Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 06.03.2020 20:56:12 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
HV oli mingi probleem. Kirjutasin sulle niijana pika kirja vastu. V-o läks hästi, et nii läks. Aga mõte oli üks sa oled loll.
. Aitähh võin loll olla, aga fakt jääb faktiks. Miks siis halate siin et BF5 on häkke täis , kui ise astute sama reha otsa. icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 06.03.2020 21:38:18 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
aim17 kirjutas:
HV oli mingi probleem. Kirjutasin sulle niijana pika kirja vastu. V-o läks hästi, et nii läks. Aga mõte oli üks sa oled loll.
. Aitähh võin loll olla, aga fakt jääb faktiks. Miks siis halate siin et BF5 on häkke täis , kui ise astute sama reha otsa. icon_razz.gif


Mis ma oskan öelda, peale seda. Loll oled, ma tahangi teada kuida see reha töötab, et mitte koguaeg peale astuda.Ei viitsi uuesti trükkida mis ennem läbi ei läinud:( Aga kui oled visa ehk siis kirjutan uuesti.

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.03.2020 09:24:44 vasta tsitaadiga

Teine võimalus on YT videosid vaadata, õpib ka palju. Aga ma pole ka nii tech savi, et olla kindel, et läbi VPN häkkeritele oma krediitkaardi andmei usaldada...
Saavad ligi, siis alustavad Origin accounti häkimisega ja lõüetavad ketta krüptimisega.
Ma oleks muidu ka nõus, et cheati katsetamine, mis iganes põhjustel peaks bänniga päädima. AGA see mäng on juba surnud, nii et suva, las ta olla.
Iga FS sessioon lõpeb oma squadiga surmaga cheatwrite käe läbi ja siis aruteluga järgmise ettevõetava mängu üle. Ja tegwmist on minust vanematega, kes elu jooksul ainult BF pmst ongi toksinud. Niipalju siis positiivsest meelestatusest, aga vb tõesti on hea näide arengutest BFV, et nüüd on FS lennukitel pöörlevaid propellereid näha- mängu tähtsaim viga sai parandatud. Roflmao...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2020 13:11:51 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Kas see mäng on seda väärt, et häkki raisata sellele? Samas olen ise mõelnud vahest, et võiks katsetada, aga banni ka päris saada ei taha.


Häkke kasutavad saamatud ja arenemisvõimetud. BF 4-s tuli õige mitmeid kordi ette olukordi kus server jooksis mängijatest mõne surematu ja katuseid mööda jooksva mängija tõttu tühjaks. Ei mõista sellise mängimise mõtet, ehk mingi heidikute teema.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.03.2020 11:37:25 vasta tsitaadiga

Japside tank suure kahuriga on ikka väga OP nüüd
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 08.03.2020 18:45:23 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
niijana kirjutas:
aim17 kirjutas:
HV oli mingi probleem. Kirjutasin sulle niijana pika kirja vastu. V-o läks hästi, et nii läks. Aga mõte oli üks sa oled loll.
. Aitähh võin loll olla, aga fakt jääb faktiks. Miks siis halate siin et BF5 on häkke täis , kui ise astute sama reha otsa. icon_razz.gif


Mis ma oskan öelda, peale seda. Loll oled, ma tahangi teada kuida see reha töötab, et mitte koguaeg peale astuda.Ei viitsi uuesti trükkida mis ennem läbi ei läinud:( Aga kui oled visa ehk siis kirjutan uuesti.


Tere

EBV käitumiskoodeks: punkt 2:
*EBV-sse kuuluv isik lähtub Battlefieldi mängides järgnevast:
*Mängib ausalt (NO CHEAT)

Vastavalt sellele oleme sunnitud lõpetama sinu kuulumise meie platooni ridadesse. Sinu kasutaja eemaldatakse nii BF4, BF1 kui ka BFV EBV platooni ridadest.

Teised võivad teha mida iganes nad ise teha tahavad, aga meie pooldame 100% ausat mängu ja ei tolereeri mitte mingisugust cheatimist jms.

Tänud tähelepanu eest.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 09.03.2020 00:51:58 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
aim17 kirjutas:
niijana kirjutas:
aim17 kirjutas:
HV oli mingi probleem. Kirjutasin sulle niijana pika kirja vastu. V-o läks hästi, et nii läks. Aga mõte oli üks sa oled loll.
. Aitähh võin loll olla, aga fakt jääb faktiks. Miks siis halate siin et BF5 on häkke täis , kui ise astute sama reha otsa. icon_razz.gif


Mis ma oskan öelda, peale seda. Loll oled, ma tahangi teada kuida see reha töötab, et mitte koguaeg peale astuda.Ei viitsi uuesti trükkida mis ennem läbi ei läinud:( Aga kui oled visa ehk siis kirjutan uuesti.


Tere

EBV käitumiskoodeks: punkt 2:
*EBV-sse kuuluv isik lähtub Battlefieldi mängides järgnevast:
*Mängib ausalt (NO CHEAT)

Vastavalt sellele oleme sunnitud lõpetama sinu kuulumise meie platooni ridadesse. Sinu kasutaja eemaldatakse nii BF4, BF1 kui ka BFV EBV platooni ridadest.

Teised võivad teha mida iganes nad ise teha tahavad, aga meie pooldame 100% ausat mängu ja ei tolereeri mitte mingisugust cheatimist jms.

Tänud tähelepanu eest.


Miks te siin foorumis ebv asju lahkate üldse?
Tehke kuhugi oma foorum ja täristage seal.
Siin rohkem üldine arutelu mitte ebv propaganda keskus icon_biggrin.gif või mis.
Ja seal tehke ka reeglid, mida võib rääkida ja mida mitte, et mitte teisi xiitima õhutada.
Vbl aim17 trollib teid siin niisama icon_biggrin.gif
Ebv on Eesti suurim bf kommuun siis on neid häkkereid seal aegade algusest peale olnud, ala tüübid ulme tigu arvutitega, koguaeg esimesed jne.
Millegipärast on need kasutajad varem või hiljem jäägitult kadunud. icon_biggrin.gif


viimati muutis busta 09.03.2020 00:53:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 09.03.2020 00:53:09 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
kaido163 kirjutas:
aim17 kirjutas:
niijana kirjutas:
aim17 kirjutas:
HV oli mingi probleem. Kirjutasin sulle niijana pika kirja vastu. V-o läks hästi, et nii läks. Aga mõte oli üks sa oled loll.
. Aitähh võin loll olla, aga fakt jääb faktiks. Miks siis halate siin et BF5 on häkke täis , kui ise astute sama reha otsa. icon_razz.gif


Mis ma oskan öelda, peale seda. Loll oled, ma tahangi teada kuida see reha töötab, et mitte koguaeg peale astuda.Ei viitsi uuesti trükkida mis ennem läbi ei läinud:( Aga kui oled visa ehk siis kirjutan uuesti.


Tere

EBV käitumiskoodeks: punkt 2:
*EBV-sse kuuluv isik lähtub Battlefieldi mängides järgnevast:
*Mängib ausalt (NO CHEAT)

Vastavalt sellele oleme sunnitud lõpetama sinu kuulumise meie platooni ridadesse. Sinu kasutaja eemaldatakse nii BF4, BF1 kui ka BFV EBV platooni ridadest.

Teised võivad teha mida iganes nad ise teha tahavad, aga meie pooldame 100% ausat mängu ja ei tolereeri mitte mingisugust cheatimist jms.

Tänud tähelepanu eest.


Miks te siin foorumis ebv asju lahkate üldse?
Tehke kuhugi oma foorum ja täristage seal.
Siin rohkem üldine arutelu mitte ebv propaganda keskus icon_biggrin.gif või mis.
Ja seal tehke ka reeglid, mida võib rääkida ja mida mitte, et mitte teisi xiitima õhutada.
Vbl aim17 trollib teid siin niisama icon_biggrin.gif


Me ei aja siin otseselt EBV asju. Lihtsalt mainisime ära, et meie arust cheatimine ei ole OK ja sellel on tagajärjed. Ja varasemale viidates.. siis juba BF4 ajast on kõik cheaterid saanud meilt kicki. Selles osas pole ju miskit muutunud.

Muus osas on mäng jõudnud nüüd tagasi 4 kuu tagusesse aega. Tulistamine jälle mõnus ja vastased langevad kiiresti. Kellele meeldib, see saab edasi mängida.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.03.2020 19:22:47 vasta tsitaadiga

kaido163, mis ta mängusisene nimi on? Koprapoiss kah kahtlustatav...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 09.03.2020 21:19:10 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
kaido163, mis ta mängusisene nimi on? Koprapoiss kah kahtlustatav...


Koprapoisi kohta ei oska öelda. Tema nimi oli: EBV_eesti38

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 10.03.2020 07:21:33 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Vael kirjutas:
kaido163, mis ta mängusisene nimi on? Koprapoiss kah kahtlustatav...


Koprapoisi kohta ei oska öelda. Tema nimi oli: EBV_eesti38


Vähe sellest, et korraldasid siin nn avaliku hukkamise. Ja nüüd räägid siin minu kasutajanimest mineviku vormis. Kas sa tõesti arvad, et ma peaks peale seda, et siin tunnistasin ausalt, et kasutasin 1 nädala jooksul häkki. Häbenema ja nime muutma?
Ei taha sama omadussõna kasutada nagu niijana puhul. Sest mõnel õhtul kui sai koos mängitud ja kui sa porgandit närisid paistsid sa targem välja:))
Aga on jah seda sorti inimesi kes mängimist liiga tõsiselt võtavad, kas jäävad hommikused tabletid võtmata või muu häda. Ei pea just sind silmas.

Ja ei õigusta mitte siin häkkimist ja selle kasutamist. Üritasin siin seletada ka miks ise proovisin aga suurem teks ei läinud läbi. Aga see selleks. Teadsin mis risk sellega kaasneb. Ja tulemusega olen rahul:))

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.03.2020 10:52:58 vasta tsitaadiga

aim17, su katsetamisest oleks kasu olnud kui oleks tutoriali teinud, et kuidas cheate avastada. Ka varjatud cheatereid, keda raske avastada;)

Aga nagu ma mainisin, mul pohlad sellest mängust. Cod Warzone tuleb välja täna õhtul ning hunt:Sgowdown ja Clay veel proovimata. DICE võib endale sisse määrida BFV.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 10.03.2020 14:13:44 vasta tsitaadiga

Vael, thumbs_up.gif
aim17, Müts maha aususe eest, kuid siin vaadakse sellele katsele viltu. Pelegi xiitimine on väga ebahuvitav. Selleks olengi juba ammu loobunud sellest mängust. Bf4 kannatas siiski tankiga neile vastu saada.
kaido163, Seekord sellise ümmarguse vastusega rahule ei jäänud. Viiakse jutt sujuvalt kõrvale ja pärast esitatakse ikkagi täisarve. icon_biggrin.gif
Sedasi võid ju turul kurke edasi müüa aga mind siin ära ei lollita, juba ammu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 14.04.2020 04:10:45 vasta tsitaadiga

Piinlik on lugeda seda kuidas mingi boomer cheatis ja nüüd üritab ennast õigustada. Kahju, et samast kandist ka veel.
Keegi normaalsetest EBV meestest ka mängib veel? Täna sai pela tehtud ja täitsa OK tundus jälle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.04.2020 14:49:44 vasta tsitaadiga

Vabandan juba OT pärast ette ära

Häkkis siis häkkis, jube asi millest draamat teha siin ja kaagutada nagu ta oleks naabri Maalit oma naise kõrvalt pannud. Isegi siis ei oleks see kellegi asi kommenteerida kuna see on siiski tema elu ja otsused. Elage oma elu ja kui teil häbi on siis koguge end kokku ja minge raekoja platsile koos häbenema ja tuld ning tõrva vanduma!

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 14.04.2020 15:27:16 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Vabandan juba OT pärast ette ära

Häkkis siis häkkis, jube asi millest draamat teha siin ja kaagutada nagu ta oleks naabri Maalit oma naise kõrvalt pannud. Isegi siis ei oleks see kellegi asi kommenteerida kuna see on siiski tema elu ja otsused. Elage oma elu ja kui teil häbi on siis koguge end kokku ja minge raekoja platsile koos häbenema ja tuld ning tõrva vanduma!


Su kommentaar on täiesti braindead nagu for real icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.04.2020 15:33:42 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
PJT kirjutas:
Vabandan juba OT pärast ette ära

Häkkis siis häkkis, jube asi millest draamat teha siin ja kaagutada nagu ta oleks naabri Maalit oma naise kõrvalt pannud. Isegi siis ei oleks see kellegi asi kommenteerida kuna see on siiski tema elu ja otsused. Elage oma elu ja kui teil häbi on siis koguge end kokku ja minge raekoja platsile koos häbenema ja tuld ning tõrva vanduma!


Su kommentaar on täiesti braindead nagu for real icon_biggrin.gif


Ausalt öelda jätab väga külmaks su kommentaar arva mida tahad ennast ma küll häirida ei kavatse sellest lasta. Aga mul on hea meel, et sinu kommentaar kaugemale küündib icon_lol.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013




sõnum 14.04.2020 15:35:43 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Divisor kirjutas:
PJT kirjutas:
Vabandan juba OT pärast ette ära

Häkkis siis häkkis, jube asi millest draamat teha siin ja kaagutada nagu ta oleks naabri Maalit oma naise kõrvalt pannud. Isegi siis ei oleks see kellegi asi kommenteerida kuna see on siiski tema elu ja otsused. Elage oma elu ja kui teil häbi on siis koguge end kokku ja minge raekoja platsile koos häbenema ja tuld ning tõrva vanduma!


Su kommentaar on täiesti braindead nagu for real icon_biggrin.gif


Ausalt öelda jätab väga külmaks su kommentaar arva mida tahad ennast ma küll häirida ei kavatse sellest lasta. Aga mul on hea meel, et sinu kommentaar kaugemale küündib icon_lol.gif


Arusaadav aga sinu kohta on juba piisavalt igalt poolt info tulnud ja teada milline härrasmees sa oled icon_smile.gif
Nagu Uundu1 kirjutas "Häkke kasutavad saamatud ja arenemisvõimetud" ja vaadates statse vastab see tõele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.04.2020 15:43:19 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
PJT kirjutas:
Divisor kirjutas:
PJT kirjutas:
Vabandan juba OT pärast ette ära

Häkkis siis häkkis, jube asi millest draamat teha siin ja kaagutada nagu ta oleks naabri Maalit oma naise kõrvalt pannud. Isegi siis ei oleks see kellegi asi kommenteerida kuna see on siiski tema elu ja otsused. Elage oma elu ja kui teil häbi on siis koguge end kokku ja minge raekoja platsile koos häbenema ja tuld ning tõrva vanduma!


Su kommentaar on täiesti braindead nagu for real icon_biggrin.gif


Ausalt öelda jätab väga külmaks su kommentaar arva mida tahad ennast ma küll häirida ei kavatse sellest lasta. Aga mul on hea meel, et sinu kommentaar kaugemale küündib icon_lol.gif


Arusaadav aga sinu kohta on juba piisavalt igalt poolt info tulnud ja teada milline härrasmees sa oled icon_smile.gif
Nagu Uundu1 kirjutas "Häkke kasutavad saamatud ja arenemisvõimetud" ja vaadates statse vastab see tõele.


Ausalt öelda väga külmaks jätavad need külajutud ja siin kellegi arvamus. Aga sära nüüd edasi, minu jaoks on teema ammendanud. icon_biggrin.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 24.04.2020 01:58:26 vasta tsitaadiga

https://www.ea.com/en-gb/games/battlefield/battlefield-5/news/the-future-of-battlefield-v

Ehk siis, EA viskab järjekordse GAAS-i üle parda. Tublid poisid. Tundub, et polnudki "#everyone's Battlefield" ning lillajuukselised ajukääbikud Twitterist kahjuks mänge ei osta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2020 11:35:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
https://www.ea.com/en-gb/games/battlefield/battlefield-5/news/the-future-of-battlefield-v

Ehk siis, EA viskab järjekordse GAAS-i üle parda. Tublid poisid. Tundub, et polnudki "#everyone's Battlefield" ning lillajuukselised ajukääbikud Twitterist kahjuks mänge ei osta.

Usun sinisilmselt, et saadi aru mida viimaste BF'de juures valesti tehti ning nüüdseks on juba mingi aja töötatud järgmise osa kallal, mis nn päris BF tunnetuse tagasi toob.

Esialgu oli vist lubadus, et BF5'te uuendatakse aastaid ning uut Battlefieldi niipea loota ei ole. Eleame näeme.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2020 14:23:39 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Scart kirjutas:
https://www.ea.com/en-gb/games/battlefield/battlefield-5/news/the-future-of-battlefield-v

Ehk siis, EA viskab järjekordse GAAS-i üle parda. Tublid poisid. Tundub, et polnudki "#everyone's Battlefield" ning lillajuukselised ajukääbikud Twitterist kahjuks mänge ei osta.

Usun sinisilmselt, et saadi aru mida viimaste BF'de juures valesti tehti ning nüüdseks on juba mingi aja töötatud järgmise osa kallal, mis nn päris BF tunnetuse tagasi toob.

Esialgu oli vist lubadus, et BF5'te uuendatakse aastaid ning uut Battlefieldi niipea loota ei ole. Eleame näeme.


No seda ma olen kuulnud juba aastaid alates Battlefield 3st icon_biggrin.gif (bf 4 isiklikult meeldib siiamaani), seega see lootus on minul vähemalt ammu surnud. Arvestades turgu siis ei usu et miskit kardinaalselt muutub
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 24.04.2020 14:32:03 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:

Usun sinisilmselt, et saadi aru mida viimaste BF'de juures valesti tehti ning nüüdseks on juba mingi aja töötatud järgmise osa kallal, mis nn päris BF tunnetuse tagasi toob.

Esialgu oli vist lubadus, et BF5'te uuendatakse aastaid ning uut Battlefieldi niipea loota ei ole. Eleame näeme.


Uus BF tuleb sügis 2021, aga selge on ka see, et DICE'st enam mingit asja ei ole. Enam pole neid ka DICE LA päästmas, sest Los Angelese stuudio on nüüd eraldiseisev ja teeb oma mänge ega päästa enam Rootsi emastuudiot kogu aeg hädast välja. Pole miskit teha, liberalismi ajumädanik nõudis järjekordse stuudio, mis ei hooli enam mängu kvaliteedist, vaid "ajaloo õigel pool" seismisest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.04.2020 15:52:16 vasta tsitaadiga

Cheaterfield ammu uninstallitud. Ja seda, et 2a tuleb mängu elueaks oli peale betat näha. Lüpstakse raha välja ja siis loputatakse alla, järgmise osaga saab jälle 80€+pakikesed sisse kasseerida. Kui betas dedi serverid tulevad ning pooltki toimiv AC siis võib mõelda 15€ täismängu proovida.
Ma isegi ei viitsinud naerda nende twitteri posti peale kus lubati igapäevaselt anticheati edasi arendada. Ffoorumis on üle 500 lehe kooderite üle nurinat ja 0 ametlikku vastust
PR BS at its best...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.04.2020 23:34:39 vasta tsitaadiga

Nüüd kus mäng enam randomly ei crashi ja kõik cheaterid on kolinud ära Warzone-i, siis BFV on hetkel ikkagi üsna normaalne .. ja nüüd siis sedasi.

Oleks võinud vähemalt mingid eepilisemad ajaloolised sündmused lõpus ära teha - Vene kamplaania koos stalingradiga ja D-day.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.