Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 1045, 1046, 1047  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006




sõnum 31.05.2011 21:41:34 vasta tsitaadiga

Hakka jälle pihta icon_lol.gif
tsitaat:
@L_Twin wrote:
I know this will tease like hell & sound very ego, but sitting here looking at some #BF3 in-game assets for #E3 & my own jaw just dropped!

http://twitter.com/#!/L_Twin/status/75628508726046720

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2011 00:45:27 vasta tsitaadiga

31. mail oli DICE meestel mingi kogunemine stuudios vms, ilmselt pandi E3-ks asjad paika!

Lisaks üks dev kirjutas twitteris paar huvitavat asja, hiljem kustutas millegipärast ära!
tsitaat:
@RollieThePollie: RollieThePollie is back! Recording MP all day long icon_wink.gif

@RollieThePollie: 4 hours of recording MP with @Noken in #bf3 done. Had a blast playing. Now we need to trim it down to a minute or so Phuew!icon_wink.gif

@SteveRocha34: When is the vid goin to drop? icon_smile.gif

@RollieThePollie: @SteveRocha34 E3 icon_wink.gif



Üks video ka, Razer-ilt!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008




sõnum 01.06.2011 12:05:48 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud playd-ki vajutada, kui juba läbi icon_lol.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006




sõnum 02.06.2011 16:59:14 vasta tsitaadiga

Battlefield 3 Multiplayer Will Be Revealed At E3 2011

tsitaat:
DICE's Senior Video Director, Roland Smedberg officially confirmed it
E3 2011 is just around the corner and as it seems Battlefield 3 developers are preparing to create the biggest possible buzz immediately after the event starts. Many tweeted messages during the past few days have revealed their secret plans. On Monday (June 6th), Patrick Bach will hold Battlefield's presentation in Los Angeles and prior to it, on Friday (June 3rd) many new information could be revealed since DICE had a press event in their offices.

Here are some of the messages that were sent via Twitter:

@L_Twin: Press event in the studio today, time to stir things up!
@ViktorALundberg: Very big day in the studio today! Let's get it on. Are you going to show BF3 during EA press event at E3 on Monday?
@L_Twin: Oh yes! It will be presented by Mr. @patrickbach.

In case you are not satisfied with this info, here is something that might make you extremely happy ! DICE's Senior Video Director, Roland Smedberg posted on Twitter that he recorded 4 hours of Battlefield 3 multiplayer footage and after the post-production, whole video got scaled to " a minute or so ". Also, Mr. Smedberg has confirmed that the multiplayer component of the game will be revealed during the E3 2011.

@RollieThePollie: RollieThePollie is back! Recording MP all day long
@RollieThePollie: 4 hours of recording MP with @Noken in #bf3 done. Had a blast playing. Now we need to trim it down to a minute or so Phuew!
@SteveRocha34: When is the vid goin to drop?
@RollieThePollie: @SteveRocha34 E3

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.06.2011 17:27:32 vasta tsitaadiga

Ega need pildid üllatavad pole - ammu ju teada et BF3 tõmbab codi viimasele seeriale graafilises ja gameplay võtmes koti pähe.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2011 17:32:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Ega need pildid üllatavad pole - ammu ju teada et BF3 tõmbab codi viimasele seeriale graafilises ja gameplay võtmes koti pähe.

Jääb üle loota, et gameplay nii lineaarne ei ole nagu COD'is
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.06.2011 17:40:26 vasta tsitaadiga

lineaarne? SP tuleb juust niikuinaa - no võibolla parem kui BC2 , aga kuna MW seerial on väga hea põhi all siis paremat nad ei suudaks väga. Lineaarne tuleb ta kah arvatavasti - kuna selles teemastikus (middle-east) arvatavasti käib ikkagi asi punktist punkti tiimina. Samas ehk üllatavad.
Põhipidepunkt ikka MP mis on juba Bad Company 1 st saati olnud oma mootoriga kvaliteetseim FPS siiani. BF3 loodetavasti ei piira frostbite võimalusi väiksemaks kui neid on siiani olnud - sel juhul tuleb MP kogemus ülivõimas - sest tagasi on ju ka hävituslennukid.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 02.06.2011 17:44:33 vasta tsitaadiga

tea, kas bf3 tühja salve eemaldades on ikka tühi salv? seda muidugi eriti tähele ei pane, sest kui tihti sa ikka salve päris tühjaks lased joosta.
kujutan ette, kuidas lennukite pealt hakatakse kahurist täiega maju peenestama. peitu pole eriti enam kuhugi põgeneda. punkrid vast välja arvatud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 02.06.2011 18:00:57 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Põhipidepunkt ikka MP mis on juba Bad Company 1 st saati olnud oma mootoriga kvaliteetseim FPS siiani.

I lol'd.

Ülivõrrete kasutamisega võiks ikkagi natuke tagasihoidlikum olla.

Paljude, ja nende hulgas ka minu, arvates on Frostbite mootoril ikka kõvasti arenguruumi, eriti just netcode'i valdkonnas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 02.06.2011 18:04:19 vasta tsitaadiga

painkillah, minuarust terve Battlefield seeria tõmbab tervele COD seeriale koti pähe.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 02.06.2011 18:11:34 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
painkillah, minuarust terve Battlefield seeria tõmbab tervele COD seeriale koti pähe.
SP oli BC1es kõvasti parem kui teises, teise oma oli teisest warfarest ikka kõvasti kehvem
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 02.06.2011 19:09:52 vasta tsitaadiga

ertr2, ma võrdlesin just MP poole pealt. BF seeria pole kunagi eriti olnud orienteeritud SP-le.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.06.2011 19:32:49 vasta tsitaadiga

LightsabeR, xboxi peal ei mäleta lagiprobleeme. samas konsooli peal suht mitte tuntav kah. pc peal bc2 ega pole sellised lagspaike küll olnud nagu nt oli MW2 võrgumängu süsteemis. mingi 5% serverites ehk kohtab vahest laggi, aga muul juhul pole küll näinud sellist jama - et nt hitboxid valed oleks vms.
Võib arvata, et need "paljud" on mw i seeria fännid. dont get me wrong, me oma seltskonnaga mängime ka suht tihedalt mw2 e veel, aga bc2 on ka juba teiste meelismänguks saanud. ainuke jama on 4 tuuma must-have, samas mw2 jookseb siidi ka lahjematel masinatel.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 02.06.2011 20:06:50 vasta tsitaadiga

SP poole pealt vast MoHiga võrreldes pikemat lõbu loota pole
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 02.06.2011 20:28:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
pc peal bc2 ega pole sellised lagspaike küll olnud nagu nt oli MW2 võrgumängu süsteemis.

MW2 on ju kohutav jubedus ka, isegi dedi servereid pole. P2P hostingu üle trumpamine dedi serveritega pole just suurem asi saavutus ühegi korraliku netcode'i jaoks.
painkillah kirjutas:
mingi 5% serverites ehk kohtab vahest laggi, aga muul juhul pole küll näinud sellist jama - et nt hitboxid valed oleks vms.

Asi pole lagis, vaid kehvas hit detectionis, mis on tingitud kehvast netcode'ist.
painkillah kirjutas:

Võib arvata, et need "paljud" on mw i seeria fännid. dont get me wrong, me oma seltskonnaga mängime ka suht tihedalt mw2 e veel, aga bc2 on ka juba teiste meelismänguks saanud.

Kas selle jaoks peab kohe mingit teise mängu fänn olema, kui BC2'e hit detection ei meeldi?

Ma olen ikka oma elu jooksul päris palju erinevaid FPS mänge online mänginud ja n.ö populaarsete mängude hulgas on BC2 netcode minu silmis üks kehvemaid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 02.06.2011 23:37:56 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
SP poole pealt vast MoHiga võrreldes pikemat lõbu loota pole


kust võtad ? tahaks loota, et tuleb ikka kordades pikem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.06.2011 00:08:33 vasta tsitaadiga

LightsabeR, kus see hit detection sitt on - ma olen mänginud tugevalt üle aasta vist nüüd. 2 tuumaga tundus jah, nagu et pooled kuulid kaduma lähevad, aga 4 tuumaga on kõik tiptop. bc2 tundub selline "raske", ehk siis normalis soakivad vastased kuule, mitte küll palju, aga mängu tunnetus on mw2 omast täiesti teine. ehk asi on kuuli teekonnas pikal distantsil ja helides, sest mw2 mängides tundub nagu vastased oleks papist ja relvad oleks mänguasjad. bc2 es lisab heli tohutult juurde ja mäng on palju "lihasem", lisaks tundub vähemalt mulle, et bullet spread on palju hullem BC2 es, ehk siis pead ikka päris tugevalt laskmist kontrollima.
ma olen kah igast erinevaid FPS e mänginud, ja kui võtta nt csi kunagine kuulus hit detectioni probleem, siis bc2 ei ole midagi sarnast. vbl algul see täitsa eksisteeris, sest viimase poole aasta aktiivse mängimise jooksul pole selliseid probleeme olnud nagu nt tuubis mõnes videos näha on.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 03.06.2011 00:46:23 vasta tsitaadiga

ot:

painkillah, no jah, viimase poole aasta jooksul pole proovinud, võibolla on tõesti nüüd parem. Ehk lasen lähiajal peale ja teen proovi.

Kuid kui viimati mängisin, siis tuli ikka pidevalt ette olukordi, kus 50m kaugusel vaikselt liikuvale vastasele võis terve salve sisse täristada, ilma, et ta teist nägugi teeks. Siis näed hetke pärast sama tüüpi sarnases olukorras uuesti ja võtad handgun'iga mõne kuuliga maha. Üks hetk võtan snaiperiga väga pika distantsi pealt järjest vastaseid maha, järgmine hetk lihtsalt enam ei registreeri ühtegi kuuli ära. Kohati hit detection töötas, kohati pani hullult pange.

Ja ma ei tea, miks sa seda MW2'te koguaeg mainid. Kunagi kui välja tuli, siis ma mingi kuu aega ehk mängisin ja seejärel viskasin nurka. Ilma dedi serveriteta on FPS mäng ikka tõsine tobedus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 03.06.2011 01:04:52 vasta tsitaadiga

Private matche annab mw2 es täiesti edukalt mängida, pubide teema on paras bs enivei.
ma arvan, et sa jagad teemat küll, aga no BC2 es tuleb targetit "leadida" isegi automaadiga veits, otse kümpi lastes suurem osa ajast paned mööda. ligidalt võid muidugi julgelt otse sisse kütta. selles mõttes ongi võrdlusmoment mw2 ega, kuna paljud sellega või sarnase ülesehitusega FPSiga harjunud siis üleminek bc2 sarnasele fpsile tekitab algul suht hämmingut.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2011 01:05:12 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
ot:

painkillah, no jah, viimase poole aasta jooksul pole proovinud, võibolla on tõesti nüüd parem. Ehk lasen lähiajal peale ja teen proovi.

Kuid kui viimati mängisin, siis tuli ikka pidevalt ette olukordi, kus 50m kaugusel vaikselt liikuvale vastasele võis terve salve sisse täristada, ilma, et ta teist nägugi teeks. Siis näed hetke pärast sama tüüpi sarnases olukorras uuesti ja võtad handgun'iga mõne kuuliga maha. Üks hetk võtan snaiperiga väga pika distantsi pealt järjest vastaseid maha, järgmine hetk lihtsalt enam ei registreeri ühtegi kuuli ära. Kohati hit detection töötas, kohati pani hullult pange.

Ja ma ei tea, miks sa seda MW2'te koguaeg mainid. Kunagi kui välja tuli, siis ma mingi kuu aega ehk mängisin ja seejärel viskasin nurka. Ilma dedi serveriteta on FPS mäng ikka tõsine tobedus.

Ja kui vana see tsitaat/post on?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2011 11:02:29 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
SP poole pealt vast MoHiga võrreldes pikemat lõbu loota pole


Ise ka tead mida räägid?


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 03.06.2011 12:32:51 vasta tsitaadiga

ma ei väidagi midagi, vaid oletan. minu puhul vahet pole, kui pikk see SP osa on, peaasi et huvitav. kui pean seal mitu päeva tatti venitama, siis on halb. olgu enne kõvasti scripti ja silmailu ning hea stoori. BC2es oli pms MP kaartidele natuke juttu juurde mõeldud ja kõik. aga õnneks on see ikka MP suunitlusega mäng ja me ei pea minu oletuste pärast väga vaidlema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2011 13:41:09 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
ma ei väidagi midagi, vaid oletan. minu puhul vahet pole, kui pikk see SP osa on, peaasi et huvitav. kui pean seal mitu päeva tatti venitama, siis on halb. olgu enne kõvasti scripti ja silmailu ning hea stoori. BC2es oli pms MP kaartidele natuke juttu juurde mõeldud ja kõik. aga õnneks on see ikka MP suunitlusega mäng ja me ei pea minu oletuste pärast väga vaidlema.

Jumal tänatud, et sina seda mängu ei tee. Scriptikäkerdiste teemad on siin foorumis täiesti olemas, call of duty seeria siis.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2011 14:45:25 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
ma ei väidagi midagi, vaid oletan. minu puhul vahet pole, kui pikk see SP osa on, peaasi et huvitav. kui pean seal mitu päeva tatti venitama, siis on halb. olgu enne kõvasti scripti ja silmailu ning hea stoori. BC2es oli pms MP kaartidele natuke juttu juurde mõeldud ja kõik. aga õnneks on see ikka MP suunitlusega mäng ja me ei pea minu oletuste pärast väga vaidlema.


Mida sa enam oletad. Devvid ültesid ametlikult, et 12h

_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 03.06.2011 15:53:40 vasta tsitaadiga

haha nojh, kellele meeldib mängida, kellele niisama arvutiekraani vahtida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 1045, 1046, 1047  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.