Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.09.2011 10:40:59 vasta tsitaadiga

Ho Ho: Mida MCDonaldi kvaliteedi all konkreetselt silmas pead? Minule, kui kliendile küll meeldib, et kasutatav liha tuleb värskelt, kindlate lihatootjate-kettide käest ning et valmistoit tohib olla kuni 10 minutit vana.

Samas, kui poodi lähen, võin vabalt saada liha, mille pakendil on viimaseks müügikuupäevaks, kas "täna" või siis näiteks "eile-üleeile". icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 20.09.2011 11:00:28 vasta tsitaadiga

kui paju neid inimesi on kes tegelikult vangis või ettevõtlusest hästi kaugel peaksid olema?

teavad küll kuidas peab, http://www.ohtuleht.ee/443627 aga ei tee nii.
tagasi üles
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.09.2011 11:03:59 vasta tsitaadiga

Igasugune hinnapoliitika on lihtsalt eesmärk leida ideaalne hinnapunkt kus kasumid kõige suuremad. Seda räägiti isegi progejatele TTÜ's mingis loengus, rääkimata majandustegelastest icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.09.2011 11:19:05 vasta tsitaadiga

Mina olen ka selle poolt, et pira on tegelikult reklaam tootjatele. Omast käest ütlen ka, et peale aastast ühe toote piramist ja nägemist, et toode on tõesti hea ja aina paremaks läheb, liitusin nendega ja viskasin kenast nutsu. Kui ma poleks saanud seda enne pirana katsetada, siis ei oleks nad minu käest seda raha kohe kindlasti saanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2011 12:09:11 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Mina olen ka selle poolt, et pira on tegelikult reklaam tootjatele. Omast käest ütlen ka, et peale aastast ühe toote piramist ja nägemist, et toode on tõesti hea ja aina paremaks läheb, liitusin nendega ja viskasin kenast nutsu. Kui ma poleks saanud seda enne pirana katsetada, siis ei oleks nad minu käest seda raha kohe kindlasti saanud icon_smile.gif


Täpselt nii thumbs_up.gif Tihiti on Trial liiga lühike, parimad funktsioonid limiteeritud vms. Omal ka kavas osta varsti tarkvara, mille piraatversiooniga olen väga rahul.

Üldiselt ma seda Ho ho targutamist lugeda ei viitsi, kuid ettevõtluse kohapealt on tal küll õigus. Enamus ärid on selleks, et pappi teenida. Selleks, et investoreid või laene saada tuleb tõesti äriplaani muinasjuttu kirjutada . Ülikoolis õpetati, et valetada tuleb, muidu EAS või pank raha ei anna. icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 20.09.2011 12:33:37 vasta tsitaadiga

Üks asi on filmid, teine asi on seriaalid. Neid pole ju eestis kuskil vaadata. SyFy peal jookseb näiteks paar seriaali, aga vaadata seda kanalit ju ei saa. Mingi 10 aastat ootamist ja siis tagant järgi vaadata, ei ole just eriti ahvatlev. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 20.09.2011 12:38:53 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
Üks asi on filmid, teine asi on seriaalid. Neid pole ju eestis kuskil vaadata. SyFy peal jookseb näiteks paar seriaali, aga vaadata seda kanalit ju ei saa. Mingi 10 aastat ootamist ja siis tagant järgi vaadata, ei ole just eriti ahvatlev. icon_exclaim.gif

SyFy on Elionis täiesti olemas.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 20.09.2011 12:40:40 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
DrZ kirjutas:
Üks asi on filmid, teine asi on seriaalid. Neid pole ju eestis kuskil vaadata. SyFy peal jookseb näiteks paar seriaali, aga vaadata seda kanalit ju ei saa. Mingi 10 aastat ootamist ja siis tagant järgi vaadata, ei ole just eriti ahvatlev. icon_exclaim.gif

SyFy on Elionis täiesti olemas.

Ammu juba või ? Kui ma kunagi uurisin, siis küll ei olnud icon_biggrin.gif Tänud info eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 20.09.2011 13:15:26 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:

Ammu juba või ? Kui ma kunagi uurisin, siis küll ei olnud :D Tänud info eest (y)
Alates 26.01.2011.

http://www.elion.ee/infoportaal/uudised/2011/01/26/T%C3%A4nasest+digiTV+p%C3%B5hipaketis+uued+telekanalid+Universal+Channel+ning+SyFy
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2011 13:47:19 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
DrZ kirjutas:

Ammu juba või ? Kui ma kunagi uurisin, siis küll ei olnud icon_biggrin.gif Tänud info eest thumbs_up.gif
Alates 26.01.2011.

http://www.elion.ee/infoportaal/uudised/2011/01/26/T%C3%A4nasest+digiTV+p%C3%B5hipaketis+uued+telekanalid+Universal+Channel+ning+SyFy


Küll "ida" valikuga

Edit:OT:Showtime tundub kõige "värskem" kanal olevat.Viimati tuli sealt nt. "Falling skies"


viimati muutis madmel 20.09.2011 15:55:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.09.2011 14:08:03 vasta tsitaadiga

kõik kanalid on ida valikuga mis saab küll inglise keelseks panna aga pildilt jääb ikka reklaamide ajal vene keelseks
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 20.09.2011 15:39:10 vasta tsitaadiga

Kas selleks tuleb mingi eraldi pakett võtta ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.09.2011 15:43:17 vasta tsitaadiga

no üldjuhul sa ei jää millestki ilma kui asja tööle ei saa icon_razz.gif
kanal näitab põhiliselt roswell seriaali või siis the legent of the seeker vahel tuleb sanctuary osi ka ja nüüd hiljuti hakkas ka sga'd näitama aga neid kahte seriaali näitab nii korra päevas mida ülejäänut spämmib ainult ja koguaeg ... aasta alguses spammis nõiaväge (charmed) ja siis mõttetuid vanu syfy filme ja ka ainult spämmib neid
näitaks siis kõiki vanu seriaalne nagu star trek babylon 5 jne

sgu'd on ka näidanud aga ma pole kindel kas lõpuni on näidanud sest ma ei vaata seda kanalit eriti kuna nad spämmivad vanat saasta aint koguaeg
roswelli on sealt kanalilt tulnud koguaeg niikaua kui see elionis on olnud ja kohati päevas 6 osa järjest
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 20.09.2011 15:47:47 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et vana saasta spämmimiseks on meil kanal2 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2011 16:44:35 vasta tsitaadiga

SyFy kava - http://kava.ee/?page=chn&cgid=176&cid=193&d=20&m=09&y=2011&clicktrack=chn,193 - saad enne vaadata kas ikka tahad seda kanalit.

Ega ma kh ausaltöelda ple jõudnud jälgida seda kanalit. Showtime ja foxide peal piisavalt vaatamist

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.09.2011 16:55:26 vasta tsitaadiga

Too syfy on mingi kohalik omalooming? Ametliku saatekavaga ei paista just eriti palju ühist olevat
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 20.09.2011 16:56:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2011 16:56:16 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mis variant syfy'st see on kus isegi eurekat ei näidata? Mingi omalooming mis paar aastat maas õige kanali saadetest?

Eks ta venelastele mõeldud ole.
Tere tulemast Ida-Eurooopasse icon_razz.gif

Seepärast siin ongi ainukene reaalne võimalus miskit näha ilma 25 aastat ootamata TorrentTV icon_biggrin.gif (mõned erandid välja jättes)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 20.09.2011 18:26:40 vasta tsitaadiga

Ehk tegu pole siiski õige SyFyga ?? http://www.syfy.com/schedule/ - selle järgi nagu ei saa siis jälgida ? Ma vaatan, et seal pole üldse mingid krdi Roswelli thumbs_down.gif Alphas näiteks siin eesti programmis üldse ei tundu olevat, sama eurekaga...
Tundub, et mu algne teooria siiski kehtib veel.. tuleb pirada icon_rolleyes.gif
http://www.syfyuniversal.ru/schedule tundub, et selle järgi liiguvad asjad thumbs_down.gif Huvitav, kas Eureka ei meeldi venemaale, sest kujutab tehnika arengut Ameerikas, mitte venemaal ? ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 20.09.2011 18:37:34 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
maatrikx kirjutas:
Mina elan 300€-ga kuus, mille eest ma peaks ostma filme, muusikat, tarkvara? Läbi aegade olen ka originaalkraami ostnud, kuid kõik originaal osta - see on lihtsalt ebarealistlik.
Siis tuleb elada vastavalt oma võimalustele. Kui paremat töökohta ei viitsi hankida siis tuleb leppida et ei saa võtta kõike mis hing ihaldab. Jäta õlled-klubid ära ning küll pikapeale koguneb kui miskit tarvis on.


jah, teeme kõik mingid kiirlaenu firmad või sendioksjonid, kirjutame koodi mis teistel naha üle kõrvade tõmbaks, leiutame ja skeemitame. See on see "parem töökoht"? Ütle mulle, et sa oled ilmsüüta lambuke ja ma näitan sulle valetajat. Niisama teistele ettekirjutusi teha? icon_rolleyes.gif

Kes see klubitab ja õlletab, mida lahmimist? (oleks tegu uue kasutajaga arvaks, et niisama troll) Pole vaja teemast kõrvale kalduda, me kas elame mustvalges maailmas ja paneme kõik kodanikud kinni, k.a. ka sinu, või me lähtume "case by case" ja ei lahmi niisama totrusi suust välja. Ega see siin pole delfi kus vaja klikke ja tähelepanu koguda.

Ma kirjutan sulle lahti eelkirjutaja mõtte: "Kahjumiarvestus on BS".
Keegi ei jõuaks realselt niipalju osta kui piratakse, seega ei ole need kahjuminumbird või õigemini "saamata jäänud tulu" numbrid mingi argument mida meedias ja ajakirjanduses kasutatakse. Seda taheti öelda, mitte käitumist õigustada, et keegi moraali lugema tuleks.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entr0cks
HV kasutaja
entr0cks

liitunud: 01.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2011 18:50:18 vasta tsitaadiga

Huvitav tekst siin, seda, et meedia on oma kasutusel legaalne on tore teada thumbs_up.gif .
Ma pole isiklikult ammu piranud, pole vajadust olnud + tüdinenud.
Mul muidu ka Adobe Master Collection CS5 arvutis, mis on mingi 2600$ ja peale icon_rolleyes.gif ja ole vaikselt hakanud tegelema progremisega ja miks mitte mõni nende toode ka lõpuks osta KUI ma tänu nende toodetele midagi teenin, ehk annan nende tootega tehtud raha tagasi. Win 7 Pro 64bit on muidu TPT MSDNA programmi abil saadud.
Üks kihvt video ka siia, niisama icon_biggrin.gif:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
VULTR - proovimiseks $100 krediiti - igasugu serveri/pilve teenuseid, üldiselt suhteliselt parem jõudlus
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.09.2011 18:51:31 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
jah, teeme kõik mingid kiirlaenu firmad või sendioksjonid, kirjutame koodi mis teistel naha üle kõrvade tõmbaks, leiutame ja skeemitame. See on see "parem töökoht"? Ütle mulle, et sa oled ilmsüüta lambuke ja ma näitan sulle valetajat. Niisama teistele ettekirjutusi teha? icon_rolleyes.gif
Pole vaja skeemitada. Kui virisetakse, et pole raha omale mänguasjade-meelelahutuse hankimiseks* siis tuleb kätte võtta ja vaeva näha et paremale järjele saada.

*) Pean siis silmas niisama oma lõbuks kasutatavat softi seal ning muuks kui meelelahutuseks (hobid, ajaviide) neid ei kasutata ning neisse tuleks ka vastavalt suhtuda. Kui plaanis nee õpiotstarbel hankida et tulevikus tööd teha siis tuleks ka vastav investeering teha ning vajalik nodi välja osta.
marko kirjutas:
Kes see klubitab ja õlletab, mida lahmimist?
Lihtsalt kirjeldasin "harju keskmist" mis meedias ja foorumites lällava rahva suu kaudu kõige populaarsem ja ülistatum tundub olevat, vähemalt nooremapoolse rahva hulgas.
marko kirjutas:
Ma kirjutan sulle lahti eelkirjutaja mõtte: "Kahjumiarvestus on BS".
Ma pole kordagi väitnudki et need arvestused ligilähedaseltki õiged oleks. Küll aga ei õigusta ma mingil moel softi piramist.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 20.09.2011 19:09:51 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
Ettevõtluse peamine eesmärk on kliendi probleemi lahendamine
Oh teid naiivitare icon_smile.gif
olavsu1 kirjutas:
Kas tõesti ühtegi normaalset ärimeest ei ole, kõik on kiire rikastumisooviga rämpsukaupmehed?
Vahe "normaalse ärimehe" ja rämpskaupmehe vahel on ainult vahendite valimisel, lõppeesmärk on mõlemal sama.


kohe kindlasti ei ole lõppeesmärk mõlemal sama. Jah slaavikultuuriruumis on sõna "ärimees" lihtsalt edukama kriminaali kirjeldus, ehk, et kõik vahendid on õigustatud kui vaid kasumit teenid ja "ratsa rikkaks" on moto.

lääneriikides ja arenenud ühiskonnas on ka teatud kogukond kõrgema intelligentsiga inimesi kes saavad aru, et ärimees peab ka oma kliente hoidma ja tegu on sümbioosiga. Neile ei ole tähtis kasum täna kohe kätte, vaid, et see süsteem kestaks ja klient oleks rahul. Piltlikult öeldes, ei kehti selline olukord nagu meil siin kus ärimees hoogsalt saeb oksa millel ise istub.

Ka ei ole ma nõus sinu väitega, et pakutakse vaid seda millele on nõudlus (a-la solk kaupa saab pakkuda ainult tänu sellele, et rahvas ostab; tegelikult vana rasva peal lastakse liugu lihtsalt) ja turg reguleerib ise ennast nagu see "nähtamatu käsi" jms. jama mida ökonomistid on viimased kümnendid jahvatanud. Mina sellega nõus ei ole ja ma olen tihedalt kokku puutunud ökonoomika õppejõududega, mitte diagonaalis propagandat lugenud.

jääb mulje, et Ho Ho on lihtsalt langenud meie tuntud ärimeeste õigustusfilosoofia ajupesu ohvriks... kui nii keeruliselt ühte lihtsat mõtet formuleerida. Enamusel inimestest ei ole eesmärk igal sammul ja iga hinnaga raha ning kasumit kokku ajada, olgu see siis raamatu välja andmine, konkursside korraldamine (kõik on reklaam ja rahaväänamine? ega ikka ei ole), toetuste jagamine jne. jne. Jääb mulje, et "inimlikke" inimesi enam Ho Ho maailmas polegi. Ma tean küll, et meie riigiaparatuuri poliitika ja õpetused just seda jahvatavad, aga tulemus on mingid "anti-roosad prillid", neid peaks olema võimalik ka eest ära võtta. icon_confused.gif

ps. ja väga paljudes töökohtades ei ole progeja "niisama liinitööline" ja teda koheldakse ka inimesena, võibolla oled sattunud lihtsalt kehvade tööandjate otsa... ahjaa, ärimehed eesti moodi, mõistan mõistan. icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.09.2011 20:04:34 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
lääneriikides ja arenenud ühiskonnas on ka teatud kogukond kõrgema intelligentsiga inimesi kes saavad aru, et ärimees peab ka oma kliente hoidma ja tegu on sümbioosiga
Ehk siis jõuamegi taas tagasi selle juurde, et kui ärimees ei taha et kliendid konkurentide juurde ei läheks ning et nad ikka raha sisse tooks tuleb neid moosida icon_lol.gif
Sõnastuse küsimus, mõte sellest ei muutu.
marko kirjutas:
Neile ei ole tähtis kasum täna kohe kätte, vaid, et see süsteem kestaks ja klient oleks rahul. Piltlikult öeldes, ei kehti selline olukord nagu meil siin kus ärimees hoogsalt saeb oksa millel ise istub.
Neid oksasaagijaid on igal pool, lihtsalt oma riigiga ollakse tihtipeale märksa paremini kursis. Targemad tegelase loomulikult vaatavad tulevikku ning vastavalt sellele ei tee suitsiidi laadseid liigutusi vaid üritavad summaarset kasumit suurendada seeläbi, et üritatakse firmal maksimaalselt kasvada-areneda lasta.
marko kirjutas:
Ka ei ole ma nõus sinu väitega, et pakutakse vaid seda millele on nõudlus ja turg reguleerib ise ennast nagu see "nähtamatu käsi" jms. Mina sellega nõus ei ole ja ma olen tihedalt kokku puutunud ökonoomika õppejõududega, mitte diagonaalis propagandat lugenud.
Ehk viitsid paari lausega lähemalt rääkida millega sa täpselt nõus ei ole?
marko kirjutas:
jääb mulje, et Ho Ho on lihtsalt langenud meie tuntud ärimeeste õigustusfilosoofia ajupesu ohvriks
Ülehindad me kohalikke tegelasi. Oma arvamuse olen kujundanud pigem just rahvusvaheliste suurkorporatsioonide järgi.
marko kirjutas:
Jääb mulje, et "inimlikke" inimesi enam Ho Ho maailmas polegi.
Inimlikkus on suhteline mõiste. Toosama klientide moosimine on ka ju inimlikkuse väljendamine icon_smile.gif
marko kirjutas:
ps. ja väga paljudes töökohtades ei ole progeja "niisama liinitööline" ja teda koheldakse ka inimesena, võibolla oled sattunud lihtsalt kehvade tööandjate otsa
Mul pole ainsamatki halba sõna öelda oma eelnevate ja praeguse tööandjate kohta. Igal pool tehti olemine mõnusaks ja praktiliselt alati oli huvitavaid probleeme lahendamiseks küllaga. Mõned kliendid ja töö tellijad küll olid vähe keerukad kuid sai hakkama. Samas "liinitööline" olin ma kokkuvõttes ikkagi. Tuli tellimus sisse, kribasin koodi, valmisprodukt läks kliendile. Töökorraldus pole seal juures teab mis oluline näitaja.

Muidu oskad ehk paar näidet tuua kasumlikust ja "inimlikust" ettevõttest kelle peaeesmärk ei ole omanikke rikastada?



___
Üldiselt ega mul selle süsteemi vastu otseselt suurt midagi pole kuna see töötab piisavalt hästi. Nii kaua kuni on piisavalt konkurente tehakse ka kõike et kliendile meeldida ning ollakse "inimlikud" nii nende kui oma tööliste vastu.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2011 00:26:27 vasta tsitaadiga

Hoho, rahu, mine joo õlut (mitte mõõdukalt) ja tee üks klubiring vahepeal. Liiga palju veedad aega siin HV-s.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 21.09.2011 08:47:07 vasta tsitaadiga

Ta on karsklane, parem las joob Nestead icon_razz.gif

Mina olen ainult piranud programme, muusikat ega filme enam ei pira, filme ostan poest, muusikat kuulan youtubest kui tuju on. Mänge ka ei pira.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Uurimus: üle 90 protsendi Eesti noortest tegeleb internetipiraatlusega mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.