Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.01.2020 11:42:04 vasta tsitaadiga

eile õhtul oli neid näha . Täna hommikul jebiitas taas üks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.01.2020 13:27:27 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Unustasid mainida, et tegemist Cheaterfieldiga;) Discordis üle EU kaaslased FS ja keegi pole hetke olukorrast just vaimustuses. Sõprus DC oma tööriistad arendanud cheaterite tabamiseks, suvaline modder saab hakkama, DICE Ei ole saanud üle aasta. Aga jah, mida siin ikka trolli nuumata.

Huvitav on see, et viimasel ajal saab kiiremine FS kui Conquesti ning cheatwreid ka harvem märgata.

Eilne Origin uuendus oli ka asja ette, hakkas crashima. Varem panid "ainult" mäng ja AMD ajur pange, nüüd läks veel lõbusamaks.
Ja optikat ei soovita ka tuppa vedada, modem ja isiklik ruuter tekitavad veel omakorda jama. 1 meeskonnakaaslane kadus samuti poole mängu pealt ära, pärisin, et kas hiljuti optika tuppa vedanud ja oligi. Seda siis teisel pool EU, statistikat ei saa veel teha, aga peale optika tuppa vedamist hakkas Origin Offline Mode loopima, enne oli probleemivaba.


WTF icon_biggrin.gif

Juba ammusest ajast on olnud inimesi, kes progressile vastu tahavad seista, kuid siiani on nad kõik pidanud paratamatusega leppima.
Kui kaabeldus ja ühendused on korras, siis optika pigem parandab su kasutajakogemust. Muidugi on võimalik, et ka teenusepakkuja pidurdab, kuid seda peaks üle suppordi korda saama ajada.
Mul istub toas Teliaa fiibere viimased 4 aastat - kui siiani on olnud ainult steami / origini jms platvormide enda outage'd - ühendus välismaailma on olnud alati korras.

Telia puhul meediakonverterit nüüd enda oma panna ei saa, kuid peale seda võib tolle Inteno ära visata ja mõne normaalse lahenduse ehitada nt ubiquiti unify security gateway baasil.
Samas töötab see inteno kah piisavalt hästi, et mängimine ei tohiks sellest väga kannatada - lihtsalt kontrolli oma sisevõrgu üle annad ära Teliale.

Kokkuvõtvalt oleks eriline lollus mingit üle õhu 4g sodi või vaske tuppa lasta, kui optika saadaval on.

Mis cheateritesse puutub - neid nii üüratult palju ei ole DE serverites ja üsna raske on vahet teha, et kui legit mõni mängija on.
Obvious cheatereid on EU/DE pigem vähem viimasel ajal.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007




sõnum 20.01.2020 16:20:39 vasta tsitaadiga

Drake kirjutas:
Mis cheateritesse puutub - neid nii üüratult palju ei ole DE serverites ja üsna raske on vahet teha, et kui legit mõni mängija on.
Obvious cheatereid on EU/DE pigem vähem viimasel ajal


Ma ka aru ei saa kus kohas need cheaterid kõik on. Enamus karjujate jaoks on cheater ükskõik kes nendest paremini mängib. Enamus twichi striimijatest on ka siis cheaterid?

Muidugi vahepeal satub mõni cheater mängu aga vähemalt mulle hetkel küll ei tundu, et cheaterid oleks põhiline probleem. Pigem on probleemid ikka bad balance (nii player kui weapon balance) ja ttk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2020 16:55:51 vasta tsitaadiga

see aasta keegi performance lossi ka fps näol tundnud? Esimest korda nüüd see aasta mänginud ja fps varasema enamvähem 60 pealt kipub aina tihedamini 40-50 juures olema. Tehnika pole ka muidugi kiita. 2600k võtab ikka hingeldama. Ehk olen uue aastaga lihtsalt tundlikumaks muutunud? icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 21.01.2020 17:55:32 vasta tsitaadiga

addres999 kirjutas:
see aasta keegi performance lossi ka fps näol tundnud? Esimest korda nüüd see aasta mänginud ja fps varasema enamvähem 60 pealt kipub aina tihedamini 40-50 juures olema. Tehnika pole ka muidugi kiita. 2600k võtab ikka hingeldama. Ehk olen uue aastaga lihtsalt tundlikumaks muutunud? icon_lol.gif

Mis resoga ja mis muud sätted on?
Mul 2600k veab väga kenasti välja.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2020 18:30:43 vasta tsitaadiga

1080p, ultra preset, gpu mem restric off, dirext 12 off, frame lim 60fps ja vsync on.
cpu on 4,4ghzi peal.
Praegu proovisin 64 Aerodrome ja jooksis kenasti. Vaatasin ennem, kuidas naine 64 undergroundi tegi, siis selle südamikus käis ikka julm tümitamine. Pigem oli konkreetses mapis, pleierites ja situatsioonis asi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.01.2020 18:58:34 vasta tsitaadiga

addres999 kirjutas:
1080p, ultra preset, gpu mem restric off, dirext 12 off, frame lim 60fps ja vsync on.
cpu on 4,4ghzi peal.
Praegu proovisin 64 Aerodrome ja jooksis kenasti. Vaatasin ennem, kuidas naine 64 undergroundi tegi, siis selle südamikus käis ikka julm tümitamine. Pigem oli konkreetses mapis, pleierites ja situatsioonis asi.


Undergroundis jah performance viletsam. Nad juba korra parandasid selle mäpi perfi aga ju siis peavad veel üritama. Aga üldiselt jookseb täitsa ok. Ja ka DX12 võib proovida. Kohati isegi töötab paremini. Aga sõltub PC confist kellel DX11 parem ja kellel DX12

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 24.01.2020 12:16:51 vasta tsitaadiga

oh johadii lõpuks tuli Dice vastu .. selleks kulus ainult 7 nädalat -- sjuuper töö. icon_rolleyes.gif . Aga noh ausõna vastik oli lugeda millist mula ikka suust välja aetakse. Kes tahab loeb ise. BF reddit foorumis levib kaks tõlgendust:
1. originaal https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/esv6sn/community_broadcast_checking_in_before_chapter_6/
2. otsene tõlgendus: https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/esxm2z/laymans_translation_of_todays_community_broadcast/.

Endale meeldib teine versioon, päris hästi võetakse hetke olukord kokku. Kahjuks minul igasugune usk Dice on kadunud ja enam ei loodagi paremat tuleviku. Isegi Westi oma videodes on kaotanud usu ja aga unistab, et 6.2 parandust taastab vana olukorra, kuigi on skeptiline. Eks ootab ära selle 6.2 ja võibolla läheb olukord paremaks, kuid siiski Dice on oma usalduse maha mänginud ja seda on raske taastada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 24.01.2020 19:46:32 vasta tsitaadiga

Mida te sööte ei saa mina aru, hea kui jõuab mõnel õhtul vähe töristada siin vennad elavad terve aja redditis mingeid süvariigi analüüse tegemas ja lugemas
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 27.01.2020 11:57:02 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Mida te sööte ei saa mina aru, hea kui jõuab mõnel õhtul vähe töristada siin vennad elavad terve aja redditis mingeid süvariigi analüüse tegemas ja lugemas
. Päris huvitav võrdlus. Küsiks vastu, et miks ei või koguda mängu kohta rohkem infot kui seda tava mänguga saab? Kas tõesti pole märganud, et mängul on midagi viga ja ei ole võrreldav alg versiooniga? Isegi Alfa ja Beta olid rohkem nauditavamad kui praegune mäng.
Lihtsalt vana BF seeria fännina tahan teada millised on DICE plaanid ja kas üldse proovitakse midagigi mängu päästimiseks tehakse või mitte. Mööduvad kuud ja päevad aga selgemast selgem on , et Dice Rootsi kontoril on savi ja mäng tulebki uninstallida. Krt kahju, et Dice sellise käru keeras mängijatele. Tahad vastu vaielda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Online

sõnum 28.01.2020 00:09:29 vasta tsitaadiga

niijana kirjutas:
fgth kirjutas:
Mida te sööte ei saa mina aru, hea kui jõuab mõnel õhtul vähe töristada siin vennad elavad terve aja redditis mingeid süvariigi analüüse tegemas ja lugemas
. Päris huvitav võrdlus. Küsiks vastu, et miks ei või koguda mängu kohta rohkem infot kui seda tava mänguga saab? Kas tõesti pole märganud, et mängul on midagi viga ja ei ole võrreldav alg versiooniga? Isegi Alfa ja Beta olid rohkem nauditavamad kui praegune mäng.
Lihtsalt vana BF seeria fännina tahan teada millised on DICE plaanid ja kas üldse proovitakse midagigi mängu päästimiseks tehakse või mitte. Mööduvad kuud ja päevad aga selgemast selgem on , et Dice Rootsi kontoril on savi ja mäng tulebki uninstallida. Krt kahju, et Dice sellise käru keeras mängijatele. Tahad vastu vaielda?

Võttis ka sinul aega, et aru saada, mis kakat DICE viimased 3 aastat tootnud on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 28.01.2020 13:18:38 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
niijana kirjutas:
fgth kirjutas:
Mida te sööte ei saa mina aru, hea kui jõuab mõnel õhtul vähe töristada siin vennad elavad terve aja redditis mingeid süvariigi analüüse tegemas ja lugemas
. Päris huvitav võrdlus. Küsiks vastu, et miks ei või koguda mängu kohta rohkem infot kui seda tava mänguga saab? Kas tõesti pole märganud, et mängul on midagi viga ja ei ole võrreldav alg versiooniga? Isegi Alfa ja Beta olid rohkem nauditavamad kui praegune mäng.
Lihtsalt vana BF seeria fännina tahan teada millised on DICE plaanid ja kas üldse proovitakse midagigi mängu päästimiseks tehakse või mitte. Mööduvad kuud ja päevad aga selgemast selgem on , et Dice Rootsi kontoril on savi ja mäng tulebki uninstallida. Krt kahju, et Dice sellise käru keeras mängijatele. Tahad vastu vaielda?

Võttis ka sinul aega, et aru saada, mis kakat DICE viimased 3 aastat tootnud on icon_biggrin.gif


Opollo olgem ikkagi täpsed. Enamus kogukonda sai Dice peale vihaseks alles peale viimast TTK muudatust, mis jõudis mängijateni eelmise aasta detsembri kuu alguses .. ennem seda oli mäng päris nauditav ja ei saa sinuga nõustuda, et 3 .a. on paska toodetud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 28.01.2020 18:37:04 vasta tsitaadiga


Link



DICE say that for that update, “you’re going to find that in close quarters much of the same Recoil, and Rate of Fire that you’re previously accustomed to will return.”

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 28.01.2020 20:03:39 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


vt videot hoolikalt. Kas sa näed seal kusagil relvade recoil parandusi? Pigem tundub, et see järjekordne vale millega proovitakse kehva olukorda paremuse poole aidata.
Video ei sõnatanud üldse enam ja gameplay on ka väga ühte nurka. Kui hoolikalt vt siis näed hästi millist damaget osad relvad teevad. Nii, et midagi pole muutunud vaid osavalt mängitakse silma moonutustele. Kui nüüd hoolega lugeda BF foorumites kajastatud Chapter 6 muudatusi, siis oskuste põhisest mängust on asi ikka väga kaugel.
Väga selgelt öeldakse Dice poolt üht. Mäng järjest ja järjest rohkem muutub "pay to win" nagu seda juhtus Battlefront 2'ga. Milleks siis üldse mängimisele vaeva näha, kui minu rahakott on suurem kui teistel ja võin koheselt paremad relvad muretseda. Ise olete süüdi, et olete vaesed - Kas see on tõesti Dice uus sõnum ja plaan.

Vanad mängijad mäletavad BF ajalugu rohkem ja kas märkate erinevusi icon_razz.gif

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.01.2020 23:02:43 vasta tsitaadiga

raha eest weapons ja kraam unlock dlc on vähemalt bf4-st alates olemas olnud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.01.2020 12:01:21 vasta tsitaadiga

Nii kaua kui jääb võimalus mängu sees samu asju "teenida" kui raha eest pole ju probleemi? Muidugi ei tohiks asjad kaua aega võtta .. BF4 sai jah tõesti ka kohe unlock'e osta, aga üsna mõistlikult sai neid ka ise teenida .. mõnda kauem, mõnda vähem.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 29.01.2020 14:11:16 vasta tsitaadiga

Millal siis see uuendus tuleb?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 29.01.2020 14:24:39 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Millal siis see uuendus tuleb?


kuues veebruar peaks see päev olema

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 29.01.2020 21:50:45 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Nii kaua kui jääb võimalus mängu sees samu asju "teenida" kui raha eest pole ju probleemi? Muidugi ei tohiks asjad kaua aega võtta .. BF4 sai jah tõesti ka kohe unlock'e osta, aga üsna mõistlikult sai neid ka ise teenida .. mõnda kauem, mõnda vähem.


BF4 ja BF5 võrdlemine on kuritegelik .. isegi kui raha eest ostsid omale BF4s, BF1s kergendus pakette (XP, Relvi ), siis see ei mõjutanud otseselt mängu kulgu. XP boosti osteti eesmärgiga, saada kiiremini soovitud kõrgemat tase (leveli). Iga uue leveliga kaasnesid lisa boonused. Kas kellelgi oli teine kogemus? Kes on mänginud Tank seeriat see teab hästi millele vihjan. Miks sellist loogikat ei võiks BF5 kasutada?
BF4 olid relvad ja mäng küllaltki hästi balaniseeritud. Ostetud relvade kasutamine ei andnud mängijatele mingeid eeliseid. Lisaks BF4 oli võimalus relva dünaamika mugandada endale sobilikuks. Kahjuks selline võimalus alates BF1 tulekuga kaotati mängust. Tõsi, BF5 on olemas kunstlik relvade seadistus, kuid see otseselt ei mõjuta relva käitumist (v.a. firerate ja ammo kogus).
Üldsust teeb murelikuks fakt, et Type2A relva kaasamine mängu muutis ülejäänud relvad kasutuks (.v.a sniper). Kus on kindlus, et sama stsenaarium ei juhtu ka tulevikus? Miks peaksin aega kulutama CC valuuta hankimisele, kui saan juba OP relva varakult RAHA eest osta? Ise oled loll, et raha ei taha kulutada icon_razz.gif
Kas teile tõesti ei tundu, et Dice liigub vales suunas? Saan väga hästi aru, et RAHA on vaja teenida .. siiski tegemist on ju ÄRIGA.
Kahjuks minule tundub, et Chapter 6 on järjekordne jalga laskmise projekt ja millel ei tundu olevat helget tuleviku. Viimased mängijad lahkuvad varsti ka mängus. Muidugi on võimalus, et eksin. ..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 29.01.2020 22:48:58 vasta tsitaadiga

Kurat kui närvi ajab see, et tankitõrje rusikas ei tee mingisugust korraliku tööd läheb vaja kahte dünamiiti ja tankirusikat, et loodetud tulemuseni jõuda ja tank hävitada icon_evil.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bronco8
HV kasutaja
Bronco8

liitunud: 23.11.2003




sõnum 29.01.2020 23:42:50 vasta tsitaadiga

Mind ka see 5.2 uuendus häiris alguses, kuid tegelikult leidsin igas klassis endale sobiva relva ning saab kenasti ka Type 2A vastu. Tänu sellele uuendusele mängin peale meediku ka teisi klasse rohkem ning katsetan erinevate relvadega, mitte ei tärista harjumuspärastega (jah, mul on ka Type 2A olemas ning kõik klassid on LVL20 lahti mängitud) - seega DICE eesmärk vähemalt minu puhul toimis.
Tanki mahavõtmine võibki veidi raskem olla üksiku sõduri poolt - tuleb rohkem meeskonnana mängida.

Üldiselt rohkem mängimist, vähem jorisemist. Mina küll ei kahetse hetkekski mängu ostmist icon_lol.gif Lahinguväljal näeme rsk!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.01.2020 08:38:26 vasta tsitaadiga

Nüüd ma alles hakkan võitlema, mul on erinevaid ülesandeid vaja ja need on ikka üli suurte numbritega assigmentid....kust ma need 20 killi ühes raundis peaks saama see jääb mulle mõistatuseks. Kõige rohkem olen saanud 15 killi per round icon_rolleyes.gif

Joriseda ei ole mõtet jah, kes tahab see mängib ja kes ei see ei. ISegi olen mõelnud uninstallile, aga seda muidugi tänu oma saamatusele beer_yum.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 14:23:22 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Nüüd ma alles hakkan võitlema, mul on erinevaid ülesandeid vaja ja need on ikka üli suurte numbritega assigmentid....kust ma need 20 killi ühes raundis peaks saama see jääb mulle mõistatuseks. Kõige rohkem olen saanud 15 killi per round icon_rolleyes.gif

Joriseda ei ole mõtet jah, kes tahab see mängib ja kes ei see ei. ISegi olen mõelnud uninstallile, aga seda muidugi tänu oma saamatusele beer_yum.gif

Kas neil tavaliselt mitte valikut ei ole, näiteks 20 killi raundis või lihtsalt 60 killi kokku?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 15:37:27 vasta tsitaadiga

Üleeile tegin üle mingi pooleteise kuu mõned mängud, 4st serverist 2s oli aimbotter sees, jättis küllaltki halva tunde pärast pikemat pausi, krt miks ei võiks olla mingi vote süsteem sees nagu peaaegu igas normaalses mp mängus icon_neutral.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 31.01.2020 18:48:18 vasta tsitaadiga

Lgp. targad kuidas special assignmetntis asjad on. Ei saa enam aru milliseid ülesandeid teinud olen ja milliseid mitte. Kas neet millel ees ring plingib tehtud või need mille midagi ees pole?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.