Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 98, 99, 100  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.11.2011 18:30:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See on tüüpiline noob classe kes lihtsalt jookseb mööda mappi ringi, keegi teda ei näe, recoil puudub, ja lased selga inimesi. Skill indeed

Oled mänginud MW3, ja low recoil rofl.gif.
See et videos ei ole ACR-l recoli ongi õige, kuna antud relv on just disainitud et tal ei olekski seda ja paar relva veel.
Mine tee AK või mõne muu Assaultiga paar paku MP-s.
Mina olen mänginud BF3-i ja seal kirjeldatud kui reaalsest ja "olemas" olevast recoilist vs. MW3-ga ei ole muud kui ajuvaba ja lapsik bulletdrop icon_lol.gif
See, et keegi minde ei näe peabki eelis olema, nende vastu kes LMG-ga võsa võtavad.
Isa lähed lahingussse püsti päi ja tulsitad õhku nagu Lähis-ida ässad ?
Aga noh BF3-iga poel midagi võrrelda, seal istutakse kivi taga ja oodatakse kui keegi mööda jookseb, et saaks nuga anda (saab spets tage nagu pro-del kohane).
Teine versioon, hüpatakse nuka tagnt välja lastakse RPG-ga näkku.

aga noh mis ma ikka tean mul silmad kinni, ma ju puhas COD fännboy thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 16.11.2011 18:33:04 vasta tsitaadiga

sellel mängul on locked FPS 91, ühesõnaga pilt ei ole nii sujuv ja nii kiire gameplay'ga mängus paistab see välja. mine proovi mõnda vanemat cod'i default fps'ga vs 125/250.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2011 18:33:28 vasta tsitaadiga

Muidugi olen bashinud, rääkinud asjadest mis mulle ei meeldi. Olen sügavalt pettunud, et mängus on 0 uuendust ja on toimunud tagasiminek.
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.11.2011 18:37:10 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
WäntWõll, milline nimeliselt on suur map, võibolla on mul midagi kahesilma vahele jäänud.

Võta aga map nimi ja youtoruta, ma ei tea millistes sa mänginud oled: http://my-call-of-duty-mw3.blogspot.com/p/mw3-maps.html
Point on selles, et kõiki mappe ei ole ma erinevates stiilide rotatsioonis kohanud.
Nimekirja järgi 5 viimast on täiest üle ääre piisavad tiksumiseks ja snipemiseks, see et mingi vend mängib tuulispaska ja kimab ringi mööda map-i on teine probleem IMO.
Kasuta Betty-t või Clay-d mõistusega.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.11.2011 18:41:59 vasta tsitaadiga

bush, lahendus on alati loogiline ja lihtne - ära mängi ja ära vingu. 0 probleemi ja ei pea oma väikest pead vaevama probleemga, et mäng sulle ei meeldi.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2011 18:47:54 vasta tsitaadiga

hmekk,

Mis mõttes ei või vinguda. Kurat vingun küll kui tahan. Iga aasta sama asja erineva nime all toota on ikka veidi vihale ajav küll. Mulle meeldib see Call of Duty seeria ja ma olen seda algusest peale mänginud, lihtsalt kurb, et asi on oma iga aastase väljalaskmisega ära rikutud. Mis ära mängi ja ära vingu. Mida ma siis pean pimesi igast sitta kiitma või?

WäntWõll,
Kle mul on 288h MW2 ja ~250h Black opsis + MW1 tunde isegi ei tea aga üle 200 kindlasti. Kui nüüd mw3-mes on lisatud relvale levelile asjad nagu kick ja stability siis see tähendab, et isegi recoil on ära võetud. Ära ole noob ja hakka siin asju BF3-mega võrdlema, see et sa nüüd 1x rpg-ga näkku said on su isiklik tragöödia.


Lisaks vajab kuradi 4x4m2 mappides claymore ja bettyde panemine tõsist skilli. Arvestades, et pool su teamist on akimbodega ringi jooksvad homod siis on sedaviise küll väga palju strateegiat ja skilli vaja.

_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.11.2011 18:58:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WäntWõll,
Kle mul on 288h MW2 ja ~250h Black opsis + MW1 tunde isegi ei tea aga üle 200 kindlasti. Kui nüüd mw3-mes on lisatud relvale levelile asjad nagu kick ja stability siis see tähendab, et isegi recoil on ära võetud. Ära ole noob ja hakka siin asju BF3-mega võrdlema, see et sa nüüd 1x rpg-ga näkku said on su isiklik tragöödia.

Ma arvasin kah et on sama nagu MW2, *ittagi nagu öö ja päev või siga ja kägu, relvade käitumise poolest.
Tunde sul võib olla ja eelarvamusi samuiti kuid proovimata youtube video pealt ära tule siia lahmima icon_idea.gif

tsitaat:
Lisaks vajab kuradi 4x4m2 mappides claymore ja bettyde panemine tõsist skilli. Arvestades, et pool su teamist on akimbodega ringi jooksvad homod siis on sedaviise küll väga palju strateegiat ja skilli vaja.


Issand kui dumb saab üks järjekordne spetsialist olla oma niruse 500h gameplay pealt ja see ka nagu maalapse haridus pooleks jagatud.
Mine nuta kuskile patja mitte HV-sse.
Kui pead vajalikuks teisi väärtusi siis osta endal sobiv mäng, lihtne ju.
Või on midagi keerulist, aru ma ei saa. Tekib tunne, et osasid ikka ahistatakse siin planeedil elamisega.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2011 19:28:24 vasta tsitaadiga

Mida ma nii lolli ütlesin? Sa tahad väita,et betty ja claymore panemine ülipisikeste mappide peal vajab räigelt skilli nagu sa siin enne väitsid? Hea küll haridust ja gameplay aega maha tegema tulla ja teemast kõrvale kalduda. Ja sulle teadmiseks ei tee ma järeldusi youtube pealt vaid mul on kogunenud MW3-mes ka üle 10h gameplayd, niiet ma saan adekvaatset kokkuvõtet selle mängu kohta teha küll.
_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 16.11.2011 19:31:03 vasta tsitaadiga

Kui enam MW3 ja BF3 poisid omavahel norida ei saa, siis hakkavad MW3 poisid omavahel jagelema icon_biggrin.gif!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 16.11.2011 19:41:00 vasta tsitaadiga

SP mängisin läbi. Story telling meeldis. Graafika, gameplay (alguses imestasin, et mis valesti on, siis sain aru, et recoili praktselt ei olegi) ei meeldinud. Missioonid oli kahjuks suhteliselt ette arvatavad (nt see koht, kus soap ära suri) ja kohati sarnased. Samas cut scened jms (see enne missiooni tehtav brief vms) olid väga vingelt ja hästi tehtud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.11.2011 20:44:21 vasta tsitaadiga

Munapea kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
suurepärane et lõpu ära rääkisid ette. Hea töö
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006




sõnum 16.11.2011 21:23:02 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewil-apple
HV kasutaja
ewil-apple

liitunud: 16.07.2011




sõnum 16.11.2011 21:24:13 vasta tsitaadiga

Jap. Mul tegi sõber üks päev sama. Vähe ei läinud närvi icon_biggrin.gif!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2011 22:09:10 vasta tsitaadiga

Mapid on küll kõik suht sitad välja kukkunud.
Liiga palju nurki on igalpool, seega iga nurga peal on camperid.
Mapid on sellised hallid ja igavad kah, mw 2 mapid on kordades paremad.
Peale selle on koguaeg mingi kopter või lennuk õhus, mis ajab ikka väga närvi.
UAV on koguaeg peal, mis kuradi jama see on?
Selline jama nagu support classi awardid tuleb ära unustada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.11.2011 22:27:50 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:

Kle mul on 288h MW2 ja ~250h Black opsis + MW1 tunde isegi ei tea aga üle 200 kindlasti. Kui nüüd mw3-mes on lisatud relvale levelile asjad nagu kick ja stability siis see tähendab, et isegi recoil on ära võetud. Ära ole noob ja hakka siin asju BF3-mega võrdlema, see et sa nüüd 1x rpg-ga näkku said on su isiklik tragöödia.


Puht huvipärast tahaks teada, et mida see nüüd tähendama peaks? keskmiselt 45min ja 40min päevas kui võtta ajaks ainult 1 aasta.
Suhteliselt mitte midagi - võta kasvõi suvaline tüüp kes mängib normaalses klannis. pracci õhtu on u. 4x nädalas ja enamasti ~4tundi.
aasta jooksul teeb see juba 800+ tundi.
Hakkasin mõtlema , et palju sai omal ajal 2001-2005 rtcw või ET'd mängitud ja hakkas paha icon_biggrin.gif ilmselt 4000+ tundi kui mitte veel paartuhat rohkem.

enda lemmik on igatahes G36C ja red dotiga (või mis iganes see on) sest muidu piirab liiga suure ala allapoole ära.
UMP'ga ei saa kuidagi üldse midagi tehtud. töllerdab liigapalju ees ja on üleüldse imelik.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tussuland
HV vaatleja
Tussuland

liitunud: 17.11.2010




sõnum 16.11.2011 23:53:37 vasta tsitaadiga

Mida kuradit te jaurate. Call of Duty 4 on kõige parem. icon_biggrin.gif
Oskab parem öelda keegi mis värk on? Tahaks ka seda nõmedat mängu korralikult mängida. icon_biggrin.gif Aga pillub välja koguaeg. Kui sätin graafika põhja siis viskab all toodud errori ette.
Netist leidsin sellise variandi ,et kui paned texturid Auto siis peaks parandama. Aga ei, siis pillub mingi teise errori ette...mida ma kahjuks ei näe kuna ekraan siis must.

http://imageshack.us/photo/my-images/46/jaan.jpg/

Intel Core 2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz
Ram 4gb
Hard Drive:
1 TB + 1 TB + 200GB
Video Card:
NVIDIA GeForce GTS 250
Windows 7 32-bit
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 17.11.2011 00:01:11 vasta tsitaadiga

Ma imestan, et minu läppariga veab max settingutel täiesti ilusti lagivabalt välja. Ainult missioni laeb veidikene kauem, kui eelmised MW osad, kuid eks ta ole ka seda väärt.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 17.11.2011 00:04:30 vasta tsitaadiga

Kui tänapäeval mingit mängu 4000h tundi toksida, siis peab ikka päris peast soe idioot olema.

SP lõpetasin ära, igati korralik lammutamine oli. Väike puhkus ja siis MP kallale.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.11.2011 00:16:04 vasta tsitaadiga

MP'd sai täna õhtul siis tehtud. 3.6h Steami arvestuse järgi ja lvl25 vms on käes.
Kuradima kiiresti läheb alguses. Veits gei on see, et ka relva leveldamiselt on sama heli, mis enda tasemel. Pmst siis koguaeg käib üks kõll ja kõll.
Teisalt jälle ma ei näe relvade leveldamisel kui sellisel pointi. Lihtsalt mingi uhkesse kastmesse topitud tavaline unlockimine...
Kuni lvl13 oli suht veider mängida - va esimesed 3 mapi oli skoor pidevalt 24-6 vms kanti, teistel mingi 16-10 jms. Ja ma ei ole väga hea mängija, et ei saanudki aru, mis uusmängijate otsa ma sattusin.

Levelid on tegelikult täitsa parajad. Segavad hoopis erinevad kolahunnikud, mis nendesse topitud on ja mulle tähendab see rohkem nurki, kuhu kinni jääda.
Kaardid saab kiirelt selgeks ka, liikumine on tõesti sujuv ja asjalik. Tegelikult isegi meeldib, et ei saa kaua paigal olla, see hoiab liikumises ja pakub tegevust koguaeg.

Ise lasen UMPi ja M4'ga ringi. Pole lihtsalt senini veel midagi head unlockinud, mis meeldiks.
Snaiperdamise kohapealt ei oska midagi öelda. Paari snaiprit olen näinud ja needki tabeli lõpuosas.

Reaper on päris kõvv killstreak thumbs_up.gif
Muud streakid paistavad päris balansis olevat. Pole midagi eriti ulmet veel näinud siiani.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.11.2011 00:35:12 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
Kui tänapäeval mingit mängu 4000h tundi toksida, siis peab ikka päris peast soe idioot olema.


4 aasta peale 4000 tundi tähendab keskmiselt 2.7h päevas.
nagu ma seletasin - normaalne klanni kuuluv sepp teeb kaasa 4x nädalas 3-4 tundi pracce ning lisaks siis officialid ja niisama pubi või gatherid.
pigem on niiöelda keskmise parema klannis oleva mängija "mänguaeg" tunduvalt suurem.

jah tõsi - praegu ma ei viitsiks. tooaeg olin ma aga 15-19 ja aega oli sitaks üle.

idioot võid sa muidugi ise olla kui soovid icon_smile.gif

ja mida üldse see "tänapäeval" peaks tähendama? pigem mängitakse "tänapäeval" veelrohkem kui 5-10 aastat tagasi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 17.11.2011 12:42:04 vasta tsitaadiga

Kas asi on mu läpakas, või midagi muud? Youtubes kütavad sama buildiga suht kõrge graafika peal, mul suht low settingud ja ikka FPS drop. Kasti taga mängin, siis on enam vähem põhjas graafikaga kogu aeg 60fps. Läpaka fpsi mõõdan ehk pärast ära, aga päris palju dropib vahepeal. Mõlemad specid on profiilis olemas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.11.2011 13:56:22 vasta tsitaadiga

Sai ka siis eile õhtul see ära proovitud... njah SP osa on suurepärane põnevus film ja see survival mode on ka päris hea lammutada, julm andmine käib ikka..... Üksi tegin esiaalgu seal Pariisi tänavatel mingi 17 roundi.... seal läheb ikka päris jõhkraks icon_biggrin.gif Kahekesi oleks päris fun vist seal lammutada....Graafika oleks võinud/või võiks ikka natuke parem olla icon_neutral.gif Minumeelest oli MW2 graafika parem ja isegi BO graafika on parem... relva detailsus on väga hea aga muud tekstuurid on kuidagi udused n.ö kehva kvaliteediga.... Mul kõik settingud põhjas ja hea on küll et jookseb super hästi mingit slow moud ei ole aga ma ei tea graafikaga oleks võinud ikka natuke rohkem pingutada..... 14€ on paras hind selle mängu eest... ma ei tea mingi 60€ selle eest maksta peaks ikka päris vihane raha peale olema..... MP on ka kuidagi imelik, ma ei tea ehk tahab natuke harjumist....host migration ja muud jamad jälle seal...... kus need dedi serverid seal on ma nagu otsisin ei leidnud icon_neutral.gif aga jah arvan et selle mängu MP niipalju seal ei hoia kui eelmised et sai kõik viimase prestige-ni tehtud.....aga noh ei tea ehk tahab harjumist või peaks ehk ka BF3 proovima kunagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008




sõnum 17.11.2011 14:43:52 vasta tsitaadiga

Gap, pead need sisse lülitama optionsist ( dedi servud)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2011 15:41:52 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Sai ka siis eile õhtul see ära proovitud... njah SP osa on suurepärane põnevus film ja see survival mode on ka päris hea lammutada, julm andmine käib ikka..... Üksi tegin esiaalgu seal Pariisi tänavatel mingi 17 roundi.... seal läheb ikka päris jõhkraks icon_biggrin.gif Kahekesi oleks päris fun vist seal lammutada....Graafika oleks võinud/või võiks ikka natuke parem olla icon_neutral.gif Minumeelest oli MW2 graafika parem ja isegi BO graafika on parem... relva detailsus on väga hea aga muud tekstuurid on kuidagi udused n.ö kehva kvaliteediga.... Mul kõik settingud põhjas ja hea on küll et jookseb super hästi mingit slow moud ei ole aga ma ei tea graafikaga oleks võinud ikka natuke rohkem pingutada..... 14€ on paras hind selle mängu eest... ma ei tea mingi 60€ selle eest maksta peaks ikka päris vihane raha peale olema..... MP on ka kuidagi imelik, ma ei tea ehk tahab natuke harjumist....host migration ja muud jamad jälle seal...... kus need dedi serverid seal on ma nagu otsisin ei leidnud icon_neutral.gif aga jah arvan et selle mängu MP niipalju seal ei hoia kui eelmised et sai kõik viimase prestige-ni tehtud.....aga noh ei tea ehk tahab harjumist või peaks ehk ka BF3 proovima kunagi icon_rolleyes.gif


Optionsi alt pead Extra asemel Native panema.

_________________
>50$ pokkeri bankroll
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2011 17:13:24 vasta tsitaadiga

to:Gap

Veelkord üle, et pane optionis Native peale ja pilt läheb tunduvalt paremaks.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 98, 99, 100  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.