pigem Magix'ile suunatud. : D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.08.2013 00:14:58 vasta tsitaadiga

Minidivine kirjutas:

See reply oli pigem Magix'ile suunatud. : D


Ütle nüüd täiesti ausalt - millal sa viimati BFi lasid? Ma ei tea küll kedagi teist peale sinu, kes räägib midagi "kümme minuti jooksust" enne vastase nägemist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 16.08.2013 00:18:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Minidivine kirjutas:

See reply oli pigem Magix'ile suunatud. : D


Ütle nüüd täiesti ausalt - millal sa viimati BFi lasid? Ma ei tea küll kedagi teist peale sinu, kes räägib midagi "kümme minuti jooksust" enne vastase nägemist icon_rolleyes.gif


Ausalt öeldes on ainuke BF, mida ma mängida talun, Bad Company 2, ning seda lasin siin paar päeva tagasi, sest motivatsiooni ka toda mängida igapäevaselt pole. Ainuke, mida ma suudan mängida, on Oasis Conquest (ja Arica Harbor), sest see pole vehicle heavy ja on flatout infantry based. Ja ilmselgelt ma see oli lihtsalt sõnastatud niimoodi, et rõhutada gameplay aeglust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.08.2013 00:21:22 vasta tsitaadiga

Minidivine kirjutas:

Ausalt öeldes on ainuke BF, mida ma mängida talun, Bad Company 2, ning seda lasin siin paar päeva tagasi, sest motivatsiooni ka toda mängida igapäevaselt pole. Ainuke, mida ma suudan mängida, on Oasis Conquest (ja Arica Harbor), sest see pole vehicle heavy ja on flatout infantry based. Ja ilmselgelt ma see oli lihtsalt sõnastatud niimoodi, et rõhutada gameplay aeglust.


Millest sa siis üldse räägid, härra? Mine osta nüüd hops-hops Humblebundlest endale BF3 ja proovi proovi paar tundi ning näed, et mitte mingit tühja passimist ei ole.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minidivine
HV kasutaja
Minidivine

liitunud: 27.10.2010




sõnum 16.08.2013 00:22:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Minidivine kirjutas:

Ausalt öeldes on ainuke BF, mida ma mängida talun, Bad Company 2, ning seda lasin siin paar päeva tagasi, sest motivatsiooni ka toda mängida igapäevaselt pole. Ainuke, mida ma suudan mängida, on Oasis Conquest (ja Arica Harbor), sest see pole vehicle heavy ja on flatout infantry based. Ja ilmselgelt ma see oli lihtsalt sõnastatud niimoodi, et rõhutada gameplay aeglust.


Millest sa siis üldse räägid, härra? Mine osta nüüd hops-hops Humblebundlest endale BF3 ja proovi proovi paar tundi ning näed, et mitte mingit tühja passimist ei ole.


See ei tähendanud, et mul mängu olemas pole. See tähendas, et minu jaoks pole BF3 mängitav peale CQC. Karkandil ka midagi erilist viga polnud MÕNEL MAPIL.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty Ghosts mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.