Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 584, 585, 586 ... 872, 873, 874  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.05.2023 15:59:34 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
degrass kirjutas:
sakinaga kirjutas:

Kas võib olla, et kui naisele ei tähenda lapse saamine tööturul nii olulist kaotust kui täna, siis on laste saamine tõenäolisem? :wink:


Ma küsiksin seda pigem nii: kui on kaks kandidaati, mees ja naine, m6lemad on abielus, m6lemil on näiteks kaks lasteaia ealist last, kumma sa tööle v6taksid?

Kuidas sa tead kandidaadi abielu seisu ning perekondlike suhteid?

Täiesti reaalselt - neid ei tohi küsida, jah, mõni firma jätkuvalt küsib aga kui inimese sugu, abielu staatus ja lapsed ei ole töökoha jaoks olulised siis sellised faktid nagu inimesel on kaks last ei ole palkamise otsustajale teada. Ettevõtted on saanud nii ettekirjutusi kui ka trahve eraeluliste detailide küsimise eest.
Ega peagi küsima, võib lihtsalt hinnata, et 30-aastane naine, suurem tõenäosus, et kas saab lapse või on haige lapsega kodus, jätame tööle võtmata. Ja seda tõestada on keerukas, et just seetõttu otsustati, alati on võimalik mingi põhjendus välja mõelda. Kui Facebooki profiilil laps ka vastu vaatab, siis on korras.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.05.2023 16:05:37 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Kuidas sa tead kandidaadi abielu seisu ning perekondlike suhteid?

Täiesti reaalselt - neid ei tohi küsida, jah, mõni firma jätkuvalt küsib aga kui inimese sugu, abielu staatus ja lapsed ei ole töökoha jaoks olulised siis sellised faktid nagu inimesel on kaks last ei ole palkamise otsustajale teada. Ettevõtted on saanud nii ettekirjutusi kui ka trahve eraeluliste detailide küsimise eest.

Ma ei ole vastava seadusandlusega kursis, aga kas (väikesed) lapsed ei anna teatavaid soodustusi, nt lisapuhkus, samuti olen töötanud kohas kus oli kirjutamata reegel et lapsevanemad saavad (mõistlikkuse piires) esimesena valida oma puhkuseaega, arvestades et koolivaheajad jms. Või et tulebki inimesi täitsa pimesi palgata tänapäeval?

sakinaga kirjutas:
Ega peagi küsima, võib lihtsalt hinnata, et 30-aastane naine, suurem tõenäosus, et kas saab lapse või on haige lapsega kodus, jätame tööle võtmata. Ja seda tõestada on keerukas, et just seetõttu otsustati, alati on võimalik mingi põhjendus välja mõelda. Kui Facebooki profiilil laps ka vastu vaatab, siis on korras.

Ausalt öeldes, viimasel ajal pole tegelikult enam suurt vahet tehtud. Noored mehed kipuvad jälle jooma keerama, seiklusi otsima ja ohtlikult elama, nii et tegelikult on suht võrreldav risk. Hakkab ehk kätte jõudma aeg, kus tööalased oskused lõpuks määrama hakkavad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.05.2023 16:17:02 vasta tsitaadiga

mingi arv päevi on, mille saad välja võtta kui laps on x aastat vana. need maksab tööandja asemel riik. midagi muutus, mul ei ole enam nii väikest last, ei puuduta, ei tea.
algklassides saad kooli alguse puhul võtta mingi x hulga päevi puhkust. kuna reguleerin oma " töö aega " ise, ei tea täpsemalt.
lastega töötajad said kohati enne oma puhkuse valida, lasteta tegelased puhkasid siis kui " üle jäi". ma ei " tööta kollektiivis, ei tea, ei huvita ka".

EKREIKE pani selle tanki, kellel on kõige rohkem vaja tangis olla ning kellel on hetkel kõige targem skeemimeister. icon_lol.gif hea on kaasa jaurata ja lauda trampida. kui saabub edu, saavad kõik aupaistele, kui läheb nihu, lükatakse vaseliinikarp i* lauda.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 17.05.2023 16:37:25 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
degrass kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Kas võib olla, et kui naisele ei tähenda lapse saamine tööturul nii olulist kaotust kui täna, siis on laste saamine tõenäolisem? icon_wink.gif
Ma küsiksin seda pigem nii: kui on kaks kandidaati, mees ja naine, m6lemad on abielus, m6lemil on näiteks kaks lasteaia ealist last, kumma sa tööle v6taksid?

Kuidas sa tead kandidaadi abielu seisu ning perekondlike suhteid?

Täiesti reaalselt - neid ei tohi küsida, jah, mõni firma jätkuvalt küsib aga kui inimese sugu, abielu staatus ja lapsed ei ole töökoha jaoks olulised siis sellised faktid nagu inimesel on kaks last ei ole palkamise otsustajale teada. Ettevõtted on saanud nii ettekirjutusi kui ka trahve eraeluliste detailide küsimise eest.
Inimesed tavaliselt avaldavad selliseid fakte ise end tutvustava vestluse käigus.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2023 16:43:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

See et sa isiklikult inimest tunned ei tähenda ju seda et sa ka tead mis tal tegelikult plaanis oli.

https://www.postimees.ee/7763277/otse-postimehest-kas-isiklik-suhe-vois-mojutada-lehtme-otsuseid-ma-ei-kommenteeri-seda

tsitaat:
Meile on nii inimesed Eestist, kes on Slava Ukrainiga seotud, kui ka Ukrainast rääkinud, et teil oli või on endiselt Hennadi Vaskiviga armusuhe.
Küsimuse mõte on: kas isiklik suhe võis hakata mõjutama professionaalseid otsuseid?

Ma arvan, et mul on… Kuidas ma ütlen viisakalt. Ma tean, et te olete küsinud neid küsimusi mu endistelt ja praegustelt kolleegidelt. Ma ei kommenteeri seda. Ma teadsin, et ilmselt tuleb mingi kollane laine. Aga seda ma ei kommenteeri, nagu ma ei kommenteeri, mis on mu abikaasa nimi.


tsitaat:
Kui lasite teha Hennadi Vaskivile taustakontrolli, siis paratamatult vaatasime ka teie minevikku. Aastataguses Postimehe intervjuus oli juttu ka sellest, millega varem tegelesite. Üks töökoht oli Miltoni konsultant. Meie teada töötasite samal ajal ja enne seda ka Miltoni juhi Annika Arrase abilisena. Miks teil Arrasega töösuhe katkes? Meil on info, et see töösuhe lõppes väga järsult ja negatiivselt ning põhjus oli see, et teid tabati meie allikate väitel valetamiselt, pettuselt ja võltsimiselt.


Kus suitsu, seal tuld icon_rolleyes.gif


https://www.err.ee/1608980453/pikk-intervjuu-ukraina-vilepuhuja-avas-slava-ukraini-skandaali-tagamaid
tsitaat:
Slava Ukraini tegevjuht Johanna-Maria Lehtme oli kursis Eesti annetuste kuritarvitamisega, tal oli IC Constructioni kasusaaja Hennady Vaskiviga suhe ning ettevõtte kasum tuli pettusega Slava Ukrainilt, ütles MTÜ raha väärkasutamisest Eesti poolt teavitanud Oleksander Tšernov "Pealtnägija" ja "Aktuaalse kaamera" koostöös sündinud intervjuus.

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 17.05.2023 16:44:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.05.2023 16:48:08 vasta tsitaadiga

Ja kui valituks ei osutu siis nutavad, et diskrimineeritakse.. See kohale ei taha jõuda, et äkki oli keegi teine asjalikum.

e: mida rohkem see lehtme prääksub seda piinlikumaks asi kisub.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2023 16:58:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mida rohkem see lehtme prääksub seda piinlikumaks asi kisub.

meeldetuletuseks tema öeldu
Spoiler Spoiler Spoiler


IMO oleks tagumine aeg tal Riigikogust lahkuda icon_idea.gif

EDIT: Facebook avarustest kommentaarid

tsitaat:
tsitaat:
tsitaat:
kahju et sellised uudised tulevad peale valimisi, aga mitte enne valimisi

Kogu see saaga pidi rulluma hakkama mitmed päevad enne valimisi (ajakirjanikud omavahel juba chattisid ja teave oli olemas) aga siis lõi keegi neil järsku suu lukku.
Selle tõestuseks on olemas posu ekraanitõmmiseid, et teema oli õhus juba enne valimisi ja pidi nii Postimehes kui err´is suure pauguga avalikuks tulema, aga siis pandi kõik kenasti pausile 😉

Vaatasin just järgi tõmmistest ja kolmanda märtsi õhtul pidi kõik suure pauguga avalikuks tulema igal pool. Mitmed ajakirjanikud juba valmistusid ja siis järsku jäi kõik olemata 😃

Valimised olid teatavasti 5. märtsil.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 17.05.2023 17:06:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:


EDIT: Facebook avarustest kommentaarid


"Keegi lõi ajakirjanike suud lukku"

doh.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.05.2023 17:06:56 vasta tsitaadiga

EKRE sõprade klubi? Seal peaks olema kõige informeeritumad inimesed koos, puhas tõde alates MMS-ist ja chemtrailidest kuni poliitiliste vandenõudeni...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.05.2023 17:09:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tanel kirjutas:


EDIT: Facebook avarustest kommentaarid


"Keegi lõi ajakirjanike suud lukku"

doh.gif
Info pärineb Presidendi kantseleist.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2023 17:10:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
https://www.err.ee/1608980453/pikk-intervjuu-ukraina-vilepuhuja-avas-slava-ukraini-skandaali-tagamaid
IC Construction teenis eelmisel aastal 230 000 eurot kasumit. Kuidas te seda kommenteerite, kas on veel midagi?
See on eelmise aasta eest, see oli ainult algus. Kõigepealt oli november-detsember, aga veel olid jaanuar ja veebruar, mil arveid maksti. Ja teate, kui sõjaajal on ettevõtte kasum 22 protsenti, siis ma ei tea, see on ikka suur raha. Sellist asja ei juhtu, see on väga edukas äri, arvestades, et kliente oli ainult üks, Slava Ukraini, kedagi teist ei olnud. Kogu raha tuli ainult tema käest.
Nii et arvate, et see oli pettus, mitte edukas äri?
Jah, selles olen ma kindel.
Kas arvate, et see oli pettus?
Jah.
Kui palju Johanna Lehtme sellest teadis? Praegu ütleb ta, et ei teadnud midagi.
See pole tõsi. Ta teadis sellest kõike. Tema ja Hennady olid heades suhetes, ta teadis kõike. Ta teadis tõesti kõike.


Eelpool kommenteerijad on vist E200 poolt hääle andnud, et nüüd vinguvad.
Ei, see eelpostitatud info pole mingist EKRE grupist, ma ausalt öeldes ei tea nendest gruppidest midagi, pole kunagi olnud nende elektoraat.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 17.05.2023 17:13:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Eelpool kommenteerijad on vist E200 poolt hääle andnud, et nüüd vinguvad.


Et kui suvalist peldikuseina kelbast ei usu, oled E200 pooldaja?

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.05.2023 17:13:56 vasta tsitaadiga

mind ikkagi huvitab, kellel võiks olla Eestis nii palju võimu, et "lööb ajakirjanike suud lukku" nii ERR-is kui ka Postimehes? Ja mis aineid sellise väite esitaja tarbib icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 17.05.2023 17:19:21 vasta tsitaadiga

Tanel Kuna asi toona nii värske siis ehk ei tahetud avaldada veel kontrollimata teavet, või on sul mingi vandenõu teooria. Kui ajakirjanikel on kõik juba selge siis ongi nii icon_wink.gif
Tuletame meelde kuidas ajakirjanikul olid ka täiesti selge Aivar Mäe juhtum aga kui asi kohtusse jõudis lõppes see teisiti. Ja jaaa, tean küll et sa tahaksid juba kisada, et mis ma ütlesin süüdi raisk ning terve E200 on ka süüdi aga kuna ajakirjanikud on ka ennem eksinud siis ma tahan näha et see asi kohtusse jõuab ning mis tulemus sealt välja koorub.
Mina oligi see kes E200 poolt hääletas. Kui Lehtme jääbgi süüdi siis tõesti kahetsusväärne, et nii on aga et tervet erakonda selles süüdistada no ma ei tea. Selle loogika järgi saaks kõik erakonnad Eestis süüdi mõista ja maha tõmmata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 17.05.2023 17:21:07 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:

Mina oligi see kes E200 poolt hääletas. Kui Lehtme jääbgi süüdi siis tõesti kahetsusväärne, et nii on aga et tervet erakonda selles süüdistada no ma ei tea. Selle loogika järgi saaks kõik erakonnad Eestis süüdi mõista ja maha tõmmata.


Kas E200 mitte ei serveerinud ennast kui erakond, mis teeb asju õigesti? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2023 17:22:29 vasta tsitaadiga

Kui ajakirjanikud siin kaasuses rängalt eksinud oleks siis Lehtme ja Co asemel oleks ma nad juba ammu laimu eest kohtusse ise kaevanud. Aga tema on hoopis vait nagu sukk ja redutab kusagil. See on siin kõige kahtlasem asjaolu mis on kõigile näha, kes keda seal Ukrainas pettis ja kui palju seda meie siin muidugi ära ei otsusta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.05.2023 17:28:35 vasta tsitaadiga

Eks kui prokuratuur otsustab süüdistuse esitada, siis võetakse saadikupuutumatus ära ja kohus otsustab, Riigikogust ei saa (vist?) ajutiselt lahkuda, seega puhtalt süüdistuse peale sealt lahkumine tundub küll liiast. Mingid faktid peaksid seda süüdistust ka kinnitama.

Muidugi kui ta ise teab, et on süüdi, siis peaks loomulikult lahkuma. Seda ma ei oska öelda, kas ta süüdi on või ei ole, või milles ta süüdi on.

Marika Priske kommentaar:
https://www.delfi.ee/artikkel/120189478/marika-priske-mul-on-johanna-maria-lehtmest-kahju-mtu-slava-ukraini-jatkab-annetuste-toel-tegevust
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.05.2023 17:32:07 vasta tsitaadiga

Üks mädand õun ja terve istandus põlema? Päriselt?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2023 17:40:59 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608980627/tallinn-kehtestab-uued-maamaksumaarad

tsitaat:
Tallinn kehtestab järgmiseks aastaks maamaksumääraks senise 2,5 protsendi asemel 0,5 protsenti. Kuigi tegu on maksimaalse lubatud määraga, siis Tallinna sissetulek väheneb.
Elamumaale ja maatulundusmaale hakkab kehtima maksumäär 0,5 protsenti senise 2,5 protsenti asemel ning ülejäänud sihtotstarvetega maale üks protsent maa maksustamishinnast aastas. Ka edaspidi on Tallinna koduomanikud kuni 1500 ruutmeetri ulatuses maamaksust vabastatud. Lisaks rakendatakse koduomaniku soodustust liitsihtotstarbega maadel elavatele koduomanikele.

thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.05.2023 17:43:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1608980627/tallinn-kehtestab-uued-maamaksumaarad

tsitaat:
Tallinn kehtestab järgmiseks aastaks maamaksumääraks senise 2,5 protsendi asemel 0,5 protsenti. Kuigi tegu on maksimaalse lubatud määraga, siis Tallinna sissetulek väheneb.
Elamumaale ja maatulundusmaale hakkab kehtima maksumäär 0,5 protsenti senise 2,5 protsenti asemel ning ülejäänud sihtotstarvetega maale üks protsent maa maksustamishinnast aastas. Ka edaspidi on Tallinna koduomanikud kuni 1500 ruutmeetri ulatuses maamaksust vabastatud. Lisaks rakendatakse koduomaniku soodustust liitsihtotstarbega maadel elavatele koduomanikele.

(y)
Masendav, jätkuvalt ei võeta rikastelt raha ära, et selle eest näiteks lõpuks piisavalt lasteaedasid ehitada. Mõjuks ka ehk iibele positiivselt, kui ei peaks Nõmmel elades muretsema, et laps saab lasteaiakoha Lasnamäele (tänane reaalsus).

Suuremaid varamakse oleks Eestis hädasti tarvis.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 17.05.2023 17:44:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1608980627/tallinn-kehtestab-uued-maamaksumaarad

tsitaat:
Tallinn kehtestab järgmiseks aastaks maamaksumääraks senise 2,5 protsendi asemel 0,5 protsenti. Kuigi tegu on maksimaalse lubatud määraga, siis Tallinna sissetulek väheneb.
Elamumaale ja maatulundusmaale hakkab kehtima maksumäär 0,5 protsenti senise 2,5 protsenti asemel ning ülejäänud sihtotstarvetega maale üks protsent maa maksustamishinnast aastas. Ka edaspidi on Tallinna koduomanikud kuni 1500 ruutmeetri ulatuses maamaksust vabastatud. Lisaks rakendatakse koduomaniku soodustust liitsihtotstarbega maadel elavatele koduomanikele.

thumbs_up.gif

Ei vasta paraku tõele, vabastatud on ainult Tallinnasse sissekirjutatud koduomanikud. Mingi registrikanne ei määra, kus mu kodu on...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2023 17:49:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Üks mädand õun ja terve istandus põlema? Päriselt?


Jah, gripi või katku korral läheb ju samuti terve farm... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.05.2023 17:50:37 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Masendav, jätkuvalt ei võeta rikastelt raha ära, et selle eest näiteks lõpuks piisavalt lasteaedasid ehitada. Mõjuks ka ehk iibele positiivselt, kui ei peaks Nõmmel elades muretsema, et laps saab lasteaiakoha Lasnamäele (tänane reaalsus).

Suuremaid varamakse oleks Eestis hädasti tarvis.
Et siis saaks teise riiki liikuda varadega või mis su point on?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.05.2023 17:53:10 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Masendav, jätkuvalt ei võeta rikastelt raha ära, et selle eest näiteks lõpuks piisavalt lasteaedasid ehitada. Mõjuks ka ehk iibele positiivselt, kui ei peaks Nõmmel elades muretsema, et laps saab lasteaiakoha Lasnamäele (tänane reaalsus).

Suuremaid varamakse oleks Eestis hädasti tarvis.
Et siis saaks teise riiki liikuda varadega või mis su point on?
Võtad Tallinna korteri ja sõidad Soome? icon_lol.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.05.2023 17:55:04 vasta tsitaadiga

sakinaga, arvad, et kinnisvaramaksu maksavad omanikud vabatahtlikult ise kinni? 🤣🤣
Suunatakse sujuvalt üürnike kaela.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 584, 585, 586 ... 872, 873, 874  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.