Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 12.10.2022 17:51:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/all-windows-versions-can-now-block-admin-brute-force-attacks/


Et kui häkker üritab BruteForce rünnakutega sisse häkkida siis läheb admin konto vaikimisi 10 minutiks lukku, kui on 10 vale sisestuskatset?!?

Ma saan aru, et tegemist on konto kaitsmisega samal põhimõttel nagu pangakaardi ja ID lähevad lukku, kui 3x valesti PIN panna.

Aga...
Kui Admin konto on lukus, siis ei saa kontole ligi. Kui süsteemis on mingi jama mis eeldab admin õigustes sekkumist, siis ei saa admin midagi teha enne, kui kontokaitse lukk maha läheb.
Ühesõnaga see lisakaitse annab lühikeseks ajaks vastupidise efekti, sest eeldab Admin kontoga seotud arvuti, üsna tavapäraselt on see server- selle isoleerimist ehk võrgust lahtiühendamist, admin konto taastamist ja muud sada tegevust- halvemal juhul tuleb grupipoliitika ja teenuste ligipääsuõigused täiesti nullist üles ehitada, mis muudab süsteemide taastamise väga aeganõudvaks. Häkkerid ei saa küll serverit üle võtta või andmeid varastada, aga saavad kogu süsteemi töö halvata nüüd kus teavad, et admin konto muutub ajutiselt kättesaamatuks ka inimesele kellel on ainuligipääs süsteemihaldusele. Niiviisi kriitilsi teenuseid käitavate serverite ja teenuste korral on julgeolekuoht väga suur olukorras kus eesmärgiks on süsteemi töö halvamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.10.2022 19:48:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow, äkki HPET sees? See tõmbab perfi mõnuga maha.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2022 19:47:27 vasta tsitaadiga



Windows Update uuendas draivereid, fun times thumbs_up.gif

Olin just moni aeg tagasi HP kodukalt minu latopi mudelile sobivad draiverid peale lasknud ja nuud jargmine pauk icon_lol.gif

Kas on mingi variant ka kuidas Windows Update enda kontrolli alla saada, et ei oleks hommikuti selliseid "ullatusi". Samas turva hotfixe tahaks saada.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2022 20:07:50 vasta tsitaadiga

SKG, Esimene variant on panna WU nö pausi peale - valik on ju kohe WU aknas olemas. Ja siis kord nädalas või kui kuna ja kui tihti sulle sobib see maha võtta ja lasta tal ära uuendada. Nii teen mina. See tagab selle, et uuendused toimuvad minu juuresolekul ja süsteem püsib piisavalt ajakohane.
Mis draiveritesse puutub, siis selle jaoks on eraldi säte kasutajaliideses/registris/group policy's mis tuleks kindlasti välja lülitada: https://www.minitool.com/news/enable-disable-automatic-driver-updates-windows-11.html

Ma ise eelistan registri varianti, kuna erinevalt UI/GP variantidest piisab topeltklikist kui vastav registrifail (või skript mis selle käivitab) on valmis tehtud.

Kremka pakutu samuti thumbs_up.gif


viimati muutis Tomorrow 20.10.2022 20:10:35, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2022 20:09:19 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 20.10.2022 20:10:23 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Windows Update uuendas draivereid, fun times thumbs_up.gif
Olin just moni aeg tagasi HP kodukalt minu latopi mudelile sobivad draiverid peale lasknud ja nuud jargmine pauk icon_lol.gif
Kas on mingi variant ka kuidas Windows Update enda kontrolli alla saada, et ei oleks hommikuti selliseid "ullatusi". Samas turva hotfixe tahaks saada.

https://www.windowscentral.com/how-stop-automatic-updates-windows-11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 20.10.2022 21:02:50 vasta tsitaadiga

Mulle pakub WU aegajalt uusi draivereid nii NVIDIA GPU'le ja pakub ka AMD oma Adrenalinile uuendusi. Jätan installimata, sest praegu graafika töötab ilusti.Sest kui ma installin WU pakutavaid uuendusi, siis need jah ei tööta (alati). Praegu peal mõlema graafikakaardi tootjapõhised draiverid. Ei kasuta isegi Lenovo Vantage pakutavaid uuendusi. Ikka lähen otse tootja kodulehele ja valin sealt oma graafikakaardi tüübi ja seeria.

Minu arusaamist mööda on uuendamine vajalik enamasti juhul, kui paigaldad uue graafikakaardi või ostad uue sülearvuti, mille graafikakaart eeldab draiverite uuema versiooni kasutamist. Mõnikord tuleneb uuendamise vajadus hoopis rakendustarkvarast näiteks uuest, poest äsja ostetud arvutimängust mida mängida kavatsed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 21.10.2022 10:40:07 vasta tsitaadiga

SKG, eelpool mainitutest on veel ka variant märkida maha kes see paha OEM oli ja teda vältida. Hea OEM'iga selliseid hädasid ei teki.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2022 16:07:49 vasta tsitaadiga

Mul on kodus kaks suhteliselt uut laptopi, molemad alla aasta vanad, HP 255 G8 ja ASUS Vivobook 15 OLED M513UA. Windows Update uuendab isegi ASUS-e enda utiliite automaatselt ilma luba kusimata icon_neutral.gif Uurin, kas saab kinni keerata.

Mulle ei meeldi kui mu toovahendites toimuvad mingid muutused ilma minu kontrollita. Ma ei saa tooandjale oelda, et kuule sorry, ma ei saa tana remote sisse logida, WU keeras eile midagi perse. icon_lol.gif

Bilderberg kirjutas:
https://www.windowscentral.com/how-stop-automatic-updates-windows-11

Tanud, proovin, kuigi see pausile panek on paras nali. Ja uks masinatest on mul Win 11 Home, seega teine variant ei sobi. Registry hack.. vaatab seda.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 21.10.2022 16:19:33, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 21.10.2022 16:13:28 vasta tsitaadiga

ot:
Ausalt üteldes on päris hirmus lugeda seda teemat. Et kui vähegi pole Windowsi külge kinni laulatatud, siis ma soovitaks küll ka alternatiive proovida. Mäkki on keerulisem katsetada aga no linux on tänapäeval paari kliki kaugusel ning kodukasutuses võiks kenasti kasutatav ola kõik, välja arvatud loomulikult mängumaailm, mis on omade "aga"-dega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2022 16:19:31 vasta tsitaadiga

Dirty Harry, noh office asjadega on ka openoffice, libreoffice, wps office jms. sellised, et enamvähem saavad hakkama, aga mitte 100%
Ehk see linux desktopina on siiani nagu elektriauto mis enamvähem nagu käib kah, aga ainult siis kui ICE auto kõrvalt võtta on.
Ei laula siin mingit kiidulaulu windowsile, aga kui selle OS populaarsus on desktop osas erinevate allikate väitel 70 ja 85% vahel, siis eks paratamatult panustavad ka muud tarkvara tootjad sellele rohkem.
Ise kasutaks ka linuxit kui poleks just neid ühilduvuse muresid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online

sõnum 21.10.2022 16:31:43 vasta tsitaadiga

Google Docs saab ka paljude asjadega hakkama ja on suvalise operatsioonisüsteemiga kasutatav.
_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 21.10.2022 16:42:06 vasta tsitaadiga

Dirty Harry, napoleon, von Wu, Linux vs Windows arutelu jaoks on omaette teema olemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11132002#11132002

SKG, Windows Update uuendab ainult neid asju mida OEM ise on palunud uuendada. Kui OEM saadab välja katkise update siis Microsofti poole pole mõtet vaadata. Pigem äkki järgmine arvuti ei ole siis Asuse või HP oma.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2022 16:59:17 vasta tsitaadiga

d3t, teema pole selles kas update on katki või mitte ja kui katki on, siis kes selles katki olemises süüdi on. Point pigem selles, et peaks olema kontroll, mida ja millal uuendada.
Saan aru küll, et ühest küljest on häda selles, et dumbuser ei uuenda kunagi midagi enne kui hilja on. Aga mingi kontroll peaks ikka olema ja see pole lahendus, et võta kõige kallim enterprise versioon ja installi endale ise mingi server, mille kaudu neid update'e juhtida. Kui mul ongi kodus 1-2 masinat, siis oleks see selge overkill.
Ilmselt googeldades muidugi leiaks, kuidas pi-hole vms. kaudu need update serverid toore jõuga blokkida. Samas pole ka ilus lahendus kuna mõnda uuendust võib jälle vaja olla ja kui lahti keerad, saad ikka kogu p_sa selga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.10.2022 17:08:07 vasta tsitaadiga

Pohh - restore point ja uuendus. Kui katki, siis taastad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2022 18:59:48 vasta tsitaadiga

Ei ole pohh. Lähed õhtul tuttu ja masin töötab ilusti. Ärkad üles ja masin on ennast ise katki teinud, samal ajal elatakse seljas, et mingi "juba eile oli vaja" jama ära lahendada. Siis hakkad uurima mis ja miks katki on ja jõuad selleni, et parem vist backup teha ja imagest taastada, aga see kõik võtab omajagu aega.
Ahjaa, hea et meelde tuletasid, tulekski jälle üks ketta image teha igaks juhuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 21.10.2022 21:06:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Dirty Harry, noh office asjadega on ka openoffice, libreoffice, wps office jms. sellised, et enamvähem saavad hakkama, aga mitte 100%
See on miski veidrus, tänapäeval on pilves dokumendid kui tõesti vaja. Üldse on pilveminek paljud mured välsitanud, seega op.süs on järjest vähemtähtsam.

Ega õpikõver on kindlasti, linuxil rohkem kui mäkil (minu arvates). Aga lihtsalt see pidev jutt kuidas update jälle midagi ära lõhub, kõlab õudsalt. Ega seda võib igalpool juhtuda, aga mujal vähemalt ei suruta jõuga peale.

----------------
https://pcmanager.microsoft.com/

MS testib Windowsi optimeerijat/parandajat. Pikem jutt: https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/microsoft-testing-a-windows-pc-manager-system-optimizer-app/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 21.10.2022 21:32:44 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Google Docs saab ka paljude asjadega hakkama ja on suvalise operatsioonisüsteemiga kasutatav.


Pilverakendused ja isegi MS Office 365 pilveversioon kõlbavad ainult selleks kui tahad ligipääsu dokumentidele, mida ei saa maha unustada, näiteks koduarvutisse jätta kui on vaja mujal kasutada või ligi pääseda või kui on mingi ametialane asi, et vaja dokumendi sisuga tutvuda või meeskonnatööna piiratult redigeerida.

Office 365 pilverakendustel ja ka Linuxi Office analoogidel ei ole 100%-list lokaalse MS Office 365 tööjaamaversiooni täisfunktsionaalsust.
Lokaalse täispaketi funktsioone pilverakendused ei asenda. Ise proovinud ja no ei asenda. Hädapäraselt on alternatiiv, aga ei kata kõiki vajadusi.

Tõsi, kui dokumenti peab mujal redigeerima siis tasub kuskile üles laadida. Ma ise olen sedasi talitanud, et tegin kodus nt koolitööd ja saatsin isiklikult meililt oma kooli meiliaadressile. Koolis tõmbasin kodus tehtud versiooni alla ja tegin edasi, kui vaja koolis lokaalmasina Office'is. Mälupulgad võivad vahel kriitilisel momendil alt vedada, aga kooli meilis või Google Draivis on koopiad suhtkoht kindlalt kättesaadavad, kui netiühendus on korras ja teenused kättesaadavad.

Dirty Harry kirjutas:
Üldse on pilveminek paljud mured välsitanud, seega op.süs on järjest vähemtähtsam.

Ega õpikõver on kindlasti, linuxil rohkem kui mäkil (minu arvates). Aga lihtsalt see pidev jutt kuidas update jälle midagi ära lõhub, kõlab õudsalt. Ega seda võib igalpool juhtuda, aga mujal vähemalt ei suruta jõuga peale.

----------------


Opsüsteemi ei saa kunagi alahinnata, eriti kui tegemist on olukorraga, kus mõni rakendus on toetatav ainult kindla opsüsteemi või selle derivaatide ja versiooniga.

Kõige ilmekam näide on ID-kaardi tarkvara. Win7 enam ei ole uue eID tarkvara poolt ammu toetatav. See, et Linux on kodukasutuses konkurentsivõimeline, on loomulikult tõsi, aga on asju, mida Linuxis ei tee, sest pole võrdväärset alternatiivset rakendustarkvara saadaval. Eeskätt muidugi 3D ja 2D joonestusprogrammid ja suurem osa disaini ja graafikatarkvaradest, näiteks Adobe tooteid Linuxile vist ei ole siiani.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.10.2022 22:00:15 vasta tsitaadiga

Panga jaoks kasutaga pin kalkulaatorit (nagu vana paroolikaart), see palju lihtsam variant ja ei vaja mingit tarkvara uuendust, pole browseri eelistusi ja töötab igasuguse masinaga millel internet küljes (näiteks WinXP). Need, kes arvuti asja väga ei jaga on see hea lahendus. Id kaarti pole ja ei näe põhjust kunagi teha, kui saab ilma hakkama ja asjad aetud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.10.2022 07:20:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei ole pohh. Lähed õhtul tuttu ja masin töötab ilusti. Ärkad üles ja masin on ennast ise katki teinud, samal ajal elatakse seljas, et mingi "juba eile oli vaja" jama ära lahendada. Siis hakkad uurima mis ja miks katki on ja jõuad selleni, et parem vist backup teha ja imagest taastada, aga see kõik võtab omajagu aega.
Ahjaa, hea et meelde tuletasid, tulekski jälle üks ketta image teha igaks juhuks.
On küll pohh.
Elus äkki kahel-kolmel korral nii juhtunud, et pärast update-i enam masin üles ei ärka. Ja seda ka Win7 või eelnevatega. Ja kui õigesti mäletan, siis ise olin süüdi.
Mingi funktsionaalsus võib küll katki minna (GPU draiverid vms), aga seda juhtub ikka harva, et uuendus terve masina halvab.

Ja selle jaoks ei ole vajalik takistada uuendusi või neid uuendama hakata kusagil liivakastis. Küll aga võib luua uuenduste reeglid, et kõigepealt paigaldatakse uuendused vähem-olulistel masinatel ja päev-kaks-kolm hiljem olulisematel masinatel (eeldusel, et esimestel muresid ei esinenud).

Mina ei viitsi eraldi väga suuri reegleid looma hakata - lihtsam on taastepunkte luua.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 22.10.2022 08:49:45 vasta tsitaadiga

Update sätetes on active hours, mil masinat ei puudutata. Viimati suurendati ajavahemikku 18 tunnini. Mõte on hea, ja kasutan just risti vastupidi - määrasin aja ööks, kui arvutit ei kasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2022 10:41:47 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
napoleon kirjutas:
Dirty Harry, noh office asjadega on ka openoffice, libreoffice, wps office jms. sellised, et enamvähem saavad hakkama, aga mitte 100%
See on miski veidrus, tänapäeval on pilves dokumendid kui tõesti vaja. Üldse on pilveminek paljud mured välsitanud, seega op.süs on järjest vähemtähtsam.

Ega õpikõver on kindlasti, linuxil rohkem kui mäkil (minu arvates). Aga lihtsalt see pidev jutt kuidas update jälle midagi ära lõhub, kõlab õudsalt. Ega seda võib igalpool juhtuda, aga mujal vähemalt ei suruta jõuga peale.

----------------
https://pcmanager.microsoft.com/

MS testib Windowsi optimeerijat/parandajat. Pikem jutt: https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/microsoft-testing-a-windows-pc-manager-system-optimizer-app/

Tarkvara kallal käib juba w10.
W7 on rahule jäetud. Autodoagnostikud istuvad näiteks sellel. Pingitarkvaraga toimetajad samuti.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.10.2022 11:58:32 vasta tsitaadiga

laurx, endalgi nii mõnedki rakendused Win7 ja ka WinXP virtuaalmasinates, ilmselgelt offline.

Pilveteema on täitsa okei seni, kuni istud kvaliteetse neti otsas. Kui lähed metsa, siis palju õnne failide avamisel, mis ei asu sinu arvutis.
Kahjuks (või õnneks) toodab MS töölauarakendusi, mis on palju suuremak funktsionaalsusega, kui veebiversioon. Ehk mine tea, mida siis õpetama/õppima peaks.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2022 10:13:09 vasta tsitaadiga

Microsoft is testing its own CCleaner alternative
https://www.techspot.com/news/96410-microsoft-testing-ccleaner-alternative.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.10.2022 10:15:43 vasta tsitaadiga

Disk Cleanup pole siis piisav?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.