Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 18.07.2011 13:46:12 vasta tsitaadiga

Hmm, väga kahtlane.

Minul on city screen selline: http://server.ericsbinaryworld.com/blog/wp-content/uploads/2010/09/Civ5Screen0029.png
Aga siin on selline: http://www.spacesector.com/blog/wp-content/uploads/civ5_city_screen.jpg

Viimasel on veel city peal mingi õuntekorv, mida olen ennem ka kuskil näinud, aga endal pole.

Üleval paremal nurgas on ühel "Citizen Allocation Focus" ja teisel "Citizen Management". Järelikult saab sealt neid asju muuta? Ja kui ma panen nad näiteks kulda koguma, siis ronivad kõik nende tile'ide peale, kus kuld on? Seal teisel pidil on näha, et osad on tumedamad - sealt siis ei tule midagi sisse?

Kas alguses ei ole siiski ainult paar elanikku? Ehk siis nende improvementide ehitamine kõikjale on suht ebavajalik.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2011 14:21:53 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et kui ma ehitan näiteks hoone kuhu ma saan spetsialisti sisse toppida, siis kui ma teda sinna ei topi, kas siis ei tule mingit kasu sellest hoonest? Või kuidas üldse on kõige efektiivsem oma civ üles ehitada?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 18.07.2011 15:55:33 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Hmm, väga kahtlane.

Minul on city screen selline: http://server.ericsbinaryworld.com/blog/wp-content/uploads/2010/09/Civ5Screen0029.png
Aga siin on selline: http://www.spacesector.com/blog/wp-content/uploads/civ5_city_screen.jpg

Viimasel on veel city peal mingi õuntekorv, mida olen ennem ka kuskil näinud, aga endal pole.

Üleval paremal nurgas on ühel "Citizen Allocation Focus" ja teisel "Citizen Management". Järelikult saab sealt neid asju muuta? Ja kui ma panen nad näiteks kulda koguma, siis ronivad kõik nende tile'ide peale, kus kuld on? Seal teisel pidil on näha, et osad on tumedamad - sealt siis ei tule midagi sisse?

Kas alguses ei ole siiski ainult paar elanikku? Ehk siis nende improvementide ehitamine kõikjale on suht ebavajalik.



See kui sa sealt nimekirjast valid Food focus, Culture jne on ikka automated värk. Kui käsitsi tahad seda teha siis näpi neid ringikesi linna ümber.
Ja need tumedad osad tõesti ei tööta, sinna võimalik elanikke suunata.


karuke kirjutas:
Tekkis selline küsimus, et kui ma ehitan näiteks hoone kuhu ma saan spetsialisti sisse toppida, siis kui ma teda sinna ei topi, kas siis ei tule mingit kasu sellest hoonest? Või kuidas üldse on kõige efektiivsem oma civ üles ehitada?


Hoonest on kasu ikka, lihtsalt kasutegur suts väiksem. Boonuse suurust saad näha kui viid kursori selle hoone peale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 19.07.2011 18:02:00 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis on täiesti mõttetu väga suurt ala ühe linna alla matta, sest tegelikult ei saa nendest maadest mitte midagi (isegi kui improvement'i peale ehitad)?

Üks asi, mis mind veel häiris, oli see route to mode. Kas kuskilt seda ei saa näha, et kuidas see tee täpselt kulgeb (nagu näiteks kui tahad tegelasega liikuda, siis tuleb punktiirjoon vms).

Lisaks, kas on üldse mõtet mõnda töölist automaatselt liikuma panna? Slsmõttes, et tavaliselt ma default citizen allocation'it vast eriti ei muuta (kui just väga midagi kindlat vaja ei ole) seega vb teabki mäng paremini?

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2011 11:23:39 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Nagu ma aru saan, siis on täiesti mõttetu väga suurt ala ühe linna alla matta, sest tegelikult ei saa nendest maadest mitte midagi (isegi kui improvement'i peale ehitad)?


No, linna sünnib koguaeg uusi elanikke ja linna teritoorium suureneb koguaeg, kui just stagnatsioon pole.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003




sõnum 20.07.2011 11:54:04 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Lisaks, kas on üldse mõtet mõnda töölist automaatselt liikuma panna? Slsmõttes, et tavaliselt ma default citizen allocation'it vast eriti ei muuta (kui just väga midagi kindlat vaja ei ole) seega vb teabki mäng paremini?
Töölised kes ehitavad improvemente ja kodanikud, kes töötavad linna lähistel konkreetse ruudu peal ja sealt ressursse toodavad, on kaks erinevat asja. Sellest lausest jäi mulje, et sa pole vist vahest veel päris täpselt aru saanud. icon_smile.gif
_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 20.07.2011 12:00:26 vasta tsitaadiga

Njaa, eile tegin ühe mängu, uurisin seda asja veidi lähemalt. Üks asi, mis veidi häiris oli see, et hiljem ei tule enam teateid, kui mõni uus elanik linna juurde on tulnud. Muul ajal vist nende worker'itega midagi muud teha pole? Hetkel ootasin nad linnas niikaua, kui jälle mõni uus elanik tuli.

See AI'ga suhtlemine on ikka täitsa vigane peaks mainima. Üks stsenaarium oli sedasi, et 1 civ tahtis minuga koos kuulutada sõda teisele. Esialgu ma ei olnud nõus, sest tahtsin rohkem aega kui see 10 turn'i. Seejärel see civ kuulutas üksi sõja. Natukene aega hiljem pakun talle välja, et kuulutame sellele samale, kellega ta juba sõdib, sõja, aga ta vastab, et pole nõus. Tegelikult ma saan aru, et kui tema juba sõdib, siis mul ei jää muud üle, kui üksi sõda kuulutada, aga võiks ju olla mingisugune võimalus öelda, et teeme koostööd vms.

Veel üks humoorikas olukord oli siis, kui üks civ kõigepealt denounce'is mind ja umbes sõimas mu näo täis, siis pani endale Afraid ja rääkis, kui vapustav ma olen. Siis järgmine turn jälle denounce'is ja sõimas ning siis üsna pea jälle ütles, et ma olen nii vägev.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2011 13:16:56 vasta tsitaadiga

Sellest Denounce'imisest pole ma ka päris täpselt ise aru saanud. Mingil hetkel oli Saksamaaga heades suhetes ja järgmisel hetkel denounch icon_biggrin.gif ja siis et oi teeme seda diili ja seda. Üldiselt meeldiks mulle CIV5 sõdimis ja unitite süsteem pluss mapilt kuusnurgad ja muud asjad CIV 4'ast. Seda imelikku koostöö asja olen ka ise tähele pannud.

Dude . kirjutas:
Njaa, eile tegin ühe mängu, uurisin seda asja veidi lähemalt. Üks asi, mis veidi häiris oli see, et hiljem ei tule enam teateid, kui mõni uus elanik linna juurde on tulnud. Muul ajal vist nende worker'itega midagi muud teha pole? Hetkel ootasin nad linnas niikaua, kui jälle mõni uus elanik tuli.

See AI'ga suhtlemine on ikka täitsa vigane peaks mainima. Üks stsenaarium oli sedasi, et 1 civ tahtis minuga koos kuulutada sõda teisele. Esialgu ma ei olnud nõus, sest tahtsin rohkem aega kui see 10 turn'i. Seejärel see civ kuulutas üksi sõja. Natukene aega hiljem pakun talle välja, et kuulutame sellele samale, kellega ta juba sõdib, sõja, aga ta vastab, et pole nõus. Tegelikult ma saan aru, et kui tema juba sõdib, siis mul ei jää muud üle, kui üksi sõda kuulutada, aga võiks ju olla mingisugune võimalus öelda, et teeme koostööd vms.

Veel üks humoorikas olukord oli siis, kui üks civ kõigepealt denounce'is mind ja umbes sõimas mu näo täis, siis pani endale Afraid ja rääkis, kui vapustav ma olen. Siis järgmine turn jälle denounce'is ja sõimas ning siis üsna pea jälle ütles, et ma olen nii vägev.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flasky
HV kasutaja
Flasky

liitunud: 19.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2011 19:37:24 vasta tsitaadiga

See on ka imelik, et kui vastane tahab sõbraks saada (Declaration of Friendship), kuid sina keeldud, aga järgmine käik esitad talle ise sõbrunemise avalduse, siis tema keeldub.

Ja pole veel Multiplayerit proovinud, kuid sealne lobby tundub alati kuidagi tühi olevat, max. 3 mängu leiab sealt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 20.07.2011 21:44:49 vasta tsitaadiga

Jajah, see nendega arutamine võib ikka väga närbi ajada. Vahel tahaks lihtsalt küsida "MIKS?! Mida ma tegema pean, et sa nõustuksid" Kuigi trade'i alt saab õnneks küsida, et mida ta tahab.

Nüüd siis ehitan ainult neid improvement'e, kus linnas elanikud töötavad, aga see üks väga tüütu asi on selle puhul. Kui mind mäng automaatselt saadab töölise peale, sest tal tööd ei ole, siis tihti tahan ennem vajutada linnale, et näha, kus elanikud töötavad. Kui aga linnast välja tulen ja vajutan sellele nupule, et anda juhiseid, siis võtab hoopis teise tegelase. Võiks sama juurde tagasi minna siis.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2011 18:10:49 vasta tsitaadiga

Nii, see Civ oli minu esimene Civ seeria mäng. Mäng käib jubedalt pinda oma automaatsete vaadete muutmisega. Olen ühes linnas ja panen asja ehitama ja lahkun linna ehituse screenist(back nupp vms) ja plaks viskab mind kuskile kana urgu. Selline asi ajab ikka väga jubedalt närvi.
Kuid, kuidas see maraton töötab? Nagu 500 käiguline, et mingist hetkest asi liigub 1 aasta võrra edasi?
Kui ei siis suht augus süsteem.
Endale tuligi üllatuseks, kõige põnevamal hetkel, et mäng sai läbi(500 käiku täis). Korraks oli tunne, et kustutan mängu kohe maha, kuid õnneks suutsin rahuneda, ja asja uurida.

EDIT: Mul oli päris häbi neid tekste siin kirjutatud lugeda. Kõik ütlevad, et nii kerge ja lihtne süsteem. Minul aga kõik oli vastupidi: raha eriti ei saanud(ainult golden age ajal). Poole mängu pealt alles avastasin, et ise saab asju muuta, mida linnad toodavad. Ütleks nii, et uustulnukale on mäng väga raske. Midagi ei leia ja ei saa aru. Civipedia vms on ka asi, mida peab õppima enne kasutama vist(raskus, kui seda raskuseks saab nimetada, oli mul mängides kõige kergem). Siis vahepeal avastasin, et seal on ka nõunikud. Üks soovitab sõjaväge suurendada/arendada, teine aga sõjaväge vähendada? No kurat, kumba ma siis tegema pean, et parem oleks? (eeldan, et nad nõunikuna soovivad mulle ikka parimat). Diplomaatia kohapealt tuleb naer näole. Üks hetk tahab minuga liitu, siis enam järsku ei sobi.


Muidu mäng täitsa põnev, kui neid eelpool asju saaks kuidagi muuta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 10.11.2011 15:13:08 vasta tsitaadiga

Avastasin enda jaoks ka selle mängu. Kunagi ~15 aastat tagasi sai Civ 1 omajagu pelatud, aga rohkem selle sarjaga vahepeal märkimisväärselt kokku puutunud ei ole - selles mõttes oli päris cool näha, milline areng on toimunud. Päris tore mäng, ööunele mõjub ainult halvasti - õhtul pärast tööd mõtled, et 'oh mängin paar tundi' ja teed enda meelest kiirelt mõned turnid, kui ühtäkki on kell 3 öösel. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 08.01.2012 14:31:09 vasta tsitaadiga

Civiga on sellesmõttes koguaeg olnud selline ajataju kadu et jube icon_biggrin.gif Ah teen ühe turni veel... thumbs_up.gif icon_lol.gif

Ei tea kas kannatab mängida sellise configa läpparil? Intel Core i5-2520M 2.5GHZ, Intel HD3000/Nvidia NVS 4200M, 4GB (1X4GB) 1333MHZ DDR3@1600X900
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2012 15:11:30 vasta tsitaadiga

IV osas sai vähemalt kogu aeg kella ekraani paremasse üles nurka panna ja teatud kellaajale alarmi sättida, et see märku annaks, mees, aitab küll, elu tahab ka magamist. Viiendas seda võimalust ei ole sees?
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 20.06.2012 11:49:31 vasta tsitaadiga

Kas netikeydega äritsejatel expa steam key'd ka pakkuda on?
_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2012 12:35:02 vasta tsitaadiga

Jumalate ja kuningate laienduse revjuud:
IGN: http://www.ign.com/articles/2012/06/19/civilization-v-gods-and-kings-review
THE VERGE: http://www.theverge.com/gaming/2012/6/18/3093699/civilization-v-gods-kings-review

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 20.06.2012 12:40:11 vasta tsitaadiga

Keegi kohalikest buffidest on ostnud ka expansioni? Oskab AId kommenteerida?
Ja oleks ka äkki huvitatud stiimi võtmest...kui keegi pakub hää hinnaga.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2012 20:55:13 vasta tsitaadiga

ise ostin siit: http://www.ebay.co.uk/itm/Sid-Meiers-Civilisation-V-Gods-and-Kings-PC-/170857336097?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS&hash=item27c7e40d21#ht_500wt_1413
installitud, proovida pole jõudnud veel...
head jaani rahvas!

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald88
HV kasutaja
Harald88

liitunud: 01.10.2005




sõnum 05.07.2012 00:55:12 vasta tsitaadiga

Nonii, ootaks expansioni arvamusi, ise veel ostnud ei ole... Või kõik veel D3'st hõivatud?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 05.07.2012 12:36:06 vasta tsitaadiga

Häid uuendusi on mitu ja Civ 5'te ilma selleta küll ei tahaks tagasi mängima minna. Samas päris 30€ eest küll uusi asju ei ole ja AI ei ole siiamaani minu jaoks ideaalne. Arvestades kui palju aega see mäng nõuab, siis peaks minu jaoks see üsna perfektne olema.

Pluss on mulle combat hakanud pinda käima. Tavalise kiiruse juures võtab liiga kaua aega, mul pole vaja näha kuidas kõik sõdalased omavahel kaklevad. Kõige hullem on lõpu poole kui on terve armee ja eriti kui teed mingi 20'ne lennukiga rünnaku. Ootad pool päeva seda, kuidas nad kõik ükshaaval lendavad. Fast Combat on aga ka veidi mööda, sest see on jube segane ja peale igat turni vahetust otsi siis, et kes sind nüüd kust ründas. Tegelastel võiks olla üks kiire 0.5 sekundi pikkune rünnaku animatsioon ilma, et nad oma tile'i pealt välja jooksevad.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 09.07.2012 09:21:26 vasta tsitaadiga

Sai ka peale Civ1., uuesti Civ mänguga kokku puututud ... rahvustel võiks olla ikkagi mingid suundumused - vastavalt ajaloole, kes ja mis ajajärgul agressiivseks muutub.
Kui alguses üritad rahumeelselt areneda ja siis Gandhi rullib sust elevantidega üle siis on ikka veits icon_eek.gif .
Wiki: "Gandhi led India to independence and inspired movements for non-violence, civil rights and freedom across the world"...
Aga muidu on mäng tore ajaröövel.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 09.07.2012 11:19:23 vasta tsitaadiga

Gods and Kings siin päris hea hinnaga. Nüüd dilemma, kas oodata ära Steami Summer Sale, või võtta kohe ära.

EDIT: njah, out of stock.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 11.07.2012 10:20:06 vasta tsitaadiga

Sale võib tulla, aga isegi 50% ale oleks kirves.
huvitav, et maailma poodides on karbi hind 12-14€ j steam koorib ikka 29,99
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 31.07.2012 16:51:18 vasta tsitaadiga

Nii. Kas steam key'si siis gods and kingsi kohta üldse ei liigu?
Karbikaversiooni saab steami civ 5ga ikka ühendada?
30€ tundub tiba kallis, kuigi sõbra juures proovisin ning ilma enam civ 5e mängida ei tahagi...

nwm, ostsin siit ära:
http://www.onlinekeystore.com/Civilization-V-Gods-and-Kings-CD-KEY-STEAM.html

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 31.07.2012 16:52:03 vasta tsitaadiga

Civ 5 on Steamworksi mäng, nii et kõik võtmed peaksid Steami sobima. Kallis on ta jah, suured suvealed said mõnda aega tagasi läbi.
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization V mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.