Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.07.2015 15:31:28 vasta tsitaadiga

Windows 10 Pro N- mida see endast kujutab?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014




sõnum 30.07.2015 15:36:35 vasta tsitaadiga

Jagaks ka esmaseid muljeid peale kolme arvuti uendamist. icon_wink.gif
Peab ütlema, et kõige valutumalt läks vana, Microlinki lõppuaegadest pärit, lauaarvuti uuendamine. Tookord sai päris võimekas masin soetatud ja hiljem õhtule läinud läpaka SSD sisse pandud. Vistale sai peale W8 väljatulekut viimane soodushinnaga juurde ostetud. Nüüd läks siis W10. Kartsin et vana skanner enam ei tööta, aga võttis Canoni originaalsoftiga elu ilusti sisse. Ainuke probleem oli Logitechi bluetoothiga, mille draiverit ei suutnud installida. Peale Device Manageri alt eemaldamist ja SetPointi uuesti installimist sai hiire ja klaveri ka tööle.

Thinkpad T431s (W7) sai tehtud see viga, et ei viitsinud lenovo enda kräppi eemaldada ja see tõmbas W10 kooma. Peale Power Manageri ja muu saasta eemaldamist töötab isegi tavalise HDDga kiirelt.

Spectre X360-l hakkas Microsofti enda Synaptics draiver segast panema. Näiteks kui kahe näpuga kerimise suunda muuta, siis Windowsi enda seadetes midagi ei muutu, kuid programmides kerimise suund muutub. Peale restarti on jällegi endine kerimise suund. Teisi anomaaliaid oli ka. Maha ka seda draiverit võtta ei saanud kuna andis veateate. Õnneks registris mudides sai maha ja vanema HP draiveri peale, aga kauakse seda pole kuna Win on Home versioon. Esialgu andis uuendus küll tõrketeate.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 30.07.2015 15:40:34 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Windows 10 Pro N- mida see endast kujutab?


tsitaat:
“N” and “KN” editions of Windows 10 Home and Windows 10 Pro are also available and include the same functionality as the standard editions, except that they do not include certain media related technologies (Windows Media Player, Camera, Music, Movies & TV) and does not include the Skype app.

http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-editions
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.07.2015 15:54:48 vasta tsitaadiga

Ise enne Win10 katsetama ei hakka kui beta versioon läbi saab. Huvitab kuipalju kiiremaks, mugavamaks Win10 muutunud on? Win7-8.1 peale minnes oli selgelt näha näiteks protsessori mitme lõime optimiseerimine(Enemy territory) ja veel nipet näpet.

Eespool kõnelejale, kes ei saanud puhast installi ka enam teha Windoosale, kui logis ei ole tahtmist kaevata, siis Linuxilise USB Livega format C ja läheb jälle... Endal vedeleb sahtlis veel aastaid vana Gparted CD näiteks;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 30.07.2015 15:58:27 vasta tsitaadiga

Mina väga kiiruse vahet ei tunneta võrreldes Win8.1 Win10-ga. Küll aga kui sai Win7-lt Win8-le üle kolitud, siis oli tõesti tunda ja näha, et Win8 kordades kiirem (nagu ka Win10 praegu). Nii et soovitan Win7 omanikel igatahes update ära teha.
Vigu ka pole siiani täheldanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 30.07.2015 15:59:56 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Ise enne Win10 katsetama ei hakka kui beta versioon läbi saab.
beeta on läbi ju icon_wink.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 30.07.2015 16:00:03 vasta tsitaadiga

asi hakkas jälle julmalt lagima. ei saand ühtegi actionit teha, vedas et taskmanageri lahti sain.
panen pildi ehk keegi oskab aidata(moblaga tegin pildi icon_biggrin.gif )

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.07.2015 16:04:12 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Vael kirjutas:
Ise enne Win10 katsetama ei hakka kui beta versioon läbi saab.
beeta on läbi ju icon_wink.gif
vähemalt selle aasta lõpuni olete tegelikult edasi betatestijad kõik
öelgu ms mida tahes aga hetkel on asi ju poolik
näiteks uue internetilehitseja tarbeks alles tehakse lisamooduleid jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 30.07.2015 16:07:24 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
londiste kirjutas:
Vael kirjutas:
Ise enne Win10 katsetama ei hakka kui beta versioon läbi saab.
beeta on läbi ju icon_wink.gif
vähemalt selle aasta lõpuni olete tegelikult edasi betatestijad kõik
öelgu ms mida tahes aga hetkel on asi ju poolik
näiteks uue internetilehitseja tarbeks alles tehakse lisamooduleid jne.

No kas see nüüd nii suur "puudus" on? Saab ju teisi lehitsejaid edasi kasutada.
Oskad midagi veel tuua, et praegust Win10 saaks betaks kutsuda? Nii huvi pärast. Ise ma küll ei tähelda, et midagi oleks puudu või vigane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2015 16:09:05 vasta tsitaadiga

Öelgu Mnator mida tahes aga tegelikult on ju beta läbi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.07.2015 16:21:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Vael kirjutas:
Ise enne Win10 katsetama ei hakka kui beta versioon läbi saab.
beeta on läbi ju icon_wink.gif


täitsa pekkis, mis targurtamine käib selle beeta üle igas teemas. RTM ongi beeta staatusest väljas.
Ning nagu eelnevalt kusagil mainisin, siis lubage meelde tuletada, et ükski windows pole iganädalaste fixideta hakkama saanud. Seega ei saa see Redmondi pirukas kunagi päris küpseks. Väitke, mida tahate.

Kuradi Ülemiste vanakesed siin kõik koos icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.07.2015 16:35:16 vasta tsitaadiga

Siim159, ega mina sellest edgest puudust tunnegi, lihtsalt internetist on läbi käinud, et õige palju tehakse w10-le veel juurde, eriti mis puudaytab kõikvõimalikke lokalisatsioone. Ja kas mitte cortana ei kuulu põhjalikule täiendamisele, midagi nagu oli. Draivereid lihvitakse koostöös firmadega, ms osalus piirdub vist küll ainult sertifitseerimisega. Päris ammendavat nimekirja ms ei ole avaldanud.
Eespool oli korraks juttu, et korporatiivkliendid isegi ei mõtle kohe w10 kasutuselevõtule, kõige varem poole aasta pärast hakkavad ennast liigutama, siis on beetatestijad kõige hullemad vead välja otsinud ja ms mingid lapid peale saanud. Alles siis algab tavakasutusperiood.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 30.07.2015 16:38:55 vasta tsitaadiga

esimene bsod ära nähtud.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2015 16:39:59 vasta tsitaadiga

Ei julge küll kolida vist, kõigil nii palju probleeme. Igapäev jälle uued postitused siin teemas, ikka tõsine hirm tuleb peale. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 30.07.2015 16:40:20 vasta tsitaadiga

Millegipärast läheb kõvaketas sleepi koguaeg. Sleep timer tundub mingi 20sec peal olevat. Pidevalt ajab ennast sleepist käima.

Power sättete alt panin "never" peale, aga ikka annab muudkui minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.07.2015 16:46:26 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
londiste kirjutas:
Vael kirjutas:
Ise enne Win10 katsetama ei hakka kui beta versioon läbi saab.
beeta on läbi ju icon_wink.gif
vähemalt selle aasta lõpuni olete tegelikult edasi betatestijad kõik
öelgu ms mida tahes aga hetkel on asi ju poolik
näiteks uue internetilehitseja tarbeks alles tehakse lisamooduleid jne.


Sa oled valesti arusaanud, Edgele tehakse lisamoodulite tuge, millele saaks teha külge lisamooduleid. icon_wink.gif
Kuna on olemas alternatiive, siis seda puuduseks lugeda ei saa ja mis põhiline, siis kõhus endal olemas alternatiiv ka, kes kuidagi ilma sinise E täheta delfit ei oska lugeda.
Lisaks pingutab M$ selle nimel, et väike Eesti saaks oma ID-kaarti ikka mugavalt kasutada ja just nende vaatenurgast, kes ise väikestel asjadel vahesid teha ei oska.
https://blog.ria.ee/

Pole seal midagi poolikut, lihtsalt uusi asju tuleb peale. monkey.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.07.2015 16:54:19 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Windows 10 Pro N- mida see endast kujutab?


tsitaat:
“N” and “KN” editions of Windows 10 Home and Windows 10 Pro are also available and include the same functionality as the standard editions, except that they do not include certain media related technologies (Windows Media Player, Camera, Music, Movies & TV) and does not include the Skype app.

http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-editions


Tänan sind thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2015 16:55:43 vasta tsitaadiga

Mismoodi ma nagu windows 8ski kõiki programme adminnina jooksutan ehk UAC täiesti maha keeran, kui ma w10's tahaks ehk mõnda rakendust kasutada? Win8s ei olnud neid modern appe üldse vaja, seetõttu ei tekkinud ka probleemi
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.07.2015 17:00:32 vasta tsitaadiga

WäntWõll, ma ei rääkinud üdini negatiivse ilminguna, nagu sina mu juttu kipud interpreteerima, vaid lihtsalt veel töös olevaist asjadest. Ja kõrvalmärkusena, kui see nii valmis oleks, nagu sina püüad näidata, siis võinuks id-kaardi värgid ka juba ammuilma valmis tehtud olla (projekt spartan najal)! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutjuki
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004




sõnum 30.07.2015 17:05:04 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab pakkuda lihtsa lahenduse. Nimelt 120Gb SSD ja sellest 30 MB on system reserved. Hakates W10 installima, ütleb, et seal liiga vähe ruumi ja ei saa edasi installida. Suutsin sealt 12MB vabaks teha aga ikka liiga vähe. Lauaarvitis oli see ruum 100MB-d ja seal uuendas ilma probleemideta ära. Ehk siis minu küsimus, kuidas seda ruumi suurendada või sellest mööda minna?
_________________
Mees metsast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.07.2015 17:06:41 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Ei julge küll kolida vist, kõigil nii palju probleeme. Igapäev jälle uued postitused siin teemas, ikka tõsine hirm tuleb peale. icon_sad.gif


Ütleks ka sõna sekka,et vaatan see teema on nii aktiivne siin ja postituste järgi vaatan, et välja on lastud sant ja poolik op süsteem ? niipalju igasuguseid probleeme paljudel... Kunagi kui win10 avalikustatis vaatasin et oh äge ja tasuta ja paigaldan omale kohe kui välja tuleb,aga nüüd vaatan kas nii väga kiirustan momendil icon_rolleyes.gif pluss endal on veel nvidia kaart icon_biggrin.gif hirmutati soon et nvidia driveriteg see win10 üldse i tööta ja arvuti läheb katki jne icon_biggrin.gif kuigi mul on see upgrade ka reserveeritud siis see 4 ruuduga meeldetuletus mis mul igapäev all taskbaril istub, siis ta mulle veel millegipärast uuendust ikka ei paku ? huvi pärast oleks hea teada millal ükskord ta mulle seda siis pakkuma peaks hakkama ? omaarust peaks mul kõik legaalne ja korras olema....

Seda windows 8 võidi kiruda küll,aga niipalju probleeme sellega küll kindlasti ei olnud kui praegu selle windows10-ga.

Mul on veel kaks ketas,üks väiksem 128GB SSD ja teine on 1TB HDD.. viimase hdd ketta peal on steam,origin,uplay jne ja mängud on ka sinna installitud, siis tuleb hakata jälle uuesti mänge tõmbama ja kindlasti kaovad mängude seivid ka icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2015 17:11:22 vasta tsitaadiga

Huvitav lugu - kas eelnevalt Media Creator Tool'iga valmis treitud USB pulgalt ei saagi Win8.1 käsitsi Upgrade'i alustada?
Win7 puhul asi küll toimis, aga nüüd teisel arvutil 8.1 süsteemis küsib võtit (skippida ei saa - nagu ei tuvastakski upgrade võimalust) icon_neutral.gif
Võtsin nüüd uuesti selle Tool'i ja valisin seekord "Upgrade This PC..". Selle peale hakkas mõistagi jälle faile otast peale kohale sikutama. Pole võimatu, et lõpuks ikka võtit küsib icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.07.2015 17:16:53 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
WäntWõll, ma ei rääkinud üdini negatiivse ilminguna, nagu sina mu juttu kipud interpreteerima, vaid lihtsalt veel töös olevaist asjadest. Ja kõrvalmärkusena, kui see nii valmis oleks, nagu sina püüad näidata, siis võinuks id-kaardi värgid ka juba ammuilma valmis tehtud olla (projekt spartan najal)! icon_wink.gif

Unustad ära, et W10 peab sobima miljardile+ aga kiipkaardi asjast tunneb puudust ca 500k+ icon_biggrin.gif Prioriteedid ütleks, see et meid üldse kuulda võeti on juba iseasi suursündmus IMO.
Pole midagi nuriseda ja mul 4 arvutis, kuhu on paigaldatud ei ole kasutusel probleeme veel ette tulnud.
Seega ei saa nõustuda mittekuidagi pooliku asja jutuga icon_lol.gif ja "töösse" jääb Win10 tõenäolislet veel aastateks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 30.07.2015 17:17:36 vasta tsitaadiga

mutjuki kirjutas:
Äkki keegi oskab pakkuda lihtsa lahenduse. Nimelt 120Gb SSD ja sellest 30 MB on system reserved. Hakates W10 installima, ütleb, et seal liiga vähe ruumi ja ei saa edasi installida. Suutsin sealt 12MB vabaks teha aga ikka liiga vähe. Lauaarvitis oli see ruum 100MB-d ja seal uuendas ilma probleemideta ära. Ehk siis minu küsimus, kuidas seda ruumi suurendada või sellest mööda minna?


selliseid probleeme lahendava edukalt igasugused partition managerid, eriti linuxi omad ( linuxi live cd, hirens boot-cd). lihtsalt muudad partitioni suurust mõne sellise asjaga.
need vajavad muidugi, et oleks piisavalt vaba ruumi.
tagasi üles
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.07.2015 17:21:22 vasta tsitaadiga

Kui sul on seal 120GB kettal vaba ruumi 30GB, siis saab sellega hakkama sama edukalt win enda tööriist.
Kui proovida seda sys reserv MB suurust partitsiooni mõne mega jagu suurendada, siis ütleks et asjatundmatu aktivist saeb valet oksa. icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.