Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 07.03.2016 19:07:02 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
ma täna saan plastik läätsede asemel klaasist versioonid, loodan et äärtest see hägu kadunud on icon_biggrin.gif

Kus müüakse?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.03.2016 19:30:48 vasta tsitaadiga

Kellel Eestis HTC VIVE olemas üldse on? Teab keegi kedagi? on sellele praegu ka mingeid mänge saadaval?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 07.03.2016 23:21:01 vasta tsitaadiga

Leap motion

Jah aliexpressis on neid seal müügil küll umbes 7 müüjat müüb hind ka hea 22-24.- euri umbes ja feedback on ka hea

link

Kodulehepeal on ta päris kallis 89,99.- eur

http://store-eur.leapmotion.com/

Tellisin täna aliexpressist ja kui kohale tuleb eks ma siis jagan kommentaare kas töötab ilusti või mitte.Või peab ikka leap motioni kodulehelt ostma icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2016 00:05:23 vasta tsitaadiga

HDTanel, Tanel kuule, tegelt ka.
Uuriv gaming ajakirjanik peaks ammu teadma. Meil siin listide lingid mitu korda läbi käinud.
Ca 100 (oculus) - 80 (vive) - 70 (psvr) vist olid need numbrid. Hetkel teadaolevad mängud, mis töötavad ühe või teisega.
Sori natuke teemas ees pool ja lingid kõik olemas.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 08.03.2016 00:11:55 vasta tsitaadiga

Kordame siis seda mängude teemat icon_wink.gif 171 VR mängu ja juurde tuleb täiesti kindlalt.
Rift:99
Vive:79
PSVR:67

http://vrsverige.se/7594-2/

+ VorpX!
http://www.vorpx.com/supported-games/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2016 08:43:08 vasta tsitaadiga

sain prooviks ühed macroskoobi läätsed, kuid eip kasu polnud, st liialt vähe dioptreid. selle suhtes oli kasu et äärtes polnud enam udu, oluliselt selgem oli .
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2016 11:59:06 vasta tsitaadiga

Aivo998 kirjutas:
Leap motion

Jah aliexpressis on neid seal müügil küll umbes 7 müüjat müüb hind ka hea 22-24.- euri umbes ja feedback on ka hea

link

Kodulehepeal on ta päris kallis 89,99.- eur

http://store-eur.leapmotion.com/

Tellisin täna aliexpressist ja kui kohale tuleb eks ma siis jagan kommentaare kas töötab ilusti või mitte.Või peab ikka leap motioni kodulehelt ostma icon_smile.gif


Mina ostsin paari aasta eest or more..? ja ebayst ning kellegi kasutatud variandi usast, viie kümpiga, et ei pea uut tingimata muretsema icon_smile.gif Siis neid odavaid olemas polnud veel aga ma usun et see on täiesti toimiv ja lihtsalt otse hiina tehasest kraam kus leap'i kasu pole vahel enam.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2016 21:56:51 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/Upworthy/videos/1207449889295867/

icon_smile.gif vot nii.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2016 22:23:55 vasta tsitaadiga

Aeron, päris vinge, hea kasutuse on leidnud vähemalt.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 09.03.2016 12:49:37 vasta tsitaadiga

Siin neutraalne võrdlus CV1 vs Vive. Nagu juba ka varem maininud olen on CV1 pildikvaliteet parem.

https://www.reddit.com/r/oculus/comments/49ku1u/detailed_experience_a_lot_of_hours_with_both/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 14:02:55 vasta tsitaadiga

Amazon teeb oma VR platvormi ka.
Also mingi Wireless VR headset on ka tegemisel.
Ei saa hetkel linke otsida.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 14:20:01 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Amazon teeb oma VR platvormi ka.
Also mingi Wireless VR headset on ka tegemisel.
Ei saa hetkel linke otsida.


Amazoni link: http://www.theverge.com/2016/3/8/11177854/amazon-vr-platform-job-posting
Wireleess kelle poolt?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.03.2016 16:59:05 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Siin neutraalne võrdlus CV1 vs Vive. Nagu juba ka varem maininud olen on CV1 pildikvaliteet parem.

https://www.reddit.com/r/oculus/comments/49ku1u/detailed_experience_a_lot_of_hours_with_both/
vive parem fov ja rifti high end audio superkõrvaklapid on pasad, nii nagu ma rääkisin.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 17:47:20 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Avot kirjutas:
Siin neutraalne võrdlus CV1 vs Vive. Nagu juba ka varem maininud olen on CV1 pildikvaliteet parem.

https://www.reddit.com/r/oculus/comments/49ku1u/detailed_experience_a_lot_of_hours_with_both/
vive parem fov ja rifti high end audio superkõrvaklapid on pasad, nii nagu ma rääkisin.


Kõrvaklapid pole pasad, lihtsalt neil pole mürasummutust ja messi ajal palju kõrvalist kära, aga kodus üksi mängides on nad täiesti kõlbulikud. + Riftil parem pilt, väiksem SDE.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 09.03.2016 17:58:14 vasta tsitaadiga

NATAS999. Nii räägitakse, et Vive fov on parem. Aga seda k6rgus suunas! Mina oleksin näiteks DK2 puhul soovinud paremat fovi just laius suunas, mida CV1 on juttude järgi nüüd ka teinud.
Superk6rvaklappideks ei ole vähemalt mina neid kunagi kutsunud. Mugavuse suhtes aga on asendamatu variant, parema hi-fi kuulamise jaoks ei keela veelgi keegi kasutamast paremaid k6rvaklappe!
Olen juba korduvalt maininud on pildikvaliteet nr.1, minu puhul ja kuna CV1 on see parem, kuna (screen-door effect) väiksem, siis minu valik on CV1.
Sellel pildil väga t6etruult näha, milline on see pilt tegelikkuses DK2 puhul, Vivet ei oska kommenteerida, aga kui isegi kaudselt pildikvaliteet läheneb sellele fotole, siis asi on rohkem kui jama! (minu silmale) Ja myyn enda CV1 kohe edasi ja unustan VR maailma paariks aastaks. icon_wink.gif
link


viimati muutis Avot 09.03.2016 18:25:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axec
HV vaatleja
axec

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2016 18:03:09 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
NATAS999. Nii räägitakse, et Vive fov on parem. Aga seda k6rgus suunas! Mina oleksin näiteks DK2 puhul just soovinud fovi laius suunas, mida CV1 on juttude järgi nüüd ka teinud.
Superk6rvaklappideks ei ole vähemalt mina neid kunagi kutsunud. Mugavuse suhtes aga on asendamatu variant, parema hi-fi kuulamise jaoks ei keela veelgi keegi kasutamast paremaid k6rvaklappe!
Olen juba korduvalt maininud on pildikvaliteet nr.1, minu puhul ja kuna CV1 on see parem, kuna (screen-door effect) väiksem, siis minu valik on CV1.
Sellel pildil väga t6etruult näha, milline on see pilt tegelikkuses DK2 puhul, Vivet ei oska kommenteerida, aga kui isegi kaudselt pildikvaliteet läheneb sellele fotole, siis asi on rohkem kui jama! (minu silmale) Ja myyn enda CV1 kohe edasi ja unustan VR maailma paariks aastaks. :wink:
link


See pilt peaks olema Vive DK1, aga kuna praegu paljudel Vive Pred käes, siis võiks teha selle ekraanist pildi, kuidas seal SDE on, kuna Pre on põhimõtteliselt lõppversioon. Sellisel juhul saaks aimu, kuhu kanti rifti CV1 jääb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2016 12:11:26 vasta tsitaadiga

axec. Hoian ise ka pöijalt, et asi oleks tänaseks parem (SDE) . Millegi pärast aga ei tekita minus usaldust need Vive läätsed, mis on "triibulised" http://media.bestofmicro.com/K/M/482854/original/HTC-Vive-22.jpg . Oculus igaljuhul loobus neist! Kardan/arvan, et väikegi Vive paigalt liikumine peas, kutsub esile uued k6rvalnähud pildis, SDE lisaks. Sellest on ka juba mainitud mitmes testi arutelus. Kahjuks minu suhtumine Vive on millegipärast skeptiline ja eksiksin hea meelega. Aeg näitab icon_wink.gif

Siin veel üks video Vive HTC ga kus noormees mängimas. Kõik oleks justkui ilus ja tore, aga kahjuks ei näe ennast näljakäpuli põrandal roomamas. Vanus, mugavus ja laiskus teevad oma töö. Vaatan/suhtun sellesse asja ikka reaalselt. icon_biggrin.gif
Teine tehniline küsimus tekib juhtme vastupidavusest. Juhe lohiseb pidevalt mööda põrandat ja pikema mängimise järgi peaks ta lõpuks ikka päris sõlmes ja kulunud olema? Pidev hõõrdumine ja keerete tekkimine, juhtmele peale astumine/komistamine teevad kindlasti oma lõhkuva töö. Küsimus vaid selles, kui kaua juhe ja liitekohad vastu peavad!? Ei näe ka seda varianti võimalikuks, et minu korteris juhtmed laest alla ripuvad. Olen VR huviline, aga igal asjal on ikkagi piir. icon_wink.gif
https://www.youtube.com/watch?v=KirQtdsG5yE
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 12:40:30 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/news/untethered-vr-hmd-prototype-revealed,31343.html
wireless.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2016 13:39:35 vasta tsitaadiga

Ei taha bensiini tulle visata, aga selliseid jutte lugedes ei kadesta HTC Vive tellijaid. Olgu p6hjus mis tahes, aga tuhande Euro tehnika juures enam sellist jama näha ei soovi! icon_evil.gif
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=236794
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.03.2016 13:59:49 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Ei taha bensiini tulle visata, aga selliseid jutte lugedes ei kadesta HTC Vive tellijaid. Olgu p6hjus mis tahes, aga tuhande Euro tehnika juures enam sellist jama näha ei soovi! icon_evil.gif
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=236794
elite dangerous maksab 1000€? :O kurat selle raha eest peaks mäng töötama kalkulaatorist superarvutini välja ja kõikide asjade peal, mis sinna vahele jäävad, ilma ühegi probleemita ja bugita/glitchita.

viimati muutis NATAS999 10.03.2016 14:01:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 14:01:12 vasta tsitaadiga

Lingi põhjal paistab pigem mängu enda probleem olevat või siis spetsiifiline ühilduvusjama Vive-ga.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2016 14:16:45 vasta tsitaadiga

Elite on ütlenud ka ju et nad kõige pealt prioritiseerivad Rifti ja siis peale seda arendavad Vive suppordi ka paremaks. Võttes arvesse et kumbki toode pole väljas tegelikult siis pole ime et ei tööta veel korralikult.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.03.2016 14:24:41 vasta tsitaadiga

ei maksa ka unustada, et VR on lihtsalt liikumisanduriga monitor. see, kui pilt on säbruline, ongi mängu enda viga. olen piisavalt palju mängudes seda säbrutamist näinud, millest ei saa lahti kuitahes vägevaid AA seadeid peale keerates.

väga vabalt võib ka olla, et video driverites IQ seaded tuksi keeratud ja siis silmad pärast suured peas, kuidas pilt nii halb on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.03.2016 14:30:27 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Ei taha bensiini tulle visata, aga selliseid jutte lugedes ei kadesta HTC Vive tellijaid. Olgu p6hjus mis tahes, aga tuhande Euro tehnika juures enam sellist jama näha ei soovi! icon_evil.gif
https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=236794


Ajukeenius.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.03.2016 15:20:28 vasta tsitaadiga

Probleem on probleem ja momendil loen probleemidest vaid HTC vivega seotud teemadel! Meeleldi loeks ka Oculuse probleemidest, olgu nad siis seotud mingi yhe mängu, v6i mingi muu tehnilise probleemiga. Minule ei ole muud silma jäänud, kui et touch ei tööta veel nagu vaja ja seda Palmeri enda "sulest".
Kui midagi kuskile ilmub Oculuse CV1 kohta, oleks tore kui keegi viitsiks ka siia ylesse riputada. Teaks mida oodata jne. icon_idea.gif

PS! Sellised teatud isikute kommentaarid nagu: "ajukeenius", ei vii seda teemat kahjuks edasi, sisu puudumise t6ttu!
Muide Vive kodulehele on ilmunud info, et Vive toimituksed algavad MAIS! Kuidas sellest nüüd siis aru saate ja mis on vahepeal muutunud? Kui infot leiate, andke teada. icon_question.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.