Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Mikrotiki arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2023 18:49:40 vasta tsitaadiga

trt123, kas Netflixi seadmed Zerotierit või Wireguardi saavad kasutada? Ma kardan, et switchi protsessoritega hakkab asi hakkima. Nende CPU osa on ülinõrk. CAPidel on enam-vähem CPU, nendega vast midagi saaks teha.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trt123
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2020




sõnum 23.08.2023 22:08:49 vasta tsitaadiga

Samsungi telerid vist ei saa, seepärast tahakski luua tunneleid Mikrotikkudega.
Kui proovisin RB5009 ja switchide vahelist kiirust üle WireGuardi, siis pudelikaelaks olid switchid, samas kiirus on piisav UHD kanalite voogedastuseks. Mingit hakkimist ei tähelda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2023 22:28:11 vasta tsitaadiga

Mis see kiirus oli nende switchide mudelitel? Kui WireGuard juba üleval, siis asi toimib juba? Muidu saaks nii, et teleka pordile teed switchis eraldi DHCP serveri ja selle default route switchi IP-le, kust siis WireGuardiga kõik teleka liiklus edasi suunatakse.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trt123
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2020




sõnum 23.08.2023 22:46:42 vasta tsitaadiga

Netflixi pole üle WG proovinud sest see on jälle lukus.
Ei mäleta max kiiruseid, kuid jäid alla 100.
Striimin hetkel linnas oleva sati tuuneri kaudu Astra UHD1 kanlit maale üle wifi ja WG, sealpoolt saadab CRS109 ca 25Mbps voogu ja protsessori koormus on 50%. Mingit hangumist pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2023 14:16:12 vasta tsitaadiga

Kui Samsungi telerid kasutavad Tizenit, siis tundub, et WireGuard support võib olemas olla
tsitaat:
New and changed features

Wireguard VPN
Wireguard protocol which aims for better performance than IPsec and OpenVPN has been added.

https://docs.tizen.org/platform/release-notes/tizen-6-5-m2/
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trt123
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2020




sõnum 25.08.2023 12:39:17 vasta tsitaadiga

Tizeni telerite ametlikus tavakasutajale mõeldud repos WireGuardi ei ole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2023 14:15:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
802.11B has too modes: legacy mode and slow mode. The system wn1900 works with slow mode only.


Kas keegi teab, kas / kuidas tikuga saab vanu 802.11B mode'e kasutada? Mingit vana seadet esialgu ei tahaks otsida. Tahaks selle ainult ühe seadme jaoks üles panna ja MAC abil ära piirata ühendumise.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2023 13:07:19 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
tsitaat:
802.11B has too modes: legacy mode and slow mode. The system wn1900 works with slow mode only.


Kas keegi teab, kas / kuidas tikuga saab vanu 802.11B mode'e kasutada? Mingit vana seadet esialgu ei tahaks otsida. Tahaks selle ainult ühe seadme jaoks üles panna ja MAC abil ära piirata ühendumise.


/interface wireless all on band parameeter. 2.4 GHz jaoks on valikud "2ghz-b | 2ghz-b/g | 2ghz-b/g/n | 2ghz-onlyg | 2ghz-onlyn"

https://help.mikrotik.com/docs/display/ROS/Wireless+Interface
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2023 18:27:30 vasta tsitaadiga

newarvuti kirjutas:
RassK kirjutas:
tsitaat:
802.11B has too modes: legacy mode and slow mode. The system wn1900 works with slow mode only.


Kas keegi teab, kas / kuidas tikuga saab vanu 802.11B mode'e kasutada? Mingit vana seadet esialgu ei tahaks otsida. Tahaks selle ainult ühe seadme jaoks üles panna ja MAC abil ära piirata ühendumise.


/interface wireless all on band parameeter. 2.4 GHz jaoks on valikud "2ghz-b | 2ghz-b/g | 2ghz-b/g/n | 2ghz-onlyg | 2ghz-onlyn"

https://help.mikrotik.com/docs/display/ROS/Wireless+Interface


Band on by default nagunii kõik peal. Pigem on sel 201.11B (2.4GHz-B) veel paar flagi, mis eraldi seadistada saab - hetkel jäi silma rate-selection, millel on legacy valik eusa_think.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tazavi
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 17.09.2023 20:59:53 vasta tsitaadiga

keegi oskab ehk seletada, mis ma konfis valesti teen või tegemata jätan (mikrotikut olen ainult mõned korrad ap-na tööle pannud (sedagi winboxi quick setupiga), ek väga kogemust pole ka.
Tahan koduse wifi tööle panna nii, et oleks 1 seade, mida konffida, capsman peaks olema hea lahendus sellejaoks, aga ei õnnestu mul see

Sedamed: CSR109, mille wifit ei plaani kasutada ja see oleks capsman
cap seadmeteks oleks cap ac ja hap ac. hap-il ülejäänd eth pesad peaks olema samas võrgus, ehk ei oleks midagi erilist võrguseadetest. et bridged ja asjad oleks olemas, panen käima default configa, capsman home ap-na ja teised cap-i seadetea.

isp annab mulle tulemüüritud ühenduse, millel dhcp peaks kinni panema.

Võtsin aluseks selle õppevideo:
https://www.youtube.com/watch?v=taQ70m0DVYA

Tehes selle järgi, jättes käiku ka crs109 wifi, siis crs109 saab oma ssid kätte, aga teised cap-id ei saa. seal video all on öeldud et vaata üle local forwarding, sellele panin ka linnukese peale, võiks nagu olla, aga ei ilmu kuidagi see ssid cap-idesse. Samas kui capsmanis vaatan ja muudan ükskõik mida, siis cap-ides tehakse üendusele reset, ehk liiklus nagu toimib...

routerOs on kõigil 6.49.10

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2023 22:13:15 vasta tsitaadiga

Remote CAP all on ainult CRS109?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tazavi
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 17.09.2023 22:23:34 vasta tsitaadiga

Ei, hap ac ja cap ac on ka, ehk layer2 kaudu ühendus nagu on. Provision nuppu olen ka vajutanud et saadaks seaded cap-idele. Aga ssid cap-ides paistma ei hakka...
Crs109 näitab siis kokku 5 cap-i 2*hap (2 ja 5 g) ja 2*cap ac ja 1* crs109 2ghz wifi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2023 22:35:33 vasta tsitaadiga

Kuidas see väljendub, et CAPides SSID ei pasita? cAP ja hAP on otse CRS109 külge ühendatud?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tazavi
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 19.09.2023 21:49:46 vasta tsitaadiga

Mul hetkel pole screenshotti võimalik teha, konffisin need praegu ajutiselt apks tagasi, aga muidu enne oli nii et kui cap mode enablesid, siis tuli punane kiri wlan alla et this device is configured by capsman ja veidi hiljem tuli järgmine punane rida kus oli kirjas ssid: ja nimi. Csr109 wlan alla tuli see ssid mida capsman profiili seadistasin, teistele oli lihtsalt tühjus. Kui mobiiliga wifi analyseris vaatasin, siis nägin et olid nimeta ssid ap-d eetris.

Cap oli läbi suvalise dlink switchi mul pandud ja hap oli otse csr109 küljes

Edit:
Sain käima.

Võibolla kellelgi tulevikus ka mingi anomaalia, siis mulle meenus et mul oli kahtlase configa tplink võrgus, viskasin selle minema ja tegin uuesti capsmanile kiirseadistuse ja sain asjad ilusti käima. Nüüd 2 varianti: ise järjepidevalt valesti asju seadistanud või see tplink segas eetrit, ei tea, aga asjad liiguvad ja capsman on lahe.

Ühtlasi soovitan mikrotiku youtubekanalilt neid õpetusvideosid vaadata, väga head infot võrguseadistusest on seal mida tasub isegi mittemikrotiku võrgu ehitamisel silmas pidada.

Näitek see video: https://youtu.be/JRbAqie1_AM?si=Gb-W3jDpbbr9NfzK
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyri23
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2019




sõnum 29.09.2023 12:16:31 vasta tsitaadiga

Tere

sooviks nõu, kas valida LHGG LTE6 kit või LHG LTE18 kit
Mastis on 3 ja 20 band-d (Tele2)
Hetkel kiiruse üle ei kurda:
Spoiler Spoiler Spoiler
aga praeguse huawei B2368-F20 ruuteriga vähemalt korra ööpäevas viimasel ajal ühendus lihtsalt hangub ja aitab ainult huawei välimodemi restart.
Toas on mikrotiki ruuter.

Tele2 ütles, et peaks ruuterit vahetama selliste probleemide korral, võtaks pigem mikrotik-i ruuteri, kui järgmise huawei.
Mind ajab segadusse see lause LTE18 juures: NB! seade toetab ainult 2x2 DL MIMO-d - kas see antud juhul kuidagi piirab miskit?
st näiteks 2 kärge ei ole saadaval?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 12:56:31 vasta tsitaadiga

Ma võtaks ka tiku, aga ootaks ära kuni 5G lhg vms väljas on. Kui seni üks huivei rendikas kuidagi välja vedas, veab ilmselt järgmine ka.
Teinekord aitab ka sim kaardi vahetus, ja siin on soovitatud ka simi klemmid vaseliiniga kokku määrida et niiskus jaole ei saaks. Kuigi on soovitatud ka rendikat mitte ära mäkerdada...

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 29.09.2023 19:22:42 vasta tsitaadiga

Vaja tikuruuterit, millel 1x SFP port, vähemalt 1x Gigabit Ethernet port ja saab seina külge monteerida. WiFi pole vaja, eraldi AP olemas. Fiibri otsas kuni 1Gbps. Hind kuni 200-250. Oskab keegi soovitada?
Hetkel leidsin sellise variandi: https://mikrotik.com/product/hex_s
Pole kindel, kas on asjalik.
RB4011 vaatasin ka, aga tundub, et see ei toeta SFP GPON moodulit. Teenusepakkujal XGS-PON.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 20:49:07 vasta tsitaadiga

Mul on hEX S 4 aastat jooksnud ISP optika SFP mooduliga. Aga Ethernet, mitte GPON. Telia võimalusi uurisin ka, aga nad ütlesid, et nende optika töötab ainult nende Huawei seadmetega.

Muidu see hEX pole ARM prosega. Zerotierit ja konteinereid ei saa jooksutada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 09:08:20 vasta tsitaadiga

jyri23 kirjutas:
Tere

sooviks nõu, kas valida LHGG LTE6 kit või LHG LTE18 kit
Mastis on 3 ja 20 band-d (Tele2)
Hetkel kiiruse üle ei kurda:

Tele2 ütles, et peaks ruuterit vahetama selliste probleemide korral, võtaks pigem mikrotik-i ruuteri, kui järgmise huawei.
Mind ajab segadusse see lause LTE18 juures: NB! seade toetab ainult 2x2 DL MIMO-d - kas see antud juhul kuidagi piirab miskit?
st näiteks 2 kärge ei ole saadaval?


kui sul on vaid bandid 3 ja 20 ja asud ilmselt kohas, kus see niipea ei muutu, siis 2x2 dl mimo või 4x4 mimo (atl18) ei ole mingit vahet, samuti ei ole kiiruses mitte mingit vahet kas sul on lhgg või lhg lte. sest viimasel on ainult upload (teoreetiliselt suurem) ehk ma ei võtaks neist enam mitte ühtegi, vaid ootaks ka ära, mis neil 5g omadest välja tuleb. huaweiga võrreldes on stabiilsus parem küll. kui keegi kingib, siis prooviks atl18 -tteist.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.10.2023 10:55:45 vasta tsitaadiga

Milles see huawei ebastabiilsus seisneb...?

Edit: kuna seltsimees ei suvatse teema osas toru tõsta, siis vastan ise: "ebastabiilsus" seisneb selles et Huawei on bridge mode's absoluutselt stabiilne - mitte mingit probleemi ei esine. Mitte vähimatki. Ruutimise lubamisel võib sõltuvalt FW'st olla restardi vajadus, kui FW on esimeste hulgast. Thats it!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 03.10.2023 15:05:50 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
jyri23 kirjutas:
Tere

sooviks nõu, kas valida LHGG LTE6 kit või LHG LTE18 kit
Mastis on 3 ja 20 band-d (Tele2)
Hetkel kiiruse üle ei kurda:

Tele2 ütles, et peaks ruuterit vahetama selliste probleemide korral, võtaks pigem mikrotik-i ruuteri, kui järgmise huawei.
Mind ajab segadusse see lause LTE18 juures: NB! seade toetab ainult 2x2 DL MIMO-d - kas see antud juhul kuidagi piirab miskit?
st näiteks 2 kärge ei ole saadaval?


kui sul on vaid bandid 3 ja 20 ja asud ilmselt kohas, kus see niipea ei muutu, siis 2x2 dl mimo või 4x4 mimo (atl18) ei ole mingit vahet, samuti ei ole kiiruses mitte mingit vahet kas sul on lhgg või lhg lte. sest viimasel on ainult upload (teoreetiliselt suurem) ehk ma ei võtaks neist enam mitte ühtegi, vaid ootaks ka ära, mis neil 5g omadest välja tuleb. huaweiga võrreldes on stabiilsus parem küll. kui keegi kingib, siis prooviks atl18 -tteist.


Kui Maldur'i väide paika peab:
Maldur kirjutas:
Ma näen seda niimoodi, et raamistatakse ainult 4G klient, et tahtes kiiremat, peaks ta valima 5G võimelise seadmestiku. Ehk siis klienti kaudselt survestatakse minema 5G seadmetele, kuigi moodsad 4G+ seadmed saavad ka enam kui edukalt hakkama. Kui kunagi omale 4G ühenduse pidin looma, siis nähes realiseerunud kiiruseid, mõtlesin kohe et milleks mulle veel 5G kui 4G käib kiiremini kui ma ilmselt isegi optikast ostaks (100M), ja ma polnud kindlasti ainuke.

, siis selles valguses ei ole tõesti mõtet Tiku LTE18 (LHG või ATL). Tasub ära oodata mõni Tiku 5G versioon, eriti kui hetkel kiiruse üle ei kurda.
Mõtlesin ise ka kevadel LTE18 seade Tikult ette võtta, aga kuna olemasolev LHGG suudab mulle Telia max lubatud kiiruse hetkel kätte toimetada, siis jäigi mul katsetamine sinna paika pidama...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.10.2023 19:25:59 vasta tsitaadiga

Ega jah, minu tähelepanekut ei rutta muidugi teenusepakkuja kinnitama icon_wink.gif, aga see asi on realiseeritud üsna peenelt - et lõhkuda ära maksimaalselt efektiivne agregatsioon, viidi mastidesse sisse topeltidentiteet. Asi selles et CPE saab agregatsiooni luua ühe ja sama masti eNB ID alusel (selle alla kuuluvate kanalite vahel), kuid kui see üksikuna ei sisalda väga kanaleid, siis resulteeriv kiirus kukub. Toon suvaliselt valitud näite kus ühes mastis on kaks eNB ID'd - 210147 B1, B7, B28 ja 200147 B3, B20. (Stroomi mast)

Kui tänane seade tagab lepitud kiiruse (või kiiruse millega rahul ollakse), siis tõesti pole mõtet veel vahetada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 04.10.2023 10:08:22 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Asi selles et CPE saab agregatsiooni luua ühe ja sama masti eNB ID alusel (selle alla kuuluvate kanalite vahel), kuid kui see üksikuna ei sisalda väga kanaleid, siis resulteeriv kiirus kukub. Toon suvaliselt valitud näite kus ühes mastis on kaks eNB ID'd - 210147 B1, B7, B28 ja 200147 B3, B20. (Stroomi mast)


Kindel, et aggre on vaid sama eNB ID alusel? Olen pannud tähele, et Primary Band on earfcni ja phy-cellid konkreetse eNB ID küljes, aga CA Band on aegajalt hoopis teise piirkonna eNB ID küljes. Vähemalt earcfn/phy-cellid järgi ja vaadates seda Cellmapperist, et kus see CA asub... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 04.10.2023 13:00:48 vasta tsitaadiga

Samaaegselt kahte masti ei oska minuteada ükski senine LTE seade ühenduda, kuid kui sa vaatad Tiku vastavat paneeli, siis näed et ta skaneerib endale need sagedused mida ta saaks ühendumiseks kasutada ja seejärel on märge kas "not registered" või "registered". Pildil mida mulle näitasid, kuuluvad "registered" ridade earfcn'id cellmapperi andmetel sama eNB alla. Need mis on loetletud "not registered", on saadaval juhuks kui seade arvab heaks ümber ühenduda (mis iganes põhjusel). Miski ei keela pidada erinevaid eNB'sid ühes füüsilises mastis, näiteks 5G osakond on igaljuhul erineva eNB'ga kuid ikka samas mastis. Kui lubataks mitme masti omavahel koos kasutamist, oleks vaja lubada ju konkreetse andmesessiooni load balancing olukorras kus lõppklient võib sessiooni ajal ringi hüpelda mitmete eNB'de/mastide vahel - see ei ole täna realistlik lihtsalt. Selleks puudub sobilik infra. Järelikult millegagi peab piirama seadme ühendumisi jooksva sessiooni ajal, mis oleks parem/täpsem kui eNB?

On need asjad seal kapoti all kuidas on, fakt on et niipea kui minu kodumasti tekkis kaks eNB'd LTE jaoks, minu max kiirused kukkusid ja ideaalhetkel ja tingimustes suudan saada kiiruse ca 330 kanti varasema 500+ asemel, päeva keskmine ongi nüüd ca 200. Lähen masti alla kus on LTE jaoks üks (1) eNB, on kiirused rõõmsalt 400+ ka keskpäeval.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanielLoorits
Kreisi kasutaja
DanielLoorits

liitunud: 08.10.2003




sõnum 04.10.2023 13:18:49 vasta tsitaadiga

Asi selge, siis nii on. Ja mulle tundub, et Cellmapperis on ka viga sees, kus earfcn 3248 (2x B7 bandi) on PCI 157 ja 204. Minu Tikule paistab üks nendest 278 PCI-ga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Mikrotiki arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.