Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, IX-etapp, FK Keskus, 11.oktoober märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2009 18:40:48 vasta tsitaadiga

Ma samuti ei suuda sõita kardiga, mis mulle ie meeldi. Lihtsalt ei suuda kohaneda, kui kart käitub teistmoodi, kui ma eeldan.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.10.2009 18:58:48 vasta tsitaadiga

mõned meist on nooruspõlves liigselt ära hellitatud icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
võta mis saad ja püüa selle omadustega kohaneda thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2009 18:59:54 vasta tsitaadiga

No eks ma loomulikult püüan, kuid mõni mees suudab iga saaniga kiiresti sõita. A vat mina ie suuda icon_neutral.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2009 20:09:33 vasta tsitaadiga

Minu see 5-kohaline tõus ühes sõidus oli vist kestvussõit. Startisin vist alles 18 kohalt, kuna loosiõnn naeratas mulle esimese kvalifikatsioonisõidu icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 13.10.2009 23:07:59 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Kuni ametlikke tulemusi veel pole, saab siiski öelda veel välja, et "Aasta Uustulnuka" tiitel läks esimesel hooajal kasutajale RudiTurbo, kes saavutas kestvussõidul oma esimesel etapil III koha icon_exclaim.gif thumbs_up.gif

Paluks karikas vastu võtta! icon_idea.gif



Vaadates, et tegite rekordeid viimasel etapil on küll kahju, et ise kohale ei jõudnud!

Karikale tulen kindlasti järgi, homme vist ongi linnaminek, seega kuhu helistan ja kust kätte saan? icon_smile.gif

_________________
www.twitch.tv/ruditurbo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 13.10.2009 23:13:45 vasta tsitaadiga

Number on profiilis.
Asun enamusaega Mustamäel.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2009 23:55:05 vasta tsitaadiga

kas viimase etapi ringiaegu ka kuskilt näeb? ma ei märganud...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 14.10.2009 00:07:05 vasta tsitaadiga

Homme näeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.10.2009 07:02:11 vasta tsitaadiga

HV kardisari IX vol1 --> http://www.youtube.com/watch?v=GllNyCJA9ZE 2:15 on see koht kus zoomski ja Tonykart küljed kokku panevad

HV kardisari IX vol2 --> http://www.youtube.com/watch?v=mFebeHMsPCM

Mõned pildid tegin ka autasustamisest HV cup 2009 IX
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.10.2009 10:54:59 vasta tsitaadiga

JEE! Start ja finish ilmusid videomaterjalina välja!
thumbs_up.gif

EDIT: Pilte näen miskipärast ainult firefoxiga. IE-le neid välja ei anta. icon_smile.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2009 11:11:27 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Pilte näen miskipärast ainult firefoxiga. IE-le neid välja ei anta. icon_smile.gif


OT: IE on üldse kurjast aga muidu IE8@Windows7 näitab küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.10.2009 12:01:21 vasta tsitaadiga

Videost saavad nii mõnedki asjad selgust. icon_smile.gif
Start õnnestus mul jälle kord normaalselt ja õnnestus isegi ette jääda. Kõik oli ok, kuni ringilt tulles enne boksikurvi nägin, et keegi TonyKart üritab nina vahele panna. Otsustasin, et ei lähe katma, kuna arvasin, et tal peab olema mingi hull püss, et 4. kohalt kohe ette jõudis. (Videost on aga näha, kuidas TonyKart stardile lärgneval osal konkurendid ära lollitab ja ikkagi ise endanimelisse S-kurvi enne teisi sisse kukub.)
Võtsin viisakalt tuulde, kuid üllatuseks selgus, et kiirus ei olnudki nii müstiline ja tagant lähenes vik1ng, kellest pidin igal juhul ette jääma finishiks.
Seega hakkasin igal võimalusel nokkima. Selle tulemusena vahetus liider mitu korda, kuid vik1ng jõudis meie actioni arvelt kogu aeg veel lähemale, mis minu huvides üldse ei olnud. Minu ainus pääsetee oli see, et saada liidriks enne, kui vik1ng on kohal, tekitada enda selja taga olukord, kus nad jäävad omavahel jagelema ja sõita vahe sisse. Seda skeemi üritasingi läbi lükata ja mingil hetkel hakkaski õnnestuma. Ei saa salata, et tuju läks iga ringiga paremaks.
Siis aga hakkas paremale kurvides tagatelg mingil põhjusel rohkem libisema. (Ka videost on näha, et libiseb isegi Tonykarti S-kurvi sisse keerates, rääkimata puukurvist.) Ja ma ei suutnud kuidagi sellega sõbraks saada, sest tunne oli, nagu kart käituks iga kord erinevalt. Hakkasin lihtsalt rohkem gaasi järele andma puukurvis. Samal ajal TonyKart aga õnnetuseks suutis kuidagi just vik1ngist lahti saada ja tegi paar korralikku kvalifikatsiooniringi. Ja sõitis vahe kinni.
Kohe ta siiski mööda ei pääsenud ja paari ringiga jõudis ka vik1ng uuesti järele. Nüüd oli uuesti sama olukord, ainult et mina ei olnud enam nii kiire, kui enne.
Ja siis leidis TonyKart möödasõidukoha üles ning samast olukorrast sai ette ka vik1ng. Õnneks ei olnud ma veel nii aeglane, et oleks kohe maha jäänud. Ja kuidagi jättis vik1ng peale boksikurvi ise ukse pisut irvakile. Pärast suht pikka pusimist (mille ühe olukorra peale Alderi isa pärast ütles, et selle nurga alt on võimatu rajale jääda icon_smile.gif) õnnestus jääda vik1ngist ette ja oma kohta lipuni hoida.
Oli kestvussõiduga võrdväärselt põnev sõit, mille oleks võinud võita ükskõik kes, sõltuvalt kuidas keegi enda head ja halvad kaardid välja mängib.
Ma tunnistan, et vik1ng on praegu rajal kiirem kui mina, kuid selles olukorras lipu langedes olin mina eespool.
TonyKart sai auga kogemustesse tehtud investeeringute arvelt võidu. Mina sain kogemuse. thumbs_up.gif
Eks eesmärgi täitmine jääb uude hooaega! icon_cool.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 14.10.2009 18:53:08 vasta tsitaadiga

1. soojendus
Spoiler Spoiler Spoiler


2. soojendus
Spoiler Spoiler Spoiler


1. kvalifikatsioon
Spoiler Spoiler Spoiler


2. kvalifikatsioon
Spoiler Spoiler Spoiler


B-finaal
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


A-finaal
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.10.2009 11:08:35 vasta tsitaadiga

Siin siis AHV-ide FK rekordite TOP tänase seisuga. Suure tõenäosusega enam muudatusi ei tule sel hooajal.

http://spreadsheets.google.com/pub?key=tgcLRWr5hZdtBe7Wvhc-oEw&single=true&gid=0&output=html

Kui peaks juhtuma ime, mida ilmajaam lubab, siis teeme TonyKart iga crush-day ja üritame parandusi.
Tahaks järgmise sekundi klubisse jõuda. icon_cool.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 15.10.2009 17:41:25 vasta tsitaadiga

Veel natuke statistikat viimase etapi kohta:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=t_OVEF9zgE7SF016vCnr33w&single=true&gid=0&output=html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2009 19:20:48 vasta tsitaadiga

17 mehe peale parimate ringide keskmine 43.55 on ikka hea tulemus. Ahvid arenevad usinalt thumbs_up.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 15.10.2009 19:48:36 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
17 mehe peale parimate ringide keskmine 43.55 on ikka hea tulemus. Ahvid arenevad usinalt thumbs_up.gif

Tõsi. Võrreldes sellega, mis ma aasta tagasi nägin, on ikka tase kordades paranenud.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 15.10.2009 19:57:22 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Siin siis AHV-ide FK rekordite TOP tänase seisuga. Suure tõenäosusega enam muudatusi ei tule sel hooajal.

http://spreadsheets.google.com/pub?key=tgcLRWr5hZdtBe7Wvhc-oEw&single=true&gid=0&output=html



Riivo77 käes on muidu kõik need ajavõtu lehed? Teiste radade kohta võiks samasugune tabel olla.


Tegelikult tahaks Kuningamäe trenni lehti näha. Enne Kuningamäe esimest sõitu oli üks ja tegelikult ainus vist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 15.10.2009 20:05:24 vasta tsitaadiga

Põltsamaal on nii vähe sõitmas käidud, et palju neid andmeid pole.
Mõned sõidud on kindlasti ka minu arhiivist võimalik üles leida ja teemades on skännid.
Mingil pikal sügisõhtul üritame kokku koguda ehk.

Triobeti oma pole sügavat mõtet koostama hakata, sest rajajoonis muutub 2x aastas ja seda ei jõua up-to-date hoida.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuutu
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009




sõnum 16.10.2009 18:35:24 vasta tsitaadiga

Minupoolsed õnnitlused hooaja lõpus kiirematele icon_wink.gif

Jään huviga ootama järgmist hooaega, mis tõotab tulla väga huvitav icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 16.10.2009 19:35:22 vasta tsitaadiga

Tuutu kirjutas:
Minupoolsed õnnitlused hooaja lõpus kiirematele icon_wink.gif

Jään huviga ootama järgmist hooaega, mis tõotab tulla väga huvitav icon_smile.gif

Tänud. Eks sa tuleval hooajal teed seda värki ise juba huvitavamaks icon_evil.gif

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taur1
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2009




sõnum 31.10.2009 02:11:14 HV kardisõit vasta tsitaadiga

TERE!
Teil siin tundub eriti äge sari olevat, mida olen nüüd ka u.pool hooaega jälginud. Kas enne järgmise PÕHIhooaja algust mingi sõit rookide ja vanade olijate vahel ka tuleb, et näeks selle HV kõva taseme ära, et kas on üldse mõtet hooajast osa võtta, või pole lootustki? Kas tonykart on siis tõesti nii võitmatu?
Kardiga sõitsin õismäel poolteist aastat tagasi. ja enne seda u. 7 aastat tagasi:Sicon_razz.gif
Igatahes. järgmiseks aastaks võite mind kirja panna!icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 31.10.2009 10:36:48 vasta tsitaadiga

taur1, uue hooaja kohta saavad asjad selgemaks paari nädala jooksul.
HV tase pole veel nii kivikõva midagi; pigem igaühele midagi. Ja kindlasti on mõtet osa võtta, kui on huvi sellise alaga tegeleda, sest hoiame endiselt joont, kus kõik võistlejad on reeglite ees võrdsed, sõltumata tasemest. Üritame pakkuda võrdset ja põnevat võistlust, kus igaüks saab ennast vastavalt huvile ja võimalusele arendada ja miks ka mitte tipus olla. Lihtsalt ära asja pooleli jäta, kui sõitsid kardiga viimati väga ammu ja avastad, et ei ole kohe esimesel katsel A-finaali eesotsas. Hessu alustas poole hooaja pealt ja hooaja lõpus oli ta seal korduvalt. Aegade järgi oleks võinud veelgi parem olla.
TonyKart ei ole võitmatu. Ta pole väga tihti ka mitte kõige kiirem mees rajal. (Mingil hetkel kavatsesin ka teha võistluse sees sõidetud kiirete ringide statistikat radade kaupa).
Oma kogemuste arvelt on ta suutnud sel hooajal tulla välja igast olukorrast võitjana. Ta on osanud ka kehvast seisust mängida välja oma tugevad küljed selliselt, et olla ruudulipu all teistest eespool. Lihtsamalt öeldes, on ta kõikide elementide summas hetkel parem kui keegi teine selles sarjas. Ja ta on teenitult selle hooaja HV Meister.
Järgmine hooaeg on kindlasti uus lehekülg. Kindlasti üritab ta järgmisel aastal saavutust korrata, kuid võib juhtuda, et keegi uutest või ka eelmise aasta sõitjatest otsustab sellesse üritusse tõsiselt sekkuda. Ja TonyKart peab hoopis ennast koos meiega paremaks arendama hakkama.
Kusjuures olen kindel, et ta saaks sellest ainult uut motivatsiooni juurde. icon_wink.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 31.10.2009 13:46:57 Re: HV kardisõit vasta tsitaadiga

taur1 kirjutas:
Igatahes. järgmiseks aastaks võite mind kirja panna!icon_smile.gif


Rõõm näha, et uusi huvilisi on liitumas. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 02.12.2009 16:14:48 vasta tsitaadiga

Sain väikese hilinemisega eile kätte diplomi sarja II koha eest.
Tuleb ära mainida, et Riivo77 ja www.wabrik.ee teevad ikka Siga-Ägedaid Asju! bow.gif thumbs_up.gif


_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2009, IX-etapp, FK Keskus, 11.oktoober mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.