Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2010 10:11:52 vasta tsitaadiga

suht kiirelt ammendab ennast igatahes mäng, ei teagi kas on minus viga või mängus...
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 19.10.2010 16:15:55 vasta tsitaadiga

Mäng on lihtsamaks tehtud võrreldes eelmistega:
linnad kaitsevad ennast ise, laevu pms pole vaja, makse määrata ei saa. teid ressursideni ehitama ei pea.

paras taandareng on see V osa.
10a lastele vist on see seeria edaspidi mõeldud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.10.2010 16:47:41 vasta tsitaadiga

mulle just meeldib see, et ma ei pea nagu mingi segane jälgima, et mind vastane alla ei neelaks. viiendas osas paigutad 6-7 venda laiali mööda territooriumit ja on täitsa arvestatav sõjavägi juba. kuna mulle meeldib teadusele ja wonderitele keskenduda, siis varasemates osades käis see mõnikord ülimalt pinda, et sõjaväe poolest jäid liiga palju maha.

epic ajaga on tõesti natuke veider mängida (maratonist rääkimata), aga normaliga on küll väga hea minu meelest. samuti panustan mina laienemisele väga palju ja kahe linnaga mängida ei viitsi. praegu aasta 1300 ja Bismarckiga on vist mingi 9 linna, kõik toimib väga ilusti.

nüüd tuleb muidu mingi DLC ka juba välja, babüloonia oli vist 4 dollarit ja mongoolia päris tasuta
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 19.10.2010 17:02:42 vasta tsitaadiga

See on jah uue põlvkonna mäng kus kõik kergem. Loeb esialgne mulje, V osa esmapilgul tundubki äge. Peaasi et ostad mängu ja 12 aastasel ongi põnev. Tule issi vaata mul ratsu ja vibumees ja näe võtsin linna ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2010 00:09:55 vasta tsitaadiga

Civ V Gets Free, Paid Add-Ons
GameTrailers News
tsitaat:
Prepare to loose even MORE hours of your life, 2K Games today sent word that new downloadable add-on content for Sid Meier’s Civilization V will be available on October 25, 2010 via the usual digital distribution suspects. The best part? Players will be able to download the new Mongols Civilization and Scenario Pack for free – yep, FREE, but just in case you LIKE spending money, you can also purchase the Babylonian Civilization Pack for $4.99 – which was previously available exclusively as part of the game’s Digital Deluxe Edition.

Here’s a description of both:

The Mongols Civilization and Scenario Pack calls for the strongest leaders to ride with Genghis Khan and his Mongol horsemen to establish the largest continuous land empire ever seen. Rulers lead their civilization from humble beginnings on the steppes of Asia, until all under heaven tremble at the might of the nation.

Players can continue expanding their conquests with the Babylonian Civilization Pack as the Babylonian ruler, Nebuchadnezzar II (c. 630 – c. 561 B.C.). As King of Babylon, gamers will be able to expand their empire with advanced Babylonian Bowmen to rightfully earn the title of Nebuchadnezzar the Great.

Interested? Find out more about the DLC and the game in general over on the Civ V website.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2010 12:12:35 vasta tsitaadiga

Sõdimine on päris hea juba. Väekoondis 3*melee + 1*range + 1*siege (+general) teeb päris palju ära.
Kestavad ka ilusti algusest lõpuni (upgrade spearmen => mechanized infantry jne).
Samas on mõttetu neid ehitada, lihtsam pumbata kulda ja osta.

(-) Diplomaatia tundub kõige nõrgem pool olevat.
(+)"Cultural policyd' annavad aga päris head boonust.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 20.10.2010 15:47:49 vasta tsitaadiga

tahad om sõdured upgrateida - jäta ta veanlase viimae linna juurde iga käik pommitab linn teda 2hp samas paraneb ta 2hp(medicu perkiga) iga käik saab 2xp
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2010 16:34:56 vasta tsitaadiga

See ei ole muidu upgrademine minu meelest, upgrademine on see kui sa viid ta oma territooriumile ja saad ta $ makstes kaasaegsemaks muuta. Aga jah, niimoodi leveldamist saab barbarite laagrite juures ja barbarite laevade abiga ka teha. Ise loodan, et mindi update teeb asja paremaks ja kui meenutan, siis civ IV st on ka kõikse südamelähedasem BtS nii et vast V osal ka expansionite tulekuga muutub asi vähe mitmekülgsemaks.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shinigami
HV vaatleja
Shinigami

liitunud: 09.10.2008




sõnum 20.10.2010 17:42:04 vasta tsitaadiga

Selle nädala jooksul on ka esimest väiksemat patchi oodata.
Suurim muutus minu jaoks see, et tänu worker AI fixile peaks käikude vahetumine oluliselt kiirem olema.
'Glowing red orbs' fix on ka teretulnud icon_biggrin.gif

Ülejäänud on enamasti pigem sellised bugfixid, mida ise väga tihti tähele ei pane, ent teretulnud ikkagi.
Vihjeid combat AI paranemisele on ka (Military – Corrected an issue hampering movement of AI armies, especially when in close proximity to enemy forces), aga nagu ma ülejäänud threadis olevast jutust aru saan siis AI täielik korralik ümbertegemine pole praegu prioriteet (mõistlik, stabiilsus enne) niiet, kui keegi väljakutset tahab siis tuleb veel mõnda aega multiplayerit harrastada.

http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=94438

Spoiler Spoiler Spoiler



Ma nüüd ei mäleta, kas seda on siin teemas juba mainitud, aga game review'de tegijatele saadetud mänguversioonis olevat Enemy AI igas elemendis päris raske olnud. Seega minu lootus on, et kuna mingi bug oli tolles review AI versioonis sees, millele kiiret lahendust enne launchi ei leitud, tehti korralik rollback mingi vana ning stabiilse lahenduse peale ning nüüd muditakse seda uuemat ja paremat AI'd.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004




sõnum 20.10.2010 19:46:41 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis see, et Ottoman vallutas paar linnriiki ja ühe AI ära ja kõik oli korras, ise vallutasin ühe AI ja 2 linnriiki ära ja kõik ülejäänud kuulutasid mulle sõja aga samas keegi mingit vastupanu ei suutnud pakkuda. Suht feil icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lupi
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2005




sõnum 12.11.2010 22:01:15 vasta tsitaadiga

ma ei saa esimest linnagi ehitatud , kuidas se veel käib, st setleril ei ava linna ehitus käsku kusagilt!!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 13.11.2010 12:33:39 vasta tsitaadiga

Vasakul all kus commandid on kohe esimene ikoon.

Krt mul mäng millegipärast ei salli kui msn lahti on, crashib mustale ekraanile kui mõni juht tahab midagi öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lupi
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2005




sõnum 14.11.2010 02:26:06 vasta tsitaadiga

reso oli paigast ära ja nurgad kadusid ekraanist välaj plät kuis ma otsisin !
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 15.11.2010 05:36:29 vasta tsitaadiga

Ka lõpuks ära proovitud. Labaselt lihtne.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.11.2010 18:08:35 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kuidas enableda see, et resursse näiidataks kaardil ikoonidega?
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2010 21:41:58 vasta tsitaadiga

ctrl+Y / ctrl+R ma ei saanud täpselt aru, kumba sa soovisid. Minimapist all paremal saab ka neid vaateid peale panna/maha võtta.Vist
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 01.12.2010 23:54:57 vasta tsitaadiga

Jhael kirjutas:
Ka lõpuks ära proovitud. Labaselt lihtne.


Ei tea ma ilmselt pole eriline mängumees ka aga 4nda astmega on minujaoks kerge aga kui panen 5nda peale siis ei suuda kunagi võita icon_neutral.gif Jään sõjaväe arendamisega hätta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jhael
HV kasutaja
Jhael

liitunud: 13.12.2008




sõnum 17.12.2010 05:19:23 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal lähevad kõik mängud ühte moodi. Istud ühe linnaga, mis praktiliselt 0 eluga mingi 100-pealise sõjaväe vastu, mis 2k aastat ei suuda sinu linna vallutada. Kogu selle aja vältel on värdjal loomulikult -300 GPT ning teda see absoluutselt ei kõiguta. Ainus viis kaotada on tahtlikult igavusest alla anda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 26.12.2010 18:56:25 vasta tsitaadiga

Kuidas siin mängus sedasi saaks et linn hetkeliselt enam ei ehitaks midagi, paneks nagu sleep mode?
Jaa kas single player on lihtsalt random map generator või midagi huvitavamat ka selles on?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.12.2010 12:55:26 vasta tsitaadiga

Olen nüüd ka ikka päris mitu pela teinud ja olen ka sunnitud tõdema, et lõplik mulje on thumbs_down.gif Jah, on nagu Civil, aga samas nagu ei ole ka. Mulle isiklikult meeldib väga armeede muudatus ja social policyd on kah okeid, kuid muu "streamline" pask on ikka masendavalt ühehülbaline. Religioon Civ IVs on jah tiba overpowered, kuid muidu on eelmine osa minu arust ägedam, saad lasta automaatmodes aga saad ka ise spetsiifilisi linnu tuunida oma äranägemise järgi. Eks sel pelal ole kindlasti oma koht selles seerias ning omad toetajaskond, kuid kui nädalas igapäev natuke taod, siis viskab lõpuks täiesti siibrisse, Civ IV-ga seda probleemi ei olnud. Täishinnas ma seda ostu küll kellelegi ei soovita...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 27.12.2010 18:02:29 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata, mul linn full upgraded kuid käsib mul kogu aeg midagi ehitada muidu uut käiku ei saa icon_evil.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.12.2010 18:27:30 vasta tsitaadiga

Araablane, listis viimane science või wealth??
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008




sõnum 27.12.2010 20:16:07 vasta tsitaadiga

Ei saanud päris aru mis sa mõtled, suhteliselt noob veel aga panen pildi icon_rolleyes.gif
(paremat SS ei lasknud teha)
Muud võimalust ei ole kui ainult pumpa sõjamehi aga neid on piisavalt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 27.12.2010 20:33:43 vasta tsitaadiga

Sul vaja Currency või Education researchida siis probleem kaob.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 27.12.2010 21:05:46 vasta tsitaadiga

Araablane, Ahjaa, muidugi. Ma ausalt ei tulnud selle peale, et sa pole researchiga jõudnud sinna maale. Minu viga. Forgotten pani asja detailselt paika - peale Valuutat ja Haridust saad tootmise suunata (vist 25% tootlikusest) kas rikastumisele või teadusele. Sorry beer_yum.gif Kui aga muud teha pole seniks, siis pumpa sõdalasi välja ja kingi neid rõõmsalt mingile linnriigile...?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Civilization V mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.