Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 528, 529, 530 ... 579, 580, 581  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 05.11.2022 17:23:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
google arvas, et ppt control võiks ka 5800x3d jaoks töötada aga niipea kui seda puutun, ei tule enam masin üles. niiet, kehvasti.
asus b550-i strix on plateks. lasin enne vahetust viimase biose igaks juhuks platele peale (agesa combov2pi 1207).


Osade väitel pole agesa 1.2.0.7 just kõige parem, teised aga kiidavad 1.2.0.6b (patch b), Win10 puhul proovi vanemat 1.2.0.6b versiooni, b ei tähenda betat, 5800x3d on toetatud, Firmware Trusted Platform Module (fTPM) lülita aga biosist kindlasti välja, Windows 11 puhul ilmselt keerulisem aga ikkagi võimalik ka siin see TPM välja lülitada.

Link



Link
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.11.2022 17:26:31 vasta tsitaadiga

londiste, vaata Crysis 1 orikat ka;) see oli väga CPU limited.
Ma sain JABIA stabiilselt 100FPS piirile jooksma, suuremar kaardid ees veel. Jagged Alliamce see ver oli ka väga CPU limited. 5600x-ga siis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2022 20:42:13 vasta tsitaadiga

See on jah AMD tegemata töö, et Curve Optimizer ei lubatud kõigile AM4 platedele 3D jaoks.
Minul oli ka bug seoses BIOS profiilidega Gigabyte platel.

Näiteks kui eelmise prosega oli määratud suurem CPU volt, siis 3D peale uuendades on see säte peidetud aga ikka aktiivne mis tähendas, et PBO ei toiminud ja jooksis 3.4Ghz baasklokil.
Pidin reset tegema ja kõik BIOS sätted uuesti sisestama ja sellega uue profiili salvestama. Hea, et mul eraldi failis kõik kirjas olid. Eriti mälu taimingud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2022 23:50:02 vasta tsitaadiga

Platel saab ju vast profiilid salvestada, st. seadistuse laadimine peaks lihtsam olema?

Üldiselt uue prose peale kolides on mõistlik lasta prosega seotud osa defaulti alustuseks, vist.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2022 00:09:24 vasta tsitaadiga

rmc, Probleem on selles, et 3D installimine peidab teatud sätted BIOS's nagu vcore aga see mõjutab ikkagi proset kuigi on peidetud. AMD firmware siis vaatab, et vcore on tõstetud ja keelab PBO et proset kaitsta. Ehk siis defaulti laskmine aitab jah aga siis peab käsitsi kõik uuesti seadistama mis võtab aega. Siis saab selle profiili salvestada ja see on tagasiühilduv vanemate prosedega.

Kusjuures see bug on mul olnud kaks korda. Esimene kord 3D paigaldades ja teine kord praegusele BIOS versioonile liikudes kus oli mingi teine säte mis samuti probleeme põhjustas. Hetkel ei mäleta mis see teine oli. Igatahes tegin uuesti läbi optimized defaults > configure > save profile.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2022 00:11:49 vasta tsitaadiga

Jah, ent enne 3D installimist on mõttekas lasta prosega seotud seadistus defaulti tagasi ja pärast seadistada vastavalt sellele vajalik.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.11.2022 00:33:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


12 mängu keskmine, 5800x3d on 1080p peal isegi 4090ga korralik vs DDR5.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.11.2022 23:35:12 vasta tsitaadiga

MSI x470 puhul oli väga sujuv, vana välja ja uus asemele. Käima ja tehtud thumbs_up.gif
Aga kuumem küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002




sõnum 07.11.2022 18:56:27 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, kas kuskil AMD dokumentatsioonis on kirjeldatud seoseid:
PPT, TDC ja EDC vahel.

Küsimus tekkis sellest, et esmpilgul kui loen AMD TDC ja EDC definitsiooni siis tunduks nagu need oleksid emaplaadi VRM limiidid.

Ehk kui AMD AM5 määrati need "ECO" sätted, miks siis ei jäätud TDC/EDC samaks ja ainult PPT piirata kuna plaadi taha ei jää.

Küsimus on see, et miks piirduda nt. AM5 7950x juures PPT 142W kui jahutus kannataks nt. PPT 162W (temp. mõttes) ?
Intelil PL1 ja PL2 ja asi selgem ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 07.11.2022 19:55:54 vasta tsitaadiga

terric kirjutas:
Küsimus on see, et miks piirduda nt. AM5 7950x juures PPT 142W kui jahutus kannataks nt. PPT 162W (temp. mõttes)?


Mingil imelikul moel võtab 7950x 105w tdp (142w) eco mode veidi rohkem voolu, ehk 158,4W, samas 65w tdp (88w) on rohkem paigas oma 88,8W juures. Eco mode 105w on suht hea lasta, performance kadu ei ole nii suur, eks see võib sõltuda ka 7950x prose isendist veidi ja võibolla ka emaplaadist natuke, ehk osad võivad käituda oma voolutarve osas suts teisiti, kui see siin, kindel muidugi pole.

https://www.youtube.com/watch?v=W6aKQ-eBFk0&t=535s
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.11.2022 20:46:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
rmc, Probleem on selles, et 3D installimine peidab teatud sätted BIOS's nagu vcore aga see mõjutab ikkagi proset kuigi on peidetud. AMD firmware siis vaatab, et vcore on tõstetud ja keelab PBO et proset kaitsta. Ehk siis defaulti laskmine aitab jah aga siis peab käsitsi kõik uuesti seadistama mis võtab aega. Siis saab selle profiili salvestada ja see on tagasiühilduv vanemate prosedega.

Kusjuures see bug on mul olnud kaks korda. Esimene kord 3D paigaldades ja teine kord praegusele BIOS versioonile liikudes kus oli mingi teine säte mis samuti probleeme põhjustas. Hetkel ei mäleta mis see teine oli. Igatahes tegin uuesti läbi optimized defaults > configure > save profile.


Mul nüüd sama häda, tegin default enne uue prose peale panemist ja lisaks ka uuenduse F36 peale. Bios reset ja optimized defaults ja eikkagi ei teki enam PBO. Kuradi Gigayte on mul algusest peale igasugu jama korraldanud. Nüüd ei toimi ka roccat klaver, ei tunne ära usb aga hiir toimib.



_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2022 21:18:17 vasta tsitaadiga

Zonerman, X570 Aorus Ultraga sama teema. Loadi palju tahad.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.11.2022 21:19:44 vasta tsitaadiga

Peab ka seda eco mode vaatama: 92,5 on olnud max temp. Jahuti peaks saama 160W hakkama
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.11.2022 22:24:25 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Zonerman, X570 Aorus Ultraga sama teema. Loadi palju tahad.


Mul ongi ultra icon_biggrin.gif
ma järgmist platet nagunii gigabyte ei osta eales. USB jamad, sitt soft RGB kontrollimiseks ja ühilduvuse jamad jne.

Ma teen siis selle PBO2 tuneriga ära ja panen selle startupi alati. Hetkel tundub ikka väga hea kiip. -30 curve ja haamerdab hästi full loadis ning stabiilne.

Mis keegi PPT TDC ja EDC panid?

Kiire test AC valhallas keskmine fps tõusis ca 5 aga max korralik boost kuskil +55fps juurde ja min ka veidi.
Mis eriti crazy, proovisin ka 87w PPT ära ehk siis eco mode. Sellega oli ka avg ja max parem kui 5800X, mille PPT oli 135. Ja lisaks tempid ei tõusnud mängus üle 60c eriti icon_eek.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.11.2022 22:41:21 vasta tsitaadiga

USB jamad olid ju kõigil X570 plaatidel.
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.11.2022 23:31:30 vasta tsitaadiga

oeh, see saatanast chrome lükkas oma software reporter tooli käima ja cpu vent pistis huilgama. 90+w ja 80+c.
see random foorumist suvaline executable ei tundu ikka veel piisavalt hea variant.

miks kurat 5800x3d niimoodi kinni keeratud on üldse?
ma olen võib-olla liiga palju inteli prosede peal elanud aga seal non-k tähendas, et ei saa kordajat ettenähtust ülespoole. punkt. ja viimasel ajal power limiti radikaalsele tõstmisele kohati piirangud. kõike muud sai teha.

edit:
ega ei jäänud muud üle kui see tool kasutusele võtta icon_sad.gif
jahutusel pole lihtsalt mingi 100+w jaoks võimu. cpu sai tarbida kuskil max 110w kui oli 90c käes ja üsna selgelt ära throttles icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.11.2022 23:44:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

miks kurat 5800x3d niimoodi kinni keeratud on üldse?
ma olen võib-olla liiga palju inteli prosede peal elanud aga seal non-k tähendas, et ei saa kordajat ettenähtust ülespoole. punkt. ja viimasel ajal power limiti radikaalsele tõstmisele kohati piirangud. kõike muud sai teha.


AMD arvas, et seda proset ei tohiks lasta üle kellata, kes ei tunne asja ja ei lase emaplaatidel seda vabaks.
Iva on aga selles, et curve optimizer ehk undervolt on ka seotud PBO'ga biosis. Paljud tahavad undervoltida hoopis aga ei saa, kuan PBO keelatud. AMD oleks pidanud selle featuuri lahku lööma. Mis eriti ajuvaba on see, et sellele prosele nagunii ei saa üle defaulti power limiiti anda aga ju voltide pärast keelati PBO ära.

Ma hetkel jäin sinna 122 PPT peale ja teisi ka veidi mudisin. All-core ca 15m rammis ja max temp 82c 360 aio veega. See on max nagunii mängudes on enamasti ca 60c peamiselt aga jõudlust maa ja ilm gpu'le.
CO kõik -30 thumbs_up.gif
Tegin selle õpetuse järgi auto start koos powershell teavitusega ja asi ants.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 08.11.2022 01:09:46 vasta tsitaadiga

Sellepärast Eco modes 7600x on parem gaming cpu kui 5800x3d
Hiinas olid AMD ametlikus e-poes 7000 seerial hinnad lühikest aega -27%
all. Ei tea kas mingi tehniline viperus või reaalselt selline soodukas ning tulevikus mujalgi.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 08.11.2022 04:15:23 vasta tsitaadiga

5800x3d kellamine pole nii kergelt avatud, kuna siis oleks olemasolevatele 7 seeria prosedele ja tulevastele x3d-le liialt lähedale tulnud, lisaks oli vajadus inteli kannale astuda ja best gamer performance kroon endale võtta, mida minu arvates AMD teeb veel kindlamalt ka 2023 aastal, just nende uute x3d mudelitega.
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2022 08:32:47 vasta tsitaadiga

Pakun, et 7600x ja 7700x tulevad varsti veidi hinnas alla küll. Aga enne ootaks, et ka AM5 plaati sinna 150- kanti saaks.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2022 08:58:18 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
rmc, Probleem on selles, et 3D installimine peidab teatud sätted BIOS's nagu vcore aga see mõjutab ikkagi proset kuigi on peidetud. AMD firmware siis vaatab, et vcore on tõstetud ja keelab PBO et proset kaitsta. Ehk siis defaulti laskmine aitab jah aga siis peab käsitsi kõik uuesti seadistama mis võtab aega. Siis saab selle profiili salvestada ja see on tagasiühilduv vanemate prosedega.

Kusjuures see bug on mul olnud kaks korda. Esimene kord 3D paigaldades ja teine kord praegusele BIOS versioonile liikudes kus oli mingi teine säte mis samuti probleeme põhjustas. Hetkel ei mäleta mis see teine oli. Igatahes tegin uuesti läbi optimized defaults > configure > save profile.


Mul nüüd sama häda, tegin default enne uue prose peale panemist ja lisaks ka uuenduse F36 peale. Bios reset ja optimized defaults ja eikkagi ei teki enam PBO. Kuradi Gigayte on mul algusest peale igasugu jama korraldanud. Nüüd ei toimi ka roccat klaver, ei tunne ära usb aga hiir toimib.

Spoiler Spoiler Spoiler

PBO peaks ikka olema kui BIOS nulli lasta. Ehk proovida Clear CMOS teha.
Curve Optimizer (CO) ei peagi toimima 3D peal vaikimisi. See toimib ainult mõnedel MSI platedel ja tarkvaraliselt saab PBO2 Tuneriga määrata.

Zonerman kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Zonerman, X570 Aorus Ultraga sama teema. Loadi palju tahad.


Mul ongi ultra icon_biggrin.gif
ma järgmist platet nagunii gigabyte ei osta eales. USB jamad, sitt soft RGB kontrollimiseks ja ühilduvuse jamad jne.

Ma teen siis selle PBO2 tuneriga ära ja panen selle startupi alati. Hetkel tundub ikka väga hea kiip. -30 curve ja haamerdab hästi full loadis ning stabiilne.

Mis keegi PPT TDC ja EDC panid?

Kiire test AC valhallas keskmine fps tõusis ca 5 aga max korralik boost kuskil +55fps juurde ja min ka veidi.
Mis eriti crazy, proovisin ka 87w PPT ära ehk siis eco mode. Sellega oli ka avg ja max parem kui 5800X, mille PPT oli 135. Ja lisaks tempid ei tõusnud mängus üle 60c eriti icon_eek.gif

X570 Aorus Master siinpool ja tõesti F36 peale minekul tekkis mul kah jama. Vist oli Spread Spectrum säte mis probleeme põhjustas seekord. Ehk siis F35 profiili laadides seda ei näidanud.
Pidi nullist F36 seadistama. See peaks kontrollima BCLK stabiilsust ja hoidma rangemalt 100.0 peal.

RGB soft on kõigil sitt tegelikult. Mul on BIOS-st kõik RGB välja lülitatud.
Minul teeb samuti -30 ilusti ära seega undervoldib kenasti.
von Wu kirjutas:
USB jamad olid ju kõigil X570 plaatidel.

Nope. Minul pole ühtegi USB jama olnud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.11.2022 11:00:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
rmc, Probleem on selles, et 3D installimine peidab teatud sätted BIOS's nagu vcore aga see mõjutab ikkagi proset kuigi on peidetud. AMD firmware siis vaatab, et vcore on tõstetud ja keelab PBO et proset kaitsta. Ehk siis defaulti laskmine aitab jah aga siis peab käsitsi kõik uuesti seadistama mis võtab aega. Siis saab selle profiili salvestada ja see on tagasiühilduv vanemate prosedega.

Kusjuures see bug on mul olnud kaks korda. Esimene kord 3D paigaldades ja teine kord praegusele BIOS versioonile liikudes kus oli mingi teine säte mis samuti probleeme põhjustas. Hetkel ei mäleta mis see teine oli. Igatahes tegin uuesti läbi optimized defaults > configure > save profile.


Mul nüüd sama häda, tegin default enne uue prose peale panemist ja lisaks ka uuenduse F36 peale. Bios reset ja optimized defaults ja eikkagi ei teki enam PBO. Kuradi Gigayte on mul algusest peale igasugu jama korraldanud. Nüüd ei toimi ka roccat klaver, ei tunne ära usb aga hiir toimib.

Spoiler Spoiler Spoiler



PBO peaks ikka olema kui BIOS nulli lasta. Ehk proovida Clear CMOS teha.
Curve Optimizer (CO) ei peagi toimima 3D peal vaikimisi. See toimib ainult mõnedel MSI platedel ja tarkvaraliselt saab PBO2 Tuneriga määrata.


Ei aidanud minu puhul ka clear CMOS.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2022 11:17:50 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsinud jurada, panin läbi task scheduleri selle PBO2 Tuneri startupist jooksma ja asi lahendatud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 08.11.2022 11:43:38 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Pakun, et 7600x ja 7700x tulevad varsti veidi hinnas alla küll. Aga enne ootaks, et ka AM5 plaati sinna 150- kanti saaks.


Hetkel Eesti odavaim AM5 plaat vist see, oma 199,68 hinnaga.
https://www.hinnavaatlus.ee/2481190/gigabyte-socket-am5-b650m-ds3h/

Ise võtaks veidi asisema vrm-i ja parema heliga, nagu see, kui b650 räägime.
https://www.hinnavaatlus.ee/2474754/asus-socket-am5-tuf-gaming-b650-plus/
Kommentaarid: 306 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.11.2022 13:07:45 vasta tsitaadiga

Väga rahul kokkuvõttes gaming rig jaoks peamiselt. Ventikad on silent peal kuni 1000rpm ringis ja 81c all core peak loadis. Enamus ajast mängimisel ca 57-62c. Mäludele pole peenet fine tuningut teinud, vb saaks ma madalama voldiga hakkama või veel kõrgemale ajada.
Vanemad mängud on sujuvamad, tuntavalt vähem lag spike.


_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 528, 529, 530 ... 579, 580, 581  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.