Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 04.04.2005 08:06:19 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
tupsule, muuseas, vanemad AGP kaardid ei pruugi uuemate emmedega toimida ja võivad need läbi põletada (mingi voltide erinevus)


Olen sellega kursis, tean isegi voltide suurust -aga see pole nii lihtne icon_razz1.gif



piq kirjutas:
mitte nüüd ei põle läbi vaid vanem videokaart näit. 2xagp ei pruugi 4/8x agp siinil yldse piltigi ette võtta rääkimata läbipõlemisest



Kui teksti viitsisid lugeda, siis siin on selline juhus välistatud. Kätte anti poest ikkagi töötavad masinad ja alles hiljem juhtusid nendega hirmsad anomaaliad.
Näit. põlesid läbi tihendid ltooli ja klaviatuuri vahel icon_razz1.gif

masterout kirjutas:
Esiteks ma täpsustaks natsi inimene on seda arvuti stuffi aastaid õpinud sellest ajast saati kui esimesed arvutid tulid ta on elektroonika spets Kauem kui keegi teist üldse ta on arvutitedega juba tegelenud juba ammusest saati ilmselt 10 aastat tagasi hakkas tegelema


Sõber ostis ka esimese arvuti 1994 a (endal tuli see koduloom aasta hiljem) aga hirmsaks arvutispetsiks ennast ikkagi veel ei pea.
P.S. Kipud unustama, et enamus siinsetest kasutajatest, erinevalt Sinust , mäletavad suurepäraselt 10 aasta tagust aega. Mõni saab aga töesti ainult sipupükste värvi meelde tuletada icon_wink.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 04.04.2005 10:47:51 vasta tsitaadiga

vasta, kui väga aus olla, siis saab endalgi juba 12 aastat esimesest "kokkupuutest arvutiga" täis, sellest ajast peale olen nendega pidevalt "kokku puutunud", samas enne aastat 2002 ei jaganud ma neist suurt mitte midagi... ja praegu olen ma kuskil kesktaseme juures,profiks ma end igal juhul kutsuda ei julge...

tuleb nõustuda selle osaga, et leti äärde lõugama/närvitsema/ülbitsema minek ei too mingisugust kasu, pigem kahju... sellest kas mikromaailm kasutab piraatplaate, ma ei tea midagi... samas, väike vihje kõigile... enda kirjutatud cd-romilt installimine ei ole piramine... endal hetkel tehtud valmis iga kodusoleva arvuti jaoks üks unattended installi plaat, mis kasutab legaalsel teel omandatud key'd... see ei ole piramine, sest tegelikult ostes tarkvara saad sa ainult õiguse seda tarkvara kasutada...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WoS
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 04.04.2005 12:23:54 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:

samas, väike vihje kõigile... enda kirjutatud cd-romilt installimine ei ole piramine... endal hetkel tehtud valmis iga kodusoleva arvuti jaoks üks unattended installi plaat, mis kasutab legaalsel teel omandatud key'd... see ei ole piramine, sest tegelikult ostes tarkvara saad sa ainult õiguse seda tarkvara kasutada...


Hmm. Nüüd jäi sul tekst vähe segaseks. Oled kunagi ostnud windowsi ja tegid plaadist koopia (mis tõesti ei ole piramine), aga ütlesid, et üks plaat ja kasutad seda iga kodusoleva arvuti jaoks? Kui sul pole mingit sellist litsentsi, mis mõeldud mitmele arvutile, siis tõesti pole see piramine (näiteks EDU?). Vastasel juhul on see küll piramine. Ja teadmiseks, mis cd-key'd sa kasutad, pole üldse oluline, tähtis on see, et sul oleks olemas lihtsalt litsents iga Windowsi jaoks, mida sa kasutad. Põhimõtteliselt ei ole illegaalne panna endale peale suvalise cd-keyga warez-gruppide poolt välja lastud nn. 'kräkitud ja aktiveeritud' windows, kui sul on kasti peal ilutsemas windows xp pro (juhul kui too versioon on pro) litsentsikleepekas;) Ja muidugi on paljud litsentsid ka nö 'tagasiulatud' - ostad pro litsentsi, võid peale panna julgelt home ja 2000.

Põhimõtteliselt ongi mõeldud originaalplaat selleks, et sellest saaks teha koopiad plaatidele, mille pealt siis tulevikus installida - rikub vähem plaati;)

-----
panin natukene võssa - mitte litsentsikleepekas ise pole oluline, vaid ostuarve, kus on kirjas, et oled selle windowsi/office/ükskõik mis muu tarkvara ostnud. Ja kui litsents on OEM, siis tohib seda ainult ühele arvutile panna. Eks selle välistamiseks ongi aktiveerimine, mille tulemusel ei saa tavatingimustel (ilma, et kasutaja võtaks kasutusele muud meetodid, mis on ette nähtud) näiteks aktiveerida windowsit teise emaplaadiga masinas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 04.04.2005 12:42:15 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
...iga kodusoleva arvuti jaoks üks unattended installi plaat...


njh... ma vihkan enda tsiteerimist... kodus on kolm arvutit, iga arvuti jaoks on mul tehtud eraldi installplaat, ja mul on olemas kolm Windows Xp litsentsi... seega kõik klapib
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 04.04.2005 16:38:34 vasta tsitaadiga

Issand jumal... masterout, mis probleem sul nende kirjavahemärkidega on? Peale teksti lugemist oli selline tunne nagu oleks maratoni läbi jooksnud, kõik ühe hingetõmbega. Nüüd ma pean pikali viskama ja puhkama, päris läbi võttis kohe... doh magama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.04.2005 23:05:43 vasta tsitaadiga

dstarkirjutas:
tsitaat:

Issand jumal... masterout, mis probleem sul nende kirjavahemärkidega on? Peale teksti lugemist oli selline tunne nagu oleks maratoni läbi jooksnud, kõik ühe hingetõmbega. Nüüd ma pean pikali viskama ja puhkama, päris läbi võttis kohe... doh.gif yellow_sleep.gif

Jutt jumala õige kui sa ei jõua kirjavahemärkke teksti panna pane nad siis vähemalt teksti lõppu.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMDXP
Bännitud

liitunud: 30.07.2004




sõnum 19.04.2005 13:06:49 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kaua need mehed muneda võivad... saatsin enda videokaardi garantiisse NELI nädalat tagasi icon_evil.gif ja mitte midagi ei teata asjast... tahan infot ja vastuseks, et saatsime Lätti või oli Leedu. Jumala aju... väheke võiks keegi mind informeerida kus on minu videokaart. Teil veab, et ma närve kaodanud pole veel ootamisega. thumbs_down.gif

edit: Nih, helistasin ja ikka nad ei tea midagi kus kaart on icon_evil.gif Noo aitab jamast eksole... neli nädalat ootan VASTUST kas üldse saan uue kaardi. See pole normaalne... kolm nädalat on asi Lätis või Leedus olnud ning selle firma nime nad ei avalda kuhu asi saadetud on... krt küll keegi vastake mulle icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dizaster
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 19.04.2005 16:49:42 vasta tsitaadiga

Kle ära kilka siin!
Ise kellasid oma kaardi üle ja ole õnnelik, et sul võeti üldse seda ajada garantiisse! Oleks võinud sind kohe uksepealt pikalt saata! Põhiline on see, et aetakse juttu, aga tegelikku süüd ei räägi nagu keegi. Äkki siis pajatad ka kuidas sinu kodu firmas asjad käivad

Peeter


viimati muutis Dizaster 19.04.2005 17:15:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2005 17:08:01 vasta tsitaadiga

Dizaster kirjutas:

Peeter


Trutsi? Kui jah, siis tundub, et Mikromaailmal on ikka päris jama kui selliste sõnadega peab ennast suur juht ja omanik kaitsma...

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dizaster
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 19.04.2005 17:19:24 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Dizaster kirjutas:

Peeter


Trutsi? Kui jah, siis tundub, et Mikromaailmal on ikka päris jama kui selliste sõnadega peab ennast suur juht ja omanik kaitsma...


ei ole! Kas Trutsi on ainuke Peeter maailmas? Ja miks peaks suur juht tegelema mingite garantii probleemidage ja soodadega siin jagama?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2005 18:51:36 vasta tsitaadiga

No kui ei ole Trutsi, siis Trutsi võiks midagi ette võtta, et sinusugused jobud ei tuleks kliente mustama ja ettevõtte mainet alandama. See pole sul ainuke kord ju kliente mustata HV foorumis.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 20.04.2005 12:07:57 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
No kui ei ole Trutsi, siis Trutsi võiks midagi ette võtta, et sinusugused jobud ei tuleks kliente mustama ja ettevõtte mainet alandama. See pole sul ainuke kord ju kliente mustata HV foorumis.

aga siis näita ka eelmisi kordasi vai lahmid tyhja ? ise ma ple kyl nagu miskit tähele pannud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2005 12:10:38 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=Dizaster
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 20.04.2005 12:26:40 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=Dizaster

on jah OT aga siiski jjk seal oli täpselt 4 postitust millest eelnevates ei näinud kyl kellegi laimamist või midagi sarnast
kuigi tundub et sa teed ise tunduvalt rohkem vigu nagu näiteks ennatlikud järeldused nimest peeter ja siis kohe peale seda veel laim selle peetri pihta kuigi ei kontrolli sa fakti kas tegu ikka on selle peetriga keda sina mõtled
palun kontrolli enne kui lõugama pistad muidu tuleb sind veel ketti panna ja jalutamiseks suukorvigi kasutada ju
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 14.07.2005 12:35:57 vasta tsitaadiga

vabandan, et vana teema üles tõstan. Kuid tahaks mõned head sõnad ka öelda. Ostsin endale sealt kõlarid ja väga hästi töötavad mingeid jamasid ei ole.( kuskil pool aastat vanad). Ostsin arvuti ning mingeid jamasid ei ole. Kuigi arvuti teeb vahel käivitades kahtlast häält. Peaks võib-olla garantiise viima , et miks teeb. (arvan et ventikas). Kuid natukene peale käivitamist on kõik korras ja toimib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2005 16:43:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuigi arvuti teeb vahel käivitades kahtlast häält. Peaks võib-olla garantiise viima , et miks teeb. (arvan et ventikas). Kuid natukene peale käivitamist on kõik korras ja toimib.

endal sama asi. peale tolmu puhastamist ja õlitamist(toiteka vent) oli asi korras. vb ka prosevent käriseb.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 14.07.2005 16:49:26 vasta tsitaadiga

ma ei saan ise lahti teha, sest siis saab garantii läbi.

viimati muutis andres1221 16.07.2005 10:16:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 16.07.2005 00:35:39 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
tsitaat:

Kuigi arvuti teeb vahel käivitades kahtlast häält. Peaks võib-olla garantiise viima , et miks teeb. (arvan et ventikas). Kuid natukene peale käivitamist on kõik korras ja toimib.

endal sama asi. peale tolmu puhastamist ja õlitamist(toiteka vent) oli asi korras. vb ka prosevent käriseb.


Mul tegi prose vent seda aga pika aja peale jäi vait thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kvedel
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2004




sõnum 19.07.2005 11:42:17 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
tsitaat:

Kuigi arvuti teeb vahel käivitades kahtlast häält. Peaks võib-olla garantiise viima , et miks teeb. (arvan et ventikas). Kuid natukene peale käivitamist on kõik korras ja toimib.

endal sama asi. peale tolmu puhastamist ja õlitamist(toiteka vent) oli asi korras. vb ka prosevent käriseb.


Mul tegi prose vent seda aga pika aja peale jäi vait thumbs_up.gif

Oli ka mikromaailmaga sama jama pidevalt. Prose vent hakkas häält tegema ja lõpuks suri maha. Kaks korda käisin ühe tüübi juures(vana kala seal juba) ja pika virisemise ja vaidlemise(ta nimelt väitis, et tolm vendi vahel ja ma ise süüdi jne ) ja ülemustega konsulteerimise peale tehti garantii korras ära ikkagi. Kolmas kord käisin uues salongis, seal oli mingi uus umbkeelne tüüp müüjaks, pani miski korraliku vendi peale ja üle kahe aasta töötab hääletult juba...ja ei paista tolmu kätte ka sugugi ära kõngevat. icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 29.07.2005 18:05:17 vasta tsitaadiga

Meeldiv teenindus, suur salong... positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2005 18:08:13 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Meeldiv teenindus, suur salong... positiivne thumbs_up.gif

mustika keskuses tallinnas küll suur salong pole, aga peterburi mnt on küll. väga avar ja hea teenindus ka veel. garantiitöö toimus mul vähemalt kiiresti.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 04.08.2005 18:49:12 vasta tsitaadiga

sa võibolla pole ammu kylastanud icon_biggrin.gif nad on kolinud ka kartulile lähemale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2005 19:11:19 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
sa võibolla pole ammu kylastanud icon_biggrin.gif nad on kolinud ka kartulile lähemale icon_biggrin.gif

ega see kartul ka seal parem pole. suur putka. üks väike auk, kust osta.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004




sõnum 07.08.2005 12:07:11 vasta tsitaadiga

Tartu pood on kehvas kohas, hinnad kallid ja tehnik suht upsakas thumbs_down.gif . Tuttav ostis tavalise arvuti korpuse. Kodus avastas, et oli saanud aknaga variandi(+väriliste pirnidega ventilaator). Ainus viga oli: 300w toiteplokk oli lahti kistud ja see toide ei arendanud 300w-i.
Garantii osas ei usalda neid. Saan K-arvutist ja Ordist thumbs_up.gif kõik mida vaja, aga sellest hoian eemale.

Edit: vabandan aga see on minu hinnang icon_neutral.gif .


viimati muutis Matrix75 22.11.2005 04:34:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 08.08.2005 01:41:20 vasta tsitaadiga

Ostsin reedel Mikromaailmast õele Canon A510, sai ette helistatud ja hinda küsitud, öeldi 2880.-. Läksin siis kohale, avaldasin ostusoovi, täideti paberid ja öeldi hinnaks 2950eeq. icon_eek.gif Letis olev hinnasilt näitas aga 2880eeq... Loomulikult küsisin, et milles asi? Öeldi, et 2880eeq olevat olnud eelmise kuu soodushind ja enam ei kehti. WTF, ladusin 2880eeq lauale ja ütlesin, et rohkem ei maksa 8) , mul on õigus osta ju toode selle hinnaga, mis on hinnasildil. Peale seda, kui teenindaja oli ülemusega konsulteerinud, saingi odavama hinnaga kaamera kätte icon_biggrin.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ITshop.ee (endine Mikromaailm) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.