Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2019 18:09:07 vasta tsitaadiga

mariokuu kirjutas:
Hakklihamasinaid oskab keegi soovitada?
Silma jäid need 3 aga ostma tõmbab kuidagi rohkem see boschi oma
https://m.euronics.ee/koogitehnika/koogikombainid/bmg800/hakklihamasin-stollar
https://m.euronics.ee/koogitehnika/koogikombainid/bmg750/hakklihamasin-stollar-the-power-grind
http://www.kodumasinad.ee/et/a/bosch-mfw-68660-hakklihamasin


Kahtlen Bochi masinas, kuna võimsust vähe. Väiksema võimsuse korral ei jõua isegi kamarat purustada.
Revers peaks kindlasti olema

Viskan ühe arutelu hakklihamasina teemal
http://www.marandi.fie.ee/jahifoorum/viewtopic.php?f=5&t=3957&st=0&sk=t&sd=a&hilit=hakklihamasin&start=75
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.01.2019 18:46:10 vasta tsitaadiga

mariokuu, pidin ka just soovitama nagu az-gi, et loe ja uuri mida jahimehed kasutavad.
Mingit nikatsit pole mõtet osta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 07.01.2019 22:48:59 vasta tsitaadiga

Stollar bmg800 läheb siis loosi. Kodukasutuseks sobib kül. Ega üle 10kg liha läbi laskma hakkagi korraga.
Tänud lingi eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 00:37:23 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif


Ahju puhul ma saan aru, miks osad inimesed gaasiahju eelistavad - elus leek vs lihtsalt elektriga kuumutamine.
Aga miks soovida gaasipliiti?

Võimalik, et asi minu piiratud teadmistes, kuid ma näen vaid miinuseid - nõgine köök, kui just väga hea kubu ei ole jne.

Mulle meeldib - elus tuli ikka elus tuli icon_smile.gif
Ei pea ootama soojenemise järgi (kuigi seda küll, et induktsioon läheb tänapäeval juba ka väga kiirelt soojaks).
Gaasiahi tundub küll natuke liiga komplitseeritud nikerdamine..
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 15:15:55 vasta tsitaadiga

Ma vastupidi, et saa aru, miks mõni gaasiahju tahab icon_smile.gif Mul olude sunnil hetkel on, täielik saast. Samas gaasipliidist küll loobuda ei taha, kasutan muudes kohtades nii tavalist elektrikat kui induktsiooni ja kodune gaas on ikka mugavam.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 15:51:28 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ma vastupidi, et saa aru, miks mõni gaasiahju tahab icon_smile.gif Mul olude sunnil hetkel on, täielik saast. Samas gaasipliidist küll loobuda ei taha, kasutan muudes kohtades nii tavalist elektrikat kui induktsiooni ja kodune gaas on ikka mugavam.


Ma pole ise nii piisavalt kokandushuviline, et väga kõvasti midagi põhjendada, kuid loogiliselt võttes saan aru, et on vahe kas panna toit ahju, kus seda soojendab läheduses leek vs kuumav tükk metalli.

Gaasigrill mulle väga meeldib - mugav ja mõnus suitsune mekk on juures - see on ikka teistmoodi kui liha on leegi lähedal (ei, mitte päris põletamas icon_smile.gif ).

Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad.
Aga olles elanud aastaid korteris, kus oli gaasipliit - see ikka konkreetselt reostas kööki, polnud asjalikku kubu muidugi sel ajal, võib-olla see aitab.

Ma usun, et maitseid on mitmeid ja paljuski on inimesed kinni ka harjumuspärases. Peaasi, et igaüks ise rahul on oma valikutega icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 16:13:31 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, kas keegi kasutab või oskab hinnata, milline võib hea olla? icon_smile.gif
Peab otse Smegi toodangu peale välja minema? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 16:41:05 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:




Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad.


Kui on soov wokkpanni kasutada, siis elektripliidi puhul võta pann ja pane õunu täis ning aseta riiulile. Gaasipliidi puhul on sul võimalik reaalselt seda panni kasutada nii nagu peab, st küpsetab äärtest, mitte ei haudu põhjat.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.01.2019 16:51:54 vasta tsitaadiga

Varem korrusmajades oli see teema, kus gaasipliidid olid pandud, neis köökides ei olnud korralikku elektrikaabeldust, kuhu tänapäevane elektripliit-ahi kannataks ühendada. Mõned vedasid omale trepikoja kilbist köögi (elektripliidi, mikrolaineahju jm) ja pesumasina tarbeks uued kaablid, aga kui kõik seda trepikojas tegema hakkavad, võib trepikoja-maja kaabeldus ise nõrgaks jääda. Võimalik ka, et viimase paarikümne aastaga on seda kaabelduse värki paremaks arendatud, kui ise viimati teemaga kokku puutusin.
See jutt selles mõttes, et igalpool ei ole päris meeldimise küsimus, et poes meeldis elekripliit rohkem, toon koju ja viskan gaasivärgi prügikasti.
Sama kehtib ka vastupidi, kui majas gaasitorustik puudub, ei tasu vist gaasipliiti osta, saab küll balloonigaasi pealt aga seal vist olid mingid põleti düüside erinevused, mida tohib välja vahetada jällegi eraldi väljaõppega spetsialist.

Draqula kirjutas:
Gaasigrill mulle väga meeldib - mugav ja mõnus suitsune mekk on juures - see on ikka teistmoodi kui liha on leegi lähedal (ei, mitte päris põletamas icon_smile.gif )
See grilli teema on ka nii erinev, olen neid väljamaa võistukokkamisi ja muidu kokasaateid juhtunud vaatama, seal mõnes regioonis tähendab grillimine, kui pliidile asetada malmist alus, mis jätab lihale-juurikale kõrbenud mustri (jooned, ruudustiku) - siis kohtunikud teavad kommenteerida, et grilli rustikaalne mekk juures icon_biggrin.gif samas, kui asetad pliidile malmpanni, kus mustrit ei teki, ei ole enam grillimine ja igasugune "kõrbenud muster" tähendab toidu ülekõrvetamist ja serveerimiseks kõlbmatu prügikasti kraam icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 17:13:17 vasta tsitaadiga

az kirjutas:
Draqula kirjutas:




Gaasipliit - seda mina ei ole veel mõistnud - kas on vahe, mis ajab panni kuumaks - tuli või pliidiplaat. Ju siis kiiruses on, kui mõned seda ikka eelistavad.


Kui on soov wokkpanni kasutada, siis elektripliidi puhul võta pann ja pane õunu täis ning aseta riiulile. Gaasipliidi puhul on sul võimalik reaalselt seda panni kasutada nii nagu peab, st küpsetab äärtest, mitte ei haudu põhjat.


Tänud - konkreetne ja funktsionaalne põhjendus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 08.01.2019 17:36:16 vasta tsitaadiga

Köögikubu/õhupuhastit oskab keegi soovitada?
Sooviks sellist, mis ikka toimiks ning hind oleks inimlik(100-200 vahel?) LED valgusti võiks ka juures olla - ilmselt enamusel ongi.
Tänud!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2019 23:25:18 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Köögikubu/õhupuhastit oskab keegi soovitada?
Sooviks sellist, mis ikka toimiks ning hind oleks inimlik(100-200 vahel?) LED valgusti võiks ka juures olla - ilmselt enamusel ongi.
Tänud!


Köögikubu valikul pead arvestama ruumi suurusega. Siin hea õpetus.
https://www.köögikujundaja.ee/koogitehnika/lihtne-opetus-koogi-ohupuhasti-valimiseks/

Soovitaks Falmec it aga nii odavalt seda ei saa.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 10.01.2019 21:46:05 vasta tsitaadiga

Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.01.2019 21:47:42 vasta tsitaadiga

kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2019 22:41:36 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon?


Oman ning ütlen, et see pole üldse vajalik. Muidugi vaatad oh, et retseptid on seal sees jne aga lõpuks sa teed ikkagi mitte ahjuretpseti, vaid internetist saadud õpetuse järgi.
Aasta kahe jooksul kasutanud aurutamist minimaalselt.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2019 10:29:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on.


Ma ei tea kas see pädeb seotud infona, kuid kunagi sai ostetud Electroluxi mikrolaineahi, millel on ka grilli funktsioon (küttekeha laes), ei mäletagi miks seda vajalikuks pidasin.
14a jooksul on grilli funktsiooni kasutatud täpselt 0 korda, mikrokas ise on siiani probleemideta teeninud.

Praeahi on eraldi olemas ning kevadest sügiseni saab gaasigrill kuuma.

Auruahju teemal:

Mugav ja kiire lahendus on InstantPot. Meil juba 2 tk neid majapidamises - et saaks korraga teha näiteks ühes liha ja teises kartulit/muud juurvilja.
Saab pruunistada, aurutada. Saab kiirelt putru. Säästab kõvasti aega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.01.2019 11:49:38 vasta tsitaadiga

Draqula, jah, selline grilliga mikrokas oli ka endal. Aga see pole see toode.
On väiksemad praeahjud, küttekehadega ülal ja all, ringlev kuumutusõhk jmt, mis praeahjul olema peab, lisaks mikrolaine võimekus.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2019 13:59:01 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Siin mõni aurufunktsiooniga ahju omanik ka leidub - tea, kas on mõtet võtta või on pigem kena reklaamfunktsioon?


No kui sa head toitu naudid ja tahad seda tasemel valmistada, siis on mõtet. Niisama kotleti soojendamiseks või kui sa ahju keskmiselt kord kuus kasutad pole mõtet juurde maksta selle funktsiooni eest. Eeldan et mõeldud on sellist ahju, millel on aurufunktsioon lisaks muule, on olemas ka selliseid ahje, millega saabki ainult aurutada.

Lisaauru kasutades sa ei pea enam kartma, et asjad ahjus liiga ära kuivavad. Ei küpsetised ega liha. Peale selle on mõned spetsretseptid mille tegemist auruga ahi metsikult lihtsustab, kui muidu peaksid mingite veevannide vms mässama. Mul endal auruga ahju veel pole, aga tuttavad kokandusfännid väga kiidavad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 11.01.2019 23:12:32 vasta tsitaadiga

Auruahjus peaks saama sous vide lihhi teha
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 14.01.2019 16:14:15 vasta tsitaadiga

Ma mingid seadmed suutsin oma peaga välja valida. Kui keegi oskab kiita/laita/kommenteerida, siis oleks igati abiks thumbs_up.gif

induktsioon: Electrolux EHH6240ISK https://www.hinnavaatlus.ee/592535/electrolux-ehh6240isk/
ahi: Electrolux EOC3430EOX https://www.hinnavaatlus.ee/776674/electrolux-eoc3430eox/
nõudepesumasin: Bosch SMV24AX01E https://www.hinnavaatlus.ee/962735/bosch-smv24ax01e/
kubu: Falmec BIN50.600 https://www.hinnavaatlus.ee/492189/falmec-kappi-paigaldatav-ohupuhasti-bin50600/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2019 19:55:58 vasta tsitaadiga

Proovin korra veel upitada icon_redface.gif
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2019 20:14:32 vasta tsitaadiga

Aix, mõnda Boschi pliidiplaati said ka katsuda? Olid nood ka tallesaba-nuppudega?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2019 22:39:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
kirjutagu siis mõni mikrolaine+praeahi kombo omanik ka oma mõtteid, kui neid on.


Siemensi hm655gns1s - suur praeahi mis omab ka mikrolaineahju funktsiooni, töötab eduliselt. Mikrolaine puhul tüütu ainult see et peale kasutamist tahtis oma paarkümmend minutit (või vähem, ei mäleta) tava praeahju kuumutust et õhuniiskust välja lüüa.
Kui juut oled siis on sel ahjul isegi mingi "sabbath mode" olemas icon_biggrin.gif

Boschil oli selliseid combo ahjusid ainult compact junne.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2019 00:28:20 vasta tsitaadiga

heretic666, tänud. Seda siemensit hetkel eestis ega HV andmetel suurt pol saada, 1100 tsirka hinnatasee tollel, soomes 1500 kanti juba.
Minu googeldamise tulemusena on enamusel siinmail pakutavatel kõik need nn. kompakstjunnid. ehh icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2019 16:21:21 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Proovin korra veel upitada icon_redface.gif
Peab tasapisi kusagilt köögiga algust tegema! Milline on kõige parem integreeritav gaasiga pliidiplaat?
Aix kirjutas:
Kas keegi sellise antiiktehnikaga nagu gaasipliit ka veel kuuma annab? Huvitaks siis täpsemalt öeldes integreeritavad rauad.
Tartu Lõunaka Euronicsis olen käinud katsumas, aga üles leides selgus, miks müüjad väga napisõnalised olid nende suunas - juba nupud olid sellised tallesabad, et vaadatagi piinlik... icon_eek.gif
Et kas kusagilt võib ka korraliku kvaliteediga juppi leida? Algselt oli mõttes kaheraudne, kuna planeeritud üsna kitsas, ja üle kahe raua korraga ei ole kasutanud.
Praegu kasutuses veneaegne kärakas ühestükis gaasiahjuga - aga uut ahju tahaks elektriga ja integreeritavat. Aga selle kohta juba ülevalpool on infot täitsa arvestatavalt icon_smile.gif


Minu meelest ma ühekorra sarnases teemas juba viitasin, aga oh well. Ju see on kadunud kuskile. Kui sa siit ei leia "piisavalt head" plaati, siis sa oled ilmselt nii nõudlik, et ei suuda aidata:

https://luxtehnikapood.ee/et/8-pliidiplaadid#/pliidiplaadi_tuup-gaas

Ühtlasi, kiire googeldamise tulemusel Euronics on laiatarbe-köögimasinapoodidest ilmselt kõige viletsama gaasiplaatide valikuga ka, niiet leidsid ikka koha kust alustada. Vaata kasvõi Omega e-poodi, seal on 50 erinevat valikus, väga erinevates hinnaklassides ja seda ilma kombioptsioonideta ja selliseid kohti on veel.

Smegi ära mitte mingil juhul osta, vähemalt mitte enne kui oled lugenud nende kohta käivat vingu Briti tarbijakaitse foorumites, millele olen ka siin varem viidanud. Nende tehnika, kui see juba ei saabu praagina, on mõeldud ainult vaatamiseks ja Instasse ilusate piltide panemiseks, korralikku kasutamist see ei kesta. Näiteks gaasipliitide puhul rauad, mis ei kannata kuuma ja purunevad raskete nõude all tükkideks jne
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.