Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 504, 505, 506 ... 1045, 1046, 1047  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
IP
HV vaatleja
IP

liitunud: 17.09.2007




sõnum 11.12.2011 19:56:11 vasta tsitaadiga

Plikad, rahu-rahu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 20:23:12 vasta tsitaadiga

Neetud, avastasin et päeval tehtud mängudest on pooled kaduma läinud koos ligi 100k p ja vähemalt 3 support medaliga + mõned service starid jm nodi. thumbs_down.gif Millegi pärast oli mängude kestel battlelog mind välja loginud ja vb seetõttu ei tulnud punnid üle. icon_evil.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 11.12.2011 20:31:18 vasta tsitaadiga

Longest Headshot 882
Caspian Borderis sain kuuli antenni otsas oleva kodaniku käest, respawnisin RU baasis, kohe viskasin pikali, 3 lasku ja HS Avenge icon_smile.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 20:36:46 vasta tsitaadiga

Sain ka javelini lahti, väga hea on thumbs_up.gif. Osadel respawn see julla pandud caspias selle antenni otsa, siis langevarjuga ülevalt liuglesin ja lasin samal ajal javeliniga lagipähe.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 20:50:38 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Longest Headshot 882
Caspian Borderis sain kuuli antenni otsas oleva kodaniku käest, respawnisin RU baasis, kohe viskasin pikali, 3 lasku ja HS Avenge icon_smile.gif


thumbs_up.gif


Paari päeva eest sain ka omale uue pikima headshoti, Kiissel küsis millal ma tema oma üle teen ja nii ta tuli icon_razz.gif , 915m. Sain videosse kah!

Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
munakull
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2010




sõnum 11.12.2011 20:52:10 vasta tsitaadiga

Äärmiselt tüütuid situatsioone tekitab SOFLAM + JAVELIN. On üleüldse võimalik näiteks coptercrewl seda vältida? Eile proovisin, lennates põhimõtteliselt veepinnal või mägede varjus aga ei õnnestunud. Millal oleks mõistlik pebutised välja paisata? Hämmastav, kuidas laser traceri ja javeliniga kaks kapja kogu lennuliiklust BF3 häirivad. Minu meelest täielik balansseerimatus. Järjekordselt on astutud kaks sammu tagasi, sest äkki tuleb maa pealliikujatelt hädakisa, et helikopter või lennuk on liiga overpowered...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 21:30:01 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Chidori kirjutas:
Longest Headshot 882
Caspian Borderis sain kuuli antenni otsas oleva kodaniku käest, respawnisin RU baasis, kohe viskasin pikali, 3 lasku ja HS Avenge icon_smile.gif


thumbs_up.gif


Paari päeva eest sain ka omale uue pikima headshoti, Kiissel küsis millal ma tema oma üle teen ja nii ta tuli icon_razz.gif , 915m. Sain videosse kah!
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis graafikaga mängid, mõni ime et ma low-med graafikaga ei näe üle 500 m ühtegi inimest.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 21:37:03 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Chidori kirjutas:
Longest Headshot 882
Caspian Borderis sain kuuli antenni otsas oleva kodaniku käest, respawnisin RU baasis, kohe viskasin pikali, 3 lasku ja HS Avenge icon_smile.gif


thumbs_up.gif


Paari päeva eest sain ka omale uue pikima headshoti, Kiissel küsis millal ma tema oma üle teen ja nii ta tuli icon_razz.gif , 915m. Sain videosse kah!
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis graafikaga mängid, mõni ime et ma low-med graafikaga ei näe üle 500 m ühtegi inimest.


High peal!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002




sõnum 11.12.2011 21:58:51 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Napsi kirjutas:
Killerwave kirjutas:


Imo võiks M320 ja RPG teha ikka rohkem dämmi inimestele, pole nagu väga mõtet kui meetri kaugusel plahvatades enam ära ei tapa, tegu siiski kildlaenguga. Aga sellistes mappides nagu Metro ja Grand Bazaar, tuleks need relvad kas ära keelata või äärmiselt piirata nende kasutust. Oleks ka rohkem funny ja dünaamilist mängu kus mängiks rolli rohkem sihtimis oskus kui arutu spämmimine.


RPG ei tohiks üldse inimestele kahju tekkitada, oh kui otse pihta saad siis peaks.

Ega ei tee jah kahju, läbi kihutab ainult sinust ei enamat icon_exclaim.gif

RPG on mõeldud ikkagi masinate ja hooneta vastu enamasti.

Kuna see on mäng, siis ei minda siin liiga keeruliseks ja ei ole toodud sisse võimalikult erinevaid tüüpi granaate. Päris elus siiski saad valida, kas lased anti-tank granaadi või kildgranaadi jalaväe vastu. Minuarust on suht kama kaks, et saab ka jalaväge efektiivselt lasta mängus, nagu ütlesin, siis keerukuse vältimiseks lihtsustatud asja, kuna see pole ju simulaator.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 11.12.2011 22:08:11 vasta tsitaadiga

Kas see 4,2GB update sisaldab b2k stuffi ka? Pole ise tükk aega mängind bf3 ja siin teemas jälgind asju.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
munakull
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2010




sõnum 11.12.2011 22:14:40 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
Kas see 4,2GB update sisaldab b2k stuffi ka? Pole ise tükk aega mängind bf3 ja siin teemas jälgind asju.

Kindlasti mitte. B2K paketti lubatakse alles 13ndaks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 22:16:03 vasta tsitaadiga

munakull kirjutas:
Äärmiselt tüütuid situatsioone tekitab SOFLAM + JAVELIN. On üleüldse võimalik näiteks coptercrewl seda vältida? Eile proovisin, lennates põhimõtteliselt veepinnal või mägede varjus aga ei õnnestunud. Millal oleks mõistlik pebutised välja paisata? Hämmastav, kuidas laser traceri ja javeliniga kaks kapja kogu lennuliiklust BF3 häirivad. Minu meelest täielik balansseerimatus. Järjekordselt on astutud kaks sammu tagasi, sest äkki tuleb maa pealliikujatelt hädakisa, et helikopter või lennuk on liiga overpowered...


su nimi on soome keeles ikka väga ropp icon_biggrin.gif

Soflam+javelin on ainus rohi kopteri ja jetivägistajatele, ise olen nüüd paari päeva jooksul pea 60 killi saanud tänu sellele kooslusele ja oma tiimil on ka rahulikum mängida, kui joystick-trigger-moroneid pole kuskil.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.12.2011 22:21:37 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:


Soflam+javelin on ainus rohi kopteri ja jetivägistajatele, ise olen nüüd paari päeva jooksul pea 60 killi saanud tänu sellele kooslusele ja oma tiimil on ka rahulikum mängida, kui joystick-trigger-moroneid pole kuskil.


Niipea kui BF3 uuesti tööle saan, hakkan sind jahtima! icon_evil.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 22:23:24 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Leinö kirjutas:


Soflam+javelin on ainus rohi kopteri ja jetivägistajatele, ise olen nüüd paari päeva jooksul pea 60 killi saanud tänu sellele kooslusele ja oma tiimil on ka rahulikum mängida, kui joystick-trigger-moroneid pole kuskil.


Niipea kui BF3 uuesti tööle saan, hakkan sind jahtima! icon_evil.gif icon_lol.gif


Ja mina sind monkey.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 11.12.2011 22:32:45 vasta tsitaadiga

Mis graafika option üldse mõjutab seda kui kaugele näed masinaid / inimesi.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 22:33:07 vasta tsitaadiga

munakull kirjutas:
thenoob kirjutas:
Kas see 4,2GB update sisaldab b2k stuffi ka? Pole ise tükk aega mängind bf3 ja siin teemas jälgind asju.

Kindlasti mitte. B2K paketti lubatakse alles 13ndaks.


Tegelikult B2K tuli koos patchiga, aga mängida saab alles teisipäev!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 11.12.2011 22:36:25 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
munakull kirjutas:
thenoob kirjutas:
Kas see 4,2GB update sisaldab b2k stuffi ka? Pole ise tükk aega mängind bf3 ja siin teemas jälgind asju.

Kindlasti mitte. B2K paketti lubatakse alles 13ndaks.

Tegelikult B2K tuli koos patchiga, aga mängida saab alles teisipäev!

Mõtlesingi, et kuidagi ebaloogiline oleks 4,2giga tweake ja nerfe.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 11.12.2011 22:40:15 vasta tsitaadiga

Killerwave, Scopega ei näe vastaseid üle 500m? Ma mängin low peal, 1366x768, AA off; ilma näeb vastaseid 250m, scopega 1000+m.

Täna sain ka esimese multikilli, metros granaga 6 matsi magama pandud.

_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 22:43:21 vasta tsitaadiga

kazzka kirjutas:
Killerwave, Scopega ei näe vastaseid üle 500m? Ma mängin low peal, 1366x768, AA off; ilma näeb vastaseid 250m, scopega 1000+m.

Täna sain ka esimese multikilli, metros granaga 6 matsi magama pandud.


K vb 500 oli alapakutud aga säärase distantsi pealt kus hiljutinähtud videos headshot tehti ma küll kedagi ei näe kuigi tean et nad seal on. Samuti kaovad masinad jm
Peaks mingit sätet tõstma vist, peab selle tweak guide üles otsima.
Põhimõtteliselt ei saa ka snaipida kuna ala 500m pealt kaob see bullet glow ka ära seega ei tea kuhu see kukub.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
munakull
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2010




sõnum 11.12.2011 23:40:54 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
munakull kirjutas:
Äärmiselt tüütuid situatsioone tekitab SOFLAM + JAVELIN. On üleüldse võimalik näiteks coptercrewl seda vältida? Eile proovisin, lennates põhimõtteliselt veepinnal või mägede varjus aga ei õnnestunud. Millal oleks mõistlik pebutised välja paisata? Hämmastav, kuidas laser traceri ja javeliniga kaks kapja kogu lennuliiklust BF3 häirivad. Minu meelest täielik balansseerimatus. Järjekordselt on astutud kaks sammu tagasi, sest äkki tuleb maa pealliikujatelt hädakisa, et helikopter või lennuk on liiga overpowered...


su nimi on soome keeles ikka väga ropp icon_biggrin.gif

Soflam+javelin on ainus rohi kopteri ja jetivägistajatele, ise olen nüüd paari päeva jooksul pea 60 killi saanud tänu sellele kooslusele ja oma tiimil on ka rahulikum mängida, kui joystick-trigger-moroneid pole kuskil.


Joystick-trigger-moron? Lmao, laser traceriga jalaväelasel pole mitte midagi pistmist skillidega, hoia ja vajuta. Need kaks asja kokku on nuubluse tippsaavutus, mida Dice siia sisse tõi. Sa võiksid mõne HOTAS joysticku käsitlemise omale selgeks õppida ja mitte häid piloote moroniteks nimetada. Nad näevad ikka kordades rohkem vaeva ja omavad väga häid teadmisi lendamisest, kui suvaline SOFLAM-whore maapeal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 11.12.2011 23:46:44 vasta tsitaadiga

pole kunagi khargis nii olnud, et keegi mind nopib torni otsas, koguaeg olen mina see kes seal peab olema.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2011 00:18:08 vasta tsitaadiga

See SOFLAM + JAVELIN on hea asi küll, aga kõigepealt peab leidma venna, kes tahab pmst nsm istuda ja kümne kaupa punkte koguda.

Eile sõbraga proovisime kah, koptereid saime vabalt alla, aga JET'e küll mitte, liiga kiirelt lendavad, lähevad tihtipeale raadiusest välja...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2011 00:22:37 vasta tsitaadiga

munakull, ära tule oma skilli seletama, täiesti pointless asi.
Mulle meeldib pühapäeva õhtuti pubiserverites mängimas käia ning kui seal mingi moron on mu mängulõbu rikkumas oma choppabaserapega, siis sellele saab karistuseks soflam.
ja no, kui ikka soflam on püsti ja mulle tekib vastav märk ekraanile, siis ma ikka juhust ei jäta kasutamata ja selle choppa sealt alla toon. Seda enam, et AA missle ei tee kopterile midagi.
Mu meelest see on debiilsuse tipp kui kopterivastaste relvadega on pmst võimatu kopterit alla tuua!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2011 00:36:09 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
See SOFLAM + JAVELIN on hea asi küll, aga kõigepealt peab leidma venna, kes tahab pmst nsm istuda ja kümne kaupa punkte koguda.

Eile sõbraga proovisime kah, koptereid saime vabalt alla, aga JET'e küll mitte, liiga kiirelt lendavad, lähevad tihtipeale raadiusest välja...

SOFLAMi eest võiks küll punkte saada, mingi 20 laze eest ja 50 kui ära hävitatakse oleks kah hea.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2011 00:49:55 vasta tsitaadiga

Leinö, räägid tõtt, kuidagi ulmetugev on helka AA raketi vastu. Muud üle ei jää kui tunguska või muu täristajaga see asjandus šveitsi juustuks lasta.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 504, 505, 506 ... 1045, 1046, 1047  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.