Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.02.2019 21:04:39 vasta tsitaadiga

lihtsam on see sealt võtta kui hakata jälle mingit lisa launcherit tõmbama ja paroole meelde jätma ... Millegipärast ma arvasin kohe et kui see tee avatakse siis need kes pole ostnud,nii ka teevad ja ma mõtlen üldiselt kõike mängijaid icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.02.2019 21:11:50 vasta tsitaadiga

Vihmausss, Hiinlaste tarkvara mina ei puutu.


Gap, Tee on avatud.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 10:59:50 vasta tsitaadiga

Metro Exodus müük on palju suurem kui eelmisel pelal, seega no Steam no buy vingujaid on pigem vähe kui palju.

See Hiinlaste tarkvara kasutus argument on ka rumal jutt.
Tegu USA firmaga, mis asub USAs, see et raha topib sinna Hiina firma, boohoo.

Kõik Eestis Teliat mitte kasutajad kasutavad Huawei tarkvara/riistvara, palju õnne!
Ja Telialgi on partnerid Hiinas, et kui sa oma Steami saad ilma eesti internetita kasutada, siis palju õnne icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Muidu igaljuhul hiinlaste käsi on asjas sees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 21.02.2019 11:17:25 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
Metro Exodus müük on palju suurem kui eelmisel pelal, seega no Steam no buy vingujaid on pigem vähe kui palju.


Showmethereceipts.jpg

maddog kirjutas:

See Hiinlaste tarkvara kasutus argument on ka rumal jutt.
Tegu USA firmaga, mis asub USAs, see et raha topib sinna Hiina firma, boohoo.


Teeme nii, et kui ei tea midagi, siis ei postita.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.02.2019 11:58:08 vasta tsitaadiga

maddog, Nii rumalat juttu pole ammu lugenud.
Pealegi, miks ma peaks tahtma endale Epicusse kontot teha? Termse oled lugenud? Teiseks on tegu väga mõttetu keskkonnaga, milleks neid üldse vorpida juurde kui nii halvasti teha.

Pealegi ma ei pea mitte midagi põhjendama, ma elan vabal maal ja vabas riigis. Ma valin mida soovin, kui mulle Epic games ei sobi, siis ma ei kasuta seda ja thats it. Sinu arvates tunduvad need argumendid naljakd või jaburad, aga minu jaoks mitte. Kes oled sa, et mõistad teiste inimeste valikute üle kohut?
Minu jaoks "no Steam, no Buy" kehtib. Absoluutselt ei huvita mida ülejäänud inimesed teevad, see on minu valik ja õigus seda öelda siin.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.02.2019 12:07:23 vasta tsitaadiga

Minul on kohe kindlalt "no steam no buy"

Miks? Sest Steam on keskkond, mis on minu jaoks piisavalt pikalt kestnud, turvaline, seal on kommuun taga ja ARVUSTUSED, mida paljud mängude tootjad ei salli, sest siis nad ei saa sitta müüa. Samuti refund süsteem.

Ütlen ausalt - minu aeg on piiratud ja ei hakka raiskama enda aega mõttetute keskkondade peale. Kui mängude tootjad ei soovi enda toodet mulle müüa nõutud keskkonnas, siis jääb tarbimata ja mu elukvaliteet sellest ei halvene.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 12:11:40 vasta tsitaadiga

Sesmõttes olen nõus, et on parem kui on mingi üks kindel digitaalne müügi keskkond kus ostad ja omad pelasid mitte nii, et iga mingi virma teeb oma kliendi. Eriti veel sellistes olukordades kus ka karbitoode pole nö. install and play vaid pead ikkagi mingi totaka kliendi installima ja regama. Ehk siis liigume aga tagasi sinna kus üheltmaalt hala, et jälle piratakse.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 13:59:16 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
maddog, Nii rumalat juttu pole ammu lugenud.
Pealegi, miks ma peaks tahtma endale Epicusse kontot teha? Termse oled lugenud? Teiseks on tegu väga mõttetu keskkonnaga, milleks neid üldse vorpida juurde kui nii halvasti teha.

Pealegi ma ei pea mitte midagi põhjendama, ma elan vabal maal ja vabas riigis. Ma valin mida soovin, kui mulle Epic games ei sobi, siis ma ei kasuta seda ja thats it. Sinu arvates tunduvad need argumendid naljakd või jaburad, aga minu jaoks mitte. Kes oled sa, et mõistad teiste inimeste valikute üle kohut?
Minu jaoks "no Steam, no Buy" kehtib. Absoluutselt ei huvita mida ülejäänud inimesed teevad, see on minu valik ja õigus seda öelda siin.


Pole ammu nii rumalat juttu lugenud...
Ma ei pea mitte midagi põhjendama, ma elan vabal maal ja vabas riigis. Ma valin mida soovin, kui mulle Epic games sobib, siis ma kasutan seda ja thats it. Sinu arvates tundub keskkond mõttetu, aga minu jaoks mitte. Kes oled sa, et mõistad teiste inimeste valikute üle kohut?
Absoluutselt ei huvita mida ülejäänud inimesed teevad, see on minu valik ja õigus seda öelda siin.




maddog kirjutas:

See Hiinlaste tarkvara kasutus argument on ka rumal jutt.
Tegu USA firmaga, mis asub USAs, see et raha topib sinna Hiina firma, boohoo.


Teeme nii, et kui ei tea midagi, siis ei postita.

Kui sina teed seda, teen mina ka icon_lol.gif beer_yum.gif Sina võid mitte teades asju öelda ja mina ei?! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 14:05:59 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:



maddog kirjutas:

See Hiinlaste tarkvara kasutus argument on ka rumal jutt.
Tegu USA firmaga, mis asub USAs, see et raha topib sinna Hiina firma, boohoo.


Teeme nii, et kui ei tea midagi, siis ei postita.

Kui sina teed seda, teen mina ka icon_lol.gif beer_yum.gif Sina võid mitte teades asju öelda ja mina ei?! thumbs_down.gif


Kellega vaidled ? eusa_think.gif

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.02.2019 14:18:19 vasta tsitaadiga

maddog, Kloun oled või?
Kas ma olen sul keelanu Epicut kasutada? Või tulnud sulle ütlema kui rumal jutt on see, kui keegi kasutab Epicut?
tsitaat:
See Hiinlaste tarkvara kasutus argument on ka rumal jutt.
Tegu USA firmaga, mis asub USAs, see et raha topib sinna Hiina firma, boohoo.

Sinu rumal jutt käis Telia kohta, sest see kõik mis ütlesid on vale, aga seda ma ei aruta siin, sest ei puutu kuidagi Metroga kokku.

Uurinu natuke Epicu kohta.
Papakoid mängides näed sa palju täiskasvanulikum välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 14:35:15 vasta tsitaadiga

kolige epicu teemasse
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 14:42:43 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:


Kellega vaidled ? eusa_think.gif


Kõigiga icon_cool.gif
Pluss kõiki ei saa nimeliselt välja tuua, solvuvad kergelt.
Mina ei solvu, seega oma nimel võib alati vaielda icon_wink.gif


Muidu Metro ikka väga hea pela, ja on tetuid erroreid ja bug'e, samas ei midagi hullu ja paljudest saab lahti, kui korra mäng kinni ja loadeda savest. Siis mõned visuaalsed bug'id kaovad ära jälle.
Graafika on väga hea, selle mängu kohta ja eks nad ütlesidki, et panid rõhku rohkem loole, kui visuaalile.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 02:16:20 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib see mäng, korralikult tutsu ja saab lõpuni põnev olevat.. Erinevalt teistest mängudest, siin on kindel joon kuhu pead minema, ongi hea ei eksi kuskil pilves peaga ära. 8700k ja 1080ti jookseb mediumi peal 4k's.. Kõrgemaga hakkas vahepeal lausa 30 peale kukkuma, vahepeal on häirivad hangumised, aga jookseb piisavalt et enam vähem nauditavalt see läbi teha. Ehe selline mäng mida mängida 2m pealt 55tolliselt telekalt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 02:48:47 vasta tsitaadiga

mart88 ega sul ei crashi?
mul enamvähem sama arvuti aga mul pidevalt crashib:(
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.02.2019 09:57:19 vasta tsitaadiga

Ma avaldan ka arvamust mängu kohta, kahjuks mitte väga positiivselt:
Kas Artjom on tumm? Eelmistes osades pole ta eriline jutu mees olnud. Sellest pole midagi olnud, sest ta on väga palju üksi ringi lipanud, nüüd kohe alguses käib ta oma abikaasa Annaga ringi ja see muitkui vahetpidamata vatrab. Mees lihtsalt vait. Rongis ka äia papa esitab mitut küsimust, aga Atrjomi suust tule sõnagi.
Liikumine on imelik, tavakiirusel kõndides, astuks nagu imepisikesi samme ja hästi tihedalt, nagu lühikesed inimesed. Jooksmiseks läheb siis tulevad jalad kõhualt välja ja väiksest inimesest on saanud suur, kellel sammud väga pikad.
Story, liiga vähe mänginud, et öelda midagi tarka, aga hetkel on päris mitu kohta mis tunduvad kuidagi mitte väga hästi läbimõelduna. Aga aeg annab vastused.
Vigu on hulgi. Ka häirivaid, nagu olin seina taga peidus ja siis mingi vend laseb taskulambiga valguse läbi seina ja ütleb, ma näen sind ja hakkab kütma.
Samas nagu ülevaadetes oli näha siis vaevlased on lambad. Üks vend peitis ennast skalpelli käru taha, või midagi sarnast eset oli. Heal juhul mahtus tal sinna taha ainul tagumik. Ma kohe huviga ootasin, mida ta seal taga teeb. Mitte midagi, oma 3 minutit kükitas ja karjus, "ma kohe leian su" jne.
Kahjuks on tegu täitsa sarnasega nagu Metro 2034, ehk, padruneid vedeleb nii palju, et ei jõua ära kasutada. Raskus astet tõstes saad kiiremini surma mitte ei vähene leitavate padrunite arv. See kord ei saa sa muidugi mitut sadat padrunit kaasas tassida, aga ikkagi ei ole sellist hõngu nagu Metro 2033, kus pidid kaks korda ennem mõtlema, kas tulistad või annad nuga. Hiilimis võimalusi pole ka eriti siiani olnud, ehk ilma püssipauguta edasi ei saaks.
Graafika, panin selle lehe soovituste järgi paika
https://www.gamingscan.com/best-settings-for-metro-exodus/
Spoiler Spoiler Spoiler

Profiili masinaga jookseb. Fullys ei ole seega väga ei saa nuriseda, aga ...
On ilusaid kohti, kus vaatad, oh päris päris kena. Ja siis vaatad kellegi surnud vaevlase nägu või riietust ja vaatad, wtf, mis see on. Nagu 10 aastat vana graafika.

Võibolla ma olen liiga ülekohtune, aga esimese 2h põhjal tehtud arvamused on sellised. Jääb kuidagi tunne, et mäng on tehtud väga kiirustades.


viimati muutis SilQ 28.02.2019 18:02:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 11:20:25 vasta tsitaadiga

Sattusin "puhata ja mängida" tutvustusele, mis on võrdlemisi kriitlinine mängu suhtes ja minu arvamus langeb enam-vähem kõige seal räägituga kokku:

Spoiler Spoiler Spoiler


Juurde kommenteeriks ehk seda, et põhilugu on ikka üsna ebaloogiline ja seda ma ei oodanud et kõik relvad on laserid.. icon_rolleyes.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 18:47:27 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
mart88 ega sul ei crashi?
mul enamvähem sama arvuti aga mul pidevalt crashib:(

Ei ole crashinud, mul lihtsalt hangub kinni pooleks sekundiks kui mingi action ootamatult peale tuleb..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 19:42:11 vasta tsitaadiga

ei olnud aega kogu ülevaadet praegu vaadata ja kuulata, aga noh..kui üks ülevaataja räägib, et mäng ei meeldi sest "midagi on nagu niiii valesti" ja rohkem seda midagit ei kommenteeri siis ma ütleks, et midagi on nagu puudu, et sellist juttu päris tõsiselt võtta saaks icon_lol.gif ja kui räägiti b-mängust siis tekkis küll kohe tahtmine küsida, et milline seda tüüpi mäng, mis viimasel ajal välja on tulnud siis oleks see niinimetatud a-mäng?

aga see on tõesti pettumus, hardcore raskuse peal vastased nii idikad on. seda kartsin kõige rohkem ja paraku nii ka läks. aga noh, tegelt vist oleks võinud juba ammu alla anda juba selle lootuse koha pealt, et ÄKKI one day suudetakse SP shooterites tekitada ka semi-adekvaatne AI

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 22.02.2019 20:16:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga see on tõesti pettumus, hardcore raskuse peal vastased nii idikad on

on mõni mäng olemas ka kus on tunne, et vastane on tõesti "tark"?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 22.02.2019 20:24:39 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

aga see on tõesti pettumus, hardcore raskuse peal vastased nii idikad on

on mõni mäng olemas ka kus on tunne, et vastane on tõesti "tark"?


Mina isiklikult ei tea ühtegi, aga nii lambaid pole ka ammu näinud. Kükitav mees käru taga, karjub, et "ma leian su" samas ma olen ta kõrval mitu minutit, isegi ei püüa mind lasta.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 20:27:04 vasta tsitaadiga

Ei jõua ära oodata millal masinõpet hakatakse npc peal kasutama, hakkate varsti kõik nutma siin et vastased teevad liiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 21:15:27 vasta tsitaadiga

see on õige, et sa ei jõua seda ära oodata icon_lol.gif

aga et kas on olemas mõni mäng, kus vastane on tark? kuigi sellele üheselt vastata ei saa sest tark on väga suhteline mõiste...aga olen siiski mänginud tõesti ühte sellist mängu, kus vastane vähemalt ei tundunud olema täisjuhm. see oli stalker lost alpha. üksikute npc'dega võibolla polnud niivõrd aru saada, kuid palju firefightid siiski olid suht suure kamba vastu ning neid mängida oli tihtipeale ikka nii raske, et tekkis juba vaikselt frustratsioon. vist oli isegi üks selline pikem firefight, kus vahepeal korra savimata ei oleks tõenäoliselt ära teinud.
eks vast mõni mäng on veel olnud, kus vastased on mingil määral challenging ja tegelikult sama esimene metro minumeelest oli ka niivõrd kuivõrd okei. ma ei oleks seda mängu ilmselt vähemalt 3x läbi mänginud, kui need vastased häirivalt lollid oleksid olnud icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 22.02.2019 21:37:04 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Sattusin "puhata ja mängida" tutvustusele, mis on võrdlemisi kriitlinine mängu suhtes ja minu arvamus langeb enam-vähem kõige seal räägituga kokku:

Spoiler Spoiler Spoiler


Juurde kommenteeriks ehk seda, et põhilugu on ikka üsna ebaloogiline ja seda ma ei oodanud et kõik relvad on laserid.. icon_rolleyes.gif


hm samas FarCry 4-5 kohto ei käinud juttu kui idiootne sealne AI oli kes spawnis lambist ei kusagilt ja kukkus lahmima icon_rolleyes.gif icon_lol.gif Vähemalt tagasi vaadates videodest ei leia sellist pikka arutelu teemal "kui loll on AI"

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2019 22:08:33 vasta tsitaadiga

"Kükitav mees käru taga, karjub, et "ma leian su" samas ma olen ta kõrval mitu minutit, isegi ei püüa mind lasta"
sa täiesti põhjendamatult välistad variandi, et äkki see oligi konkreetse venna taktika icon_lol.gif karjuda, et leian üles, justkui käiks ringi ja otsiks aga tegelikult istus ja ootas kuni sina suurest hirmust minema silkad ja tema nina eest läbi. muidugi jah, taoline taktika toimiks või toimiks usutavalt ja reaalselt pigem ikka vaid siis kui sina ei tea ega näe, kus täpselt too vaenlane parasjagu kükitab. aga ega ei saa vist ka välistada, et mängus võib ka selline situatsioon ette tulla, kus sa tõesti parasjagu ei näe millise seina või asja või nurga taga mõni tüüp kükitab ning lõpuks oma peidupaigast välja joostes saadki kas surma või siis vähemalt küllaltki suure üllatuse

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.02.2019 22:54:30 vasta tsitaadiga

Mängu kõige tüütavam osa on see Anna vms. Võiks vähemalt vait olla aga ei tilbendab kaasas ja möliseb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Metro Exodus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.