Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2011 11:25:32 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ta on karsklane, parem las joob Nestead icon_razz.gif


No see seletab nii mõndagi icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.09.2011 12:02:18 vasta tsitaadiga

Ei pea end karsklaseks, lihtsalt senini läbi proovitud kõikvõimalikud alkohoolsed joogid pole maitsenud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 21.09.2011 13:26:01 vasta tsitaadiga

no lihtsalt minu jaoks jätsid väga mustvalge ja inimvaenuliku mulje, aga võibolla on see väljendusoskuse taga kinni. Ma arvan, et ma nüüd sain enda jaoks pildi selgemaks selles osas ja pole vaja pikemalt vaielda ja tähti närida. icon_wink.gif

Piramise kohapealt mina ei väida, et see hea ja eetiline on, aga ma olen pigem sellel seisukohal, et süsteemi tuleks muuta ja alustades just majanduse poole pealt. Maailmamajanduses tuleb saavutada teistsugused kokkulepped ja ülevalt alla süsteemi muuta. Piramine ja infoühiskonna probleemid on siiski mingil määral just selle süsteemi arengu peetuse produkt, mitte vastupidi. Hollywood ja "mainstream" alustades n.ö. american dreamist kuni internetini välja mida rahvale peale lastakse. Elukeskkond ja vahendid on muutunud, aga seadused ja ettevõtted üritavad vanade regulatsioonide ja mudelitega seda hallata. On ka vaikselt tekkinud positiivseid muudatusi, siiski mitte piisavalt, et pall korralikult veereks, veel.

Kui nüüd OT sulle vastata muudes asjades,

isiklikult olen väga hästi kursis eesti mainekamate ettevõtetega it poole pealt ja ühes pean sinuga tõesti nõustuma, lõppkokkuvõttes nõutakse enamuses neist kasumit. Skype (minu üks endisi tööandjaid) siiski küll töötab kahjumiga pikki aastaid ja töötajaid ei vallandata, kohtlemine ja soodustused jne olid/on Eesti mõistes väga, väga heal tasemel. Muidugi asjaolud on muutunud aastatega ja omanikega, mis ehedalt näitab siiski seda, et kõik oleneb kuidas asju korraldada ja kes-kuidas seda teeb.

olles ka elanud kolmandiku oma elust lääne euroopas, võin kogemustele tuginedes väita, et väikesed firmad ja ettevõtted, olgu nad siis pagarid/juuksurid/vmt. kuni tehnoloogiafirmadeni, hoolivad väga oma klientidest ja oma mainest. Ka seadusandlus toetab neid, riigiaparatuur töötab ja üldkokkuvõttes loob see väga meeldiva ja funktsioneeriva elukeskkonna. Muide väga paljud väikesed tegijad on suutnud vastu pidada sajandi või rohkem, kas meil ka nii pikas perspektiivis mõeldakse? (probleeme tekib alles siis kui on palju võõrast kultuurist sisserändajaid) Et mida ma tahan öelda, meie kultuuriruumis tõesti ei panustata pikale perspektiivile ei riigiaparatuuris ega ka erasektoris (enamjaolt) seega pole mingi ime, et tulemuseks rahvas laiali jookseb.

majanduse kohapealt, ma ei nõustu sellega, et see süsteem on toimiv ja sellega võiks rahul olla. See majandussüsteem pole ehitatud toime tulema piiratud ressurssidega ja lõputult. Tulemuseks lihtsalt see toodab hävingu, kas kriiside või sõdade näol, aga sellisel kujul ta sinna tüürib. Ma küll ei tahaks oma ülejäänud elu iga paari aastaga uut majanduskriisi (praegune lahendus). Kolmas lahendus oleks süsteemi radikaalne muutmine ja kohandamine, aga vaadates ajalugu ja riikide suutmatust kokkuleppele jõuda palju väiksemateski küsimustes, siis selleks just kiiret lootust pole.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2011 13:37:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Ei pea end karsklaseks, lihtsalt senini läbi proovitud kõikvõimalikud alkohoolsed joogid pole maitsenud.

Ma tean, mida sa tunned icon_neutral.gif
Ho Ho kirjutas:
Raamatukogust laenutatud raamatu eest saavad nii kirjanikud, tõlkijad kui ka tõenäoliselt muud asjaosalised vastavalt laenutuste arvule tasutud.

Nii see on. Eesti Vabariigi seadustega reguleeritud ja puha. Mida popim kirjanik/teos, seda rohkem raha teenib.
http://www.ekl.ee/ind/index.php?page=62&lang=6
harakas kirjutas:
WAV kirjutas:

Teisalt veelgi huvitavam oleks, kui keegi oleks eraldi uurinud ka vanemaid vanusegruppe. Neid, kelle oluline eluosa on möödunud nõukogude korra ajal, kui piraatlus oli täiesti legaalne, tänapäeva mõistes. Tollal polnudki sageli alternatiivi legaalse võimaluse näol. Ja isegi kui tahtsid, polnud võimalik autorile maksta, eriti välisautoritele. Selles valguses oleks huvitav just nüüd teada saada, kuidas meie kohalikud vanemad põlvkonnad käituvad täna, kas jätkavad harjumuspärast "tõmban kõike mis saan" stiili või on muutunud äkitselt viisakateks üdini ausateks kodanikeks?

Harjumusi on raske muuta, kuna nõukaajal oli lindile ja kassettidele salvestamine tavapärane tegevus, siis jätkasin seda automaatselt ka arvutimaailma sattudes, kusjuures, kuigi ma pean end ausaks kodanikuks, kes iial ei varasta, ei tunne ma end muusikat tõmmates vargana. Teine lugu on tarkvaraga, mis oli minu jaoks uus nähtus. Kui 1997 esimese isikliku arvuti ostsin, oli müüja sellele piraatoffice peale pannud ja lisaks veel hulga mänge. Esialgu ma ei teadnud sest midagi, aga mõne aja möödudes keegi ütles ja see asjaolu hakkas mind väga tõsiselt häirima. Tegin kõigile piraatprogrammidele uninstalli ja hakkasin alternatiive otsima. Nii sattusingi vabavara maailma ja ei ole senini sellepärast midagi tegemata jätnud, et ei kasuta tasulisi operatsioonisüsteeme ja programme. Aga jah, uurimismaterjali oleks siin küllaga ja kui keegi soovib ülikoolis magistritööd teha, olen valmis vastama.

Oijah, tulevad meelde nõuka-aegsed Melodija plaadid. Tina Turner, ABBA, Rolling Stones, Beatles, Boney M jne. Kas Nõukogude Liidus(t) välismaistele artistidele maksti autoritasusid. Või üldse midagi? Täpselt 0 rubla anti neile. Tegelikult ei tulnud kellelegi pähe, et neetud kapitalistlikele artistidele maksta. Tuima näoga vorbiti albumid plaadile ja müüdi kopikate eest rahumeeli rahvale ilma sanktsioone kartmata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.09.2011 14:27:40 vasta tsitaadiga

Betamax: Muide - pole täpne, Venemaal anti välja ka ametlikke, litsentsiga plaate.

Plaadifirmadel polnud mõtet sellel, et mitte levitada ametlikult plaate Venemaal, kuna ulmeliselt suured tiraazhid tõid sisse päris kena kopika. Ühe plaadi eest natuke, kuid kui see läbi korrutada miljonite plaatide müüginumbritega, siis kogusumma ikka väga väike ei tule.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 21.09.2011 15:38:56 vasta tsitaadiga

Autos kuulad plaate või ? :O
Ma ei lähe kunagi enam autos USB pulga kasutamise juurest ära, kui just mingi uus futuristlik asi ei tule icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2011 15:40:42 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Autos kuulad plaate või ? :O
Ma ei lähe kunagi enam autos USB pulga kasutamise juurest ära, kui just mingi uus futuristlik asi ei tule icon_biggrin.gif

DrZ, mõh? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2011 17:32:03 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
DrZ kirjutas:
Autos kuulad plaate või ? :O
Ma ei lähe kunagi enam autos USB pulga kasutamise juurest ära, kui just mingi uus futuristlik asi ei tule icon_biggrin.gif

DrZ, mõh? icon_rolleyes.gif
Ta vist imestas, et keegi kuulab CD-plaate. Ma ise ka ei kuula juba ammu ammu neid icon_smile.gif Autos usb üle prahi icon_smile.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.09.2011 18:00:07 vasta tsitaadiga

FM transmitteriga mobla on veel mugavam icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.09.2011 00:02:01 vasta tsitaadiga

Puudub taoline mobiil, sama asja ajab ära Tomtom.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 10:08:14 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Betamax kirjutas:
DrZ kirjutas:
Autos kuulad plaate või ? :O
Ma ei lähe kunagi enam autos USB pulga kasutamise juurest ära, kui just mingi uus futuristlik asi ei tule icon_biggrin.gif

DrZ, mõh? icon_rolleyes.gif
Ta vist imestas, et keegi kuulab CD-plaate. Ma ise ka ei kuula juba ammu ammu neid icon_smile.gif Autos usb üle prahi icon_smile.gif

Jutt käis NSVL-i ajastust ja vinüülidest icon_lol.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 22.09.2011 10:34:44 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 10:59:39 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
FM transmitteriga mobla on veel mugavam icon_razz.gif


Kvaliteet on jube ju thumbs_down.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.09.2011 11:11:05 vasta tsitaadiga

Tõsimeeli usud, et mp3'st saad oluliselt paremat kvaliteeti kätte? kui fm'i digimuundades tuleb?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 22.09.2011 11:15:12 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Betamax kirjutas:
DrZ kirjutas:
Autos kuulad plaate või ? :O
Ma ei lähe kunagi enam autos USB pulga kasutamise juurest ära, kui just mingi uus futuristlik asi ei tule icon_biggrin.gif

DrZ, mõh? icon_rolleyes.gif
Ta vist imestas, et keegi kuulab CD-plaate. Ma ise ka ei kuula juba ammu ammu neid icon_smile.gif Autos usb üle prahi icon_smile.gif

just icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.09.2011 11:33:00 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
FM transmitteriga mobla on veel mugavam icon_razz.gif


Kvaliteet on jube ju thumbs_down.gif
Autos mootorimürinaga, tuulevihinaga ja teemüraga ajad sa kvaliteeti taga !?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 22.09.2011 11:38:17 vasta tsitaadiga

Oleneb autost.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.09.2011 11:39:31 vasta tsitaadiga

Stuudiokvaliteeti ei saa sa sellegipoolest kätte ja need väikesed FM kaod, mis lisaks tulevad on marginaalsed.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 22.09.2011 11:40:25 vasta tsitaadiga

See on imelik jah, Varsti pole enam kellelgil CDmängiaidki ja ikka veel müüakse Audio CD plaati. Eks selle ainuke väärtus ongi ainult ümbris: ostetakse, imetletakse, ripitakse lood pulgale, ja pannakse riiulile tolmu koguma. icon_rolleyes.gif
Mõni suudab autos vahet teha mp3-el ja WAVil icon_lol.gif


viimati muutis DVDRW 22.09.2011 11:48:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.09.2011 11:43:03 vasta tsitaadiga

Oh noes, CD sales are dropping ergo piracy is rising.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 22.09.2011 12:41:07 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Stuudiokvaliteeti ei saa sa sellegipoolest kätte ja need väikesed FM kaod, mis lisaks tulevad on marginaalsed.

Nende odavate FM transmitterite moonutus on omaette teistmoodi iseloomuga, võrreldes näiteks mp3 kvaliteedi moonutustega. Samas suhteliselt võrreldes ka ikka suurusjärk või enamgi suurem.

Kui professionaalse FM ringhäälingu raadiosaatja modulaatori kvaliteeti ametlikult võrreldakse 64...96 kbps mp3 kvaliteediga, siis nende odavate ühel varikap-elemendil modulaatoriga transmitterite kvaliteedi võrdlusena võib välja panna ehk 32 kbps (pigem veelgi vähem) mp3. Põhiline häiriv aspekt on neil väga kõrge (2...5%) mittelineaarmoonutus
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 12:55:09 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Oh noes, CD sales are dropping ergo piracy is rising.

Samal ajal Apple'il tiksuvad dollarid kenasti iTunesi kaudu pangakontole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 14:42:05 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Stuudiokvaliteeti ei saa sa sellegipoolest kätte ja need väikesed FM kaod, mis lisaks tulevad on marginaalsed.

Nende odavate FM transmitterite moonutus on omaette teistmoodi iseloomuga, võrreldes näiteks mp3 kvaliteedi moonutustega. Samas suhteliselt võrreldes ka ikka suurusjärk või enamgi suurem.

Kui professionaalse FM ringhäälingu raadiosaatja modulaatori kvaliteeti ametlikult võrreldakse 64...96 kbps mp3 kvaliteediga, siis nende odavate ühel varikap-elemendil modulaatoriga transmitterite kvaliteedi võrdlusena võib välja panna ehk 32 kbps (pigem veelgi vähem) mp3. Põhiline häiriv aspekt on neil väga kõrge (2...5%) mittelineaarmoonutus

Mul on dealextremest tellitud mingi noname hiina fm transmitter. Ja ei ütleks kuskilt otsast et mingi 32 kbps-ga võrdväärne oleks.
Kui mingit ulme viimase sõna helitehnikat autos ple siis vaevalt aru saab.
+ eelpool nimetatud mootorimürad, rehvimürad jne nagunii solgivad juba piisavalt.

Ju need moonutused ole mingi kassikalise muusika kuulajate hirm.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2011 14:53:26 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tõsimeeli usud, et mp3'st saad oluliselt paremat kvaliteeti kätte? kui fm'i digimuundades tuleb?


Mismõttes usun? Järgi proovitud ju icon_eek.gif Vähemalt 3 erinevat FM transmitterit proovinud ja kvaliteeti ei anna võrreldagi.
Automüra ei sega, volüüm on piisavalt tugev, et summutab kõik muu ära.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2011 10:15:45 vasta tsitaadiga

"Ju need moonutused ole mingi kassikalise muusika kuulajate hirm"

Väga "huvitavalt" öeldud icon_lol.gif

Minumeelest siiani suht parim asi on mp3 plaati mängivad makid, põletad oma plaadi valmis, see ei võta midagi aega. peale mahub piisavalt ja natuke võib ju valida ka mida sinna paned. Kvaliteet on täiesti teine muusika võrreldes fm huinjaaga. Kes kuuleb vahet, kes ei kuule muidugi...minumeelest kuuleb seda siiski natuke liiga hästi. aga FM trans on hea siis kui makk mp3 suuteline ei ole näiteks icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.