Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 10:34:32 vasta tsitaadiga

Kasseti pealt saad ka ju sujuvalt audio otsa kätte ja siis võid sinna järgi surada mida iganes icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.09.2011 10:43:44 vasta tsitaadiga

reints, on ka selliseid makke, millel CD pesa, aga puudub MP3 oskus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 10:48:27 vasta tsitaadiga

Siis saad võtta sigareti süütajast fm junni kaudu icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 11:34:17 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
"Ju need moonutused ole mingi kassikalise muusika kuulajate hirm"

Väga "huvitavalt" öeldud icon_lol.gif

Minumeelest siiani suht parim asi on mp3 plaati mängivad makid, põletad oma plaadi valmis, see ei võta midagi aega. peale mahub piisavalt ja natuke võib ju valida ka mida sinna paned. Kvaliteet on täiesti teine muusika võrreldes fm huinjaaga. Kes kuuleb vahet, kes ei kuule muidugi...minumeelest kuuleb seda siiski natuke liiga hästi. aga FM trans on hea siis kui makk mp3 suuteline ei ole näiteks icon_biggrin.gif


Eksid rängalt. USB mälupulga peale mahub palju rohkem palju kiiremini, ei karda põrutust ega kriimustusi.

Lisaks ei pea plaate ostma, sisu saab alati muuta jms. Muidugi kui pole ise kasutanud ei oska hinnata icon_rolleyes.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 12:21:04 vasta tsitaadiga

Ma olen erinevaid makke proovinud ja odasel on see jama, et ei saa kausta valida.
Suht tüütu on kui soovid kuulata lugu number 666

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.09.2011 12:24:24 vasta tsitaadiga

Selle koha pealt on taas suur + "päris" muusikaseadmele kus sa saad inimliku UI kaudu lugusid otsida-käivitada icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 18:20:22 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Ma olen erinevaid makke proovinud ja odasel on see jama, et ei saa kausta valida.
Suht tüütu on kui soovid kuulata lugu number 666



mul 4 makki olnud hinnaklassis 1200-3000 ja kõigil on saanud. (USB)

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 23.09.2011 18:57:23 vasta tsitaadiga

Endal on selline, ei oska nagu kurta midagi. Featureid piisavalt, saab ette/taha/külgedele balanssi muuta jne thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ma vaatan, et paljudel uutel autodel pole isegi USB tuge nagu, mingi suur paneel/keskkonsool nagu neil tavaliselt on ja jumala mõttetu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 19:01:48 vasta tsitaadiga

Selle autostereo teemag tuli meelde icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 19:11:30 vasta tsitaadiga

Noname, ja milles täpsemalt ma siis nüüd nii rängalt eksisin?

usb peale võib ju mahtuda minupoolest kasvõi 100gb, aga milleks mul seda vaja on? kui ma teen ÜHE mp3 plaadi ja panen selle täis häid lugusid, mis mul nagunii arvutis juba sorditud on, siis ma kuulan seda plaati autos mingi pool aastat rahulikult kuna poolt oma elust ju päris autos ei istu. mahub kiiremini? jah, usb'i peale kirjutab sama hulga manti ära mingi minutiga võibolla ja plaadi kirjutamiseks läheb paar minutit...poole aasta kohta väga suur erinevus küll icon_lol.gif

sellist asja mina pole veel ühegi oma mp3 enabled automakiga kohanud, et seal põrutuse tõttu kuskilt midagi vahele oleks jäänud, see on ikka VÄGA VANA AJA teema! kriimustusi, mis kriimustusi kui mul see plaat koguaeg seal makis istub? ja lõpuks, plaate osta pole vaja, neid saab tööjuurest võtta nii vähe kui neid vaja on icon_biggrin.gif USB pulka ei pea ostma???

kasutanud olen igasuguseid asju, tõesti IGASUGUSEID! sellepärast oskangi öelda, et minu jaoks kõige lihtsam, töökindlam lahendus on "good old" mp3 plaat. täiesti korraliku mp3'e mängiva maki saab ülisoodsalt kätte ka...auto heli peale mingi suure summa kulutamisest poleks lihtsalt absoluutselt huvitatud. järgmine hea variant oleks sisendiga makid ja player taha, mis nagunii suht koguaeg taskus on. aga jah, sisendit päris igal makil ei ole.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 19:18:59 vasta tsitaadiga

Wiltz kui kuulata vana muusikat siis tõesti piisab ühest plaadist. Aga uue muusikaga on see häda, et tuleb igapäevaselt peale. Annab siis kirjutada neid plaate.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.09.2011 19:47:36 vasta tsitaadiga

CDRW peale siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.09.2011 19:53:42 vasta tsitaadiga

FM puhul aga töötab su muusikakogu suvalises liiklusvahendis mis omab raadiot, rääkimata oluliselt mugavamast playlisti haldamisest ning võimalusest kasvõi näiteks podcaste raadiosse lasta üle neti icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 19:55:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
FM puhul aga töötab su muusikakogu suvalises liiklusvahendis mis omab raadiot,

Jah, liinibussis ei pea enam elmarit või vikerraadiot kuulama thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 23.09.2011 20:44:03 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
sellist asja mina pole veel ühegi oma mp3 enabled automakiga kohanud, et seal põrutuse tõttu kuskilt midagi vahele oleks jäänud, see on ikka VÄGA VANA AJA teema!

Õige, nii ongi. Tegelikult nähtuse põhjus on selles, et mp3 plaat kasutab salvestamisel dataCD standardit, kus võrreldes audioCD standardiga on veaparandusele eraldatud ligi 100MB täiendavat ruumi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 20:59:48 vasta tsitaadiga

haa, vot sellist asja ei olnudki kuulnud icon_biggrin.gif
tegelikult muidugi need buffrisse lugevad (nii tavalist audioCD'd kui vist ka mp3'e) plaadimängijad on juba väga ammune teema minumeelest. automakkide puhul küll vist pole seda otseselt kunagi eraldi reklaamitud, aga igasugused taskumängijad küll olid...ma mäletan, et umbes nii aastal 97 oli mul mingi player, mis luges a'la 10 sekundit vist ette.

salatoimik, defineeri misasi on vana ja misasi on uus muusika? kas sa oled ka üks neist inimestest, kelle käest küsides, et mis muusikat sa kuulad, tuleb vastuseks, et a'la sky plusi? icon_lol.gif
selles mõttes jah, ise raadiot ei kuula, aga iga natukese aja tagant uusi lugusid otsin ikka, mida kuulata...on need siis uued uued või vanad uued, mis seal vahet - oluline, et tegu oleks kvaliteetse ja hea muusikaga. aga anyway, nagu ma ültesin siis ei ela autos ja ei näe vajadust sealt ka mingit eriti eepilist ja meeldejäävat muusikaelamust saada...autos mängib muusika siiski taustaks ja iga järgmine lugu ei pea olema alati midagi, mida kuuled esimest korda. rääkimata sellest, et tõeliselt häid lugusid kannatab kuulata ikka vähemalt 50-100 või rohkemgi korda, eriti häid võib kuulata igavesti thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.09.2011 21:00:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
FM puhul aga töötab su muusikakogu suvalises liiklusvahendis mis omab raadiot,

Jah, liinibussis ei pea enam elmarit või vikerraadiot kuulama thumbs_up.gif
Liinibussi pole sel viisil veel kaaperdada üritanud aga sõprade autodega olen küll seda trikki paar korda teinud icon_razz.gif

mp3 playerite puhul afaik puhverdatakse lugu mitme mega jagu ette ära mällu mitte ei streamita jooksvalt plaadilt. Seega peaks suht vabalt ära kannatama mitme minutisi katkestusi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.09.2011 21:17:25 vasta tsitaadiga

Omal ajal oli endal ka suur üllatus kui MP3 CD mängijal peatasin käega plaadi ja see veel siis mitu minutit edasi mängis icon_razz1.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 23.09.2011 21:37:18 vasta tsitaadiga

Puhvermälu neil kantavatel seadmetel on jah veel omaette teema, kuid see on lisaks teine asi CD plaadi salvestuse veaparandusele. Need mõlemad koos toimides tegelikult annavadki parima tulemuse just. Kõige õnnetum variant ongi just üksinda võttes tavaline audioCD, mille peal plaadipoodidest muusikat osta saab. Seal on veaparandust tagatud minimaalselt ja juba uutest puhastest plaatidest ca 10% ei anna 1:1 bitperfect väljalugemist (plaaditootmise ebatäpsuste tõttu jms). Korduv väljalugemine sageli aitab, kuid selleks ongi nüüd vaja lisaks ka seadme piisavalt suurt puhvrit. Kuid korralikult määrdunud-kriimustunud plaadiga ei aita ka see, samuti pidevate põrutuste mõjul võib audioCD plaadilt lugedes ikka väga palju juppe ära kaduda. Seetõttu ongi mitmekordselt parema veaparandusega dataCD plaadid väga hea mõte. Ka niisama arhiveerimise jaoks, sest ka salvestuspinna vananemisest tekkivaid vigu suudavad nad tõhusamalt taastada. Seega kui on tavaline audioCD plaat, mille pikkus (kestvus) on alla 69,5 minuti, siis saab selle edukalt (äramahtuvuse mõttes) ümber salvestada tavalisele 702,8MB mahuga dataCD toorikule (wav failidena). Muidugi siis ka pleier peab oskama faile mängida, mitte ainult träkke nagu lihtsamad ja vanemad CD pleierid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 23.09.2011 21:38:39 vasta tsitaadiga

Muusika (ja suvalise muu nodi) arhiveerimiseks on kõige mõistlikum osta kappi posu kõvakettaid. Optilised plaadid ei kesta kaugeltki nii hästi
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2011 12:48:58 vasta tsitaadiga

Kokkuvõttes olemegi jõudnud jutuga põhjuseni, miks Apple'i iTunes õilmitseb icon_lol.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2011 13:26:15 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Noname, ja milles täpsemalt ma siis nüüd nii rängalt eksisin?

usb peale võib ju mahtuda minupoolest kasvõi 100gb, aga milleks mul seda vaja on? kui ma teen ÜHE mp3 plaadi ja panen selle täis häid lugusid, mis mul nagunii arvutis juba sorditud on, siis ma kuulan seda plaati autos mingi pool aastat rahulikult kuna poolt oma elust ju päris autos ei istu. mahub kiiremini? jah, usb'i peale kirjutab sama hulga manti ära mingi minutiga võibolla ja plaadi kirjutamiseks läheb paar minutit...poole aasta kohta väga suur erinevus küll icon_lol.gif

sellist asja mina pole veel ühegi oma mp3 enabled automakiga kohanud, et seal põrutuse tõttu kuskilt midagi vahele oleks jäänud, see on ikka VÄGA VANA AJA teema! kriimustusi, mis kriimustusi kui mul see plaat koguaeg seal makis istub? ja lõpuks, plaate osta pole vaja, neid saab tööjuurest võtta nii vähe kui neid vaja on icon_biggrin.gif USB pulka ei pea ostma???

kasutanud olen igasuguseid asju, tõesti IGASUGUSEID! sellepärast oskangi öelda, et minu jaoks kõige lihtsam, töökindlam lahendus on "good old" mp3 plaat. täiesti korraliku mp3'e mängiva maki saab ülisoodsalt kätte ka...auto heli peale mingi suure summa kulutamisest poleks lihtsalt absoluutselt huvitatud. järgmine hea variant oleks sisendiga makid ja player taha, mis nagunii suht koguaeg taskus on. aga jah, sisendit päris igal makil ei ole.


Eksisid rängalt, et mp3 cd on kõige mugavam viis autos muusikat kuulata. See, et sul pole seda vaja, et muusikat palju mahuks ei muuda midagi. Pulk on mugavam ikkagi ju icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 26.09.2011 20:34:35 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Pulk on mugavam ikkagi ju

Mina viimasel ajal praktiliselt kasutades tunnetan, et MicroSD kaart on selle jaoks veel kõige mugavam.
Pulgad kipuvad valdavas enamuses ikkagi liiga jämedad olema (ebamugav rahakoti vahel hoida jne).

Kui MicroSD kaarti vaja USB pesa kaudu ühendada, siis selline adapter ei tee ka asja peaaegu üldse suuremaks:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiili+aksessuaarid/179132/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2011 20:41:32 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
Noname kirjutas:
Pulk on mugavam ikkagi ju

Mina viimasel ajal praktiliselt kasutades tunnetan, et MicroSD kaart on selle jaoks veel kõige mugavam.
Pulgad kipuvad valdavas enamuses ikkagi liiga jämedad olema (ebamugav rahakoti vahel hoida jne).

Kui MicroSD kaarti vaja USB pesa kaudu ühendada, siis selline adapter ei tee ka asja peaaegu üldse suuremaks:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sidetehnika/Mobiili+aksessuaarid/179132/

Samasuure pulga saab ju ka osta, veel väiksema isegi.
Osadel makkidel ka kaardipesa olemas. Kuid igal arvutil pole mälukaardilugejaid ja jõuame ikka selleni, et miatuursed pulgad parimad thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.09.2011 20:41:44 vasta tsitaadiga

Usun et on kõvasti rohkem arvuteid kaardilugejaga kui makke USB pesaga.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.