Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2013 18:22:35 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
karuke kirjutas:
Uuri, ehk tahanteada viitsib vaadat, mul ta tegi usb pesa korda.

djelton kirjutas:
Huvi pärast uurin siit, ega keegi mingi väikse taskuraha eest ei viitsi X10 Mini Pro'd üle vaadata, tööle minnes ainult ekraan valge. Arvatavasti on lintkaabel vms lahti/puruks, kuna eelnevalt oli õe kasutuses, kellele lasin peale täis originaaltarkvara ning ise ta seal kindlasti midagi ei brickinud:) (Tallinnas)

Otseselt kiire pole jne, kuna telefon nknii sahtlis seisab paberiraskusena, kuid miks mitte ehk tööle saada ja ehk isegi kellelegi õnnelikule edasi müüa kommiraha eest:)

Uurisin, kasutaja tahanteada, ei tea midagi telefonide remondist:/


Seega palve, kes teab kedagi kes teeks telefoni kiirelt ja odavalt korda, kuna vaja leida ka inimene, kes mu Xperia Mini Pro'l ekraani vahetaks, nimelt eile õhtul suutsin ekraani ribadeks lasta ning ei saa midagi telefonist kätte ja ei saa kasutada. Seega vaja inimest, kes Xperia Mini Pro ekraani ära vahetaks ja/või X10 Mini Pro lintkaabli üle vaataks. Üks telefon on vaja neist võimalikult kiirelt toimima saada, kuna 3310nega elada on jura(kontaktide puudus(ei pääse alati arvutile ligi, et netist GContacts'e vaadata) + puudub endal eraldi mp3 mängija).


Uuri sealt teemast - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=403895
või küsi kohe kasutaja GoGGy käest, tal vast mingid tagavara jupid koha peal ka olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 11:35:17 vasta tsitaadiga

HTC Desire 200 Released: Next-Best Entry Level Phone?
http://www.tomshardware.com/news/HTC-Desire-200-Phone-budget,23158.html

Veidike suurem kui nt Xperia mini, aga puudub vist eraldi GPU.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5536&idPhone2=3947
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 22.06.2013 14:50:48 vasta tsitaadiga

Seda võrdlust vaadates vaatad küll, et 3 aasta saavutused on 0.5suurem ekraan ja parem akupidavus võrreldes Sony'ga icon_smile.gif
Kurat, tehke mingi ilus, väiksematsorti telefon, eriti hea oleks kui klahvid ka oleks füüsilised icon_smile.gif

_________________
Teeme iga pühapäev Eestimaist Live Dj-show'd 19:00 FB Lives, checki siit..
Facebook.com/WRoMD
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2013 17:54:23 vasta tsitaadiga

djelton, Just. Kogu aur läheb lipulaevade ja labidate peale ja väiksemad seisavad paigal (väga kummaline nähtus tehnika osas).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 23.06.2013 16:15:23 vasta tsitaadiga

Nu ega ei olegi, jäin mõtlema korraks juba Xperia Go peale, aga niipalju kui uurinud ja ka esindustes rääkinud, pidi nii probleemne telefon olema, et näiteks Tele2 ei telli seda enam juurdegi, kuna ainult jama-jama otsa. Järgmise mõtte osas on kõik juba suuremad. Kui tahta väiksemapoolse ekraaniga telefoni, siis on nendel mingi jura ikka küljes(nt. mina ei ole nõus 2013 aastal endale tutikat telefoni ostma, kui tal kaamera on 3-5mpx). Kui aga vaadata juba midagi, millel on arvestatav pildikvaliteet jne, neil kõigil suurem ekraan juba ja suurem hind.
+ kuna Sony stiilse välimusega ära harjunud, siis midagi muud enam nagu vaatama ei kisu icon_smile.gif

_________________
Teeme iga pühapäev Eestimaist Live Dj-show'd 19:00 FB Lives, checki siit..
Facebook.com/WRoMD
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 23.07.2013 09:07:50 vasta tsitaadiga

Ennem pole viitsind signaali tugevuse värvidesse väga süveneda, aga viimasel ajal on hakanud silma palju punast värvi. Võrk on valitud WCDMA(eelisatud)/GSM. GSM only võrgus sellist jama ei olnud. No ja lisaks WCDMA võrgus peab aku kordades vähem vastu, kui GSM only võrgus, isegi kui andmeside on keelatud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Red = No data signal (or possibly no signal at all)
Kogu selle punase peal oldud aja ei ole mu telefon üldse kättesaadav või ainult andmeside pole saadaval ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 27.08.2013 12:23:39 vasta tsitaadiga

Kellelgi see on peal?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2227517 (LegacyXperia CM10.1 - nightly 20130822)

Kuidas töötab kah? Vigu on palju? Mõningad tähtsaimad funktsioonid puudu (3G, FM raadio, GPS, [foto]kaamera)?

EDIT: Või siis lausa seda: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2397233 (LegacyXperia CM10.2 - alpha2 20130819)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 30.08.2013 02:18:06 vasta tsitaadiga

Butcher kirjutas:
Ennem pole viitsind signaali tugevuse värvidesse väga süveneda, aga viimasel ajal on hakanud silma palju punast värvi. Võrk on valitud WCDMA(eelisatud)/GSM. GSM only võrgus sellist jama ei olnud. No ja lisaks WCDMA võrgus peab aku kordades vähem vastu, kui GSM only võrgus, isegi kui andmeside on keelatud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Red = No data signal (or possibly no signal at all)
Kogu selle punase peal oldud aja ei ole mu telefon üldse kättesaadav või ainult andmeside pole saadaval ?


No, see vist vaikimisi SE nutikatele kohandatud Androidi kiiks et WCDMA kõvasti kõigub....? Ise täpselt samal põhjusel hoiangi telefoni 2G-s, netti pääsen wifi abil, kui vaja ja aega selleks on.
Maksimum, mis ma oma telefonist välja pigistanud olen, on 5 päeva ja loetud tunnid peale. Reeglina 4 päeva. Tõsi, pole eriline lobiseja, kuid see eest iga päev Opera web-browseriga netis- 35-60 minutit, oleneb olukorrast.
Akut kulub kõige rohkem aga hoopis siis kui mingit rakendust pidevalt kasutad- GPS-i näiteks või kasutad wifit mingi special rakendusega. Need lõigud peaksid näitama levikvaliteeti.Punane nii kehva, et kõne võib hakkida või üldse katkeda.
WCDMA järelikult juba liiga umbes et kõigile kasutajatele senisest ressurssist ei jätku.
Kui tel poleks kättesaadav, peaks telefon võrgu hülgama ja sul tuleks SIM kaardi PIN uuesti sisse toksida. Mul hülgab telefon vahel EMT võrgu, kui Service Menüüsse sisenen- Et tagasi saada tuleb korraks lennurežiim sisse ja välja lülitada ja siis autendin PINi-ga võrku tagasi- lihtsam ja kiirem kui täisrestart. Miks seda anomaaliat esineb ei tea, igapäevakasutuses sellist võrgu loopimist ei ole- püsib ka kuude viisi võrgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2013 09:06:37 vasta tsitaadiga

Mul küll esineb vahest võrgust väljaloopimist (Tele2). Selles osas ei tundu vahet olevat kus ma olen - kodus WCDMA preferred, kuna akukulu pole tähtis ja väljas 2G only (HSPA lülitan ainult siise, kui tõesti vaja ja wifi leviala pole).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 30.08.2013 13:23:45 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mul küll esineb vahest võrgust väljaloopimist (Tele2). Selles osas ei tundu vahet olevat kus ma olen - kodus WCDMA preferred, kuna akukulu pole tähtis ja väljas 2G only (HSPA lülitan ainult siise, kui tõesti vaja ja wifi leviala pole).


kodus kasutad mobiilidatat? Kas sul kodus neti püsiühendust ei ole? Kui on võiksid pigem kaaluda kodus netis toimetamist üle wifi.
Ise olen kodus testinud ja 3G on ikkagi liiga ebastabiilne. 2G on parema leviga.

Telefonil varsti ligi aasta täis, aga mahutavusele pole 2G+wifi mingit mõju veel avaldunud.
Peab vist lisaaku tagavaraks ostma- sellist telefoni enam naljalt ei hakata tootma ja loobuda sellest telefonist aku pärast ka ei taha- liiga hea telefon minu jaoks icon_cool.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2013 14:39:44 vasta tsitaadiga

ab79, Ei kasuta. Pigem hoian selle mõttega sees, et juhe on käepärast jms.
Aku: http://www.kermet.ee/akud-Sony-Ericsson/0/readmore/4444/Aku%20Sony-Ericsson%20EP500,%20Li-Polymer%201200%20mAh%20Orig./
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 23.10.2013 11:27:29 vasta tsitaadiga

Palun soovitage Xperia Mini Pro (SK17i) Jelly Bean lightweight (ehk siis enamvähem täielikult ära stripitud igasugusest sitast) ROM-i?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2013 15:11:01 vasta tsitaadiga

Ok nüüd siis ametlikult Jelly Bean 4.3.1 peal. Põhi on Cyogenmod 10.2 ja LegacyXperia on nagu ma aru saan sinna nAa kerneli peale istutanud mis 2011 aasta Xperia telefonidega toimib. Hetke info põhja ei tööta ainult FM Raadio ja 720p videosalvestamine.
Hetkel veel veidi vara põhjapanevaid järeldusi teha. Vaja veel vaadata kuidas akukestvus on jne. Hetkel võtavad WiFi ja ekraan veidi liiga palju energiat. Tuleb veel kohandada sätteid.

Samas üldiselt väga rahul kiiruse ja sujuvusega. Isegi RAM-i tundub vähem kulutavat. Üks bug läks kah iseenesest korda - varem kaameranuppu vajutades käivitas def kaamera mitte camero zoom fx. Siis, kui def kaamera oli külmutatud ei teinud midagi. Nüüd käivitab CZFX-i ilma näppimisega. Audio kohatised hangumised muusikat kuulates on kadunud. Lisaks saab nüüd taustapilti lisada nii, et see oleks ikka korraliku kvaliteediga mitte mingi piksihägurdus. Sama ka kontaktidele piltide lisamisega.

Peamised miinused mis hetkel silma jäänud:

Automatic Call Recorder ei salvesta enam korralikult telefonikõnesid. Õigemini salvestab, aga salvestised on puudulikud nagu oleks jupp vahelt puudu ja kkkorduva aaaudioga.
Vaikimisi CM launcher - Trebuchet ei meeldinud mulle üldse. Jääb alla minu silmis isegi stock Sony launcherile. Kasutan praegu prooviks Nova launcherit ja see on parem, kui Trebuchet, aga ikka tunnen väga puudust nn "Hot Corners" featuurist homescreenil. Dock mis nüüd JB-ga on lisatud on jama ja ei kõlba kuhugi thumbs_down.gif
Vaikimisi clock widget on jama.
Veidike mõttetut bloati taustade ja progede näol CM-s (Nt Apollo muusikamängija jms).
Kontaktide importimisega oli tükk tegu. Vaikimisi tahtis näidata ainult kahte suvalist kontakti ja kuskilt ei saanud näitama teisi. Lõpuks importisin vCard backupi kontaktidest.
Mustri joonistamise ala lukustatusekraanil on tsipa väike ja suuremaks ei saa kuskilt näppida.

XDA teemas olev juhis on liiga lühike.
Mina tegin nii:

*Laadisin alla uusima stock ROM-i (ICS): http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=27376024&postcount=3
*Laadisin alla uusima LX nightly ja gapps paki: http://legacyxperia.basketbuild.com/index.php?dir=main/cm10.2/
*Pakkisin LX nightly lahti ja tõstsin boot.img välja.
*Laadisin alla uusima Flashtooli: https://unrestrict.li/flashtool
*Paigaldasin driverid flashtooli C:\Flashtool\drivers kaustast.
*Tõstsin ROM-i C:\Flashtool\firmwares kausta.
*Tegin telefonist full nandroid backupi (recovery-s), aga tegelikult piisab ka Titaium Backupiga teha update.zip kus kõik proged ja nende sätted sees. Etteruttavalt ütlen küll, et sätteid ei suutnud taastada ja pidin need taastama pärast ikka tavaliselt backupist SD kaardil.
*Tegin täieliku wipe recoverys.
*Lülitasin välja ja lasin flashtooliga flash mode-s stock romi peale.
*Lasin flashtooliga boot.img fastboot mode-s peale.
*Bootisin recoverysse ja lasin seal peale kõigepealt LX nightly, siis gapps ja siis oma appid update.zip-ga.

Töötab thumbs_up.gif
Teema: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2397233

Muide KitKat 4.4 Alpha on kah juba saadaval, aga ma arvan, et see on hetkel veel väga toores. Las küpseb ja las appide tugi paraneb. Poole aasta pärast ehk kõlbab juba igapäevaseks kasutuseks. Loodetavasti google KeyLimePie 5.0 enne seda ei väljasta icon_lol.gif
Tahaks veidigi aega uusima androidi peal olla, kuigi eelviimane pole kah paha paari aasta taguse midrange jaoks thumbs_up.gif
4.4 teema: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2545367
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.11.2013 11:49:29 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Mini Pro SK17i peal kõige uuem STOCK FIRMWARE/ROM Android versioon 4.0.4 (4.1.B.0.587)?
On mingeid anomaaliaid? Akusöödikuid? Programmid jooksevad kokku vms?

Kuna olen proovinud erinevaid (4.1,4.2,4.3 - erinevad ROM-id) ja ükski ei rahulda minu vajadusi, sest osad võimalused puudu (720p lindistamine, kaamerakvaliteet kehva), siis mõtlesin, et viskaks stock firmware peale tagasi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 29.11.2013 12:17:04 vasta tsitaadiga

On. Aku kestab ca päeva aga sarnane käitumine on algusest peale. Külmema ilmaga teeb telefon resa - ilmselt mingi hw issue kuna selline käitumine ostust peale (2011).
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 05.01.2014 19:35:23 vasta tsitaadiga

Tere!
Kõigile SE XPERIA MINI-PRO omanikele väike hea uudis: Telefoniga on võimalik printida telefonis olevaid PDF faile ja pildifaile paberile thumbs_up.gif Kunagi proovisin ja katsed üle koduse võrgu printida printserveriga ühendatud XEROX laserprinteriga, ebaõnnestusid. Eile proovisin PrintBoti appi uuesti (uuel versioonil väikesed parandused, ilma uute draiveriteta). Printeri sain tööle raw seadetega. Printbot võib printida ka .txt faile, .doc kahjuks mitte, aga abiks seegi, kui wordis olevaid faile pdf-i eksportida ja siis prindib edukalt
Nii, et puhtalt põhimõtteliselt saab nutitelefoniga printida ka paberile ehk siis vajaduse korral ilma arvutita.

Minu meelest igati positiivne tulemus thumbs_up.gif Sest see on tulemus, mida arvasin, et kunagi ei saavuta.

Tõenäoliselt võivad seda võimalust proovida ka teiste tootjate Androidtelefonide omanikud- Oluline on see et telefonil on android ja see et printer oleks koduvõrgus nähtav.Pärast proovin huvi pärast, kuidas printer otse telefoniga ühendades käitub... kui androidil mingi draiverijupike äkki on, mis printereid usb seadmena tunnistab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2014 23:52:35 vasta tsitaadiga

Miks siis juba mitte arvutist printida? Saad enne korralikult ekraanilt näha ka, et ei peaks kallist fotopaberit ja tinti raiskama.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 23.02.2016 01:52:14 vasta tsitaadiga

Tere!
Nõu oleks vaja.
SE Mini Pro on mind teeninud edukalt pea 2,5 aastat. Tekkinud on probleem mälukasutuse osas. Telefon ei lase enam uuendada appe, kuna ütleb, et ruumi on vähe. Olen mittevajalikud apid kõik maha võtnud, aga ei paista aitavat. Kahtlustan, et kusagil on cache failid või jumal teab, mis rakenduste failid, eriti need, mis on telefonisse installeeritud ja mida mälukaardile liigutada ei saa, mis lihtsalt õgisid mälu ära, teatavasti on SE Mini Pro 1GB mälu jagatud ROM-iks ja RAM-iks. Kui vaadata mälukasutust, siis telefonis on vaba alla 100 MB.
Ühesõnaga, arvan, et tuleks teha puhas vuuk ja ROM üle flashida, kuna appide deinstallimine enam ei mõju. ei oska kusagilt otsida ka faile, mis ruumi võtavad. Kas .apk installikad??? Aga, et isiklikke andmeid ja faile pärast kõige valutumalt taastada, milline oleks kõige mõistlikum tee?
Telefoniga lasta teha backup google servusse või mingil muul viisil???
Äpid olen valmis kõik pärast ükshaavalt tagasi panema ja ilmselt siis piirdun vaid hädavajaliku, st veebibrauseri ja mobiilipanga äpiga. Rohkem, pole mõtet peale panna.
Välja vahetada telefoni ei taha. Töötab tehnilises mõttes üsna korralikult ja ei näe põhjust. Lihtsalt on olemas apid, mis ütlevad, et vajavad google play service uuendamist, aga selle installikas on 39MB ja tee või tina, juba downloadi ajal protsess peatatakse...
Tänud ette vastuse eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2016 18:45:34 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Tere!
Nõu oleks vaja.
SE Mini Pro on mind teeninud edukalt pea 2,5 aastat. Tekkinud on probleem mälukasutuse osas. Telefon ei lase enam uuendada appe, kuna ütleb, et ruumi on vähe.


Ise loobusin selle suurepärase telefoni (Xperia Mini) kasutamisest just vähese mälumahu tõttu. Uuemad äpid võtavad järjest rohkem ruumi ja lihtsalt ei mahugi ära.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2016 18:50:14 vasta tsitaadiga

Juba Google enda äppid võtavad liiga palju ruumi. Ega tänu sellele kolmanda osapoole äppidele ruumi enam ei jäägi. On erinevad tarkvaralised trikid mountimaks sisemine partitsioon mälukaardile jne aga need on rohkem plaastrid kuulihaavale.
Liikusin ise eelmise aasta suvel üle Sony Z3 Compact peale, kuna Mini aku oli juba omadega läbi ja ei viitsinud uut osta. Suurus küll ehmatas vs Xperia Mini aga olen senimaani väga rahul valikuga, kuna tegemist on unikaalse telefoniga: ühe käega kasutatav, niiskuskindel, suurepärane jõudlus ja suurepäranme aku vastupidavus ja seda kõike alla 400€.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 24.02.2016 00:05:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Juba Google enda äppid võtavad liiga palju ruumi. Ega tänu sellele kolmanda osapoole äppidele ruumi enam ei jäägi. On erinevad tarkvaralised trikid mountimaks sisemine partitsioon mälukaardile jne aga need on rohkem plaastrid kuulihaavale.
Liikusin ise eelmise aasta suvel üle Sony Z3 Compact peale, kuna Mini aku oli juba omadega läbi ja ei viitsinud uut osta. Suurus küll ehmatas vs Xperia Mini aga olen senimaani väga rahul valikuga, kuna tegemist on unikaalse telefoniga: ühe käega kasutatav, niiskuskindel, suurepärane jõudlus ja suurepäranme aku vastupidavus ja seda kõike alla 400€.

Mnjahh. Vist peab androidi parteist pikemas perspektiivis välja astuma, aga, kuhu sa astud, kui Õuna peale hammas ei hakka...??? Ilmselt mingi custom ROM peale panna on ka alternatiiv?
Mu ühel sugulasel on ka mingi Sony uuem "labidas". Kasutas telefoni 1,5 aastat, telefonil automaatne uuendamine peal ja ühel hetkel kurtis, et virtuaalne klaviatuur tõrgub ja telefon kole aeglane. Ütlesin, et RAM mälu on täis, tee restart. Nüüd on hakanud tihedamalt restartima... soovitasin updated ära keelata, aga mind ei kuulatud.

EDIT: Otsustasin, et ostan uue mälukaardi praeguse 8GB asemele 32GB ja proovin siis repartitsioneerida. Ehk läheb paremaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2016 03:42:52 vasta tsitaadiga

ab79, Garantii niikuinii läbi, seega tee bootloader lahti ja pane custom ROM peale. Võin soovitada LegacyXperia oma, kuna ise kasutasin seda päris pikalt. 4.4 ehk KitKat põhine versioon oli väga stabiilne. 5.1 stabiilsust ma ei oska kommenteerida.
Enamus asju töötavad:
tsitaat:

FM radio (audio is not working)
HDMI
ANT+ (we lack proper support for bluedroid stack)
720p video recording (we include 'fake' 720p recording instead which is 864x480)

720p asi käib ainult 5.1 kohta. ROM-id põhinevad CyanogenMod reliisidel.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 07.01.2017 01:01:12 vasta tsitaadiga

icon_cry.gif Kurb, aga nüüd on aeg nii kaugel, et pidin oma truult teeninud SE Xperia Mini-Pro-ga hüvasti jätma. Lihtsalt lambist kukkus tsüklisse restartima, kui tahtsin korra bluetoothi kasutada. ellu ärata ilmselt lootusetu, kuna flash boot modesse ajada ei õnnestu, nupuvajutustele koos ega eraldi ei allu, aku tagant ära aitab ainult tsüklit katkestada, uus katse sisselülitamisega päädib samaga.

Kuna Xperia V proovikasutus 24h minu käes, eriti ei õnnestunud- (ei hakanud meeldima), siis uuesti Sony parteisse ei astu. Uueks "partneriks" valisin Huawei P8lite.
Aga vana telefoni jään elu lõpuni hea sõnaga meenutama. 5 aastat teenis mind ja tegi seda hästi. Uu e P8 suhtes olen pessimistlik. Ei usu, et seda rekordit ületab.
Kuigi uue telefoniga viisin sisse kõik vana telefoni seaded nii palju kui võimalik (Auto Update keelamine, mobiilse andmeside keelamine ja jõuga 2G, isegi Google Play-l keelasin auto update ära). Näis kaua see vastu peab. enam mõttetuid appe peale ei lae. Pole vajadustki, Android 6-l on upgradega juba piisavalt vidinaid. Ainult netipanga võtsin kasutusele ja veel nipet näpet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2017 13:44:00 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
icon_cry.gif Kurb, aga nüüd on aeg nii kaugel, et pidin oma truult teeninud SE Xperia Mini-Pro-ga hüvasti jätma. Lihtsalt lambist kukkus tsüklisse restartima, kui tahtsin korra bluetoothi kasutada. ellu ärata ilmselt lootusetu, kuna flash boot modesse ajada ei õnnestu, nupuvajutustele koos ega eraldi ei allu, aku tagant ära aitab ainult tsüklit katkestada, uus katse sisselülitamisega päädib samaga.

Kuna Xperia V proovikasutus 24h minu käes, eriti ei õnnestunud- (ei hakanud meeldima), siis uuesti Sony parteisse ei astu. Uueks "partneriks" valisin Huawei P8lite.
Aga vana telefoni jään elu lõpuni hea sõnaga meenutama. 5 aastat teenis mind ja tegi seda hästi. Uu e P8 suhtes olen pessimistlik. Ei usu, et seda rekordit ületab.
Kuigi uue telefoniga viisin sisse kõik vana telefoni seaded nii palju kui võimalik (Auto Update keelamine, mobiilse andmeside keelamine ja jõuga 2G, isegi Google Play-l keelasin auto update ära). Näis kaua see vastu peab. enam mõttetuid appe peale ei lae. Pole vajadustki, Android 6-l on upgradega juba piisavalt vidinaid. Ainult netipanga võtsin kasutusele ja veel nipet näpet.


Maitseid on mitmeid ja igale oma, aga Xperia V (preguseks vana ja isegi uuena mitte just hiilanud mudel) järgi Sony'sid hinnata, ei tundu väga objektiivne ega adekvaatne.
Kui neile vanadele, vana androidiga, telefonidele lasta äppide uued versioonid peale siis kasutuse sujuvus kaob (aga uuendada siiski tuleks, kasvõi turvaaukude lappimiseks).
2GB RAM oli 2016 miinimum, mis inimlikult liigutab, CPU polegi nii oluline. Kas 2017 veel 2GB RAM pädeb - elame, näeme.
Oleksin soovitanud proovida samas mõõdus näiteks Z5 compacti (hind on väljatulekust kenasti alla tulnud, android 7 tuleb, veekindel, üsna viisakas aku pidamine, jne).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 10.01.2017 01:19:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
ab79 kirjutas:
icon_cry.gif Kurb, aga nüüd on aeg nii kaugel, et pidin oma truult teeninud SE Xperia Mini-Pro-ga hüvasti jätma. Lihtsalt lambist kukkus tsüklisse restartima, kui tahtsin korra bluetoothi kasutada. ellu ärata ilmselt lootusetu, kuna flash boot modesse ajada ei õnnestu, nupuvajutustele koos ega eraldi ei allu, aku tagant ära aitab ainult tsüklit katkestada, uus katse sisselülitamisega päädib samaga.

Kuna Xperia V proovikasutus 24h minu käes, eriti ei õnnestunud- (ei hakanud meeldima), siis uuesti Sony parteisse ei astu. Uueks "partneriks" valisin Huawei P8lite.
Aga vana telefoni jään elu lõpuni hea sõnaga meenutama. 5 aastat teenis mind ja tegi seda hästi. Uu e P8 suhtes olen pessimistlik. Ei usu, et seda rekordit ületab.
Kuigi uue telefoniga viisin sisse kõik vana telefoni seaded nii palju kui võimalik (Auto Update keelamine, mobiilse andmeside keelamine ja jõuga 2G, isegi Google Play-l keelasin auto update ära). Näis kaua see vastu peab. enam mõttetuid appe peale ei lae. Pole vajadustki, Android 6-l on upgradega juba piisavalt vidinaid. Ainult netipanga võtsin kasutusele ja veel nipet näpet.


Maitseid on mitmeid ja igale oma, aga Xperia V (preguseks vana ja isegi uuena mitte just hiilanud mudel) järgi Sony'sid hinnata, ei tundu väga objektiivne ega adekvaatne.
Kui neile vanadele, vana androidiga, telefonidele lasta äppide uued versioonid peale siis kasutuse sujuvus kaob (aga uuendada siiski tuleks, kasvõi turvaaukude lappimiseks).
2GB RAM oli 2016 miinimum, mis inimlikult liigutab, CPU polegi nii oluline. Kas 2017 veel 2GB RAM pädeb - elame, näeme.
Oleksin soovitanud proovida samas mõõdus näiteks Z5 compacti (hind on väljatulekust kenasti alla tulnud, android 7 tuleb, veekindel, üsna viisakas aku pidamine, jne).


Saan aru. Kuid vahelduseks tulebki proovida ju midagi muud, siis saab omal nahal järgi proovida, kas on erinevus või mitte. Mulle Piisab 2GB ram täiesti. Marshmallow lubab isegi osasid eelinstallitud appe maha laadida, igasugu tilulilumängud facebookid ja muu selline kamarajura. Lisaks sain seadetes ära määrata, et salvestab vaikimisi mälukaardile- appe ilmselt siiski mitte, peab ikka abivahendit kasutama. foorumi postituse kirjutamise ajal tuli idee pähe ja nüüd katsetan, palju süsteemseid rakendusi lubab jõuga maha võtta ehk keelatud olekusse panna. niiviisi peaks palju rohkem vaba ruumi tekkima, kuna enamik rakenusi on ram-is sleepis siis võtavad nad tegelikult ka jõude seistes ruumi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.