Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 13:33:58 vasta tsitaadiga

ufo56, liiga külm on ruuteril doh.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 14:40:20 vasta tsitaadiga

Minul on Inteno igatahes väga stabiilselt töötanud. Ega speedtouch-id olid kah stabiilsed, kuigi vajasid paari kuu tagant restarti, sest hakkasid anomaaliad, kui seda ei teinud.
Hetke uptime on jälle 25+ päeva. Viimati sai midagi näpitud ja siis oli restarti vaja teha. Muidu oleks rohkemgi. Arvuti vendikontrolleriga tulid kaasa termoandurid. Peab karbi lahti kruvima ja ühe sinna CPU peale istutama huvi pärast. Saab arvuti esipaneelilt ruuteri tempi jälgida mugavalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 14:41:23 vasta tsitaadiga

Nooo nädalake max venitab välja, ennem kui power lülitiga vaja hõõruma hakata et nett tagasi ilmuks.

Eriti häireb see et läbi veebiliidese tehtud resa ei taasta netti vaid peab minema voolu välja tõmbama või lülitist.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.11.2015 16:01:10 vasta tsitaadiga

Eks me jälllegi avaldame oma arvamust ja spekuleerime. Vaja on reaalseid tõendeid, et üks või teine asi toimib.
Olen täiesti kindel, et nii kivi kui ka ruuterite endi tootjad on välja arvutanud kõik nõudmised ja vajadused milliselt ruuter töötama peab.

Eheda näitena tõin ju siia mingi aeg näite kus kliendil pisikene serverikapikene milles Cisco 24p Gbit vendiga switch põhimõtteliselt sauna küttis ja selle peal istus Inteno. Seade oli kapist väljavõttes kuumem kui pirukas ahjust, käes hoida ei saanud. Kliendi ainus mure oli see, et wifi aegajalt ikka katkes ja oli vaja nupust paar korda nädalas välja sisse lülitada. Antud kohas ruuter ise ei restartinud, ei hangunud ega midagi.
Samas ei tuvastanud kas viga oli vanas tarkvaras või temperatuuris sest seade sai profülaktika mõttes garantiivahetuse ja uue tarkvara ning jahutuse, wifi probleem kadus.

Ehk siis vaja oleks siin teemas lahata seda, kas tänane tarkvara tekitab iseeneslikke ruuteri restarte või wifi hangumisi. Klient on peale seda pannud "jahutused" ning kas siis viga on endine või mitte.
Teatavasti on igal seadmel ka olemas selline asi nagu töötemperatuur ehk see 75 kraadi võib olla vabalt ruuteri normaaltingimustes töö ning seda temperatuuri ei muudagi suuremal määral ruuteri koormus.
Kui mõnel spetsialistil on aega, tahtmist ja tööriistu ruuteri ekstreemtestimiseks, pole mul selle jutu lugemise vastu midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 17.11.2015 16:57:30 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Eks me jälllegi avaldame oma arvamust ja spekuleerime. Vaja on reaalseid tõendeid, et üks või teine asi toimib.
Olen täiesti kindel, et nii kivi kui ka ruuterite endi tootjad on välja arvutanud kõik nõudmised ja vajadused milliselt ruuter töötama peab.
Ja-jaa, seda juttu me juba kuulsime kui Inteno välja tuli, et kuidas nüüd võib lausa 16000 ühendust luua ja kui imeline see kõik on. icon_lol.gif
Viimase FW-ga saabus siis tegelik reaalsus kohale.

Ainuke asi milles kindel võib olla, on see, et Elioni puhul ei või milleski kindel olla. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 19:23:40 vasta tsitaadiga

indrekp, millega seletaksid asjaolu et sellel AC wifiga Intenol, mille pildi sa ise siia postitasid, on CPU peale tehase poolt paigaldatud korralik radikas? Riistvara on seal ju täpselt sama. Jah, me teame et ränikristall kannatab kõrget temperatuuri, aga kas selline temperatuur ka stabiilsuse tagab on iseküsimus. Nagu me juba teame, ei ole selle CPU kristalli sees temperatuuriandurit. See plekitükk on isegi kiibist üsna hästi isoleeritud. Kristalli temperatuur võib selle plekitüki temperatuurist mitukümmend kraadi kõrgem olla...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2015 20:14:45 vasta tsitaadiga

indrekp, Töötad sa Elionis?
Kordan veelkord: "Elion tunnistab ise isiklikult telefonis mulle, et ruuteritel on probleeme temperatuuridega." Mis kuradi välja arvutamisest sa räägid??
Arvad sa tõesti sinisilmselt, et mingi odava ruuteri tootja arvutab ja kalkuleerib midagi? Disainerid disainivad midagi valmis, riistvara tellitakse mujalt. Lisadakse tarkvara ja lüüakse kokku, tehakse kaks testi ja pakendamiseks ta juba lähepki. See radikapeale kleepimine tundub ka nagu oleks tehtud pärast tootmist.
Serverikapi jutt on BS, väljamõeldud jutt.
Minu mõõdetud 75 kraadi temperatuur on IR mõõtjaga lahtise kaanega pärast 1 minutilist ruuteri tööd, otse protsessorilt, 0 seadmega. Seade ei ole taadeldud ega 100% täpne. Lisa sinna mingi 5-6 seadet, kaas peale. Mingi lauasahtel või kapitagune ja 100 kraadi käes nagu naksti, testitud, proovitud.
Selgita siis minu probleemide kadumist, ühtegi uuendust pole teinud, ruuteri asukoht sama ja uptime 2 kuud. Varem nägin max 12tundi. Vahetatud 3 ruuterit, sama jama.
Tean peale minu veel kahte inimest kellel radika lahendamine mure lahendanud.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.11.2015 20:37:46 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
indrekp, Töötad sa Elionis?
Kordan veelkord: "Elion tunnistab ise isiklikult telefonis mulle, et ruuteritel on probleeme temperatuuridega." Mis kuradi välja arvutamisest sa räägid??
Arvad sa tõesti sinisilmselt, et mingi odava ruuteri tootja arvutab ja kalkuleerib midagi? Disainerid disainivad midagi valmis, riistvara tellitakse mujalt. Lisadakse tarkvara ja lüüakse kokku, tehakse kaks testi ja pakendamiseks ta juba lähepki. See radikapeale kleepimine tundub ka nagu oleks tehtud pärast tootmist.
Serverikapi jutt on BS, väljamõeldud jutt.
Minu mõõdetud 75 kraadi temperatuur on IR mõõtjaga lahtise kaanega pärast 1 minutilist ruuteri tööd, otse protsessorilt, 0 seadmega. Seade ei ole taadeldud ega 100% täpne. Lisa sinna mingi 5-6 seadet, kaas peale. Mingi lauasahtel või kapitagune ja 100 kraadi käes nagu naksti, testitud, proovitud.
Selgita siis minu probleemide kadumist, ühtegi uuendust pole teinud, ruuteri asukoht sama ja uptime 2 kuud. Varem nägin max 12tundi. Vahetatud 3 ruuterit, sama jama.
Tean peale minu veel kahte inimest kellel radika lahendamine mure lahendanud.


1. EI, töötan Eesti Telekomis, inimesed on siin piisavalt kaua olnud, et peaks teadma icon_biggrin.gif
2. Sellist juttu ei ole olemas, et seadmel oleks temperatuuri probleeme, vastasel juhul oleks Inteno ise liistude vahel ja kõik seadmed läheks päevade pealt vahetusse. (ei oska sinu suhtlust konsultandiga täpsustada)
3. Serverikapi jutt on puhas tõde. Mul ei ole kombeks luuletada kui ma seda just ise ei kinnita sõnadega, et spekuleerin mingitel teemadel.
4. Seda temperatuuride mõõtmist tahtsingi teada, see on juba asjalik info aga see ei tähenda veel, et see antud seadme puhul ebanormaalne oleks, mõõtsid kivilt või peal olnud termoteibilt?
5. Sinu probleemide kadumist ei selgita, pole piisavalt infot aga seda ma samas teada tahtsin kas ainult radika lisamine lahendas mingeid probleeme.

Lõppkokkuvõttes, ilmselt on minu ruuteriTEL see termoteip piisavalt hästi peal, et ei ole pidanud vajalikuks kruvikeerajaga kallale minna.

-parun-, Mis puudutab seda AC seadet siis see oli lihtsalt mingi katseeksemplar, reaalseid spece ei tea ja antud mudel tõenäoliselt Eestis letile ei tule. (muide ma ootasin juba seda küsimust, sest selle seadme radikas on mul väga hästi meeles)
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 20:53:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

-parun-, Mis puudutab seda AC seadet siis see oli lihtsalt mingi katseeksemplar, reaalseid spece ei tea ja antud mudel tõenäoliselt Eestis letile ei tule. (muide ma ootasin juba seda küsimust, sest selle seadme radikas on mul väga hästi meeles)


Pildil oli täpselt sama Inteno, ainult selle vahega et AC wifi jaoks oli paigaldatud eraldi moodul. Trükiplaat on meie Intenodel sama, ainult lisamooduli paigaldamiseks vajalik pesa on külge jootmata. Kui see AC mooduliga mudel eestis tõenäoliselt müügile ei tule, siis järelikult on tulemas midagi muud. Aga seda sa ilmselt ei tohi öelda icon_smile.gif
Ma võiksin isegi sellel teemal spekuleerida, mis järgmine ruuter on icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 17.11.2015 21:00:26 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
indrekp kirjutas:

-parun-, Mis puudutab seda AC seadet siis see oli lihtsalt mingi katseeksemplar, reaalseid spece ei tea ja antud mudel tõenäoliselt Eestis letile ei tule. (muide ma ootasin juba seda küsimust, sest selle seadme radikas on mul väga hästi meeles)


Pildil oli täpselt sama Inteno, ainult selle vahega et AC wifi jaoks oli paigaldatud eraldi moodul. Trükiplaat on meie Intenodel sama, ainult lisamooduli paigaldamiseks vajalik pesa on külge jootmata. Kui see AC mooduliga mudel eestis tõenäoliselt müügile ei tule, siis järelikult on tulemas midagi muud. Aga seda sa ilmselt ei tohi öelda icon_smile.gif
Ma võiksin isegi sellel teemal spekuleerida, mis järgmine ruuter on icon_smile.gif


Võib spekuleerida, isegi kui ma tean mis testis on, ei tea ma mis tegelikult tuleb sest see selgub siis kui seade letil. icon_wink.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2015 22:19:48 vasta tsitaadiga

indrekp,

1. Siis võiksid ühendust võtta ja asja uurida ja faktidega paugutada.
2. Selline jutt on olemas, võin anda sulle PS'is Elioni töötava inimese kontakti (peaks olema lihtne kontakti luua), tegemist ei ole infotelefoni töötajaga vaid kõrgemal kohal oleva inimesega. Inteno liistude vahele tõmbamist ei oska kommenteerida. Probleem ei ole siiski 100% seadmetel.
3. Ei usu siiski, füüsiliselt pole võimalik, väga halb teenusepakkuja oled kui isegi sellist asja lased eksisteerida.
4. Mõõtmine toimus kivilt, pleki kärakas oli eemaldatud.
5. Olen seda infot jaganud siin viimane pool aastat, otsid siis leiad pildid, vestlused Elioniga mida siia postitanud.

Ütlen seda, et sinu "täiestikindel" olek näitab kui rumal sa oled. 100% kindel ei saa siin maailmas milleski olla. Lisan veel, et tee väike googeldus töö, näiteks soome foorumites icon_smile.gif ja ava oma silmad.

Edit:
Tegelikult hakkas mind huvitama, sina kui Telekomi töötaja oskad ehk siis tead neid asju paremini või saad uurida:
Sinu väide: Kui Inteno riistvaral on viga, siis lendaksid ruuteri päevapealt tootjale tagasi!! Mida siis niikaua kliendid teevad? Või kasutavad? Kuidas Elion peaks säärasel juhul üldse käituma, kui selline asi aset leiaks? Või kuidas on neil lepingud üles ehitatud? Leppe trahvide või toote vahetamisega? Mis saab edasi vigastest ruuteritest mis on hetkel garantiisse viidud?
Aga kui Intenol on tarkvara probleem ja juba aastate pikkune, miks siis ruuterid tagasi ei lenda päeva pealt? Miks seda kummi venitatakse ja ametlikult öeldakse, et Inteno tarkvaras probleem?
Ehk sa kommenteerid Inteno valikud? Miks jäi see valikusse? Kas tehti suuremahuline hange? Või seletad kust kanalit kaudu need ruuterid üldse eestisse tulevad?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 22:25:15 vasta tsitaadiga

Mis sealt ikka tuleb, mõni noname ruuter mis saadakse 10 euriga kätte ja hakkab asi otsast peale.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 17.11.2015 22:30:52 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
indrekp,
2. Selline jutt on olemas, võin anda sulle PS'is Elioni töötava inimese kontakti (peaks olema lihtne kontakti luua), tegemist ei ole infotelefoni töötajaga vaid kõrgemal kohal oleva inimesega.


See jutt võib olla lihtsalt selle inimese isiklik arvamus, eksimine aga on inimlik. icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.11.2015 22:35:49 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
SilQ kirjutas:
indrekp,
2. Selline jutt on olemas, võin anda sulle PS'is Elioni töötava inimese kontakti (peaks olema lihtne kontakti luua), tegemist ei ole infotelefoni töötajaga vaid kõrgemal kohal oleva inimesega.


See jutt võib olla lihtsalt selle inimese isiklik arvamus, eksimine aga on inimlik. icon_razz.gif


Ei saa kahjuks kuidagi fakti põhiselt kinnitada, aga meil on olemas indrekp, kes telekomi töötajana saab seda faktiliselt kinnitada või ümber lükata.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2015 23:41:20 vasta tsitaadiga

Huvi pärast vaatasin, et enda Inteno uptime on 75 päeva. Tempe mõõtnud ei ole, aga stabiilsuse pärast küll muretsema ei pea. Samas ei tähenda see veel seda ruuter ei võiks mõnes umbses või soojas kohas üle kuumeneda ning ebastabiilseks muutuda.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 00:44:19 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
Huvi pärast vaatasin, et enda Inteno uptime on 75 päeva. Tempe mõõtnud ei ole, aga stabiilsuse pärast küll muretsema ei pea. Samas ei tähenda see veel seda ruuter ei võiks mõnes umbses või soojas kohas üle kuumeneda ning ebastabiilseks muutuda.

Pärast viimast tarkvarauuendust pole ta mul ka ootamatuid üllatusi teinud, vähemalt siis kui torkima ei hakka. Mulle teadaolevad anomaaliad on sellised:
1. Veebiliideses Overview all ei näita IPv6 kliente
2. Wifi jookseb pange kohe, kui panna 20/40 MHz ja kanal 10@upper sideband. Proovitud 3 korda ja igal korral toimis icon_smile.gif Kui keegi viitsiks sama proovida, oleks huvitav kuulda tulemusest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.11.2015 07:07:18 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
indrekp,

1. Siis võiksid ühendust võtta ja asja uurida ja faktidega paugutada.
2. Selline jutt on olemas, võin anda sulle PS'is Elioni töötava inimese kontakti (peaks olema lihtne kontakti luua), tegemist ei ole infotelefoni töötajaga vaid kõrgemal kohal oleva inimesega. Inteno liistude vahele tõmbamist ei oska kommenteerida. Probleem ei ole siiski 100% seadmetel.
3. Ei usu siiski, füüsiliselt pole võimalik, väga halb teenusepakkuja oled kui isegi sellist asja lased eksisteerida.
4. Mõõtmine toimus kivilt, pleki kärakas oli eemaldatud.
5. Olen seda infot jaganud siin viimane pool aastat, otsid siis leiad pildid, vestlused Elioniga mida siia postitanud.

Ütlen seda, et sinu "täiestikindel" olek näitab kui rumal sa oled. 100% kindel ei saa siin maailmas milleski olla. Lisan veel, et tee väike googeldus töö, näiteks soome foorumites icon_smile.gif ja ava oma silmad.

Edit:
Tegelikult hakkas mind huvitama, sina kui Telekomi töötaja oskad ehk siis tead neid asju paremini või saad uurida:
Sinu väide: Kui Inteno riistvaral on viga, siis lendaksid ruuteri päevapealt tootjale tagasi!! Mida siis niikaua kliendid teevad? Või kasutavad? Kuidas Elion peaks säärasel juhul üldse käituma, kui selline asi aset leiaks? Või kuidas on neil lepingud üles ehitatud? Leppe trahvide või toote vahetamisega? Mis saab edasi vigastest ruuteritest mis on hetkel garantiisse viidud?
Aga kui Intenol on tarkvara probleem ja juba aastate pikkune, miks siis ruuterid tagasi ei lenda päeva pealt? Miks seda kummi venitatakse ja ametlikult öeldakse, et Inteno tarkvaras probleem?
Ehk sa kommenteerid Inteno valikud? Miks jäi see valikusse? Kas tehti suuremahuline hange? Või seletad kust kanalit kaudu need ruuterid üldse eestisse tulevad?

Nähes kuidas arendajad tehnikat testivad ei ole midagi tegelt imestada, näen pea iga päev kõrvalt kuida lihtsalt tehaksegi sitta kokku. Hoitakse kokku vase/metalli/alumiinumi pealt (st. jahutus) et võimalikult odavalt ja kiirelt valmis teha. Nädalaega katsetatakse 14tk ja läheb käiku.

_________________
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.11.2015 08:48:45 vasta tsitaadiga

1. Te teate kus ma töötan, kuid ma ei ole ametlik esindaja. (kaua peab seda selgitama)
2. Avaldan oma isiklikke arvamusi antud ettevõtte teemadel, ei saa avaldada siseinfot, kuid saan ümber lükata mõningaid valesid väiteid või fakte.

SilQ, võtan PS selle kontakti ja kontrollin töötaja juttu.
Samas meie jutt siin foorumis vastab siis ju tõele, et viga ei ole 100% Intenodel (ise kirjutad). Seda siis igas mõttes, misiganes tehniline probleem seadmel esineb, on need garantiijuhtumid.
Me arutlemegi siin kas vigastel seadmetel oli siis tarkvaraline viga või riistvaraline.
Muide, vaid mõni üksik on vist seni avaldanud, et tema probleemi lahendas seadme garantiivahetus. Mõni on öelnud, et on korduvalt seadet vahetanud. Mõni on öelnud, et seade töötab veatult ka esimese tarkvaraga.

Huvitav kas teha teema küsitluseks, Intenoga: Telekomi teenused töötavad või Seadmel on pidevad probleemid (restart, wifi vms.)
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 18.11.2015 10:23:15 vasta tsitaadiga

Siin torkab pidevalt silma, et neil kes kurdavad ebastabiilsust on kui mitte kõigil, siis enamusel wifi kasutusel. Üsna tore oleks teada kas needsamad karbid wifi väljalülitamisel ka probleemsed on. Korrektsuse mõttes tuleks suuta koormus enam-vähem sama hoida asendades wifi ajutiselt kaabelühendustega.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 18.11.2015 10:31:23 vasta tsitaadiga

Mina vahetasin oma ruuteri välja, aga ega sellest abi ei ole, wifi jamab ikka.
Lõpuks panin ühe vana linksysi ruuteri wifit tegema ja inteno oma lülitasin välja, kiiruses kaotan palju aga vähemalt töötab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 12:13:28 vasta tsitaadiga

Kunagi kui sai maale elion sisse pandud koos musta värvi ruuteriga. Pidevalt ema helistas, et netti pole. Lõpuks sai siis selgeks, et aegajalt tuleb restarti teha. Siis sai jälle edasi toimetada. Elion laiutas käsi. Vahest töötas 1 päeva, vahest nädal. Vanemad mul ikka hädaldasid, et see pole normaalne ja nii edasi.
Tegin siis sellise ratsi, et ostsin poest digitaalse taimeri. Seadistasin nii, et igal öösel kell 3:00 lükkab taimer ruuteri vooluvõrgust välja ja kell 3:01 sisse. Peale seda oli aastaid selline tunne, et paremat ühendust ei ole kui elion. Ei mingeid jamasid. Sai siis hiljuti see uus uhke valge ruuter võetud. Proovisin alguses ilma taimerita aga kuni esimese korrani kui wifi ära kadus. Panin uuele ruuterile ka taimeri vahele ja paistab, et nüüd paar kuud pole probleeme olnud. Nagunii kell 3 öösel keegi arvutis ei istu.
Ajuvaba ikka see elioni teema aga ilma ka ei saa.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 14:30:00 vasta tsitaadiga

pois11, thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 14:53:17 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
Huvi pärast vaatasin, et enda Inteno uptime on 75 päeva.

Lihtsalt infoks, et Elioni karbil on mul wifi väljas, kuna wifi tekitamise jaoks on olemas nagunii eraldi seade...
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.11.2015 15:10:33 vasta tsitaadiga

indrekp, Saatsin PS'i

1. Ausõna mind ei huvita kes kuskil töötab, ega hakka ka seda kunagi meelde jätma.
2. Üsna ümar jutt, sellest ei piisa.

Sa loed ka foorumit? Räägime siis uuesti, 100% pole sellepärast, et kodud on erinevad, erinevad koormused, temperatuurid kodudes, ruuteri asukohad, seadistused, seadmed, erinevald jahutid, ka näiteks cpu õnnestumised jne.
Ükskõik kui pekkis mõni tootmises olev seade on, pole ta kunagi 100% katki, mõni seade ikka töötab, selleks ei pea isegi veel 5 aastane olema.

Mina ei väida, et Elion on kehv teenusepakkuja, või kasutab üdini halbu seadmeid. Ma üritan suurtemate vajadustega inimestele nõu anda ja enda kogemusi jagada.
Ja siis tuleb indrekp (kes on mujal teemade Scart vist), ja hakkab jaurama, et kasutaja loll, keegi midagi ei tea ei oska, toob jaburaid näiteid, ei vasta ühelegi küsimusele ja poeb olematu ärisaladuste taha. Good job thumbs_up.gif

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naxik
HV kasutaja
Naxik

liitunud: 04.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2015 15:34:43 vasta tsitaadiga

Ei kurda Inteno üle, wifit küll ei kasuta, selleks mul parema levi saavutamiseks kasutusel Mikrotik AP. Kuni eilseni toimetas ilma igasuguste probleemide ja tõrgeteta mingi vana softiga 2.4.12RC7. Ja uuega vast veel vara miskit öelda.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.