Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 02.10.2018 22:33:32 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan siis on nii, et iga nädal on erinev aastaaeg ja järjest vahelduvad. Mängust oli näha, et vastavalt aastaajale on eri sõidud/barn find-id mis on vaid sel hooajal.

Mulle senini mäng meeldib, ei ütleks et loodusel miskit väga häda on. Ainus mis häirib on see, et xboxil pole G920'ga võimalik mängida. PC peal pole proovind seega ei tea kas seal on sama jama v mitte.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 00:04:27 vasta tsitaadiga

Gap, on küll sellised asjad, aga teisel kujul. Mängi edasi ja näed.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 03.10.2018 11:08:58 vasta tsitaadiga





Ma eioska mitte midagi halba oelda selle mangu kohta kui vapustav only worth money auto mang .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 11:16:49 vasta tsitaadiga

Muidu on mäng väga hea, aga see liigne läbu moeröögatuste näol viskab küll üle. Milleks on vaja automängus mingeid tantse ja riideid? Ma sain eile terve õhtu wheelspinnidest ainult riideid, tantse ja signaale. icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 12:06:22 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Muidu on mäng väga hea, aga see liigne läbu moeröögatuste näol viskab küll üle. Milleks on vaja automängus mingeid tantse ja riideid? Ma sain eile terve õhtu wheelspinnidest ainult riideid, tantse ja signaale. icon_lol.gif
Fortnitest kopeeritud kuna Fortnite tantsud on ülemaailmne hullus. Endal nul poeg kah igal vabal hetkel tõmbleb oma tantse. FH4-s ma ei näe sellel pasal kohta/mõtet.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.10.2018 12:10:49 vasta tsitaadiga

fortnite polnud esimene mäng, kus see kraam on ega jää viimaseks.
vähemalt hea, et forza pole nfs teed läinud ja autode tuuningujuppe wheelspini taha ajanud icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 12:15:20 vasta tsitaadiga

Järgmiseks osaks peab ka ju midagi jätma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 15:33:00 vasta tsitaadiga

See on juba läbi käidud tee. Forza Motorsport 6-s olid mod kaardid a la grip +30%, weight -3%, power 6% jne, mida sai mod pakkidest (sisuliselt crates, sarnane FM7 kastidele). Õnneks küll ainult SP osas.

FH4 MP osa tundub hetkel küll kehvavõitu olevat. Lisaks see team drivatars vs team players värk on ikka täielik õudus. On hakatud uuesti ratast leiutama. FH3-s oli asi juba enam-vähem ja lihtsalt oleks vaja olnud sellest täiendatud versioon uude mängu lisada.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 19:38:16 vasta tsitaadiga

Kõik olete võtnud ligi MS Strorest või mujalt? Plaanin võtta CDKeys aga ei või hakata tööle?

https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/forza-horizon-4-xbox-one-cd-key
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 19:41:28 vasta tsitaadiga

microsofti asjad soovitan ostan kõik otse...
ise ostsin ka kuskil key saidilt eelminekord forza 3. ja 2 kuupärast oli mäng kadund tekstiga ,et refunditud.
abi ei saand kuskil ja ostsin uuesti windows storist.
tundub ,et windows store on selline karmim koht kus ei tasu rotikatega jamada.
steami olen ostnud üle 400 mängu + lugematu arv mäng originis ja uplays. 95% nendest key saitidelt ühegagi pole probleeme olnud.
aga jah forza 3 oli esimest korda ja see aasta ei hakkand riskima võtsin kohe win stores. eks igaüks teeb omad järledused.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 19:44:41 vasta tsitaadiga

MS Store mänge müüakse ju kontodena ja kui on kõvasti odavam kui õiges poes, siis ilmselt on tegu varastatud krediitkaardiandmetega ostetud mänguga, st see konto läheb varem või hiljem lukku.

Samas 49.89€ on selline hind, et Ukraina poes vist on umbes sama või natuke odavam.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2018 22:03:52 vasta tsitaadiga

Võtsin ametlikust mängu ligi. Ei viitsinud 10€ pärast mujalt võtta kuna saan aru, et pärast pean äkki veel mängu ostma endale uuesti. icon_biggrin.gif

Nüüd laeb ja eks näis mis homme hakkab saama. Kuidas esmamuljed on kodanikud?
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 04.10.2018 00:19:22 vasta tsitaadiga

Noo nii raske on, et eisaa mangu kuidagi kinni panna icon_rolleyes.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 04.10.2018 13:45:29 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
heh, niipea kui afterburneri kinni panin, mäng töötab. nõme :/
fh4 on oluliselt paremini optimeeritud kui fh3.

lasin benchi ka. 1440p, kõik põhjas, v.a. fxaa:


Võrdluseks siis Vega64 (undervolt).
Täpselt samad sätted ja 1440p.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.10.2018 13:53:11 vasta tsitaadiga

fh4-s performivad amd gpu-d väga-väga hästi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 14:18:16 vasta tsitaadiga

Kas selle mängu puhul on see jama, et ostad mängu, aga siis järgneva aasta jooksul tuleb mingi 100 tasulist autopakki ja dlc-d?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.10.2018 15:21:24 vasta tsitaadiga

100 ei tule:
http://forza.wikia.com/wiki/Forza_Horizon_4/Downloadable_Content

expansionid on seal vast olulised, muu on optional.
ultimate edition muidugi aitab icon_smile.gif

edit:
https://arstechnica.com/gaming/2018/10/my-confusing-10-day-journey-to-getting-a-uwp-game-to-work-on-windows-10/
icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 17:17:14 vasta tsitaadiga

Panen selle lingi siia, kui on veel keegi, kes pole kursis: https://www.reddit.com/r/forza/comments/9ktucm/a_list_of_all_the_forza_edition_cars_in_with/

Auction house's mingi hullem Miurade ja asjadega hangeldamine käib, et easy money teha. Paras loterii sealt auto saada, millel FE perk kasutamata. icon_lol.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.10.2018 15:56:10 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
londiste kirjutas:
kas hiirekursorist kuidagi lahti saab? iga kaadrivahetuse peale viskab keset ekraani ja ära kaduda ka ei suvatse. sama häda nagu fh3-s :/


See on mingi kroonline viga Forza mängudel PC peal. Minu meelest kaob see automaatselt ära, kui puldil mõnda nuppu vajutada. Forza 7-s jääb see alati ekraanile ja peab hiirega ekraani serva lükkama.

Update tõi tagasi vana hea kaardi vaatamise back/select nupust.


edit: OK, nüüd jälle ei funka see back nupust kaardi vaatamine. blink.gif
manuaalkastiga ei funka need nupud samamoodi, nagu nad automaadiga toimivad - isegi vihastasin selle peale icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 06.10.2018 16:46:54 vasta tsitaadiga

Demo saab varsti alla laetud. Testib huviga ära. Ei tea kus kivi all ma olnud olen, et ei ole Forza sarjadele üldse tähelepanu pannud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.10.2018 22:46:37 vasta tsitaadiga

Naljakalt on see süsteem seal nagu ülesehitatud,minumeelest hoopis teistsugune kui oli Horizon 3-s ,seal oli kuidagi lihtsam see värk ja loogilisem icon_rolleyes.gif siin nagu pead ise otsima kaardil sõite mis on sul tegemata,kuna tehtud sõidud karika peale on ikka selgelt nähtavad,eelmises osas jäid nad nagu tuhmiks ja said aru et need on sul tehtud...sin nagu hakkad sõitu tegema ja vaata et krt see on ju tehtud.... ok see selleks et saab hakkama,aga nüüd sõitsin lõpuks mingi roster vms eventi lahti ja tuli mingi pikem klipp nagu nüüd alles mäng algab icon_lol.gif läksin siis mingisse eventisse kus oli vaja sellised asjad teha et average astmega tule 3-ndaks saad 5000cr siis highly skillled astmega pead tulema 1-ks ja unbetable ehks siis kõige raskemaga esimeseks saad super wheelspinni ja mingi teksa tagi icon_biggrin.gif omaarust tegin need siis mingi volvo junniga ära aga kas mul need tehtud on ja kas ma midagi sain siis seda ei näe ega saa kuskilt vaadata ??? icon_rolleyes.gif

need showcase eventid on lahedad.siiamaani on 3 tehtud. lennuki oma oli jama, aga meeldis see rongiga võidu kihutamine ja krossi tsiklitega võidu ajamine metsas.. neid evente võiks rohkem olla.hovercraft on veel ja mingi halo sõidukiga on veel tegemata. Mängisin mingi 5 tundi praegu.täiesti hull . võimatu on käest ära panna pulti icon_biggrin.gif minumeelest ikka mitu korda ägedam kui oli horizon 3 mis oli ka muidugi hea mäng.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2018 22:56:19 vasta tsitaadiga

Päris mäng hakkab pihta alles peale seda, kui sul kõik 4 aastaaega läbi mängitud on ja vist lvl 20 tuleb ka kätte saada (seda vaja, kui Mixeri abil influence'i kogud).
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2018 22:57:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Naljakalt on see süsteem seal nagu ülesehitatud,minumeelest hoopis teistsugune kui oli Horizon 3-s ,seal oli kuidagi lihtsam see värk ja loogilisem icon_rolleyes.gif siin nagu pead ise otsima kaardil sõite mis on sul tegemata,kuna tehtud sõidud karika peale on ikka selgelt nähtavad,eelmises osas jäid nad nagu tuhmiks ja said aru et need on sul tehtud...sin nagu hakkad sõitu tegema ja vaata et krt see on ju tehtud.... ok see selleks et saab hakkama,aga nüüd sõitsin lõpuks mingi roster vms eventi lahti ja tuli mingi pikem klipp nagu nüüd alles mäng algab icon_lol.gif läksin siis mingisse eventisse kus oli vaja sellised asjad teha et average astmega tule 3-ndaks saad 5000cr siis highly skillled astmega pead tulema 1-ks ja unbetable ehks siis kõige raskemaga esimeseks saad super wheelspinni ja mingi teksa tagi icon_biggrin.gif omaarust tegin need siis mingi volvo junniga ära aga kas mul need tehtud on ja kas ma midagi sain siis seda ei näe ega saa kuskilt vaadata ??? icon_rolleyes.gif

need showcase eventid on lahedad.siiamaani on 3 tehtud. lennuki oma oli jama, aga meeldis see rongiga võidu kihutamine ja krossi tsiklitega võidu ajamine metsas.. neid evente võiks rohkem olla.hovercraft on veel ja mingi halo sõidukiga on veel tegemata. Mängisin mingi 5 tundi praegu.täiesti hull . võimatu on käest ära panna pulti icon_biggrin.gif minumeelest ikka mitu korda ägedam kui oli horizon 3 mis oli ka muidugi hea mäng.

Mina ei viitsi seda enam hetkel mängida. See kuradi tilu-lilu tüütas nii ära. Nagu mingitele lapsemeelsetele mõeldud arkaadikas. icon_razz.gif See mäng ei sunni ennast üldse tõsiselt võtma. Ehk mingi aja pärast lööb uuesti huvi üles. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.10.2018 23:03:56 vasta tsitaadiga

nendest riietest ja tantsu liigutustest ei saa ma ka aru, miks need peavad seal olema,aga mind need ei sega ja niisama kihutamiseks ja ajaviiteks see mäng mulle meeldib.ega horizon 3 viskas ka mul mingi aeg kopa ette aga siis läks aega mööda ja sai jälle vahepeal mängitud.just suve lõpus sain ka selle horizon 3 ka lõpuks peaaegu 100% peale tehtud mingi 94% näitab,osad driftid ja hüpped veel tegemata ja alustasin siis kui mäng välja tuli mingi 2 aastat seda mängind vahedega icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2018 23:10:07 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
nendest riietest ja tantsu liigutustest ei saa ma ka aru, miks need peavad seal olema,aga mind need ei sega ja niisama kihutamiseks ja ajaviiteks see mäng mulle meeldib.ega horizon 3 viskas ka mul mingi aeg kopa ette aga siis läks aega mööda ja sai jälle vahepeal mängitud.just suve lõpus sain ka selle horizon 3 ka lõpuks peaaegu 100% peale tehtud mingi 94% näitab,osad driftid ja hüpped veel tegemata ja alustasin siis kui mäng välja tuli mingi 2 aastat seda mängind vahedega icon_razz.gif

Niisama kihutamiseks ma mängin Gran Turismo Sport-i, mis on väheke tõsisem mäng. FH4 on lihtsalt siis hea mängida kui aju on end shut downinud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.