Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 07.11.2021 10:04:14 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Muhekas kirjutas:
See on küll nõme, et kui midagi nässu läheb siis tee Rewind ja koik ok...... Kuidas ma saan xbox live appis vahetada Country/Region makset tehes. Seal on tuimalt ees ainult ameerika ja midagi muud valida ei saa, proovisin ka gamepassi osta ja sama jama asukoht ainult ameerika kuigi microsofti kontol on eesti pandud icon_evil.gif ja kui tahad gamertagi vahetada siis maksma minnes on sama, ainus valik ameerika

Ei saagi vahetada, kustuta oma maksevahend ära ja toksi uuesti sisse ning pane mõni Eurotsooni riik. Endal oli ka varem USA pandud, aga seda nad millegi pärast enam ei tolereeri.


Tegin. kui tahan gamertagi xbox pc appis vahetada siis küsib raha ja kui valid maksemeetodi siis järgmiseks annab väljad mis täita ja seal on koht usa regioon ja seda muuta ei saa, mul on koik kohad läbi käidud ja muudetud, nutt tuleb peale a mängu sain muidu kätte

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 07.11.2021 12:00:48 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
matrix kirjutas:
Muhekas kirjutas:
See on küll nõme, et kui midagi nässu läheb siis tee Rewind ja koik ok...... Kuidas ma saan xbox live appis vahetada Country/Region makset tehes. Seal on tuimalt ees ainult ameerika ja midagi muud valida ei saa, proovisin ka gamepassi osta ja sama jama asukoht ainult ameerika kuigi microsofti kontol on eesti pandud icon_evil.gif ja kui tahad gamertagi vahetada siis maksma minnes on sama, ainus valik ameerika

Ei saagi vahetada, kustuta oma maksevahend ära ja toksi uuesti sisse ning pane mõni Eurotsooni riik. Endal oli ka varem USA pandud, aga seda nad millegi pärast enam ei tolereeri.


Tegin. kui tahan gamertagi xbox pc appis vahetada siis küsib raha ja kui valid maksemeetodi siis järgmiseks annab väljad mis täita ja seal on koht usa regioon ja seda muuta ei saa, mul on koik kohad läbi käidud ja muudetud, nutt tuleb peale a mängu sain muidu kätte

Mul oli sama jama, lõpuks ma vist pidin 3 korda oma krediitkaardi ära kustutama ja uuesti sisestama kuni sealt minu Texase aadress ära kadus. Veateade on igatahes ju see, et maksevahendi ja sinu aadressi regioon ei lange kokku ja seetõttu nad makset läbi ei lase.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.11.2021 12:35:36 vasta tsitaadiga

111 levelit seljataga ja mulle see uuendatud füüsika väga meeldib - trajektroorivead, liiga vähe/palju pidurdamine ja liiga suur külglibisemine/wheelspin kurvis maksab palju rohkem kätte, kui eelmises osas

samas tundub, et driftimine on puldiga sõitmisel tehtud sujuvamaks, ka tagaveo puhul, palju lihtsam on kontrollida

mõnede xp boardide asukoht on küll täiesti next level icon_lol.gif ei mäleta eelmisest osast midagi nii hullu, näiteks see üks, mis ripub elektriliinides

drivatarid ja nende tase tundub olevat sama, esimeses sõidu pooles pühivad minema ja siis teises pooles vastavalt raskusastmele võtavad hoo maha, noh unbeatable väga ei võta

online on kogu aeg katki, forzathon shop pole kordagi töötanud, playlistist osad tehtud asjad kaovad vahepeal ära, siis ilmuvad jälle tagasi, sain selle Alpine nii auhinnaks kaks korda icon_biggrin.gif

liituge [HVF] HinnaVaatluse klubiga ka, kui ükskord online korda saab, saab konvoi ja touri asju teha

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2021 12:38:20 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Muhekas kirjutas:
matrix kirjutas:
Muhekas kirjutas:
See on küll nõme, et kui midagi nässu läheb siis tee Rewind ja koik ok...... Kuidas ma saan xbox live appis vahetada Country/Region makset tehes. Seal on tuimalt ees ainult ameerika ja midagi muud valida ei saa, proovisin ka gamepassi osta ja sama jama asukoht ainult ameerika kuigi microsofti kontol on eesti pandud icon_evil.gif ja kui tahad gamertagi vahetada siis maksma minnes on sama, ainus valik ameerika

Ei saagi vahetada, kustuta oma maksevahend ära ja toksi uuesti sisse ning pane mõni Eurotsooni riik. Endal oli ka varem USA pandud, aga seda nad millegi pärast enam ei tolereeri.


Tegin. kui tahan gamertagi xbox pc appis vahetada siis küsib raha ja kui valid maksemeetodi siis järgmiseks annab väljad mis täita ja seal on koht usa regioon ja seda muuta ei saa, mul on koik kohad läbi käidud ja muudetud, nutt tuleb peale a mängu sain muidu kätte

Mul oli sama jama, lõpuks ma vist pidin 3 korda oma krediitkaardi ära kustutama ja uuesti sisestama kuni sealt minu Texase aadress ära kadus. Veateade on igatahes ju see, et maksevahendi ja sinu aadressi regioon ei lange kokku ja seetõttu nad makset läbi ei lase.
miks paypali ei kasuta?
ma soovisin game passi osta, siis panin windowsist regiooni soome peale ning vormistasin konto soome. Aadressiks panin Tallinna tänava, linnaks Tallinn ja postiindeksi ka kohaliku ning paypaliga maksmine toimis ideaalselt

renx09 kirjutas:
111 levelit seljataga ja mulle see uuendatud füüsika väga meeldib - trajektroorivead, liiga vähe/palju pidurdamine ja liiga suur külglibisemine/wheelspin kurvis maksab palju rohkem kätte, kui eelmises osas

samas tundub, et driftimine on puldiga sõitmisel tehtud sujuvamaks, ka tagaveo puhul, palju lihtsam on kontrollida

mõnede xp boardide asukoht on küll täiesti next level icon_lol.gif ei mäleta eelmisest osast midagi nii hullu, näiteks see üks, mis ripub elektriliinides

drivatarid ja nende tase tundub olevat sama, esimeses sõidu pooles pühivad minema ja siis teises pooles vastavalt raskusastmele võtavad hoo maha, noh unbeatable väga ei võta

online on kogu aeg katki, forzathon shop pole kordagi töötanud, playlistist osad tehtud asjad kaovad vahepeal ära, siis ilmuvad jälle tagasi, sain selle Alpine nii auhinnaks kaks korda icon_biggrin.gif
driftimine on jah lihtsamaks tehtud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 07.11.2021 12:52:13 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
111 levelit seljataga...

Jeez, te magate ka vahepeal või icon_lol.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 07.11.2021 14:19:39 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi siis olen ka valmis sõitma, sada euri lendas korstnasse nagu niuhti....krt ma pole elus nii kalleid mänge ostnud
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2021 14:20:53 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Tegin. kui tahan gamertagi xbox pc appis vahetada siis küsib raha ja kui valid maksemeetodi siis järgmiseks annab väljad mis täita ja seal on koht usa regioon ja seda muuta ei saa, mul on koik kohad läbi käidud ja muudetud, nutt tuleb peale a mängu sain muidu kätte


Game Passi jaoks peab su Live/Xbox konto regioon kattuma Windowsis valitud regiooniga. Mul on mõlemad UK all.

https://support.microsoft.com/en-us/account-billing/how-to-change-your-country-or-region-for-microsoft-store-and-more-e180415a-b4ad-7a9c-ef29-139bc71b1d09
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2021 14:52:52 vasta tsitaadiga

krr see on võimatu missioon icon_neutral.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2021 15:13:19 vasta tsitaadiga

Oot, gamepassiga saab juba mängida nii pc kui xboxi peal?
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2021 15:32:48 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Oot, gamepassiga saab juba mängida nii pc kui xboxi peal?

Premium Editioni pead ostma siis on 4 päeva early accessiga.
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2021 15:50:05 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Oot, gamepassiga saab juba mängida nii pc kui xboxi peal?

Premium Editioni pead ostma siis on 4 päeva early accessiga.
ainult siis, kui premium pass ostetud
ja see, et ma ostsin game passi ei tähenda midagi, ma ostsin siiski premiumi icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 07.11.2021 16:55:01 vasta tsitaadiga

Selle voucheri soovitan kulutada Koenigsegg Jeskole, sest see on mängu kiireim auto senini ja sellega hüppeid teha on ainuke viis konkurentsis püsida:
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.11.2021 17:07:52 vasta tsitaadiga

kindlasti mitte, sest Jesko saab ka story modest filmiteemat lõpetades

hüpped saab teha kasvõi agera rs-ga, või ükskõik mis teise 400kmh + autoga, näiteks taycan wp-ga, kui on eesmärk 3* kätte saada. või mis konkurentsis püsimisest jutt käib?

_________________
!!


viimati muutis renx09 07.11.2021 17:09:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



Online

sõnum 07.11.2021 17:08:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
krr see on võimatu missioon icon_neutral.gif


Seal 3* on väga raske saada tõesti. Peab igat kurvi ideaalse kiirusega läbi ja lootma, et pimedates kurvides kedagi ees ei ole. Ma lõpuks mingi 50-nda korraga sain 02:24:926 kätte.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 07.11.2021 17:16:05 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
kindlasti mitte, sest Jesko saab ka story modest filmiteemat lõpetades

hüpped saab teha kasvõi agera rs-ga, või ükskõik mis teise 400kmh + autoga, näiteks taycan wp-ga, kui on eesmärk 3* kätte saada. või mis konkurentsis püsimisest jutt käib?


< Top 100 / Top 1000 leaderboardid (speed zones, speed traps, danger zones jne)

Seda ei teadnud, et story modest saab ka, aga mille peale ise voucheri kulutasite?

EDIT: Shelby Daytonat on võetud, sest seda üsna raske saada: Requirements: "Second Wave - Complete 100 Festival Playlist Activities" under Festival Playlist).

EDIT2: Mina samas neid filmiteemasid kunagi esmajoones ei mängi, mul on Jeskost rohkem kasu olnud from the get-go.


viimati muutis soovija 07.11.2021 17:28:34, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.11.2021 17:17:52 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
libe kirjutas:
krr see on võimatu missioon icon_neutral.gif


Seal 3* on väga raske saada tõesti. Peab igat kurvi ideaalse kiirusega läbi ja lootma, et pimedates kurvides kedagi ees ei ole. Ma lõpuks mingi 50-nda korraga sain 02:24:926 kätte.


proovisin ka selle jutu peale, esimese korraga ja 2:23:366, äkki te pidurdate kurvi liiga hilja vms?

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2021 17:36:12 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
libe kirjutas:
krr see on võimatu missioon icon_neutral.gif


Seal 3* on väga raske saada tõesti. Peab igat kurvi ideaalse kiirusega läbi ja lootma, et pimedates kurvides kedagi ees ei ole. Ma lõpuks mingi 50-nda korraga sain 02:24:926 kätte.


proovisin ka selle jutu peale, esimese korraga ja 2:23:366, äkki te pidurdate kurvi liiga hilja vms?
äkki me ei ole tehniliselt nii filigraansed icon_biggrin.gif
põhi võit tuli seal linnas sõitmisel, ma sain lõpuks õiget route tehes mingi 2:24:6 midagi

aga kes hakkama ei saa, siis on alternatiivne route


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



Online

sõnum 07.11.2021 17:38:32 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
libe kirjutas:
krr see on võimatu missioon icon_neutral.gif


Seal 3* on väga raske saada tõesti. Peab igat kurvi ideaalse kiirusega läbi ja lootma, et pimedates kurvides kedagi ees ei ole. Ma lõpuks mingi 50-nda korraga sain 02:24:926 kätte.


proovisin ka selle jutu peale, esimese korraga ja 2:23:366, äkki te pidurdate kurvi liiga hilja vms?


Ei oska öelda. Ma sõidan kõik assistid maas, kaasarvatud braking line.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.11.2021 19:13:57 vasta tsitaadiga

no siis on arusaadav, miks 50x vaja teha oli. ma sõidan ka abid maas, ainult automaatkast ja driving/braking line peal.
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



Online

sõnum 07.11.2021 20:48:08 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
no siis on arusaadav, miks 50x vaja teha oli. ma sõidan ka abid maas, ainult automaatkast ja driving/braking line peal.


Eks rooliga harjumine ja õigete settingute leidmine läks ka selle alla. Panin breaking line peale ja proovisin huvi pärast controlleriga ning siis õnnestus esimese korraga ära teha icon_biggrin.gif Sain ka kohe aru, et neid teravaid kurve controlleriga hulga lihtsam suurema kiiruse pealt võtta. Aga eks siiani on igas mängus nii olnud, et puldiga olen kiirem.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 07.11.2021 21:24:18 vasta tsitaadiga

Meeldib uus pidurdamise ülesehitus. Horizon 4 tava pidurit kasutades olid rattad suht kohe loha. Isegi abs on asendis. Horizon 5das on see kuidagi mõnusamalt lahendatud
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2021 21:44:24 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
renx09 kirjutas:
no siis on arusaadav, miks 50x vaja teha oli. ma sõidan ka abid maas, ainult automaatkast ja driving/braking line peal.


Eks rooliga harjumine ja õigete settingute leidmine läks ka selle alla. Panin breaking line peale ja proovisin huvi pärast controlleriga ning siis õnnestus esimese korraga ära teha icon_biggrin.gif Sain ka kohe aru, et neid teravaid kurve controlleriga hulga lihtsam suurema kiiruse pealt võtta. Aga eks siiani on igas mängus nii olnud, et puldiga olen kiirem.
nu dirtis kindlasti oli rooliga eelised võrreldes puldiga

forza on alati pulti eelistanud, motorsport on ehe näide

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



Online

sõnum 07.11.2021 23:42:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
renx09 kirjutas:
no siis on arusaadav, miks 50x vaja teha oli. ma sõidan ka abid maas, ainult automaatkast ja driving/braking line peal.


Eks rooliga harjumine ja õigete settingute leidmine läks ka selle alla. Panin breaking line peale ja proovisin huvi pärast controlleriga ning siis õnnestus esimese korraga ära teha icon_biggrin.gif Sain ka kohe aru, et neid teravaid kurve controlleriga hulga lihtsam suurema kiiruse pealt võtta. Aga eks siiani on igas mängus nii olnud, et puldiga olen kiirem.
nu dirtis kindlasti oli rooliga eelised võrreldes puldiga

forza on alati pulti eelistanud, motorsport on ehe näide


Dirt 1 või Dirt 2? Olen proovinud Dirt 2 rooliga ja ffb seal oli minu arust kohutav. Poolel seaded üldse implementeerimata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2021 23:47:55 vasta tsitaadiga

Mul on mingi kahtlane bugi, muus osas jookseb kenasti, aga onlines free-roamis on vahepeal fps dropid 29 peale. :/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2021 23:50:29 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Dirt 1 või Dirt 2? Olen proovinud Dirt 2 rooliga ja ffb seal oli minu arust kohutav. Poolel seaded üldse implementeerimata.

Kas te räägite Dirt 1/2-st või Dirt Rally 1/2-st? icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.